Ivano-Frankivsk National Technical University Of Oil And Gas

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ایوانو فرانکیوسک یک شهر تاریخی واقع در غرب اوکراین است (550 کیلومتر از کیف). این مرکز اداری منطقه پیشاپارتا است. یک بازدید کننده شهر ممکن است عناصر فرهنگ های مختلف در داخل ایوانو فرانکفسک را در هم آمیخت. در آب و هوای روشن، ممکن است قله های بالا Carpathians را با جنگل هایی که از کوه ها نزدیک به لبه حومه شهر می گذرد، ببینند.

Ivano-Frankivsk National Technical University Of Oil And Gas

Ivano-Frankivsk National Technical University Of Oil And Gas (IFNTUOG) که در سال 1967 تاسیس شد، رهبر بازار در ارائه خدمات آموزش فنی و غیر فنی به بخش انرژی اوکراین است - راننده اصلی اقتصاد اوکراین. IFNTUOG با شناخت تعهدات ویژه خود به صنعت نفت و گاز، ترکیبی منحصر به فرد از آموزش، آموزش و تخصص متخصص صنعتی را ارائه می دهد. تمام شاخص های موجود در کیفیت تحقیق و جایگاه علمی IFNTUOG در سطح بالای دانشگاه های فنی اوکراین.

امروزه بیش از هشت هزار دانشجو در IFNTUOG شرکت می کنند. در میان آنها، حدود 400 دانشجوی بین المللی از کشورهای مختلف آفریقا، آسیا و آمریکای جنوبی وجود دارد.

دانشگاه ما شامل تقریبا 50 بخش است. اکثر آنها متخصصین آموزش و پرورش برای صنعت نفت و گاز را ارائه می دهند. دانش آموزان از اوکراین و خارج از کشور می توانند رشته های تحصیلی را از ژئوفیزیک، زمین شناسی، حفاری، مهندسی نفت ، تولید نفت و گاز، ساخت خط لوله، ذخیره سازی گاز زیرزمینی، مهندسی برق، مهندسی مکانیک، معماری، منابع انرژی تجدیدپذیر، تجهیزات نفت و گاز برای مدیریت، اقتصاد کسب و کار و ترجمه.

IFNTUOG ارائه زبان انگلیسی از جمله:

- مهندسی نفت و گاز - دانشکده لیسانس (با عمده در تولید نفت و گاز)؛

- تولید روغن و گاز - مدرک کارشناسی ارشد؛

مدیریت انرژی - مدرک کارشناسی ارشد

مهندسی نفت و گاز و فن آوری - درجه کارشناسی، 4 سال تحقیق

تولید نفت و گاز - مدرک کارشناسی ارشد، 1 سال 6 ماه

مدیریت انرژی - مدرک کارشناسی ارشد، 1 سال 6 ماه

تاریخ شروع برنامه: 01 سپتامبر، 01 فوریه پذیرش: 15 ژوئیه - 01 اکتبر.

هزینه ها و پرداخت ها (در هر سال تحصیلی) :

مکان ها

ایوانو-فرانکیسک

Address
15 Karpatska Street
76019 ایوانو-فرانکیسک, استان ایوانو Frankivs'ka, اوکراین

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید