Westford School of Management

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مدرسه وستفورد مدیریت

مدرسه وستفورد مدیریت (WSoM) یک موسسه آموزشی در امارات متحده عربی تاسیس شده است و حضور خوبی در شرق میانه، هند و آفریقای جنوبی با هدف ارائه مدارک انگلستان و اروپا بر اساس بسیار مشهور و پیشرفته و آموزش مدیریت به جوامع مشتاق زندگی در آسیا ، آفریقا و شرق میانه است. شرایط ما تصدیق و معتبر توسط مشهور معتبر اعطای دانشگاهی بدن، کالج ها و دانشگاه از انگلستان است. ما ارائه می دهیم شناخته شده بین المللی برنامه های تحصیلات تکمیلی مقطع کارشناسی و بعد است که قادر خواهد دانش آموزان ما برای پیشی گرفتن و در عرصه های مورد نظر خود را به اکسل و تقویت پیگیری خود را برای برتری در حرفه انتخاب خود و یا آموزش عالی است.

مدرسه وستفورد مدیریت تساوی بر بهترین شیوه جهانی در آموزش آنلاین و آموزش؛ نتیجه تعاملی، نام تجاری پویا از آموزش و پرورش فارغ التحصیل توانایی برای دانش آموزان به طور منظم و کار حرفه ای مناسب است.

مدرسه وستفورد مدیریت بهینه بهره گیری از تکنولوژی پیشرفته و از قدرت اینترنت به شما آموزش ارزشمند و همچنین تجربه های شبکه های جهانی را.

بیانیه چشم انداز مدرسه وستفورد مدیریت پیش بینی که در میان بهترین انتخاب برای حرفه ای جزوات مدیریت با ارائه به روز ترین، مرتبط و آموزش با کیفیت بالا مخلوط با توسعه مهارت به دانش آموزان مشتاق فرصت ها در سازمان های جهانی به دنبال و در نتیجه پل زدن شکاف بین آموزش و پرورش و اشتغال است.

بیانیه ماموریت مدرسه وستفورد مدیریت با هدف به قالب و تبدیل به نسل مشتاق از افراد که زمینه های متنوع به رهبران موثر و مدیران فردا با حس مسئولیت های اجتماعی، شرکت های بزرگ و اخلاقی با ارائه آموزش مدیریت برتر و آموزش، در نتیجه آنها را مجهز برای تبدیل شدن به قادر به دست زدن به کارهای چالش برانگیز است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

از دوره های ارشد بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار بین المللی (IMBA)

Campus or Online تمام وقت پاره وقت 12  زمان ثبت نام باز است امارات متحده عربی Sharjah عمان Oman Online Ras Al Khaimah Dubai Abu Dhabi United Arab Emirates Online قطر Doha عربستان سعودی Saudi Arabia Online Qatar Online مالزی Malaysia Online بحرین Bahrain Online سنگاپور Singapore Online کانادا Canada Online Fujairah + {تعداد} بیشتر

این دوره به شیوه ای که یادگیرنده خواهد صدور گواهینامه دوگانه دریافت ساختار، کارشناسی ارشد دیپلم پیشرفته در مدیریت کسب و کار بین المللی، اعطا شده توسط مدارک کمبریج بین المللی، انگلستان و کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی بین المللی اعطا شده توسط دانشگاه گوگلیلمو مارکونی، ایتالیا. این MBA توسط وزارت آموزش و پرورش، ایتالیا و شورای آموزش و پرورش اعتباربخشی عالی (CHEA) معتبر، ایالات متحده، از این رو MBA است مجوز رسمی دوگانه از اروپا و دانشگاه US.The نیز تحت دانشگاه ENIC NARIC تایید می آید و در سراسر جهان شناخته شده است. [+]

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی بین المللی، اعطا شده توسط دانشگاه گوگلیلمو مارکونی، ایتالیا. گوگلیلمو مارکونی یک دانشگاه در سطح جهانی ترویج استفاده از روش های آموزش ابتکاری و یک رویکرد بر اساس توسعه دانش میان رشته ای، مهارت ها و شایستگی با تاکید خاص بر دیدگاه جهانی است. جامعه متنوع ما در حال حاضر تعداد حدود 16000 دانش آموز ثبت نام در برنامه های تحصیلات تکمیلی و کارشناسی ارشد، 300 نفر از اعضای هیئت علمی و یک تیم مشاوره تحصیلی ساخته شده از بیش از 200 کارشناسان. ستاد دانشگاه در قلب رم واقع شده است، در نزدیکی شهر واتیکان اما شاخه های متعدد منطقه ای و بین المللی اجازه می دهد هر دو دانش آموزان داخلی و خارجی به امتحان نهایی خود و ارائه پایان نامه پایان نامه خود را بدون ترک کشور یا دولت خود را دارند. دانشگاه گوگلیلمو مارکونی است که توسط وزارت آموزش و پرورش ایتالیایی معتبر و نیز توسط ACICS معتبر - شورای اعتبارگذاری برای کالج مستقل و مدارس، موسسه ایالات متحده بزرگترین معتبر وابسته به وزارت آموزش و پرورش و شورای آموزش و پرورش اعتباربخشی عالی (CHEA) .این بدان معنی است که GMU لیسانس و کارشناسی ارشد را نه تنها در اروپا بلکه در ایالات متحده معتبر باشد، به دانش آموزان فرصت های شغلی جدید و بیشتر در تعداد زیادی از کشورها: ... [-]

تماس
آدرس محل سکونت
Westford School of Management
UAE Centre
Second floor – BM Towers, Sharjah–Dubai Highway
Al Nahda

Sharjah, AE
آدرس محل سکونت
Westford School of Management
Head Office
2nd floor, Vijaya Complex
Chempumukku, Kochi -24

Kerala, Kerala IN
آدرس محل سکونت
Westford School of Management,
8D, Aminity center, RAKIA. Ras al khaimah

Ras Al Khaimah, AE
آدرس محل سکونت
C/o LAPT Education,
Knowledge Village,
Dubai.

Dubai, AE
آدرس محل سکونت
Westford School of Management
1st Floor, Al Hilal Building,
Al Falah Street, PO Box 129354,
Abu Dhabi, United Arab Emirates

Abu Dhabi, AE
آدرس پستی
Westford School of Management, Muscat, Oman
Muscat, OM
آدرس محل سکونت
Muscat, OM
آدرس پستی
Westford Business School, Doha, Qatar
Doha, QA
آدرس محل سکونت
Doha, QA
آدرس پستی
Doha, QA
آدرس محل سکونت
Qatar Online, QA
آدرس محل سکونت
Saudi Arabia Online, SA
آدرس محل سکونت
Kuwait Online, KW
آدرس محل سکونت
Nigeria Online, NG
آدرس محل سکونت
Jeddah, SA
آدرس محل سکونت
Westford School of Management,
Creative City, Fujairah Free Zone,
Fujairah

Fujairah, AE
آدرس محل سکونت
Bangalore, Karnataka, IN
آدرس محل سکونت
New Delhi, Delhi, IN
آدرس محل سکونت
London, England, GB
آدرس محل سکونت
AL Ain, AE
آدرس محل سکونت
Singapore Online, SG
آدرس محل سکونت
Singapore, SG