توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشکده فنی و مهندسی در سال 1980 افتتاح شد و شامل پنج گروه های دانشگاهی که هفت درجه کارشناسی، یعنی معماری، مهندسی شیمی، مهندسی عمران، مهندسی ارتباطات، مهندسی برق، مهندسی مکانیک، و مهندسی نفت، که همه آنها در سراسر کشور توسط وزارت آموزش عالی به رسمیت شناخته شده و تحقیقات علمی، علاوه بر این، تمام برنامه های مقطع کارشناسی در دانشکده مهندسی توسط کمیسیون اعتباربخشی مهندسی ABET معتبر. بخش مهندسی نیز ارائه کارشناسی ارشد درجه در همه رشته های کارشناسی به علاوه منابع آب، علم مواد و مهندسی، و کارشناسی ارشد رشته های مختلف علمی در مدیریت مهندسی. دوره دکترا نیز در همه رشته های علمی ارائه شده است.

دانش آموزان مطالعات خود را در دانشگاه جدید دولت از هنر، دانشگاه است که شامل امکانات در سطح جهانی و آزمایشگاه کامل است. این موقعیت امکانات جدید UAEU به عنوان ارائه دهنده طبقه بالا از برنامه های مهندسی می باشد. این تا حد زیادی تدریس، یادگیری، و محیط زیست تحقیق و پژوهش برای دانش آموزان از طریق فن آوری کلاس درس هوشمند و درسی به آسانی از طریق دوره تخته سیاه میزبانی پورتال در دسترس افزایش یافته است. برنامه های کالج ادغام صنعت استاندارد مهندسی نرم افزار برای تجزیه و تحلیل و طراحی مانند Labview و، اتوکد، HYSYS، فلوئنت، ABACUS، ANSYS، و دیگران، و از طریق همکاری با صنعت، دانش آموزان را وادار به استفاده از بسته های صنعت تخصصی در طراحی های خود و پروژه های تحقیقاتی. این ابزار همراه با آموزش آموزشی است که بر آموزش تعاملی و یادگیری، یادگیری مبتنی بر پروژه، و مهارت های ارتباطی و تیم به طور قابل توجهی افزایش تجربه آموزشی برای دانش آموزان UAEU مهندسی.

اثربخشی دانشکده مهندسی در طراحی و ارائه کیفیت برنامه های آموزشی تا حد زیادی با مشارکت که در بخش های دولتی و خصوصی در سراسر امارات متحده عربی جعلی شده است تسهیل می شود. دانشجویان کارشناسی در بیش از 200 شرکت ها و سازمان آموزش کارآموزی خود را انجام سراسر امارات متحده عربی و بین المللی، و نمایندگان صنعت به طور منظم ارائه سمینارها آموزنده به دانش آموزان است. هر دو نمایندگان از صنعت و دانشگاه فارغ التحصیلان ارائه بازخورد ارزشمند به بخش های مهندسی برای اطمینان از برنامه های درسی به روز شده است برای رفع نیازهای صنعت و الزامات سازمان های تأیید.

چشم انداز، ماموریت، اهداف و مقاصد

چشم انداز

"برای رسیدن به تعالی در آموزش و پرورش مهندسی و تحقیقات در سطوح منطقه ای و بین المللی به کار گرفته"

ماموریت

"برای دیدار با آموزشی، پژوهشی و نیازهای فرهنگی جامعه امارات متحده عربی با آماده سازی فارغ التحصیلان ممتاز برای حرفه ای و رهبری؛ به منظور کمک به توسعه و گسترش دانش از طریق کیفیت و تحقیقات نوآورانه در مناطق استراتژیک به ملت "

اهداف و مقاصد

آماده فارغ التحصیلان به پیشگامان و رهبران در رشته های مهندسی. انجام تحقیقات علمی و نوآوری در زمینه از اهمیت ملی و منطقه ای است. حفظ برتری علمی مطابق با استانداردهای بین المللی. ترویج همکاری با صنعت.

پیام خوش آمدید دین

مهندسی ترکیبی از دانش، مهارت، خلاقیت، نوآوری، مدیریت، تعهد و اخلاق است. این هنر ساخت برنامه های کاربردی عملی از دانش خالص است. این همه در مورد حل مشکلات زندگی واقعی و ارائه راه حل های مطلوب و طرح ها است. مهندسین شکل دادن به آینده ملت ها و افزایش کیفیت زندگی از جمعیت.

دانشکده مهندسی (COE) است که توسط سنت خود را غنی، تعهد به میراث و نوآوری، و جاه طلبی های بالا مشخص برای رسیدن به تعالی در آموزش، پژوهش و خدمات است. سفر از COE در سال 1980 آغاز شده، و پس از آن در کالج ادامه داد: برای رشد و شکوفایی برای تبدیل شدن به یکی از معدود جامع ترین آموزش و تحقیقات فشرده کالج مهندسی در منطقه است. کالج مشتاق برای تبدیل شدن میان دانشکده های مهندسی شناخته شده و برتر در سطح بین المللی.

شورای اروپا متشکل از پنج بخش اصلی ارائه مجموعه ای از مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا. این بخش ها عبارتند از؛ معماری، مهندسی شیمی و نفت، مهندسی عمران و محیط، مهندسی برق و مهندسی مکانیک. همه برنامه های مقطع کارشناسی هستند ABET معتبر.

موفقیت برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد ارائه شده توسط COE است توسط اعضای هیات علمی مجرب و برجسته و کارکنان، که در ادامه به مجموعه ای از بالاترین استاندارد کیفیت در آموزش و پژوهش در زمینه های خود از تجربه و تخصص حمایت شده است. دانش آموزان در دانشکده مهندسی با فرصت فوق العاده برای در بسیاری از جنبه توسعه حرفه ای درگیر می شود ارائه شده است؛ از جمله، در میان دیگران، فعالیت های فوق برنامه، شرکت در پژوهش دانشگاهی، و در نظر گرفتن کارآموزی در شرکت های با تکنولوژی بالا.

من به شدت شما را تشویق به بررسی وب سایت ما، کشف مطالعه و حرفه ای فرصت در COE، کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد ما، و شاید امکانات آموزشی پیشرفته و آزمایشگاه های تحقیقاتی مراجعه کنید. شورای اروپا تا حد زیادی به ارائه هر دو در کلاس های درس و خارج.

پروفسور صباح Alkass دین، دانشکده مهندسی

برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی
عربی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

United Arab Emirates University, College of Engineering

مدیریت مهندسی فرایند برنامه ریزی است، سازماندهی، کارگزینی، پیشرو و موثر مردم و فعالیت های کنترل که دارای یک جزء فن آوری. ... [+]

مدیریت مهندسی فرایند برنامه ریزی، سازماندهی، کارگزینی است، پیشرو و موثر مردم و فعالیت های کنترل که دارای یک جزء فن آوری. این توابع نیاز به مهارت های پایه از مدیران مهندسی به مدیریت خود، کارکنان، تیم، پروژه ها، فن آوری و مسائل جهانی از اهمیت. این الزامات بودن تا حدودی فنی و تا حدودی کسب و کار مرتبط، دانشکده های مهندسی، و کسب و کار و اقتصاد کردم و با هم برنامه در سال 2006 راه اندازی شد. این برنامه در توسعه محصول، مدیریت فرایند، مهندسی کیفیت و مدیریت پروژه از سمت فنی و رهبری، مدیریت از نوآوری های فنی، زنجیره تامین، امور مالی و تصمیم گیری از سمت کسب و کار، تمرکز دارد. دانش و مهارت های حاصله از طریق یک پروژه اقدام یکپارچه شده است.... [-]

امارات متحده عربی Al Ain
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی