University of Bolton, Academic Centre – Ras Al Khaimah

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

University of Bolton, Academic Centre – Ras Al Khaimah برای اولین بار در سال 2008 تاسیس و توسط دولت راس الخیمه مجوز گرفته است. ما برنامه های کارشناسی ارشد و کارشناسی ارشد را در چندین رشته ارائه می دهیم.

مرکز دانشگاهی در زمینه هایی مانند؛ حسابداری ، مهندسی عمران ، مهندسی مکانیک ، برق

University of Bolton, Academic Centre – Ras Al Khaimah اولین موسسه ای است که به دنبال آن است

مرکز آکادمیک از 42000 کلاس درس مربع ، سالن سخنرانی ، فضای اداری ، کتابخانه و آزمایشگاههای مهندسی و محاسبات فعالیت می کند. علاوه بر این ، دانشجویان ما به انواع برنامه های درسی دسترسی دارند

کالج بین المللی وسترن (WINC) تحت لیسانس تجارت شرکت بین المللی وسترن که ارائه دهنده زیر ساخت های تازه دانشگاهی به دانشگاه بولتون است ، فعالیت می کند.

128487_people-coffee-notes-tea.jpgراه اندازی عکس ها / Pexels

دانشگاه بولتون ، مرکز دانشگاهی - راس الخیمه برنامه های زیر را ارائه می دهد:

برنامه های کارشناسی

 • BEng (Hons) در مهندسی مکانیک
 • BEng (Hons) در مهندسی عمران
 • BEng (Hons) با ایستاده پیشرفته در برق
 • کارشناسی (Hons) در مدیریت تجارت
 • BA (Hons) در حسابداری
 • کارشناسی (Hons) در محاسبات
 • کارشناسی (Hons) در قانون
 • کارشناسی ارشد (Hons) در روانشناسی

برنامه های کارشناسی ارشد

 • کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (اجرایی) برای داوطلبان دارای مدرک لیسانس معتبر
 • MBA Top Up (برای داوطلبانی که دارای مدرک تحصیلات تکمیلی هستند اما MBA ندارند)
 • کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات
 • کارشناسی ارشد مدیریت پروژه ساختمانی

چرا دانشگاه بولتون ، مرکز علمی RAK؟

هزینه تحصیلات مقرون به صرفه

مرکز دانشگاهی دانشگاه بولتون برنامه هایی با شهریه یارانه ای ارائه می دهد که نیمی از شهریه در پردیس اصلی انگلستان است تا به دانشجویان محلی و بین المللی فرصتی برای کسب بهترین آموزش در انگلیس در امارات متحده عربی ارائه دهد.

مدرک معتبر و معتبر انگلیس

دانشگاه علمی بولتون ، مرکز علمی دانشگاه راک ، مدرک معتبر بریتانیایی معتبر را از دانشگاه بولتون ، انگلیس ارائه می دهد. این همان مدارکی است که به دانشجویانی که در پردیس اصلی انگلستان مشغول به تحصیل هستند با رونوشتهایی که محل تحصیل را RAK ارائه می دهد ، ارائه می شود.

امکانات دانشگاه

42000 متر مربع دارای امکانات کلاس درس ، سالن سخنرانی ، فضای اداری ، کتابخانه و آزمایشگاههای مهندسی و محاسبات است. علاوه بر این ، دانش آموزان همچنین به یک مرکز بدنسازی و بدنسازی هدفمند که دارای تجهیزات تمرینی هوازی و وزنه برداری است دسترسی دارند و امکانات ورزشی در فضای باز شامل زمین بسکتبال ، زمین چمن تنیس ، زمین فوتبال و زمین های والیبال است. اقامتگاه های دانشجویی نیز با ارائه اسکان و خدمات با کیفیت و جداگانه برای دختران و پسران با امنیت 24/7 در پردیس در دسترس هستند.

گزینه های انتقال به پردیس / سفرهای تحصیلی در انگلستان

تمام دانشجویانی که در مرکز دانشگاهی دانشگاه تحصیل می کنند ، امکان انتقال به پردیس اصلی انگلستان را دارند. دانش آموزان همچنین می توانند در یک تور مطالعه که به طور مرتب اتفاق می افتد از پردیس والدین بازدید کنند.

مسکن دانشجویی

یک حالت جداگانه از امکانات خوابگاه هنر برای دختران وجود دارد

بورس تحصیلی شایستگی دانشگاهی

مرکز آکادمیک دانشگاه بطور سالانه بورس های تحصیلی شایستگی دانشگاهی به ارزش 1 میلیون AED را ارائه می دهد. این بورسیه ها بر اساس عملکرد علمی دانشجویی در کشور مربوطه و در مرکز دانشگاه در RAK اهدا می شود.

فرصت های کارآموزی و کارآموزی

این مرکز دانشگاهی با بیش از 200 شرکت در امارات همراه بوده است. دانش آموزان تشویق می شوند دوره های کارآموزی را در طول ترم های تابستان دنبال کنند و به راحتی می توان برای تأمین جایگاه های نهایی کمک کرد.

پردازش ویزا

کلیه دانشجویانی که در مرکز دانشگاهی دانشگاه تحصیل می کنند ، توسط دانشگاه حمایت مالی می شوند و پردازش ویزا با زمان نوبت دهی بسیار معتبر است.

بیش از 90٪ دانش آموزان ما طی سه ماه فارغ التحصیلی از آنها فارغ التحصیل می شوند و دانشگاه با پیوندهای گسترده ای که با بیش از 200 شرکت فراهم می کند ، کارآموزی می کنند.

مکان ها

رس الخیمه

Address
Al Hudaiba – Burairat
P.O.Box: 16038

رس الخیمه, شمال راس الخیمه, امارات متحده عربی