The University of Wollongong in Dubai

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه وولونگونگ در دبی (UOWD) یکی از قدیمی ترین موسسات عالی رتبه محسوب می شود و معتبرترین و پیشرفته ترین منطقه است. برنامه درسی ما و شیوه های تدریس، نشان دهنده آن دسته از UOW Australia است که به طور مداوم در بین 2٪ از دانشگاه های جهان رتبه بندی می شود و در سطح ملی و بین المللی شناخته شده است.

تلاش های مستمر ما در ارائه آموزش در سطح استانداردهای جهانی، در رتبه بندی پیشینۀ ما در زمینه اشتغال به تحصیل فارغ التحصیلان مشهود است و همچنین دلیل اینکه فارغ التحصیلان ما به شدت به دنبال کارفرمایان هستند.

120815_UOWDnewcampus003.jpg

UOWD واقعا یک موسسه پویا و متنوع است که طیف گسترده ای از برنامه های تجاری، مهندسی، علوم اطلاعات و همچنین هنر و علوم انسانی را ارائه می دهد که هدف آن توسعه فارغ التحصیلان اخلاق، تلفن همراه، سواد فناوری و آماده برای کارهای چند فرهنگی است. برنامه های ما مرتبط با صنعت و مرتبط با تمرکز قوی در تشویق تفکر خلاق و انتقادی، حل مسئله و توسعه مهارت های رهبری منحصر به فرد است.

120789_156UOWD.jpg

تمام برنامه های ما با اولویت های ملی هماهنگ شده اند، اما با توجه به نیاز و نیاز بازار جهانی استخدامی مطابق با نیازهای خود است. با پشتیبانی از کارشناسان صنعت، آن را ادغام شیوه های دنیای واقعی با تئوری حصول اطمینان از دانش آموزان ما برای مسائل مربوط به مشکلات کسب و کار پیچیده مجهز است.

اعضای هیات علمی ما از متخصصین بسیار محترم دانشگاهی سراسر جهان هستند که با آموزش گسترده، تحقیقاتی و تجارب صنعتی به آنها می پردازند. اعضای هیئت علمی UOWD محققان فعال و متمرکز در تولید پژوهش برجسته با نتایجی است که به جامعه در سطح منطقه ای و بین المللی سود خواهد برد.

موفقیت فارغ التحصیلان ما یک اظهار اساسی برای کیفیت آموزش UOWD است - بیش از 9،500 فارغ التحصیل در جهان هستند و ما در سطح بسیار بالایی از سوی بخش های کسب و کار، دولت و جامعه در امارات متحده عربی و بین المللی نگهداری می شود.

UOWD در قلب دبی قرار دارد، بزرگترین و سریع ترین سرمایه کسب و کار در حال رشد امارات متحده عربی است و تحصیل در دانشگاه ما فرصت های شما را برای گسترش چشم انداز بین المللی شما فراهم می کند و مهارت هایی را برای تبدیل شدن به تغییرات جهانی فراهم می کند.

به رسمیت شناختن

همه برنامه های ما توسط وزارت آموزش و پرورش امارات متحده عربی - امور تحصیلات عالی، از طریق کمیسیون اعتبارات علمی و همچنین کیفیت اطمینان UOW استرالیا، که در اداره استاندارد آژانس های تربیتی استرالیا (TEQSA)، تنظیم کننده ملی تحصیلات عالی در استرالیا. پس از فارغ التحصیلی، دانش آموزان می توانند یک گواهینامه درجه ای از UOWD یا گواهی درجه ای از دانشگاه وولونگون استرالیا انتخاب کنند.

120794_185UOWD.jpg 120793_183UOWD.jpg120797_365UOWD.jpg 120799_388UOWD.jpg

مکان ها

دبی

Address
University of Wollongong in Dubai
Blocks 5, 14 & 15,
Dubai Knowledge Village
P.O. Box 20183

دبی, دبی, امارات متحده عربی