Open UIDE

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

OpenUIDE با هدف اینکه دانشگاه مرجع در منطقه آند باشد ایجاد شد. با حمایت و تأیید دانشگاه بین المللی اکوادور ، یک دانشگاه جوان ، مبتکر ، مثبت ، فعال و چشم انداز.

UIDE در کمتر از دو دهه یکی از زیباترین پردیس های آمریکای لاتین را بنا کرده است ، دفاتر مستقر در شهرهای مختلف اکوادور تاسیس کرده است و پیوندهای بین المللی مهمی را با مؤسسات آموزشی مشهور جهان تثبیت کرده است.

اکنون پیشنهاد شده است که از طریق فن آوری های جدید ، یک آموزش آموزش از راه دور با کیفیت بالا و با همکاری یکی از معتبرترین مدارس تجارت آنلاین در اروپا ، موسسه علمی صندوق بین المللی پول ارائه دهد.

UIDE با همکاری مؤسسه علمی صندوق بین المللی پول تصمیم به شرط بندی در آموزش مجازی می گیرند و در سال 2018 آنها پایه های ایجاد OpenUIDE برای شکل گیری آموزش عالی و به عنوان یک مرجع مرجع در کارشناسی ارشد مجازی در منطقه آند را ایجاد می کنند.

اتحادیه هر دو نهاد ، نقطه عطفی در بخش آموزش است و ترکیبی از آموزش نظری و تنظیم شده یک دانشگاه را با دید و تجربه عملی یک مکتب تجاری مرجع بین المللی است. این اتحادیه به دانشجویان امکان دسترسی به آموزش های با کیفیت ، مجازی و بین المللی را می دهد.

موسسه علمی IMF یک مدرسه تجاری بین المللی است که از زمان تأسیس در سال 2001 تصمیم به آموزش کیفیت با برنامه هایی که دارای پشتوانه دانشگاهی دانشگاه ها با منطق آموزش عالی اروپا (EHEA) هستند ، می گیرد.

این مدرسه دارای فهرست گسترده ای از استادان رسمی و حرفه ای و بیش از 900 دوره است که توسط دانشکده پزشکان و متخصصان با تجربه گسترده در هر یک از بخش های آن تدریس می شود.

در حال حاضر ، موسسه علمی صندوق بین المللی پول دفاتر مستقر در آمریکای لاتین و اروپا و توافق نامه هایی با دانشگاه های پنج قاره دارد.together now جان شنبریچ / Unsplash

اساسنامه

ماموریت

چشم انداز OpenUIDE به عنوان یک مرجع بین المللی در آموزش آنلاین متخصصان در زمینه های فنی در منطقه آندگان ، برای یک زندگی موفق است.

نظر

تا یکی از بهترین دانشگاههای آمریکای لاتین تا سال 2035 باشد و به ادغام قاره آمریکا کمک کند.

روش شناسی

OpenUIDE متدولوژی انعطاف پذیر را بر اساس برنامه های آموزشی مدولار ارائه می دهد. به گونه ای طراحی شده است که بتواند مهارت را به تدریج بدست آورد و آموزش را در همان سال تحصیلی تکمیل کند.

ما به این ایده رسیدیم که در هر شرایطی بتوانیم آموزش و پرورش را برای همه در دسترس داشته باشیم.

روش آنلاین کلاسهای مجازی زنده پردیس مجازی کتابخانه مجازی
از پردیس مجازی ما به دستور کار خود دسترسی پیدا کنید. 24 ساعت شبانه روز ، 7 روز در هفته موجود است. ما به لطف نکات اساسی روششناسی ما متدولوژی نزدیک دانشجو را ارائه می دهیم. بنابراین می توانید آنها را تنها با یک دسترسی به اینترنت مشاهده کنید. از طریق بستر تعاملی با معلم گوش دهید ، سؤال کنید و بحث کنید. اگر یک کلاس را از دست داده اید یا دوست دارید دوباره آن را ببینید ، می توانید از خود پردیس OpenUIDE به آنها دسترسی داشته باشید. هر زمان که می خواهید به کلیه مطالب آموزشی ، با امکان مشاهده ما از طریق ابزار 2.0 یا بارگیری آنها به صورت PDF ، دسترسی داشته باشید. از طریق گروه های بحث و گفتگو ، در انجمن ها و گفتگوها با همکلاسی ها و معلمان خود همکاری و تعامل کنید. از امکان خواندن ، مطالعات موردی و مطالعات موردی با امکان آزمایش خودارزیابی استفاده کنید. از محتوای آموزشی آنلاین بیشتر ، بیش از 9000 مرجع بیش از 120 ناشر تخصصی مرتبط با دنیای تجارت لذت ببرید. قالب مجازی به شما امکان می دهد تا زیرنویس ها ، یادداشت ها را اضافه کنید یا نحوه نمایش متن با مأموریت ارتقاء یادگیری را تغییر دهید.
آموزش نامحدود مستر کلاس و شبکه سازی مطالعه موردی
این پشتیبانی از یک مدرس شخصی و دسترسی معلمان حرفه ای بخش با آنها برای انجام آموزش های چهره الکترونیکی و تماس از طریق گپ ها ، تالار گفتگو ، تلفن و یا ایمیل برخوردار است. یک بخش اساسی در دنیای آموزش شبکه های تماس است. در صندوق بین المللی پول شما را به بافتن شبکه خود با همكاران و متخصصان این بخش از طریق دعوت به وبینارها ، میزهای گرد و انواع رویدادهای جاری تسهیل می كنیم. هر ماژول بر روی یک مطالعه موردی ، یک شرکت واقعی و فعلی به نام Amadeus پیش بینی شده است که از طریق آن داده ها و شرایط آنها را مورد مطالعه قرار می دهد. کار از منظر هر یک از موضوعات به عنوان دانشجو در حال مطالعه است ، به وی اجازه می دهد تا یک چشم انداز جهانی از دنیای شرکت ایجاد کند.

شفافیت

از مبدأ ما متعهد به یک فلسفه هستیم: هرکسی حق دارد حداکثر آموزش با کیفیت را با قیمت تنظیم شده انجام دهد. ما این امکان را هم برای دانشجویان خصوصی و هم برای شرکت ها فراهم می کنیم و برنامه هایی را با قیمت های مقرون به صرفه که توسط اعتبارنامه های اصلی کیفیت ارائه می شود ارائه می دهیم به همین دلیل ، OpenUIDE روی توسعه یک فروشگاه گسترده ای که متناسب با نیازهای بازار و مشتری باشد ، کار کرده است و مدیریت کمک هزینه ها و کمک های مالی را برای یادگیری ارائه می دهد.Laptop and notepad نیک موریسون / Unsplash

فلسفه

کیفیت

چشم انداز OpenUIDE به عنوان یک مرجع بین المللی در آموزش آنلاین متخصصان در زمینه های فنی در منطقه آندگان ، برای یک زندگی موفق است.

تکنولوژی

تا یکی از بهترین دانشگاههای آمریکای لاتین تا سال 2035 باشد و به ادغام قاره آمریکا کمک کند.

دیجیتال

 1. برای صلح ، آزادی و دموکراسی بجنگید
 2. توسعه موسسات معتبر در اکوادور و آمریکای لاتین را ارتقا دهید
 3. در ایجاد چشم انداز آینده کشور و شخص مشارکت کنید
 4. کارآفرینان را آموزش دهید. خلاقیت ، نوآوری و کارآفرینی را تقویت کنید
 5. به حقوق دیگران و قانون احترام بگذارید
 6. برای اطمینان در اکوادور و آمریکای لاتین مبارزه کنید
 7. ترویج اخلاق و مبارزه با فساد
 8. ایجاد حس همبستگی
 9. شایستگی دیگران را بشناسید
 10. کار مولد را تبلیغ کنید

تمرین خوبی

از OpenUIDE شکل گیری یکپارچه دانش آموز را از طریق شیوه های آموزش خوب ترویج می کنیم.

 1. یادگیری را یاد بگیرید: عادات خواندن ، مطالعه و تحقیق را بدست آورید
 2. با ارزشها زندگی کنید
 3. فعال باشید ، مثبت باشید
 4. به زبان اسپانیایی تسلط داشته باشید و در زبان انگلیسی یا در یک زبان دوم و در علوم کامپیوتر مهارت داشته باشید
 5. مسئول آموزش خود باشید: تعهد به تحصیل ، دقیق بودن ، مسئولیت پذیری و اخلاق

مکان ها

کیتو

Address
Calle Javier Arauz 111 y Germán Alemán
170135 کیتو, پیچینچا, اکوادور