توضیحات رسمی را مطالعه کنید

UNIVERSITAS GADJAH MADA یکی از قدیمی ترین دانشگاه های اندونزی است که به عنوان یک ستون بیداری آموزشی در اندونزی فعالیت می کند و به عنوان مدافع و انتشار دهنده پانکسیلا محسوب می شود.

در UNIVERSITAS GADJAH MADA ، دانش آموزان از طریق پشتیبانی از زیرساخت های مدرن و فناوری اطلاعات، فرصت های فراوانی برای توسعه خلاقیت و نوآوری در حوزه های خود فراهم می کنند. به عنوان یک دانشگاه تحقیقاتی در سطح جهانی، UGM با توجه به انگیزه اعضای هیات علمی و همچنین دانش آموزان برای انجام و انتشار پژوهش های خود توجه زیادی به فعالیت های پژوهشی دارد. علاوه بر این، این تلاش از طریق ایجاد 25 مرکز تحقیقاتی در زمینه های مختلف علمی تشدید می شود. UGM مجهز به منابع خالی 3608 اعضای استاد و 4،324 کارمند است که به شدت متعهد به ایجاد UGM بهترین دانشگاه و مرجع آموزشی برجسته در اندونزی هستند.

معرفی UGM

UNIVERSITAS GADJAH MADA یک UNIVERSITAS GADJAH MADA است که در یوگیاکارتا، اندونزی مستقر است، در تاریخ 19 دسامبر 1949 تاسیس شد. UGM قدیمی ترین و بزرگترین موسسه آموزش عالی در اندونزی است. دانشگاه یوگیاکارتا، اندونزی، دانشگاه 360 آکر شامل 18 دانشکده، 68 برنامه کارشناسی، 23 برنامه تحصیلی دیپلم، 104 برنامه کارشناسی ارشد و تخصصی و 43 برنامه دکترا است.

در حال حاضر حدود 55،000 دانش آموز، 1،187 دانشجوی خارجی و 2500 اعضای هیات علمی دارد. UNIVERSITAS GADJAH MADA یکی از معتبر ترین دانشگاه های اندونزی محسوب می شود.

UGM یک منطقه تحصیلی را اجرا می کند، یک قدمی است که دانشگاه ها در ایجاد یک محیط مفید برای تداوم فرآیند یادگیری می گذارند. این تلاش ها در زمینه توسعه همکاری های چند رشته ای و پاسخ دادن به مسائل زیست محیطی به منظور دستیابی به دیدگاه دانشگاه دنبال می شود. برخی از مراحل کاهش آلودگی و انتشار گازهای خروجی خودرو، توسعه عابر پیاده، محدود کردن وسایل نقلیه ورود به دانشگاه، ساخت خوابگاه های جدید در محوطه دانشگاه، توسعه جاده های پارکینگ، کاشت درختان سبز و بسیاری دیگر است.

منطقه ویژه ای از یوگیاکارتا که در آن UGM واقع شده است یکی از کوچکترین استان های اندونزی است و به طور گسترده ای به عنوان مرکز فرهنگ جاوه شناخته شده و همچنین مرکز یادگیری شناخته شده است. این 3،400،000 ساکن است که 511،000 نفر از آنها در شهر یوگیاکارتا زندگی می کنند. تعیین آن به عنوان یک مرکز یادگیری با وجود 120 موسسه آموزش عالی دولتی و خصوصی با جمعیت بیش از 300،000 دانش آموز مشخص می شود.

چشم انداز

دانشگاهی عالی و ابتکاری در سطح جهانی، با ارزشهای فرهنگی ملت بر اساس پانکاسلیا به عنوان ایدئولوژی دولتی و به اهمیت و بشریت اختصاص یافته است.

مأموریت

برای انجام آموزش، تحقیق و خدمات اجتماعی و همچنین حفظ و توسعه دانش که برای جامعه بسیار عالی و مفید است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

UNIVERSITAS GADJAH MADA

استاد برنامه حسابداری (M.Acc.) طراحی شده است تا پیش بینی و پاسخگویی به نیازهای حرفه ای افراد و همچنین مقامات دولتی در محیط کسب و کار پویا امروز. این برنامه تمرکز بر حسابد ... [+]

استاد برنامه حسابداری (M.Acc.) طراحی شده است تا پیش بینی و پاسخگویی به نیازهای حرفه ای افراد و همچنین مقامات دولتی در محیط کسب و کار پویا امروز. این برنامه تمرکز بر حسابداری عمومی، حسابداری مالی، حسابداری مدیریتی، مدیریت سیستم اطلاعات و حسابرسی است. برنامه درسی برای دانش آموزان طراحی شده است تا بتوانند در برنامه های دوگانه و برنامه های مبادله شرکت کنند.

چشم انداز

تبدیل شدن به یک برنامه کارشناسی ارشد حسابداری در اندونزی که پیشرفت های حسابداری کاربردی و تشویق اخلاقی را از طریق ایجاد چالش های بین المللی تشویق می کند.... [-]

اندونزی Yogyakarta
آگوست 2019
انگلیسی
تمام وقت
3 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی