Ukrainian-American Concordia University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

تاریخ و شناخت

ConcordiaUA، اولین موسسه مشترک اوکراین-آمریکایی، تاسیس در سال 1997، توسط وزارت آموزش و پرورش و علوم اوکراین به ارائه برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد.

ConcordiaUA تنها دانشگاه در اوکراین است که دارای برنامه های معتبر آژانس اعتباربخشی بین المللی - FIBAA است.

در 25 ژانویه سال 2018، دانشگاه کنکوردیا اوکراین-آمریکایی عضو سازمان مشهور جهانی برای تضمین کیفیت، شفافیت و یکپارچگی آموزش عالی شد - گروه بین المللی کیفیت CHEA (CIQG).

شریک قدیمی ما - دانشگاه Concordia-Wisconsin / Ann Arbor (ایالات متحده آمریکا) - به عنوان یکی از همکاران دانشگاه ConcordiaUniversity اوکراین و آمریکایی تبدیل شده است، و دانشگاه ما نام خود را تغییر داده است، بنابراین در حال حاضر دانشگاه بین المللی ویسکانسین اوکراین (WIUU) نامیده می شود - ConcordiaUniversity اوکراین ConcordiaUA)

در سال 2018 ما وارد 10 موسسه عالی خصوصی خصوصی اوکراین شدیم https://osvita.ua/vnz/rating/25714/ .

در سال 2017، ConcordiaUA با رتبه نمره مدارک تحصیلی خارجی متقاضیانی که در سال 2017 به ترتیب در سال های 2017 به دانشگاه ها وارد می شوند، رتبه پنجم رتبه های موسسات عالی آموزش عالی دولتی (دولتی و خصوصی) را به دست آورد. href = "http://osvita.ua / vnz / rating / vstup-osvita / 59045 / .

عضویت در ConcordiaUA در انجمن اقتصاد و علوم آلمانی و آلمان (بون، برلین، ماینز)، اتاق تجارت و تجارت کیف، همکاری با شرکت های بین المللی و شریک دانشگاه های خارج از کشور دانش آموزان ConcordiaUA را قادر به تمرین، مطالعه و آموزش در خارج از کشور (ایالات متحده آمریکا و اروپا) ، توسعه معنا قابل توجهی از تخصص در مورد فرهنگ، سیاست، اقتصاد و زبان. ConcordiaUA طیف گسترده ای از برنامه های تابستانی و زمستانی را در فلوریدا، تیر، کرم، مونیخ، لندن، پلموت، مادرید، پاریس و استراسبورگ ارائه می دهد. دانش آموزان ConcordiaUA دانش دانشگاه را به فعالیت های شرکت های بین المللی متصل می کنند. دوره های آموزشی و کارآموزی که در دانشگاه های شریک گرفته شده توسط ConcordiaUA به رسمیت شناخته شده است.

برنامه های تحصیلی ConcordiaUA - در پردیس، آنلاین یا ترکیبی از هر دو، به زبان انگلیسی

برنامه های دوره ی BACHELOR

مدیریت: مدیریت هتل؛ فناوری اطلاعات و مدیریت تجارت الکترونیکی

روابط اقتصادی بین المللی: روابط اقتصادی بین المللی؛ تجارت بین المللی؛ اقتصاد بین المللی

مدیریت کسب و کار

دوره های کارشناسی ارشد

مدیریت: مدیریت بازرگانی بین المللی MBA؛ کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA)

ConcordiaUA در حال ارائه طیف وسیعی از برنامه های دیپلم دوگانه است:

1.Dual مدرک لیسانس با دانشگاه مینه سوتا Crookston (ایالات متحده آمریکا) - تجارت بین المللی، روابط اقتصادی بین المللی، مدیریت، و غیره

مدرک کارشناسی ارشد دو نفره با دانشگاه کنکوردیا - ویسکانسین / ان آربور (ایالات متحده آمریکا) - MBA، تجارت بین الملل، ارتباطات

3. دیپلم کارشناسی ارشد با دانشگاه دولتی Koblenz-Landau (آلمان) - МВА، مدیریت بین المللی، کارشناسی ارشد مدیریت اطلاعات (عمده کارآفرینی، مدیریت تکنولوژی و نوآوری).

4. مدرک کارشناسی ارشد دو نفره با دانشگاه مدیریت ایمنی شغلی (لهستان) - МВА، مدیریت بین المللی، مدیریت پروژه و روانشناسی در تجارت بین الملل.

برنامه های حرکتی تحصیلی

علاوه بر برنامه های دوگانه، ما برنامه های تبادل آکادمیک را با دانشگاه ویسکانسین / ان آربور (ایالات متحده آمریکا)، دانشگاه تیر (آلمان)، دانشگاه علوم کاربردی Worms (آلمان)، دانشگاه آمریکایی ریچموند بین المللی (لندن، انگلستان)، ارائه می دهیم. دانشگاه وارنا (بلغارستان) و دیگران.

زندگی در ConcordiaUA

هیات علمی ما متخصصان بسیار حرفه ای در زمینه های مختلف کسب و کار و مدیریت هستند. هر سال ConcordiaUA از استادان برجسته از دانشگاه های همکار، برنامه Scholar فولرایت و مربیان سپاه صلح و شرکت های تجاری بین المللی دعوت می کند.

ConcordiaUA یکی از اولین برنامه هایی است که برنامه های Distance-Learning و On-Line را معرفی کرده است و روش های ابتکاری و تکنیک های فرآیند آموزشی را ارتقا داده است.

آموزش و پرورش در ConcordiaUA یک تجربه یادگیری و زندگی است که به جوانان اجازه می دهد تا پتانسیل خود را کشف کنند و آنها را برای چالش های جهانی مدرن آماده سازد.

زندگی دانشجویان در ConcordiaUA جالب و متنوع است. نه تنها کلاس ها، بلکه فعالیت های پژوهشی، مشارکت در سالانه ورزش و رویدادهای فرهنگی و جشنواره های سازمان یافته دانشگاه ما وجود دارد. دانشجویان و اعضای هیئت علمی ما برگزار می کنند و تعطیلات اوکراین و بین المللی را جشن می گیرند. دانش آموزان برنامه های سرگرمی متنوع را در زبان انگلیسی - کنسرت، بازی، مسابقه و دیسکو ترتیب می دهند. علاوه بر این، دانش آموزان ConcordiaUA نیز تشویق می شوند تا در سفرهای مختلف و گشت و گذار در اوکراین و سایر کشورها شرکت کنند.

کشورهایی که در ConcordiaUA نمایندگی می کنند

دانش آموزان از بیش از چهل کشور با شرکت ConcordiaUA شرکت کرده اند: جمهوری آذربایجان، بلژیک، مصر، فنلاند، گرجستان، غنا، هند، ایران، قزاقستان، لتونی، لیبی، نیجریه، پاکستان، جمهوری خلق چین، جمهوری کامن، جمهوری گامبیا صربستان، روسیه، عربستان سعودی، آفریقای جنوبی، ترکیه، ترکمنستان، اوکراین، ایالات متحده آمریکا و غیره

برنامه های جامعه و غیر درجه بندی

این دانشگاه موفق به توسعه برنامه مطالعات آمریکا شده است.

ConcordiaUA هماهنگ کننده کشور پروژه های HMC شد و موفقیت آمیز برنامه انتخابی برای دانش آموزان دانش آموز دبستانی با دانش آموزان اوکرایین را فراهم کرد و به آنها فرصتی برای مطالعه کامل برنامه دو ساله ششم در مدارس شبانه روزی بریتانیا و تحصیلات بین المللی .

ConcordiaUA موفق به برگزاری مسابقه سالانه تجارت انگلیسی و بورس تحصیلی خود برای تحصیل در ConcordiaUA می کند.

مدرسه زبان، دوره ها و آمادگی آزمون به زبان انگلیسی، آلمانی و اسپانیایی

  • دوره های نیمه رسمی (سپتامبر-دسامبر؛ فوریه-می)
  • دوره های تابستان شدید (ژوئیه و اوت)
  • آموزش با زبان مادری.

ConcordiaUA آمادگی آزمون را شامل TOEFL، GMAT و JELTS و همچنین برنامه های برای مدیران کسب و کار محلی ارائه می دهد.

ConcordiaUA برنامه های آموزشی، آموزش ها و سمینارهای مینی MBA را برای مدیران اجرایی محلی که نیاز به آموزش در زمینه های خاص سرمایه انسانی، اقتصاد، استانداردهای بین المللی حسابداری، فن آوری های فروش، بازاریابی، مدیریت هتل، آلمانی، انگلیسی و غیره دارند، سازماندهی می کند. دانش و مهارت با توجه به انتظارات و نتایج مطلوب تمرینکنندگان. تجزیه و تحلیل نیازهای دقیق قبل از اجرای برنامه انجام می شود. این برنامه با در نظر گرفتن نیازها و پیش زمینه های کارآموزان طراحی شده است.

  • کارگاه های ConcordiaUA

کارگاه های آموزشی در مورد مسائل توسعه پایدار، کسب و کار و رهبری برای ConcordiaUA و دانش آموزان مدارس ارائه شده است. کارشناسان سازمان های بین المللی، اعضای هیات علمی، اعضای مسئول مأموریت های دیپلماتیک، نمایندگان مجلس، سازمان های غیر دولتی و محافل کسب و کار دعوت شده اند تا با دانشجویان در قالب یک کارگاه آموزشی کار کنند.

مشاوره حرفه ای و خدمات کارآموزی

کارآموزی کسب و کار در ConcordiaUA به عنوان یک گام در جهت رسیدن به اهداف تبدیل شدن به یک مرکز آموزشی پیشرو در زمینه مشاغل دانشجویی ایجاد شده است. هدف اصلی از کارآموزی ارائه دانش آموزان به تجربه عملی در کسب و کار مطابق با استانداردهای بین المللی و اوکراین است.

مرکز کتابخانه و اینترنت

ConcordiaUA دارای یک کتابخانه با کیفیت بالا است که به عنوان یکی از ابزارهای مهم برای مطالعات دانشجویی عمل می کند. این کتابخانه دارای کتاب های درسی، کتاب ها، مجلات علمی و سایر ادبیات علمی در زبان های اوکراینی، انگلیسی، آلمانی و دیگر کشورها است. سرور ConcordiaUA دارای کاتالوگ و لغت نامه هایی است که به راحتی قابل دسترسی است. دانش آموزان می توانند از اتاق خواندن برای راحتی خود استفاده کنند. کارکنان کتابخانه ConcordiaUA همیشه مایل به کمک شما در جستجوی اطلاعات هستند.

مرکز اینترنتی ConcordiaUA دسترسی به پایگاه داده های اینترنتی مجازی را باز می کند: کتابخانه ها، مراکز اطلاع رسانی، نشریات خارجی، آرشیو ها و مجلات علمی. اینترنت فناوری های یادگیری از راه دور را فراهم می کند و ConcordiaUA را به همکاران و همکاران خود در سراسر جهان متصل می کند.

بورس تحصیلی و جوایز

کمک هزینه تحصیلی به برندگان کنگره ملی تجارت انگلیسی برگزیده شده توسط هیئت مدیره است.

بهترین توصیه دانشجویان برای تحصیل در ConcordiaUA، دانشگاه ریچموند و سایر دانشگاه های شریک پس از توصیه هیئت ConcordiaUA است.

فعالیت های تحقیقاتی

هیئت علمی ConcordiaUA و دانشجویان در فعالیت های پژوهشی دانشگاه شرکت می کنند. اساتید اوکراین و بین المللی به دانش آموزان کمک می کنند مهارت های تحقیقاتی خود را بسازند و مشاوره های علمی در زمینه های مختلف را ارائه دهند.

ConcordiaUA سازماندهی و شرکت فعال در کنفرانس ها و سمینارهای بین المللی در اوکراین و خارج از کشور را تشکیل می دهد.

ConcordiaUA مجلات تحقیقاتی "آموزش، مدیریت و کسب و کار: ابعاد بین المللی" را منتشر می کند.

مکان ها

کیف

Address
8-14 Turhenevs’ka Street, room 1-4
01601 کیف, شهر کیف, اوکراین