The University of Wollongong in Dubai

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

به دانشگاه ولنگونگ در دبی (دانشگاه ولنگونگ در دبی) خوش آمدید.

دانشگاه ولنگونگ در دبی در امارات متحده عربی در سال 1993 توسط یکی از دانشگاه های برتر رتبه بندی در جهان، دانشگاه ولنگونگ در استرالیا تاسیس شد. در اصل به عنوان موسسه مطالعات استرالیا شناخته شده است، یک نهاد دانشگاه ولنگونگ در دبی پر جنب و جوش، پویا و متنوع است، حفظ میراث قوی استرالیا. بیش از 21 سال گذشته ما سابقه برجسته برای آموزش فارغ التحصیلان بسیار استخدام تاسیس و شهرتی جهانی دست یافت برای کیفیت از شیوه های آموزشی ما است.

با بیش از 4،000 دانش آموزان از بیش از 100 کشور که توسط دانشگاهیان از بیش از 40 کشور تدریس می شود، ارائه می دهد دانشگاه ولنگونگ در دبی بهترین سنت های آموزش و پرورش غربی در یک محیط یادگیری واقعا چند فرهنگی.

برتری علمی

ما در برتری علمی از تاریخ 12th بالاترین رتبه بندی دانشگاه های استرالیا با فرهنگ و هیجان از شهرستان جهانی از دبی ترکیب، به ارائه یک محیط پویا، تحریک و با ارزش برای دانشجویان، پزشکان و متخصصان کسب و کار تحقیقاتی به طور یکسان. در همان زمان، ما همکاران فعال به رو به رشد اقتصاد دانش از امارات متحده عربی می باشد.

رویکرد دانش آموز محور ما به یادگیری تضمین می کند که فارغ التحصیلان ما بیرون رفتن به جهان مسلح با خیلی بیشتر از دانش فنی و تجربه برجسته آموزشی. آنها همچنین مهارت های حرفه ای در تحقیق، تجزیه و تحلیل، کارآفرینی، حل مسئله و ارتباطات. این مجموعه آنها را جدا از همسالان خود را در سراسر سایر موسسات و توضیح می دهد که چرا بسیاری از فارغ التحصیلان ما در حال حاضر موقعیت های ارشد، مسئول و هیجان انگیز در طیف وسیعی از سازمان های معتبر، هر دو در امارات متحده عربی و در سراسر جهان.

از آنجا که آغاز به کار ما، ما ساخته شده است شهرت با کیفیت، اعتبار و صداقت، و دانشگاه در خصوص بالا توسط دانشجویان، فارغ التحصیلان، کسب و کار، صنعت و دولت آن برگزار می شود. ما به حفظ یک سنت طولانی و افتخار از برتری در آموزش و پرورش همراه با ارزش های لیبرال از پرس و جو، و به طور مداوم تلاش برای ارائه یک محیط مناسبی برای جوانان با هوش و به رشد، که در آن تفکر انتقادی است که هر دو را تشویق و پرورش؛ کیفیت که مشخص موسسات بزرگ از یادگیری است.

با انتخاب یک برنامه در دانشگاه ولنگونگ در دبی به شما خواهد شد ساخت یک سرمایه گذاری فوق العاده در آینده خود را به عنوان ما برای فرصت های یادگیری حتی هیجان انگیز تر برای دانش آموزان ما تلاش.

دانشگاه ولنگونگ در دبی (دانشگاه ولنگونگ در دبی) یکی از قدیمی ترین و معتبرترین دانشگاه های امارات متحده عربی است. در حال حاضر در میان دانشگاه های پیشرو در جهان قرار گرفت - - در سال 1993 توسط دانشگاه ولنگونگ در استرالیا تاسیس UOW در دبی نشان دهنده یک ابتکار استرالیا پیشگام در منطقه خلیج فارس.

از آغاز فروتن مقابل الملا پلازا، از طریق حضور نقطه عطفی در خیابان جمیرا، به مکان فعلی ما در دبی دهکده دانش، دانشگاه ولنگونگ در دبی به رسمیت شناخته شده به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از چشم انداز دانشگاهی دبی تبدیل شده است.

بین المللی دانشگاه های معتبر در دبی

تمام برنامه های علمی دانشگاه ولنگونگ در دبی توسط وزارت آموزش عالی امارات و تحقیقات علمی و با کیفیت تضمین شده توسط دانشگاه ولنگونگ در استرالیا، که با آژانس آموزش عالی کیفیت و استاندارد (TEQSA)، تنظیم کننده ملی بخش آموزش عالی ثبت نام معتبر در استرالیا. UOW استرالیا در 12th دانشگاه بالاترین رتبه استرالیا بوده و پنج از پنج ستاره در تمام شش دسته آموزشی ارزیابی شده توسط راهنمای دانشگاه خوب 2014 به دست آورد. در برابر این معیار، دانش آموزان در دانشگاه مشغول می توانید مطمئن باشید یک استاندارد بین المللی آموزش و پرورش، کسب مدرک است که به صورت محلی به رسمیت شناخته شده و می تواند به یک مدرک تحصیلی استرالیا از اتمام مطالعه منتقل شده است.

دانشکده دانشگاه توسط دانشگاهیان محلی و بین المللی استخدام اداره می شود، با تدریس گسترده، کسب و کار و تجربه در صنعت. آنها به کلاس درس ثروت از دانش از پژوهش و عملکرد حرفه ای در زمینه های مربوطه به دست آورده را، ارائه دانش آموزان با یک تحریک کننده، محیط آکادمیک چند بعدی. کلاس ها در تعداد دانشجویان کوچک هستند، اجازه می دهد از سخنرانان به تهیه کردن به نیازهای یادگیری فردی.

دانشگاه ولنگونگ در دبی یک انتخاب ایده آل برای دانش آموزان در خارج از کشور به دنبال یک درجه بین المللی معتبر، نزدیک به خانه است. شهریه و هزینه های زندگی پایین تر از برنامه های تطبیقی ​​مطالعه در ایالات متحده یا بریتانیا و بین المللی، دانشجویان غیر مقیم می توانید از روند درخواست روادید ساده شده بهره مند شوند. ما مدارک شناخته شده بین المللی را قادر می سازد فارغ التحصیلان دانشگاه ولنگونگ در دبی به دنبال فرصتهای شغلی پاداش و 7500 فارغ التحصیلان ما شامل بسیاری از فارغ التحصیلان مشخصات بالا در موقعیت های ارشد در بخش دولتی و خصوصی در سراسر منطقه است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید کارشناسی ارشد(MSc) » از دوره های ارشد بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

استاد رسانه و ارتباطات

Campus تمام وقت June 2017 امارات متحده عربی Dubai

کارشناسی ارشد رسانه ها و ارتباطات شما را یک بنیان قوی در مهارت های عملی مورد نیاز برای موفقیت در این بخش کسب و کار پویا به من بدهید. [+]

کارشناسی ارشد برنامه رسانه ها و ارتباطات (MMC) در دانشگاه ولنگونگ در دبی شما ارائه می دهد فرصت برای توسعه مهارت های سطح پیشرفته در طیف وسیعی از رشته ها، از جمله روزنامه نگاری، مطالعات رسانه ای و روابط عمومی. اگر شما یک حرفه ای موجود و یا مشتاق در رسانه و ارتباطات بخش هستند، MMC شما را با دانش نظری و مهارت های ارائه شود تا پیشرفت در زمینه انتخاب خود را از عمل است. مرور درس کارشناسی ارشد رسانه ها و ارتباطات شما را یک بنیان قوی در مهارت های عملی مورد نیاز برای موفقیت در این بخش کسب و کار پویا به من بدهید. این برنامه به شما غرق در یک محیط چند رشته، به بهبود مشترک و رهبری تیمی، و همچنین یادگیری مستقل است. جهت در رسانه و ارتباطات در قرن 21 تا به سمت کار به تنهایی و همچنین در تیم بر روی پروژه های تمام اندازه ها بوده است. روزنامه نگار امروز اغلب به عنوان یک عملیات یک فرد مسئول برای نوشتن، ضبط های صوتی و تصویری، ویرایش و مواد تولید برای سیستم عامل های مختلف عمل می کند. مهارت های مشابه در روابط عمومی مورد نیاز و نسخه های سطح بالاتری از این مهارت ها در فیلم های مستند و شکل. این برنامه دانش آموزان به کار در این راه تجهیز و همچنین به طور موثر در تیم، به عنوان عضو تیم یا رهبر تیم، که هر دو نقش اغلب توسط مشتریان در صنعت مورد نیاز است. شما این فرصت را به تخصص در مطالعات رسانه و یا روابط عمومی، با انتخاب اختیاری مربوطه، و سپس تکمیل کارآموزی، کارآموزی، پایان نامه، و یا حرفه ای برای نشان دادن شایستگی های نمونه کارها مربوط به صنعت. فرصت های شغلی دانشگاه ولنگونگ در دبی کارشناسی ارشد از رسانه ها و ارتباطات برنامه مربوط به طیف وسیعی از رشته های حرفه ای مربوط به رسانه ها است. دانشجویان و فارغ التحصیلان برنامه های MMC به طور معمول به عنوان کار: روزنامه نگاران متخصصان روابط عمومی شرکت ارتباطات مدیران فیلم سازان محققان نویسندگان دانشگاهیان. اعتباربخشی و شناخت این برنامه توسط وزارت آموزش عالی امارات و تحقیقات علمی معتبر و به طور کامل در امارات متحده عربی و بین المللی برای آموزش و پرورش بیشتر و اشتغال در بخش خصوصی و دولتی به رسمیت شناخته شده. علاوه بر این، برنامه کیفیت تضمین شده توسط UOW، که با آژانس سوم آموزش و پرورش کیفیت و استاندارد (TEQSA)، تنظیم کننده ملی بخش آموزش عالی در استرالیا ثبت شده است. فارغ التحصیلان دانشگاه در انطباق فرصتی برای تبادل درجه دانشگاه ولنگونگ در دبی خود را برای درجه UOW معادل پس از اتمام داشته باشد. [-]

کارشناسی ارشد امور مالی کاربردی

Campus تمام وقت June 2017 امارات متحده عربی Dubai

کارشناسی ارشد امور مالی کاربردی (MAF) طراحی شده است برای کمک به شما توسعه پیشرفته، اعمال می شود و دانش جامع از بانکی و سرمایه گذاری در زمینه بین المللی. [+]

کارشناسی ارشد امور مالی کاربردی (MAF) طراحی شده است برای کمک به شما توسعه پیشرفته، اعمال می شود و دانش جامع از بانکی و سرمایه گذاری در زمینه بین المللی. سازمان امور مالی و بانکی به طور فزاینده نیاز به راه حل های تحلیلی و استراتژیک به رقابت در اقتصاد جهانی به چالش کشیدن. اگر شما یک دانش آموز یا حرفه ای در امور مالی و بانکی، با جاه طلبی است که در شرایط بین المللی عمل می کنند، برنامه MAF شما را با دانش نظری، مهارت های عملی و قابلیت های استراتژیک برای موفقیت فراهم می کند. مرور درس کارشناسی ارشد امور مالی کاربردی برنامه (MAF) به شما کمک می توسعه یک درک دقیق از بانک ها و واسطه های مالی مرتبط و همچنین موضوعاتی مانند مدیریت سرمایه گذاری، تجزیه و تحلیل اقتصادی quatitative، مدیریت مالی و بررسی خطر است. این برنامه نیز ارائه می دهد فرصت را به تخصص در جریان خاصی از عمل مالی که توسعه دانش در عمق خود را از رشته های امور مالی خاص، از جمله بانکداری و سرمایه گذاری کمک خواهد کرد. شما همچنین می توانید درک دقیق از تامین مالی شریعت، از طریق جریان بانکداری اسلامی و دارایی به دست آوردن. فرصت های شغلی رشد سریع امارات متحده عربی به عنوان قطب مهم کسب و کار بین المللی بدان معنی است که ثروت از فرصت استخدام در بخش خدمات مالی وجود دارد. بانکداری اسلامی و دارایی یک بخش مهم رشد در منطقه است و در حال توسعه درک درستی از این شیوه باز خواهد شد تا طیف گسترده ای از فرصت های حرفه ای است. توجه بین المللی این برنامه همچنین شرکت کنندگان را در رشته امور مالی شرکت، سرمایه گذاری و بانکی بخش در هر بخشی از جهان آماده می شود. تحلیلگران سرمایه گذاری مدیران صندوق تجاری و سرمایه گذاری بانکداران اعتبار تحلیلگران مشاوران مالی بر حسب نوری مالی مدیران وزارت خزانه داری تحلیلگران تحقیقات کارگزاران بازار سهام مشاوران سرمایه گذاری مدیران ثروت. اعتباربخشی و شناخت این برنامه توسط وزارت آموزش عالی امارات و تحقیقات علمی معتبر و به طور کامل در امارات متحده عربی، کشورهای شورای همکاری خلیج فارس و بین المللی برای آموزش و پرورش بیشتر و اشتغال در بخش خصوصی و دولتی به رسمیت شناخته شده. علاوه بر این، برنامه کیفیت تضمین شده توسط UOW، که با آژانس سوم آموزش و پرورش کیفیت و استاندارد (TEQSA)، تنظیم کننده ملی بخش آموزش عالی در استرالیا ثبت شده است. فارغ التحصیلان دانشگاه در انطباق فرصتی برای تبادل درجه دانشگاه ولنگونگ در دبی خود را برای درجه UOW معادل پس از اتمام داشته باشد. [-]

کارشناسی ارشد بازاریابی استراتژیک

Campus تمام وقت June 2017 امارات متحده عربی Dubai

کارشناسی ارشد بازاریابی استراتژیک برنامه (MSM) در دانشگاه ولنگونگ در دبی شما را با grounding کامل در تئوری و عمل معاصر ارائه، برای کمک به شما توسعه تکنیک های بازاریابی استراتژیک مورد نیاز برای اکسل در بازار رقابت جهانی. [+]

کارشناسی ارشد بازاریابی استراتژیک برنامه (MSM) در دانشگاه ولنگونگ در دبی شما را با grounding کامل در تئوری و عمل معاصر ارائه، برای کمک به شما توسعه تکنیک های بازاریابی استراتژیک مورد نیاز برای اکسل در بازار رقابت جهانی. بازاریابی در مورد موفقیت موقعیت، ترویج و توزیع محصولات و خدمات در یک محیط مصرف کننده. اگر پزشک بازاریابی با جاه طلبی و تبدیل به یک استراتژیست موثر هستند، MSM شما را با مهارت های پیشرفته و قابلیت ارائه به موفقیت در زمینه کسب و کار بین المللی است. مرور درس کارشناسی ارشد بازاریابی استراتژیک (MSM) به شما بینش دقیق به رشته بازاریابی مبتنی بر، از جمله رفتار مصرف کننده، تحقیقات بازار، ارتباطات، بازاریابی خرده فروشی، استراتژی و مدیریت می دهد. از طریق تحقیقات کاربردی، تجزیه و تحلیل و صنعت تعامل انتقادی، برنامه به شما کمک خواهد تاثیر جهانی شدن بر شیوه های بازاریابی درک و شما را قادر به توسعه استراتژی های بازاریابی است که می تواند به نقش فعلی یا آینده خود را اعمال می شود. یک جزء کلیدی از برنامه MSM توسعه عملی مهارت های کلیدی در یک محیط واقعی جهان است. این شامل ارتباط با کسب و کار در زمینه از طریق طیف وسیعی از سخنرانی مهمان و همچنین به عنوان یک پروژه مدیریت و صنعت متمرکز است که کمک خواهد کرد که شما را به توسعه شیوه های حرفه ای مربوط به منطقه مورد علاقه شما. فرصت های شغلی پیشرفت حرفه ای سریع در زمینه بازاریابی است و MSM به شما شروع به سر در دستیابی به بالاترین سطح در بخش انتخاب شده خود را به من بدهید. دانشجویان و فارغ التحصیلان از MSM به طور معمول در نقش مانند کار: مدیران تبلیغات مدیران نام تجاری متخصصان بازاریابی مستقیم محققان بازار متخصصان بازاریابی صنعتی توسعه دهندگان محصول جدید روابط عمومی مدیران مدیران خرده فروشی متخصصان بازاریابی وب سایت. اعتباربخشی و شناخت این برنامه توسط وزارت آموزش عالی امارات و تحقیقات علمی معتبر و به طور کامل در امارات متحده عربی، کشورهای شورای همکاری خلیج فارس و بین المللی برای آموزش و پرورش بیشتر و اشتغال در بخش خصوصی و دولتی به رسمیت شناخته شده. علاوه بر این، برنامه کیفیت تضمین شده توسط UOW، که با آژانس سوم آموزش و پرورش کیفیت و استاندارد (TEQSA)، تنظیم کننده ملی بخش آموزش عالی در استرالیا ثبت شده است. فارغ التحصیلان دانشگاه در انطباق فرصتی برای تبادل درجه دانشگاه ولنگونگ در دبی خود را برای درجه UOW معادل پس از اتمام داشته باشد. [-]

کارشناسی ارشد مدیریت فناوری اطلاعات

Campus تمام وقت June 2017 امارات متحده عربی Dubai

کارشناسی ارشد مدیریت فناوری اطلاعات برنامه (MITM) شما را با دانش و مهارت ارائه به بهره برداری از آخرین پیشرفت در فن آوری دیجیتال برای به دست آوردن یک مزیت رقابتی در محیط تجاری. [+]

کارشناسی ارشد مدیریت فناوری اطلاعات برنامه (MITM) شما را با دانش و مهارت ارائه به بهره برداری از آخرین پیشرفت در فن آوری دیجیتال برای به دست آوردن یک مزیت رقابتی در محیط تجاری. فناوری اطلاعات دائما در حال تحول و توانایی درک و اعمال نوآوری های تکنولوژیک برای موفقیت در حال انجام یک سازمان حیاتی است. اگر شما یک حرفه ای IT با علاقه در برنامه استراتژیک از فناوری هستند، کارشناسی ارشد مدیریت فناوری اطلاعات به شما کمک خواهد توسعه و افزایش مهارت های مورد نیاز برای تبدیل شدن به یک مدیر IT موثر در اقتصاد اطلاعات امروز. مرور درس کارشناسی ارشد مدیریت فناوری اطلاعات برنامه (MITM) شما را با درک درستی از ابزار استراتژیک مورد نیاز برای مهار در محل کار چارچوب ارائه آن، و به سازمان شما یک مزیت رقابتی در بازار. آن را به تئوری و عمل از فناوری اطلاعات با مفاهیم کسب و کار اساسی و اصول مدیریت، امور مالی، عملیات، برنامه ریزی استراتژیک و بازاریابی در اختیار دارد. این برنامه همچنین شما را با دیدی نسبت به پویایی سازمانی به منظور توسعه و پیاده سازی یک استراتژی جامع IT ارائه می کنند. فرصت های شغلی یک تقاضای رو به افزایش در تمام بخش های کسب و کار برای کارشناسان IT که می تواند فرآیندهای سازمانی با استفاده از آخرین نوآوری ها در فن آوری به طور خودکار وجود دارد. دانشجویان و فارغ التحصیلان از MITM به طور معمول در مشاغل مانند کار: مدیران است تحلیلگران سیستم برنامه نویسان ارشد مدیران شبکه مدیران پروژه مدیران پایگاه داده مدیران ارتباطات معماران اینترنت اطلاعات مرکز مدیران توسعه دهندگان وب متخصصان امنیتی. اعتباربخشی و شناخت این برنامه توسط وزارت آموزش عالی امارات و تحقیقات علمی معتبر و به طور کامل در امارات متحده عربی، کشورهای شورای همکاری خلیج فارس و بین المللی برای آموزش و پرورش بیشتر و اشتغال در بخش خصوصی و دولتی به رسمیت شناخته شده. علاوه بر این، برنامه کیفیت تضمین شده توسط UOW، که با آژانس سوم آموزش و پرورش کیفیت و استاندارد (TEQSA)، تنظیم کننده ملی بخش آموزش عالی در استرالیا ثبت شده است. فارغ التحصیلان دانشگاه در انطباق فرصتی برای تبادل درجه دانشگاه ولنگونگ در دبی خود را برای درجه UOW معادل پس از اتمام داشته باشد. ساخت برنامه دو سطح ورود به کارشناسی ارشد برنامه مدیریت فناوری اطلاعات وجود دارد. اگر شما یک برنامه مدرک کارشناسی سه ساله، و یا یک برنامه چهار ساله بدون جزء تحقیقات کامل، شما MITM در سطح پایه و اساس را وارد کنید. این شامل گرفتن دو نفر قبل از شروع کردن در برنامه اصلی. اگر شما یک مدرک چهار ساله است که شامل اجزای تحقیقات کامل شد از شما به طور مستقیم بر روی برنامه اصلی را وارد کنید. [-]

کارشناسی ارشد مدیریت منابع انسانی استراتژیک

Campus تمام وقت June 2017 امارات متحده عربی Dubai

مدیریت استراتژیک منابع انسانی برنامه (MSHRM) شما را با تخصص مدیریت ارائه برای شناسایی و ارائه راه حل برای مسائل منابع انسانی پیچیده و در حال تحول. [+]

مدیریت استراتژیک منابع انسانی برنامه (MSHRM) شما را با تخصص مدیریت ارائه برای شناسایی و ارائه راه حل برای مسائل منابع انسانی پیچیده و در حال تحول. مدیریت منابع انسانی در سطح استراتژیک نیاز به مهارت های خلاق، تحلیلی و مفهومی به تصور و پیاده سازی استراتژی HR که عملکرد مؤثر در سراسر سازمان پویا. اگر شما یک مدیر اجرایی HR مشتاق یا یک حرفه ای موجود در این زمینه، MSHRM شما کمک خواهد کرد به منظور توسعه صلاحیتهای اصلی در مدیریت منابع انسانی و پیشبرد را به مواضع مسئولیت مدیریتی بیشتر است. مرور درس کارشناسی ارشد مدیریت منابع انسانی استراتژیک (MSHRM) شما را با دیدگاه های انتقادی در مورد نقش و عملکرد مدیران HR و عوامل تغییر فراهم می کند. این برنامه ارائه ابزارهای قدرتمند برای تجزیه و تحلیل این بازی استراتژیک، مدیریت روابط اشتغال و شناسایی مهارت های پویا رهبری و تیم ضروری برای هماهنگ و موزون تغییرات سازمانی است. آن را نیز شما را به چالش به تجزیه و تحلیل، تشخیص و اجرای احکام در تمام توابع منابع انسانی، برای حمایت از اهداف استراتژیک سازمان شما. یک جزء کلیدی از برنامه MSHRM توسعه عملی مهارت های کلیدی در یک محیط واقعی جهان است. این شامل تعامل با صنعت را از طریق طیف وسیعی از سخنرانی مهمان نیز به عنوان یک پروژه مدیریت کسب و کار متمرکز است که کمک خواهد کرد که شما را به چالش سناریوهای مربوط به منطقه خود از عملکرد حرفه ای تجزیه و تحلیل انتقادی. فرصت های شغلی استاد دانشگاه ولنگونگ در دبی در مدیریت استراتژیک منابع انسانی و قابل انطباق با طیف وسیعی از سازمان های تجاری، شرکت های چند ملیتی از به سازمان های بخش دولتی است. دانشجویان و فارغ التحصیلان از MSHRM به طور معمول در نقش مانند کار: مدیران منابع انسانی آموزش و توسعه متخصصان استخدام و مدیران برای رفع متخصصان روابط کار حقوق و مزایای مدیران تحلیلگران شغلی مشاوران HR مدیران حقوق و دستمزد. اعتباربخشی و شناخت این برنامه توسط وزارت آموزش عالی امارات و تحقیقات علمی معتبر و به طور کامل در امارات متحده عربی، کشورهای شورای همکاری خلیج فارس و بین المللی برای آموزش و پرورش بیشتر و اشتغال در بخش خصوصی و دولتی به رسمیت شناخته شده. علاوه بر این، برنامه کیفیت تضمین شده توسط UOW، که با آژانس سوم آموزش و پرورش کیفیت و استاندارد (TEQSA)، تنظیم کننده ملی بخش آموزش عالی در استرالیا ثبت شده است. فارغ التحصیلان دانشگاه در انطباق فرصتی برای تبادل درجه دانشگاه ولنگونگ در دبی خود را برای درجه UOW معادل پس از اتمام داشته باشد. [-]

کارشناسی ارشد مدیریت مهندسی

Campus تمام وقت June 2017 امارات متحده عربی Dubai

کارشناسی ارشد مدیریت مهندسی برنامه (MEM) شما را با دانش و مهارت های مورد نیاز برای طراحی، ارزیابی و اجرای تکنیک های مدیریت در زمینه پروژه های مهندسی صنایع فراهم می کند. [+]

کارشناسی ارشد مدیریت مهندسی برنامه (MEM) شما را با دانش و مهارت های مورد نیاز برای طراحی، ارزیابی و اجرای تکنیک های مدیریت در زمینه پروژه های مهندسی صنایع فراهم می کند. مهندسی رشته ای است که تلاش برای بهبود مستمر در فرآیندها و سیستم است. در نتیجه، مسئولیت مدیریت جزء اجتناب ناپذیر ترین مشاغل مهندسی می باشد. اگر شما یک پزشک مهندسی به دنبال افزایش مسئولیت های مدیریتی خود هستند، کارشناسی ارشد برنامه مدیریت مهندسی شما کمک خواهد کرد توسعه مهارت های مدیریت پروژه قابل اجرا به چالش بزرگ مهندسی مقیاس. مرور درس کارشناسی ارشد مدیریت مهندسی (MEM) شما را قادر به یکپارچه سازی موفق مهارت های فنی و مدیریت، در حالی که بهینه سازی استفاده از پرسنل، منابع، تجهیزات و اطلاعات برای اجرای پروژه های مهندسی. این برنامه شما را به چالش به تجزیه و تحلیل، تشخیص و اجرا قضاوت استراتژیک به منظور شناسایی مسائل و ابداع راه حل های نوآورانه برای مشکلات پیچیده سازمانی است. همچنین شما می خواهد طیف وسیعی از برنامه های فنی و ابزار محاسباتی برای حمایت از فرایند تصمیم گیری در محیط های کسب و کار و صنعتی استفاده کنید. فرصت های شغلی نیاز به استعداد های مهندسی در افزایش سریع در پروژه های ساخت و ساز در مقیاس بزرگ در جریان است در سراسر منطقه آشکار است. یک تقاضا برای حرفه ای ها و مهندسی و ثروت از فرصت برای کسانی که هر دو تخصص فنی و مدیریتی ترکیب وجود دارد. دانشجویان و فارغ التحصیلان از MEM به طور معمول در سراسر طیف وسیعی از رشته های مهندسی (شیمی، عمران، برق، زیست محیطی، صنعتی، مواد، مکانیک، نرم افزار و ساختاری) در نقش مانند کار: مدیران مهندسی مهندس ارشد مدیران کارخانه مهندسی ناظران سیستم مهندس مدیران پروژه سرب مهندسین درست مهندسین روند. اعتباربخشی و شناخت این برنامه توسط وزارت آموزش عالی امارات و تحقیقات علمی معتبر و به طور کامل در امارات متحده عربی، کشورهای شورای همکاری خلیج فارس و بین المللی برای آموزش و پرورش بیشتر و اشتغال در بخش خصوصی و دولتی به رسمیت شناخته شده. علاوه بر این، برنامه کیفیت تضمین شده توسط UOW، که با آژانس سوم آموزش و پرورش کیفیت و استاندارد (TEQSA)، تنظیم کننده ملی بخش آموزش عالی در استرالیا ثبت شده است. فارغ التحصیلان دانشگاه در انطباق فرصتی برای تبادل درجه دانشگاه ولنگونگ در دبی خود را برای درجه UOW معادل پس از اتمام داشته باشد. مهندسی مدیریت پروژه یک موضوع اصلی در برنامه MEM است و مصرف این ماژول برآورده یکی از معیارهای برنامه کلیدی برای مدیریت پروژه حرفه ای (PMP) مدرک تحصیلی. دانش آموزانی که برنامه عبور می توانید این موضوع را به عنوان شواهدی از 35 ساعت خود را از آموزش و پرورش مدیریت پروژه استفاده کنید. ساخت برنامه دو سطح ورود به کارشناسی ارشد برنامه مدیریت مهندسی وجود دارد. اگر شما یک برنامه مدرک کارشناسی سه ساله، و یا یک برنامه چهار ساله بدون جزء تحقیقات کامل، شما MEM در سطح پایه و اساس را وارد کنید. این شامل گرفتن دو موضوع مهندسی قبل از شروع کردن در برنامه اصلی. اگر شما یک مدرک چهار ساله است که شامل اجزای تحقیقات کامل شد از شما به طور مستقیم بر روی برنامه اصلی را وارد کنید. [-]

کارشناسی ارشد مدیریت کیفیت

Campus تمام وقت June 2017 امارات متحده عربی Dubai

کارشناسی ارشد مدیریت کیفیت برنامه (MQM) شما را با grounding کامل در نظریه و کاربرد مفاهیم مختلف است که اساس مدیریت کیفیت جامع (TQM) را تشکیل می دهند فراهم می کند. [+]

کارشناسی ارشد مدیریت کیفیت برنامه (MQM) شما را با grounding کامل در نظریه و کاربرد مفاهیم مختلف است که اساس مدیریت کیفیت جامع (TQM) را تشکیل می دهند فراهم می کند. مدیریت کیفیت است افزایش اهمیت در توسعه و تحویل کالا و خدمات به دست آورده است و نیاز رو به رشد به طور موثر در محفظهای مفهوم کیفیت به عملیات روزانه از یک سازمان وجود دارد. اگر شما فارغ التحصیل اخیر و یا حرفه ای با تجربه هستند، کارشناسی ارشد مدیریت کیفیت شما کمک خواهد کرد توسعه مهارت های تخصصی را به عنوان سمبل اصول QM در نقش مدیریت عملیاتی و استراتژیک است. مرور درس کارشناسی ارشد مدیریت کیفیت برنامه (MQM) شما را با grounding کامل در نظریه و کاربرد مفاهیم مختلف مدیریت کیفیت که به صورت اساس QM برای کمک به شما طراحی، پیاده سازی و مدیریت سیستم های کیفیت در سازمان خود ارائه می کنند. تمرکز در درجه اول در فهم مدیریت جامع کیفیت (TQM)، چارچوب های با کیفیت و روش ها، استانداردهای کیفیت، و جوایز کیفیت، تمام به بنیاد اروپایی مدیریت کیفیت (EFQM) تراز وسط قرار دارد می باشد. این instils ابزارها و تکنیک برای بهبود کیفیت، رویکردهای فراهم می کند به تضمین کیفیت و نشان میدهد که چگونه بازاریابی، فناوری، مردم و اطلاعاتی را می توان مورد استفاده برای راضی کردن مشتریان و الزامات کیفیت. یک جزء کلیدی از برنامه جنبش قومی متحده توسعه عملی مهارت های کلیدی در یک محیط واقعی جهان است. این شامل تعامل با صنعت از طریق سخنرانی مهمان، بازدیدکننده داشته است سایت و مدیریت پروژه کسب و کار متمرکز است که کمک خواهد کرد که شما را به چالش سناریوهای مربوط به منطقه خود از عملکرد حرفه ای تجزیه و تحلیل انتقادی. DQG مشارکت برنامه MQM دانشگاه ولنگونگ در دبی در دبی در سال 1996 در ارتباط با گروه کیفیت دبی (DQG) است، که توسط وزارت دبی برای توسعه اقتصادی حمایت معرفی شد. دانشگاه ولنگونگ در دبی تنها دانشگاه در منطقه ارائه می دهد که این برنامه درجه است. فرصت های شغلی است تقاضا برای حرفه ای ها کسب و کار با تخصص فنی در فرآیندهای TQM و استانداردهای وجود دارد. فارغ التحصیلان جنبش قومی متحده می تواند به جلو مشاغل پر ارزش در صنایع مانند مراقبت های بهداشتی، تولید، ساخت و ساز / مهندسی، آموزش، فناوری اطلاعات و خدمات دولتی است. دانشجویان و فارغ التحصیلان از جنبش قومی متحده به طور معمول در نقش مانند کار: کیفیت تضمین مدیران مدیران کیفیت خدمات مهندسین کیفیت متخصصان ایمنی بهداشت و ایمنی مشاوران فرآیند / سیستم تحلیلگران داخلی / حسابرسان خارجی کیفیت قهرمانان سیستم مشاوران مدیریت افسران پذیرش. اعتباربخشی و شناخت این برنامه توسط وزارت آموزش عالی امارات و تحقیقات علمی معتبر و به طور کامل در امارات متحده عربی، کشورهای شورای همکاری خلیج فارس و بین المللی برای آموزش و پرورش بیشتر و اشتغال در بخش خصوصی و دولتی به رسمیت شناخته شده. علاوه بر این، برنامه کیفیت تضمین شده توسط UOW، که با آژانس سوم آموزش و پرورش کیفیت و استاندارد (TEQSA)، تنظیم کننده ملی بخش آموزش عالی در استرالیا ثبت شده است. فارغ التحصیلان دانشگاه در انطباق فرصتی برای تبادل درجه دانشگاه ولنگونگ در دبی خود را برای درجه UOW معادل پس از اتمام داشته باشد. [-]

کارشناسی ارشد مطالعات بین المللی

Campus تمام وقت June 2017 امارات متحده عربی Dubai

هدف از این کارشناسی ارشد برنامه مطالعات بین المللی است برای آموزش دانش آموزان با تعامل انتقادی و به در راه پیچیده در مورد دینامیک فرایندهای فعلی تداوم و تغییر فکر می کنم، منطقه ای به عنوان این تاثیر می گذارد شورای همکاری خلیج فارس، شرق میانه و جنوب آسیا، اما همچنین در سطح جهان. [+]

با پیشرفت بی سابقه ای در فن آوری، حمل و نقل و ارتباطات، جهان معاصر است آشکار افزون فرهنگی، همپیوندی سیاسی و اقتصادی و وابستگی متقابل. کارشناسی ارشد برنامه بین المللی مطالعات (مه) طراحی شده است به شما تجهیز با ابزار و دانش به درک مباحث کلیدی در مورد ماهیت این تحول جهانی است. بیشتر به طور خاص، هدف از این کارشناسی ارشد برنامه مطالعات بین المللی است برای آموزش دانش آموزان با تعامل انتقادی و به در راه پیچیده در مورد دینامیک فرایندهای فعلی تداوم و تغییر فکر می کنم، منطقه ای به عنوان این تاثیر می گذارد شورای همکاری خلیج فارس، شرق میانه و جنوب آسیا، بلکه در سطح جهان. مرور درس با استفاده از یک رویکرد میان رشته ای بر اساس ابزار پژوهش و روش های علوم اجتماعی، برنامه تساوی در دیدگاه از روابط بین المللی و سیاست، اقتصاد سیاسی بین الملل، تاریخ و مطالعات فرهنگی را به شما معرفی دانش آموزان به برخی از رویکردهای نظری برای درک امور کنونی جهان، بحث درباره جهانی شدن، توسعه اقتصادی و تغییر اجتماعی است. از طریق افراد اصلی و انتخابی، این برنامه به بررسی روابط پیچیده بین دولت ها و جوامع، ملت ها و اقتصاد، افراد و جوامع در سراسر مناطق مانند قوانین بین المللی، اقتصاد سیاسی، کار و مهاجرت، فرهنگ، رسانه ها، محیط زیست، و امنیت. فرصت های شغلی استاد دانشگاه ولنگونگ در دبی مطالعات بین المللی یک دارایی برای هر کسی که در حال کار و یا می خواهم برای دولت و یا خصوصی سازمان هایی که مدیریت روابط دیپلماتیک یا کسب و کار با کشورهای دیگر کار می کنند. دانشجویان و فارغ التحصیلان از برنامه مه به طور معمول به عنوان کار: اعضای دولت / عمران خدمات / IGOs اعضای سازمان های غیر دولتی و غیردولتی بین المللی سران کشور / منطقه تحلیلگران کارشناسان سیاست در اندیشکده دیپلمات مدیران در سفر / صنعت گردشگری دانشگاهیان. اگر شما یک حرفه ای در حال حاضر در زمینه بین المللی عامل، برنامه مه شما را با مهارت های فرهنگی ارائه به مدیریت روابط و همکاری با سازمان های کارگزار از کشورها و فرهنگ های مختلف، ساخت شما حتی بیشتر از یک دارایی برای سازمان خاص خود را. اعتباربخشی و شناخت این برنامه توسط وزارت آموزش عالی امارات و تحقیقات علمی معتبر و به طور کامل در امارات متحده عربی و بین المللی برای آموزش و پرورش بیشتر و اشتغال در بخش خصوصی و دولتی به رسمیت شناخته شده. علاوه بر این، برنامه کیفیت تضمین شده توسط UOW، که با آژانس سوم آموزش و پرورش کیفیت و استاندارد (TEQSA)، تنظیم کننده ملی بخش آموزش عالی در استرالیا ثبت شده است. فارغ التحصیلان دانشگاه در انطباق فرصتی برای تبادل درجه دانشگاه ولنگونگ در دبی خود را برای درجه UOW معادل پس از اتمام داشته باشد. [-]

کارشناسی ارشد کسب و کار بین المللی

Campus تمام وقت June 2017 امارات متحده عربی Dubai

کارشناسی ارشد برنامه بین المللی کسب و کار (MIB) شما را با مهارت ها و قابلیت ارائه به کار به طور موثر در مدیریت ارشد در یک محیط کسب و کار بین المللی است. [+]

کارشناسی ارشد برنامه بین المللی کسب و کار (MIB) شما را با مهارت ها و قابلیت ارائه به کار به طور موثر در مدیریت ارشد در یک محیط کسب و کار بین المللی است. قضیه از این کارشناسی ارشد برنامه بین المللی کسب و کار است که به درک و مقابله با چالش های جهانی شدن در یک زمینه کسب و کار معرفی شده اند. اگر شما یک فارغ التحصیل جدید در مورد به کشتی سوار در اولین موقعیت مدیریتی خود، و یا یک مدیر با تجربه با هدف افزایش دانش و تخصص خود را در مسائل مربوط به مدیریت جهانی هستند، MIB می تواند به شما کمک کند اعمال می شود چشم انداز بین المللی به مدیریت شرکت های تجاری است. مرور درس کارشناسی ارشد بین المللی کسب و کار (MIB) شما را با ترکیبی از مهارت های مدیریت بین المللی همراه با درک درستی از پویایی فرهنگی و اقتصادی کشورهای مختلف فراهم می کند. این برنامه به شما کمک خواهد اصول کسب و کار بین المللی و ابزارهای تحلیلی برای محیط سازمانی خود و به منظور توسعه دانش عمیق از محیط های مختلف اقتصادی و تجارت. یک جزء کلیدی از برنامه MIB توسعه عملی مهارت های کلیدی در یک محیط واقعی جهان است. این شامل تعامل با صنعت از طریق سخنرانی مهمان، بازدیدکننده داشته است سایت و مدیریت پروژه کسب و کار متمرکز است که کمک خواهد کرد که شما را به چالش سناریوهای مربوط به منطقه خود از عملکرد حرفه ای تجزیه و تحلیل انتقادی. فرصت های شغلی استاد دانشگاه ولنگونگ در دبی از کسب و کار بین المللی (MIB) قابل اعمال به طیف وسیعی از کسب و کار سازمان، از جمله شرکت های چند ملیتی، سازمان های بخش دولتی، و موسسات تجاری و سرمایه گذاری بین المللی است. دانشجویان و فارغ التحصیلان از MIB به طور معمول در نقش مانند کار: مدیران کل صادرات و واردات مدیران مشاوران مدیریت مدیران مجوز بین المللی مشاوران سیاست کسب و کار سرمایه گذاری مشترک مدیران ارز معامله گران بازاریابی بین المللی و روابط عمومی مدیران. اعتباربخشی و شناخت این برنامه توسط وزارت آموزش عالی امارات و تحقیقات علمی معتبر و به طور کامل در امارات متحده عربی، کشورهای شورای همکاری خلیج فارس و بین المللی برای آموزش و پرورش بیشتر و اشتغال در بخش خصوصی و دولتی به رسمیت شناخته شده. علاوه بر این، برنامه کیفیت تضمین شده توسط UOW، که با آژانس سوم آموزش و پرورش کیفیت و استاندارد (TEQSA)، تنظیم کننده ملی بخش آموزش عالی در استرالیا ثبت شده است. فارغ التحصیلان دانشگاه در انطباق فرصتی برای تبادل درجه دانشگاه ولنگونگ در دبی خود را برای درجه UOW معادل پس از اتمام داشته باشد. [-]

کارشناسی ارشد(MSc)

کارشناسی ارشد در تدارکات

Campus تمام وقت June 2017 امارات متحده عربی Dubai

کارشناسی ارشد در لجستیک برنامه (کارشناسی ارشد ورود) ترکیبی از جنبه های عملی و نظری لجستیک و مدیریت زنجیره تامین برای کمک به فعالان این حوزه برای افزایش بهره وری کسب و کار و پیشبرد مهارت های حرفه ای خود را دارند. [+]

کارشناسی ارشد در لجستیک برنامه (کارشناسی ارشد ورود) ترکیبی از جنبه های عملی و نظری لجستیک و مدیریت زنجیره تامین برای کمک به فعالان این حوزه برای افزایش بهره وری کسب و کار و پیشبرد مهارت های حرفه ای خود را دارند. توانایی ایجاد و نهادینه زنجیره تامین و تدارکات سیستم به حداکثر رساندن مزیت رقابتی سازمان در شرایط بهینه سازی هزینه و رضایت مشتری بسیار حیاتی است. اگر کار حرفه ای در زنجیره تامین و لجستیک بخش هستند، کارشناسی ارشد در لجستیک شما کمک خواهد کرد برای درک جنبه های عملیاتی و استراتژیک مدیریت جریان مواد و اطلاعات و اعمال ابزار است که موفقیت و سودآوری افزایش سازمان شما. مرور درس کارشناسی ارشد در پشتیبانی (کارشناسی ارشد ورود) توانایی خود را به تجزیه و تحلیل عملیات زنجیره تامین سازمان، نقاط قوت، نقاط ضعف، ساختار آن و عملکرد و انجام طراحی سیستم های زنجیره تامین توسعه. این برنامه به شما کمک خواهد کاربرد تکنیکهای کمی برای تدارکات و حمل و نقل مربوط به تصمیم گیری و به درک تاثیر فن آوری اطلاعات در ترابری و مسائل مربوط به زنجیره تامین. آن را نیز به شما اجازه انجام یک تخصص در هر دو عملیات یا مدیریت زنجیره تامین از دروس اختیاری گروه. یک جزء کلیدی از برنامه MSL توسعه عملی مهارت های کلیدی در یک محیط واقعی جهان است. این شامل تعامل با صنعت از طریق سخنرانی مهمان، بازدیدکننده داشته است سایت و مدیریت پروژه کسب و کار متمرکز است که کمک خواهد کرد که شما را به چالش سناریوهای مربوط به منطقه خود از عملکرد حرفه ای تجزیه و تحلیل انتقادی. حمایت صنعت برنامه MSL دانشگاه ولنگونگ در دبی است که توسط شبکه های حرفه ای به نمایندگی کسب و کار و پزشکان در بخش، زنجیره عرضه و گروه لجستیک (SCLG) شرق میانه تایید کرده است. این برنامه همچنین SCATA (زنجیره تامین و جایزه حمل و نقل) برای بهترین زنجیره تامین و برنامه تحصیلی لجستیک در امارات متحده عربی به دست آورد. فرصت های شغلی کاربردهای صنعتی است در قلب کارشناسی ارشد دانشگاه ولنگونگ در دبی در تدارکات. این برنامه در زمینه برنامه های دبی برای ایجاد مرکز تدارکات چند مودال یکپارچه تراز وسط قرار دارد به دبی تدارکات شهرستان (DLC) تحولات توسعه داده شد. دانشگاه توسعه داده است یک تفاهم نامه با قدر دانی لجستیک، که نشان می دهد لینک های حرفه ای خود را قوی. دانشجویان و فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد از ورود به طور معمول در نقش مانند کار: مدیران زنجیره تامین منطقه مدیران لجستیک فروشگاه مدیران اعزام ناظران مدیران تقاضا بخش برنامه ریزی موجودی مدیران / حسابرسان مدیران انبار بخش برنامه ریزی مسیر مدیران خرید / مدیران تدارکات هماهنگ کننده کنترل موجودی افسران کنترل سهام مدیران گمرک واردات / حمل و نقل هماهنگ کننده ناظران حمل و نقل. اعتباربخشی و شناخت این برنامه توسط وزارت آموزش عالی امارات و تحقیقات علمی معتبر و به طور کامل در امارات متحده عربی، کشورهای شورای همکاری خلیج فارس و بین المللی برای آموزش و پرورش بیشتر و اشتغال در بخش خصوصی و دولتی به رسمیت شناخته شده. این نیز توسط زنجیره تامین و لجستیک گروه (SCLG) در شرق میانه تایید کرده است. علاوه بر این، برنامه کیفیت تضمین شده توسط UOW، که با آژانس سوم آموزش و پرورش کیفیت و استاندارد (TEQSA)، تنظیم کننده ملی بخش آموزش عالی در استرالیا ثبت شده است. فارغ التحصیلان دانشگاه در انطباق فرصتی برای تبادل درجه دانشگاه ولنگونگ در دبی خود را برای درجه UOW معادل پس از اتمام داشته باشد. [-]

ویدئو ها

UOWD Software Tradeshow 2014

UOWD Research Centre develops VirtuNav

UOWD Research Centre develops Quadcopter Drones