United Arab Emirates University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

خوش آمدید به دانشگاه امارات متحده عربی (UAEU) - اولین و مهمترین دانشگاه جامع ملی در امارات متحده عربی. در سال 1976 توسط شیخ زاید بن سلطان آل نهیان تاسیس شد، UAEU یک دانشگاه تحقیقاتی فشرده جامع ثبت نام حدود 14،000 دانش آموزان اماراتی و بین المللی است. به عنوان گل سرسبد دانشگاه امارات متحده عربی، UAEU ارائه می دهد طیف گسترده ای از معتبر، کارشناسی ارشد با کیفیت بالا و برنامه های مقطع کارشناسی از طریق نه کالج: کسب و کار و اقتصاد؛ آموزش؛ مهندسی؛ مواد غذایی و کشاورزی؛ علوم انسانی و اجتماعی؛ IT؛ قانون؛ پزشکی و علوم بهداشتی. و علوم. با دانشکده های بین المللی است، دولت از هنر دانشگاه جدید، و طیف گسترده ای از خدمات پشتیبانی دانشجویی، UAEU ارائه می دهد یک محیط زندگی آموزش بی بدیل است که در امارات متحده عربی.

به عنوان یک دانشگاه تحقیقاتی فشرده قد بین المللی، UAEU با شرکای خود در صنعت کار می کند به ارائه راه حل های تحقیقاتی به چالش های پیش روی کشور، منطقه و جهان است. دانشگاه مراکز تحقیقاتی از اهمیت استراتژیک به این کشور و منطقه است که به پیشبرد دانش در مناطق بحرانی اعم از منابع آب به درمان سرطان ایجاد کرده است. UAEU است در حال حاضر دانشگاه تحقیقاتی شماره یک در شورای همکاری خلیج فارس در جهان عرب قرار گرفت، شماره دو، و # 385 سطح جهان است.

برنامه های آموزشی UAEU در همکاری با کارفرمایان توسعه یافته اند، به طوری که فارغ التحصیلان ما در تقاضای بالا هستند. فارغ التحصیلان UAEU موقعیت های کلیدی در صنعت، تجارت، و دولت در سراسر منطقه نگه دارید. سرمایه گذاری مستمر ما در امکانات، خدمات، و کارکنان اطمینان حاصل شود که UAEU ادامه خواهد داد تا به عنوان یک مدل در نوآوری و برتری خدمت می کنند.

چشم انداز، ماموریت، ارزش ها و اهداف

چشم انداز

"رهبری و برتری در آموزش عالی و تحقیقات علمی در سطوح منطقه ای و بین المللی است."

ماموریت

"ایجاد مشارکت مثبت به پیشرفت امارات متحده عربی با آماده سازی فارغ التحصیلان برای رهبری آینده، ارائه آموزش با کیفیت که مطابق استانداردهای بین المللی، توسعه راه حل های تحقیقاتی در مناطق استراتژیک به ملت، و همکاری موثر با دیگر سازمان ها برای ترویج دانش در جامعه است. "

ارزش

اگر چه چشم انداز و ماموریت دانشگاه ممکن است در طول زمان تغییر، ما با مجموعه ای از اصول و ارزش های اصلی هدایت:

ارزش احترام، میراث فرهنگی و تنوع فرهنگی: ما ارزش ریشه دار و میراث غنی از امارات متحده عربی احترام و به دنبال آنها را حفظ کند. ما همچنین تنوع در فرهنگ ها و نظرات احترام بگذارند. صداقت و شفافیت: ما به بالاترین اصول اخلاقی پایبند و متعهد به کار با صداقت و شفافیت به منظور دستیابی به عدالت و ترویج اعتماد نهادی، اعتبار و پاسخگویی. روحیه کار گروهی: ما یک محیط پاداش و خلاق که این تولید حمایت در محل کار از طریق همکاری و کار گروهی، و ارزش. یادگیری رهبری و زندگی طولانی: ما پرورش و حمایت از نوآوری، ابتکار، تعالی و تلاش برای بهترین رویه بین المللی؛ ما ارزش تمرکز بر موفقیت دانش آموز، یادگیری مادام العمر و به اشتراک گذاری دانش است. اثربخشی در تصمیم گیری: ما به پایگاه تصمیمات و برنامه های ما بر اساس شواهد و تجزیه و تحلیل، و اتخاذ سیستم های کارآمد و روش متعهد است. ارتباط موثر: ما به برقراری ارتباط موثر متعهد، از طریق انواع روش های ارتباطی، با همه ذینفعان ما (کارکنان، دانش آموزان، همکاران، فروشندگان، و جوامع محلی و بین المللی).

اهداف

فارغ التحصیلان آماده می شود پیشگامان و رهبران در مناطق خود را از تخصص است. توسعه ظرفیت پژوهش های علمی و نوآوری در زمینه از اهمیت منطقه ای و ملی است. رسیدن به برتری آکادمیک مطابق با مجوز رسمی دانشگاهی و استانداردهای اعتباربخشی نهادی. ترویج نقش دانشگاه را در انتقال دانش و مهارت برای خدمت به جامعه است. اطمینان حاصل شود که خدمات اداری با بالا بودن استاندارد کیفیت، کارایی و شفافیت ارائه شده است.

چرا انتخاب UAEU؟

  1. تعالی

در UAEU ما به کیفیت تجربه یادگیری برای هر دانش آموز تمرکز کنید. "دستور کار تعالی" UAEU، شامل هر جنبه ای از دانشگاه. در اینجا شما را بهترین دانشکده در کشور پیدا کنید، از پیشرفته ترین تکنولوژی در منطقه و امکانات دانشگاه مدرن ترین و جذاب به هر نقطه یافت می شود. تمرکز ما در امان تعالی تضمین می کند که مدرک خود را بسیار مورد توجه، ملی و بین المللی، و شما را به دانشگاه به طور کامل برای موفقیت حرفه ای و شخصی مجهز را ترک کنند.

  1. شناسایی بین المللی

بر اساس شهرت ما بین المللی، استخدام از فارغ التحصیلان ما، و بهره وری تحقیقات ما، UAEU همچنان به رتبه در میان بهترین دانشگاه های جهان است. QS، رتبه بندی های بین المللی مستقر در لندن از دانشگاه های پیشرو در جهان، نرخ UAEU به عنوان شماره یک در کشور و تعداد 385 در جهان است. QS همچنین شامل UAEU در فهرست خود را از دانشگاه 50 جهان بالا که در 50 سال گذشته تاسیس شده است.

  1. استخدام از فارغ التحصیلان ما

از آنجا که برنامه های ما در همکاری با کارفرمایان طراحی شده است، فارغ التحصیلان ما به شدت از هر دو نهاد خصوصی و دولتی به دنبال. برنامه های آموزشی ما شامل تئوری فقط کلاس درس، بلکه کارآموزی عملی و تجارب پژوهش. فارغ التحصیلان ما به طور مداوم که دست در خود تجربه هر دو آنها را فراهم می کند با مهارت های عملی که کارفرمایان ارزش و ارتباط و روابط که بخش مهمی از فرایند حرفه ای ساختمان.

  1. یک محیط یادگیری حمایتی

UAEU به ارائه پشتیبانی به اطمینان حاصل شود که هر دانش آموز می تواند موفق متعهد است. خدمات پشتیبانی ما شامل مشاوره، بهداشت و درمان، پشتیبانی IT، پشتیبانی معلولیت، خدمات حرفه ای، کمک های مالی، خدمات دانشجویی بین المللی، خدمات فارغ التحصیلان، یک مرکز موفقیت دانش آموز و یک شورای دانش آموزان است. صرف نظر از موانع است که شما در طول راه برخورد، همیشه یک مربی، یک مشاور یا یک مشاور نزدیک برای کمک به وجود دارد. هر یک از دانشجویان با یک مشاور آکادمیک فردی برای کمک به تصمیم گیری های حیاتی با و انتخاب که شما در طول مسیر موفقیت تحصیلی و حرفه ای روبرو شده است.

  1. پر جنب و جوش زندگی محیط زیست

هدف ما این است که نه تنها به دانش آموزان مدرک عالی بلکه به اطمینان حاصل شود که شما از آن لذت ببرید در طول راه. دانشجویان ما از بیش از 50 کشور می آیند، بنابراین شما با ارتباط برقرار خواهد کرد و یادگیری از مردم از زمینه های فرهنگی متنوع است. دانشگاه ارائه می دهد ثروت از فعالیت های فوق برنامه و تجربه های زندگی افزایش به غنی سازی تجربه دانشگاه خود را، و با بیش از 50 باشگاه ها و جوامع در UAEU، هیچ کمبود از فرصت های به از آن لذت ببرید در خارج از سخنرانی ها و به دوستان وجود دارد. دانشگاه UAEU یک جامعه واقعی با کافه های متعدد و رستوران ها، خرده فروشی و بانکی امکانات، روشن، خوابگاه دانشگاه مدرن، و امکانات ورزشی و تفریحی استثنایی است.

پردیس 6. با شکوه جدید

پردیس جدید UAEU ویژگی های معماری مدرن ترین، مناطق برای مراکز تحقیقاتی تخصصی، برش لبه شبکه زیرساخت IT، کلاس های درس و آزمایشگاه که از ویژگی های آخرین تجهیزات و تکنولوژی آموزشی به منظور افزایش یادگیری دانش آموزان. نیز وجود دارد یک کتابخانه گسترده ارائه منابع فیزیکی و الکترونیکی قریب به اتفاق، دو جهان باشگاه سلامت کلاس مجهز به آخرین تجهیزات تناسب اندام، دو استخر شنای المپیک به اندازه، و همچنین تنیس، بسکتبال، بدمینتون و دادگاه.

  1. برش لبه تحقیقات

UAEU دانشگاه تحقیقاتی برتر کشور است. ما نه تنها انتقال دانش به دانش آموزان ما، بلکه از طریق کالج ها و مراکز تحقیقاتی ما، ما برای کمک به ایجاد دانش جدید، کار بر روی توسعه درمان های جدید برای سرطان، تولید فن آوری های جدید برای پرداختن به نیازهای انرژی در جهان و توسعه روش های جدید برای افزایش عرضه مواد غذایی در جهان . هر سال مورخان و باستان شناسان ما کمک به کشف و ارزیابی آثار تاریخی مربوط به دستاوردها و فرهنگ مردم از این بخش از جهان است. به عنوان یک دانشجوی UAEU، به شما این فرصت را به کار در کنار دانشکده تحقیقات بین المللی شناخته شده در این پروژه هیجان انگیز است.

  1. کمک رسانی به جامعه

به عنوان دانشگاه ملی امارات متحده عربی، UAEU مسئولیت دانشگاه به رسمیت می شناسد و فارغ التحصیلان ما برای کمک به رفاه جامعه وسیع تر است. ما دانش آموزان و کارکنان ما را تشویق به خدمت به جامعه از طریق فعالیتهای مدنی، خدمات عمومی، و پژوهش است. دانشگاه کمک می کند تا دانش آموزان با داوطلبانه و خدمات اجتماعی سازمان ها در منطقه خاص دانش آموز مورد علاقه ارتباط برقرار کنند.

  1. انتخاب

هیچ دانشگاه در کشور فراهم می کند به عنوان بسیاری از انتخاب های علمی به عنوان UAEU. در این دانشگاه 52 برنامه کارشناسی درجه، 37 مقطع کارشناسی ارشد، دکترای پزشکی (MD)، یک دکترای داروسازی (Pharm.D)، یک برنامه دکتری، و یک دکترای مدیریت کسب و کار (DBA) در سراسر طیف گسترده ای از رشته، از جمله کسب و کار، اقتصاد، آموزش و پرورش، مهندسی، مواد غذایی و کشاورزی، علوم انسانی، علوم اجتماعی، IT، حقوق، پزشکی و سلامت علوم، و علوم طبیعی. بسیاری از برنامه های مدرک ما منحصر به فرد به UAEU، و بسیاری از آنها در ترکیب منحصر به فرد ارائه شده است. هر آنچه که منافع خود را، استعداد، و اهداف، UAEU دارای یک برنامه برای مطابقت.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
  • عربی

بازدید کنید MScs » از دوره های ارشد بازدید کنید » بازدید کنید دکترا(PhD) »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

استاد از حکومت و سیاست های عمومی

Campus تمام وقت September 2018 امارات متحده عربی AL Ain Al Mizhar (Dubai)

کارشناسی ارشد حکومت و سیاست عمومی (MGPP) درجه با هدف انتقال دانش، مهارت ها و توان تحلیلی در مورد کاربرد منطقی روش ها، ابزارها عملی و تکنیک های در اداره امور عمومی از جمله تدوین، اجرا و ارزیابی سیاست های عمومی در پویا و دوران پیچیده ای از جهانی شدن است. [+]

کارشناسی ارشد حکومت و سیاست عمومی (MGPP) هدف درجه به انتقال دانش، مهارت و توان تحلیلی در مورد کاربرد منطقی روش ها، ابزارها و تکنیک های عملی در اداره امور عمومی از جمله تدوین، اجرا و ارزیابی سیاست های عمومی در عصر پویا و پیچیده جهانی شدن است. این برنامه، نظریه مربوط معاصر، مهارت های حرفه ای، دانش عملی، مهارت های پژوهش در سطح بالا و تفکر انتقادی به رویکرد سوال از حکومت و سیاست های مدیریت در هزاره جدید است. MGPP مجهز دانش آموزان با مهارت برش لبه به انجام رهبری باز، پاسخگو، پاسخگو، و فراگیر برای مقابله با چالش های اداری، اخلاقی، مالی، سازمانی و سیاسی در ارائه خدمات برتر دولتی و تصمیم گیری موثر.... [-]


کارشناسی ارشد مددکاری اجتماعی

Campus تمام وقت 1 - 2  September 2018 امارات متحده عربی AL Ain Al Mizhar (Dubai) + {تعداد} بیشتر

کارشناسی ارشد مددکاری اجتماعی برنامه (MSW) فارغ التحصیلان برای تمرین و جوی پیشرفته حرفه ای آماده در منطقه ای از غلظت است. [+]

کارشناسی ارشد مددکاری اجتماعی MSW چشم انداز: اجتماعی کارگران رهبران از طریق توسعه اجتماعی از پتانسیل انسانی به تقویت خانواده ها، سازمان ها، جوامع و جامعه اختصاص داده شده است.

کارشناسی ارشد مددکاری اجتماعی (MSW) برنامه های فارغ التحصیلان برای تمرین و جوی پیشرفته حرفه ای آماده در منطقه ای از غلظت است. برنامه MSW فارغ التحصیلان UAEU آماده برای ورود به نیروی کار به عنوان پزشکان متخصص، پذیرش نقش های رهبری در زمینه های بهداشت / روانی، عدالت کیفری، تحقیقات کاربردی، تجزیه و تحلیل سیاست ها، آموزش جامعه، مدارس و در برنامه ریزی و ارائه خدمات اجتماعی در مناطق دیگر. کارشناسی ارشد مددکاری اجتماعی شامل 30 ساعت اعتبار تخصصی دوره کار و کارآموزی برای دانشجویان با مدرک کارشناسی در کار اجتماعی (BSW). این برنامه همچنین MSW با مدرک کارشناسی در رشته های دیگر از کار های اجتماعی استقبال دانش آموزان است. با این حال، برای این دانش آموزان، برنامه مطالعه از دوره های بنیاد (ساعت و 30 اعتباری) در سال 1 و تخصص دوره (ساعت و 30 اعتباری) در سال 2 در مجموع از 60 واحد ساعت تشکیل شده است.... [-]


کارشناسی ارشد(MSc)

کارشناس ارشد روانشناسی بالینی

Campus تمام وقت پاره وقت 2  - 4   September 2018 امارات متحده عربی AL Ain Al Mizhar (Dubai) + {تعداد} بیشتر

گروه روانشناسی و مشاوره ارائه می دهد یک مدرک کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی. نیاز به پزشکان مجرب و متخصصان بهداشت روانی برای خدمت به جامعه ضروری استقرار این برنامه است. [+]

گروه روانشناسی و مشاوره ارائه می دهد کارشناسی ارشد رشته علوم روانشناسی بالینی. نیاز به پزشکان مجرب و متخصصان بهداشت روانی برای خدمت به جامعه ضروری استقرار این برنامه است. کارشناسی ارشد برنامه علوم طراحی شده است برای ارائه آموزش مناسب برای روانشناسان سطح کارشناسی ارشد به کار در انواع مختلف از تنظیمات بالینی از جمله بیمارستان ها، مدارس، سازمان های دولتی، و عمل خصوصی. همچنین یک پایه برای دانش آموزان علاقه مند به دنبال مطالعات دکترای پیشرفته فراهم می کند. این برنامه در زمینه روانشناسی بالینی متمرکز است. برنامه درسی ساختار یافته است به فعال کردن دانش آموزان یک طرح از مطالعه برای اطمینان از افزایش مهارت های حرفه ای و وسعت دانش در زمینه روانشناسی بالینی را دنبال کنند. این برنامه نیاز به 39 ساعت ترمی تحصیلی، از جمله دو دوره کارآموزی (600 ساعت ساعت) تجربه عملی تحت نظارت در سلامت و یا توانبخشی تنظیم ذهنی تایید شده است.... [-]


کارشناس ارشد سنجش از دور و سیستم های اطلاعات جغرافیایی

Campus تمام وقت September 2018 امارات متحده عربی AL Ain Al Mizhar (Dubai)

سنجش و سیستم های اطلاعات جغرافیایی از راه دور کارشناسی ارشد برنامه علمی در دانشگاه امارات متحده عربی اولین در نوع خود در منطقه است. [+]

از راه دور سنجش از استاد و اطلاعات جغرافیایی سیستم برنامه علمی در دانشگاه امارات متحده عربی اولین در نوع خود در منطقه است. این طراحی شده است تا شما را با پس زمینه های نظری و مهارت های عملی برای شروع و یا پیشبرد کار خود را در سنجش از دور و GIS فراهم می کند. برنامه درسی ما به طور خاص را توسعه داده است را با توجه به دانش آموزان با پیشینه های مختلف دانشگاهی و مشاغل حرفه ای است. بدون قبل از سنجش از دور و یا سیستم اطلاعات جغرافیایی مورد نیاز است به اکسل در برنامه است. (ساعت اعتباری مجموع 30 برای سرپرستی پایان نامه و 34 برای هیچ سرپرستی پایان نامه است). برای اطلاعات بیشتر در این برنامه، اینجا کلیک کنید.... [-]