United Arab Emirates University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

خوش آمدید به دانشگاه امارات متحده عربی (UAEU) - اولین و مهمترین دانشگاه جامع ملی در امارات متحده عربی. در سال 1976 توسط شیخ زاید بن سلطان آل نهیان تاسیس شد، UAEU یک دانشگاه تحقیقاتی فشرده جامع ثبت نام حدود 14،000 دانش آموزان اماراتی و بین المللی است. به عنوان گل سرسبد دانشگاه امارات متحده عربی، UAEU ارائه می دهد طیف گسترده ای از معتبر، کارشناسی ارشد با کیفیت بالا و برنامه های مقطع کارشناسی از طریق نه کالج: کسب و کار و اقتصاد؛ آموزش؛ مهندسی؛ مواد غذایی و کشاورزی؛ علوم انسانی و اجتماعی؛ IT؛ قانون؛ پزشکی و علوم بهداشتی. و علوم. با دانشکده های بین المللی است، دولت از هنر دانشگاه جدید، و طیف گسترده ای از خدمات پشتیبانی دانشجویی، UAEU ارائه می دهد یک محیط زندگی آموزش بی بدیل است که در امارات متحده عربی.

به عنوان یک دانشگاه تحقیقاتی فشرده قد بین المللی، UAEU با شرکای خود در صنعت کار می کند به ارائه راه حل های تحقیقاتی به چالش های پیش روی کشور، منطقه و جهان است. دانشگاه مراکز تحقیقاتی از اهمیت استراتژیک به این کشور و منطقه است که به پیشبرد دانش در مناطق بحرانی اعم از منابع آب به درمان سرطان ایجاد کرده است. UAEU است در حال حاضر دانشگاه تحقیقاتی شماره یک در شورای همکاری خلیج فارس در جهان عرب قرار گرفت، شماره دو، و # 385 سطح جهان است.

برنامه های آموزشی UAEU در همکاری با کارفرمایان توسعه یافته اند، به طوری که فارغ التحصیلان ما در تقاضای بالا هستند. فارغ التحصیلان UAEU موقعیت های کلیدی در صنعت، تجارت، و دولت در سراسر منطقه نگه دارید. سرمایه گذاری مستمر ما در امکانات، خدمات، و کارکنان اطمینان حاصل شود که UAEU ادامه خواهد داد تا به عنوان یک مدل در نوآوری و برتری خدمت می کنند.

چشم انداز، ماموریت، ارزش ها و اهداف

چشم انداز

"رهبری و برتری در آموزش عالی و تحقیقات علمی در سطوح منطقه ای و بین المللی است."

ماموریت

"ایجاد مشارکت مثبت به پیشرفت امارات متحده عربی با آماده سازی فارغ التحصیلان برای رهبری آینده، ارائه آموزش با کیفیت که مطابق استانداردهای بین المللی، توسعه راه حل های تحقیقاتی در مناطق استراتژیک به ملت، و همکاری موثر با دیگر سازمان ها برای ترویج دانش در جامعه است. "

ارزش

اگر چه چشم انداز و ماموریت دانشگاه ممکن است در طول زمان تغییر، ما با مجموعه ای از اصول و ارزش های اصلی هدایت:

 • ارزش احترام، میراث فرهنگی و تنوع فرهنگی: ما ارزش ریشه دار و میراث غنی از امارات متحده عربی احترام و به دنبال آنها را حفظ کند. ما همچنین تنوع در فرهنگ ها و نظرات احترام بگذارند.
 • صداقت و شفافیت: ما به بالاترین اصول اخلاقی پایبند و متعهد به کار با صداقت و شفافیت به منظور دستیابی به عدالت و ترویج اعتماد نهادی، اعتبار و پاسخگویی.
 • روحیه کار گروهی: ما یک محیط پاداش و خلاق که این تولید حمایت در محل کار از طریق همکاری و کار گروهی، و ارزش.
 • یادگیری رهبری و زندگی طولانی: ما پرورش و حمایت از نوآوری، ابتکار، تعالی و تلاش برای بهترین رویه بین المللی؛ ما ارزش تمرکز بر موفقیت دانش آموز، یادگیری مادام العمر و به اشتراک گذاری دانش است.
 • اثربخشی در تصمیم گیری: ما به پایگاه تصمیمات و برنامه های ما بر اساس شواهد و تجزیه و تحلیل، و اتخاذ سیستم های کارآمد و روش متعهد است.
 • ارتباط موثر: ما به برقراری ارتباط موثر متعهد، از طریق انواع روش های ارتباطی، با همه ذینفعان ما (کارکنان، دانش آموزان، همکاران، فروشندگان، و جوامع محلی و بین المللی).

اهداف

 • فارغ التحصیلان آماده می شود پیشگامان و رهبران در مناطق خود را از تخصص است.
 • توسعه ظرفیت پژوهش های علمی و نوآوری در زمینه از اهمیت منطقه ای و ملی است.
 • رسیدن به برتری آکادمیک مطابق با مجوز رسمی دانشگاهی و استانداردهای اعتباربخشی نهادی.
 • ترویج نقش دانشگاه را در انتقال دانش و مهارت برای خدمت به جامعه است.
 • اطمینان حاصل شود که خدمات اداری با بالا بودن استاندارد کیفیت، کارایی و شفافیت ارائه شده است.

چرا انتخاب UAEU؟

1. تعالی

در UAEU ما به کیفیت تجربه یادگیری برای هر دانش آموز تمرکز کنید. "دستور کار تعالی" UAEU، شامل هر جنبه ای از دانشگاه. در اینجا شما را بهترین دانشکده در کشور پیدا کنید، از پیشرفته ترین تکنولوژی در منطقه و امکانات دانشگاه مدرن ترین و جذاب به هر نقطه یافت می شود. تمرکز ما در امان تعالی تضمین می کند که مدرک خود را بسیار مورد توجه، ملی و بین المللی، و شما را به دانشگاه به طور کامل برای موفقیت حرفه ای و شخصی مجهز را ترک کنند.

2. شناسایی بین المللی

بر اساس شهرت ما بین المللی، استخدام از فارغ التحصیلان ما، و بهره وری تحقیقات ما، UAEU همچنان به رتبه در میان بهترین دانشگاه های جهان است. QS، رتبه بندی های بین المللی مستقر در لندن از دانشگاه های پیشرو در جهان، نرخ UAEU به عنوان شماره یک در کشور و تعداد 385 در جهان است. QS همچنین شامل UAEU در فهرست خود را از دانشگاه 50 جهان بالا که در 50 سال گذشته تاسیس شده است.

3. استخدام از فارغ التحصیلان ما

از آنجا که برنامه های ما در همکاری با کارفرمایان طراحی شده است، فارغ التحصیلان ما به شدت از هر دو نهاد خصوصی و دولتی به دنبال. برنامه های آموزشی ما شامل تئوری فقط کلاس درس، بلکه کارآموزی عملی و تجارب پژوهش. فارغ التحصیلان ما به طور مداوم که دست در خود تجربه هر دو آنها را فراهم می کند با مهارت های عملی که کارفرمایان ارزش و ارتباط و روابط که بخش مهمی از فرایند حرفه ای ساختمان.

4. یک محیط یادگیری حمایتی

UAEU به ارائه پشتیبانی به اطمینان حاصل شود که هر دانش آموز می تواند موفق متعهد است. خدمات پشتیبانی ما شامل مشاوره، بهداشت و درمان، پشتیبانی IT، پشتیبانی معلولیت، خدمات حرفه ای، کمک های مالی، خدمات دانشجویی بین المللی، خدمات فارغ التحصیلان، یک مرکز موفقیت دانش آموز و یک شورای دانش آموزان است. صرف نظر از موانع است که شما در طول راه برخورد، همیشه یک مربی، یک مشاور یا یک مشاور نزدیک برای کمک به وجود دارد. هر یک از دانشجویان با یک مشاور آکادمیک فردی برای کمک به تصمیم گیری های حیاتی با و انتخاب که شما در طول مسیر موفقیت تحصیلی و حرفه ای روبرو شده است.

5. پر جنب و جوش زندگی محیط زیست

هدف ما این است که نه تنها به دانش آموزان مدرک عالی بلکه به اطمینان حاصل شود که شما از آن لذت ببرید در طول راه. دانشجویان ما از بیش از 50 کشور می آیند، بنابراین شما با ارتباط برقرار خواهد کرد و یادگیری از مردم از زمینه های فرهنگی متنوع است. دانشگاه ارائه می دهد ثروت از فعالیت های فوق برنامه و تجربه های زندگی افزایش به غنی سازی تجربه دانشگاه خود را، و با بیش از 50 باشگاه ها و جوامع در UAEU، هیچ کمبود از فرصت های به از آن لذت ببرید در خارج از سخنرانی ها و به دوستان وجود دارد. دانشگاه UAEU یک جامعه واقعی با کافه های متعدد و رستوران ها، خرده فروشی و بانکی امکانات، روشن، خوابگاه دانشگاه مدرن، و امکانات ورزشی و تفریحی استثنایی است.

پردیس 6. با شکوه جدید

پردیس جدید UAEU ویژگی های معماری مدرن ترین، مناطق برای مراکز تحقیقاتی تخصصی، برش لبه شبکه زیرساخت IT، کلاس های درس و آزمایشگاه که از ویژگی های آخرین تجهیزات و تکنولوژی آموزشی به منظور افزایش یادگیری دانش آموزان. نیز وجود دارد یک کتابخانه گسترده ارائه منابع فیزیکی و الکترونیکی قریب به اتفاق، دو جهان باشگاه سلامت کلاس مجهز به آخرین تجهیزات تناسب اندام، دو استخر شنای المپیک به اندازه، و همچنین تنیس، بسکتبال، بدمینتون و دادگاه.

7. برش لبه تحقیقات

UAEU دانشگاه تحقیقاتی برتر کشور است. ما نه تنها انتقال دانش به دانش آموزان ما، بلکه از طریق کالج ها و مراکز تحقیقاتی ما، ما برای کمک به ایجاد دانش جدید، کار بر روی توسعه درمان های جدید برای سرطان، تولید فن آوری های جدید برای پرداختن به نیازهای انرژی در جهان و توسعه روش های جدید برای افزایش عرضه مواد غذایی در جهان . هر سال مورخان و باستان شناسان ما کمک به کشف و ارزیابی آثار تاریخی مربوط به دستاوردها و فرهنگ مردم از این بخش از جهان است. به عنوان یک دانشجوی UAEU، به شما این فرصت را به کار در کنار دانشکده تحقیقات بین المللی شناخته شده در این پروژه هیجان انگیز است.

8. کمک رسانی به جامعه

به عنوان دانشگاه ملی امارات متحده عربی، UAEU مسئولیت دانشگاه به رسمیت می شناسد و فارغ التحصیلان ما برای کمک به رفاه جامعه وسیع تر است. ما دانش آموزان و کارکنان ما را تشویق به خدمت به جامعه از طریق فعالیتهای مدنی، خدمات عمومی، و پژوهش است. دانشگاه کمک می کند تا دانش آموزان با داوطلبانه و خدمات اجتماعی سازمان ها در منطقه خاص دانش آموز مورد علاقه ارتباط برقرار کنند.

9. انتخاب

هیچ دانشگاه در کشور فراهم می کند به عنوان بسیاری از انتخاب های علمی به عنوان UAEU. در این دانشگاه 52 برنامه کارشناسی درجه، 37 مقطع کارشناسی ارشد، دکترای پزشکی (MD)، یک دکترای داروسازی (Pharm.D)، یک برنامه دکتری، و یک دکترای مدیریت کسب و کار (DBA) در سراسر طیف گسترده ای از رشته، از جمله کسب و کار، اقتصاد، آموزش و پرورش، مهندسی، مواد غذایی و کشاورزی، علوم انسانی، علوم اجتماعی، IT، حقوق، پزشکی و سلامت علوم، و علوم طبیعی. بسیاری از برنامه های مدرک ما منحصر به فرد به UAEU، و بسیاری از آنها در ترکیب منحصر به فرد ارائه شده است. هر آنچه که منافع خود را، استعداد، و اهداف، UAEU دارای یک برنامه برای مطابقت.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی
 • عربی

بازدید کنید کارشناسی ارشد(MSc) » از دوره های ارشد بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

استاد از حکومت و سیاست های عمومی

Campus تمام وقت September 2017 امارات متحده عربی AL Ain

کارشناسی ارشد حکومت و سیاست عمومی (MGPP) درجه با هدف انتقال دانش، مهارت ها و توان تحلیلی در مورد کاربرد منطقی روش ها، ابزارها عملی و تکنیک های در اداره امور عمومی از جمله تدوین، اجرا و ارزیابی سیاست های عمومی در پویا و دوران پیچیده ای از جهانی شدن است. [+]

کارشناسی ارشد حکومت و سیاست عمومی (MGPP) هدف درجه به انتقال دانش، مهارت و توان تحلیلی در مورد کاربرد منطقی روش ها، ابزارها و تکنیک های عملی در اداره امور عمومی از جمله تدوین، اجرا و ارزیابی سیاست های عمومی در عصر پویا و پیچیده جهانی شدن است. این برنامه، نظریه مربوط معاصر، مهارت های حرفه ای، دانش عملی، مهارت های پژوهش در سطح بالا و تفکر انتقادی به رویکرد سوال از حکومت و سیاست های مدیریت در هزاره جدید است. MGPP مجهز دانش آموزان با مهارت برش لبه به انجام رهبری باز، پاسخگو، پاسخگو، و فراگیر برای مقابله با چالش های اداری، اخلاقی، مالی، سازمانی و سیاسی در ارائه خدمات برتر دولتی و تصمیم گیری موثر. اهداف برنامه برای آماده سازی حرفه و رهبران سیاست عمومی به بحث، تجزیه و تحلیل و ارزیابی سیاست های عمومی. برای درک ماهیت پیچیده و متقابل بخشی از سیاست های عمومی، چالش های سیاست عمومی، و راه حل های سیاست عمومی است. برای اجرای مهارت های لازم برای رسیدگی به معیارهای مهم شفافیت، پاسخگویی، پاسخگو، اثربخشی، بهره وری، و فراگیر در تمام مراحل سیاست. برای توسعه مهارت های رهبری لازم برای رهبری نهادهای ملی و محلی و انجام فعالیت های اداری، مالی، سازمانی و سیاسی است. به ورزش استانداردهای اخلاقی و معنوی در فرآیندهای سیاست های عمومی و رفتارهای رهبری. به تجهیز دانش آموزان با ابزار های مختلف تحلیلی به طور موثر تشخیص و تقدیم راه حل برای مسائل مربوط به سیاست عمومی پیچیده است. نتایج یادگیری برنامه پس از اتمام موفقیت آمیز این برنامه، دانش آموزان قادر خواهند بود تا: درک نظریه ها و روش انتخاب در اداره امور عمومی، تجزیه و تحلیل سیاست، روابط بازار، دولت، اقتصاد خرد و کلان، بودجه بندی عمومی، رهبری، و پژوهش در تجزیه و تحلیل و تدوین سیاست های عمومی. انجام حکومتداری و پژوهش های سیاست عمومی با استفاده از روش مناسب، روش های اخلاق و تجزیه و تحلیل آماری درخواست مهارت های کمی و کیفی در تدوین سیاست های عمومی به طور مستقل و در تیم است. استفاده از ابزار های مختلف و تکنیک در تحلیل سیاست، مدیریت ذینفعان، اجرای سیاست های موفق، ارزیابی برنامه موثر، و مدیریت مالی انتقال دانش توصیفی و تحلیلی به طور موثر در فرمت کتبی و شفاهی به مخاطبان مختلف است. نشان دادن آمادگی برای ادامه عمل انعکاسی و یادگیری مادام العمر در سیاست های عمومی و حکومت. درجه مورد نیاز مورد نیاز ساعت های اعتباری: حداقل 36 ساعت [-]

کارشناسی ارشد مددکاری اجتماعی

Campus تمام وقت 1 - 2  September 2017 امارات متحده عربی AL Ain

کارشناسی ارشد مددکاری اجتماعی برنامه (MSW) فارغ التحصیلان برای تمرین و جوی پیشرفته حرفه ای آماده در منطقه ای از غلظت است. [+]

کارشناسی ارشد مددکاری اجتماعی MSW چشم انداز: اجتماعی کارگران رهبران از طریق توسعه اجتماعی از پتانسیل انسانی به تقویت خانواده ها، سازمان ها، جوامع و جامعه اختصاص داده شده است. کارشناسی ارشد مددکاری اجتماعی (MSW) برنامه های فارغ التحصیلان برای تمرین و جوی پیشرفته حرفه ای آماده در منطقه ای از غلظت است. برنامه MSW فارغ التحصیلان UAEU آماده برای ورود به نیروی کار به عنوان پزشکان متخصص، پذیرش نقش های رهبری در زمینه های بهداشت / روانی، عدالت کیفری، تحقیقات کاربردی، تجزیه و تحلیل سیاست ها، آموزش جامعه، مدارس و در برنامه ریزی و ارائه خدمات اجتماعی در مناطق دیگر. کارشناسی ارشد مددکاری اجتماعی شامل 30 ساعت اعتبار تخصصی دوره کار و کارآموزی برای دانشجویان با مدرک کارشناسی در کار اجتماعی (BSW). این برنامه همچنین MSW با مدرک کارشناسی در رشته های دیگر از کار های اجتماعی استقبال دانش آموزان است. با این حال، برای این دانش آموزان، برنامه مطالعه از دوره های بنیاد (ساعت و 30 اعتباری) در سال 1 و تخصص دوره (ساعت و 30 اعتباری) در سال 2 در مجموع از 60 واحد ساعت تشکیل شده است. اهداف برنامه 1. تمرین مطابق با ارزش اجتماعی و اخلاق که تاریخ و قوانین جامعه امارات متحده عربی اذعان. 2. تمرین به شیوه ای با فرهنگ و ماهر است که به ترویج کیفیت زندگی و رفاه، حقوق بشر و عدالت اجتماعی و اقتصادی، با جمعیت های گوناگون عرب، مسلمان و خارج از کشور از امارات متحده عربی و شورای همکاری خلیج فارس. 3. استفاده، تولید و استفاده از دانش پژوهش به منظور افزایش مهارت های خود را برای تمرین با متنوع عربی / مسلمان خانواده ها، کودکان، افراد، گروه ها، سازمان ها، جوامع و جوامع را به امارات متحده عربی و شورای همکاری خلیج فارس. آموزش برنامه نتایج پس از اتمام موفقیت آمیز این برنامه، دانش آموزان قادر خواهند بود: 1. استفاده از مهارت های ارتباطی / تسهیل اخلاقی در ایجاد روابط توانمند سازی با جمعیت های گوناگون در امارات متحده عربی، خلیج عربی و بین المللی. 2. استخدام مهارت های موثر برای تدوین سیاستها و تغییر در جامعه را برای پیشبرد عدالت اجتماعی و اقتصادی است. 3. استفاده از مهارت های دانش و رهبری در مدیریت پروژه های، و کار با گروه های اجتماعی و / یا سازمان برای رسیدگی به جمعیت در خطر و شرکت در توسعه منابع جامعه است. 4. نشان دادن مهارت های کمی در طراحی / روش تحقیق کیفی، تحلیل داده ها، ارزیابی برنامه، ارزیابی عمل، جامعه نیازسنجی و انتشار دانش. 5. دانش، ارزش ها، اصول اخلاقی، و مهارت های یک دیدگاه اجتماعی عمومی به تمرین با سیستم های اجتماعی گوناگون در امارات متحده عربی، خلیج عربی و بین المللی. 6. تجزیه و تحلیل سیاست های اجتماعی در سطح محلی، منطقه ای، ملی و بین المللی است. 7. ارزیابی مطالعات تحقیقاتی موجود و مداخلات عمل خود است. 8. تابع در درون ساختار سازمان ها و سیستم های ارائه خدمات و به دنبال تغییر سازمانی لازم است. درجه مورد نیاز مورد نیاز اعتباری ساعت قبل: حداقل 30 ساعت و 3 ترم پیشرفته ایستاده برای کسانی که با BSW حداکثر 60 ساعت 6 ترم برنامه پل برای کسانی که بدون شرایط پذیرش BSW یا اصلاح برنامه های مورد نیاز پذیرش. پاییز پذیرش تنها طبقات آخر هفته؛ کلاس های شب بسته به دانش آموز نیاز معیارهای پذیرش: متقاضیان به کارشناسی ارشد رشته مددکاری اجتماعی باید در حال حاضر UAEU شرایط پذیرش کارشناسی ارشد دیدار (GPA؛ IELTS & TOELF نمرات، از جمله هزینه های شهریه و برنامه) و برنامه های مورد نیاز MSW. 1. معدل 3.0 در مقطع کارشناسی خود را. 2. حداقل دو نمونه از کار علمی نوشته شده است؛ 3. نمره IELTS از 60 یا نمره تافل 500؛ 4. مراجع از حداقل دو نفر با آنها متقاضی کار کرده است و یا مورد مطالعه؛ 5. مصاحبه موفق با MSW کمیته پذیرش 6. علاوه بر ملاقات با شرایط فوق، متقاضیان ایستاده پیشرفته باید مدرک لیسانس در کار اجتماعی و یا یک درجه BSW از یک دانشگاه است که معتبر و در امارات متحده عربی تایید کرده اند. برنامه های مورد نیاز: دو پدیده را برای برنامه MSW 1. 30 ساعت اعتباری برای کسانی که با مدرک BSW. A 3 ترم برنامه ایستاده و جوی پیشرفته مطالعه و 2. 60 ساعت اعتبار برای کسانی که بدون مدرک BSW. MSW 6 ترم برنامه پل مطالعه بدون نیاز پایان نامه برای MSW درجه وجود دارد. دوره های برنامه MSW پل مورد نیاز: برای دانش آموزان بدون درجه BSW است: ترم اول مورد نیاز دوره های SW 500 سیاست رفاه اجتماعی و خدمات: یک جهان بینی 3 SW 510 رفتار انسانی و اجتماعی محیط من 3 SW 542 اجتماعی عمل کار با جوامع و سازمان ها 3 SW 520 پژوهش مواد و روش ها برای اجتماعی کار تمرین 3 ترم دوم مورد نیاز دوره های SW 541 اجتماعی تمرین کار با گروه 3 SW 540 اجتماعی عمل کار با افراد و خانواده ها 3 SW 511 رفتار انسان و محیط های اجتماعی دوم 3 SW 534 سمینار یکپارچه (1 ساعت) 1 سوم ترم درست عملی SW 590 درست عملی (400 ساعت) 8 مجموع اعتبارات 30 متقاضیان با BSW یا مدرک کار اجتماعی مورد تایید وزارت آموزش و پرورش و UAEU واجد شرایط را به ایستاده 3 برنامه ترم MSW پیشرفته می باشد. برنامه MSW و جوی پیشرفته ایستاده 3 ترم: (برای دانش آموزان با یک کار اجتماعی درجه BSW) دوره های ترم اول مورد نیاز SW 640 مدل ها و روش اجتماعی عمل کار 3 SW645 متوسط ​​کار تحقیقات اجتماعی 3 SW642 رهبری و نظارت 3 یک دوره از لیست غلظت انتخاب 3 دوم ترم مورد نیاز دوره یک دوره از انتخاب لیست غلظت SW699 کارگردان خواندنیها 3 ترم سوم درست عملی SW695 درست عملی II (500 ساعت) 9 مجموع اعتبار 30 تخصصی آهنگ: دانش آموزان تخصص خود را در همکاری با مشاور خود را طراحی کنند. MSW بهداشت و درمان / بهداشت روان تخصصی SW690 کار اجتماعی و سنتی راهنما رفتار 3 SW691 مددکاری اجتماعی در تنظیمات بهداشت رفتاری 3 SW671 اجتماعی کار تمرین با در معرض خطر 3 SW699 کارگردان خواندنیها 3 عدالت کیفری MSW / مواد SW تخلف غلظت 680 مددکاری اجتماعی در عدالت کیفری تنظیمات 3 SW 681 مددکاری اجتماعی و اعتیاد 3 SW 682 تکنیک در توانبخشی مشاوره 3 SW699 کارگردان خواندنیها 3 شهریه برنامه به شرح زیر است. برای پرداخت اطلاعات تماس واحد UAEU شهریه هزینه 1،600.00 در هر اعتباری ساعت برنامه یک ساله و جوی پیشرفته ایستاده MSW (30 واحد) 48،000.00 درهم دو سال برنامه پل MSW (60 واحد) 96،000.00 برنامه درهم هزینه هزینه های نرم افزار (غیر قابل استرداد) 500.00 کتاب های درسی، منابع، درست دستی (یکی کردن) 2،000.00 درست عملی هزینه ها (یکی کردن) 1،000.00 یک سال و جوی پیشرفته ایستاده برنامه کل هزینه 51،500.00 برنامه ها برنامه پل MSW درهم دو سال هزینه 99،500.00 درهم پذیرش: فصل پاییز تنها کسانی که علاقه مند به استفاده برای برنامه MSW دستور می برای تکمیل نرم افزار آنلاین در WWW.uaeu.ac.ae. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد MSW برنامه: تماس: دکتر شمه AL FALASI، صندلی وزارت کار اجتماعی [-]

کارشناسی ارشد(MSc)

کارشناس ارشد روانشناسی بالینی

Campus تمام وقت پاره وقت 2  - 4   September 2017 امارات متحده عربی AL Ain + {تعداد} بیشتر

گروه روانشناسی و مشاوره ارائه می دهد یک مدرک کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی. نیاز به پزشکان مجرب و متخصصان بهداشت روانی برای خدمت به جامعه ضروری استقرار این برنامه است. [+]

گروه روانشناسی و مشاوره ارائه می دهد کارشناسی ارشد رشته علوم روانشناسی بالینی. نیاز به پزشکان مجرب و متخصصان بهداشت روانی برای خدمت به جامعه ضروری استقرار این برنامه است. کارشناسی ارشد برنامه علوم طراحی شده است برای ارائه آموزش مناسب برای روانشناسان سطح کارشناسی ارشد به کار در انواع مختلف از تنظیمات بالینی از جمله بیمارستان ها، مدارس، سازمان های دولتی، و عمل خصوصی. همچنین یک پایه برای دانش آموزان علاقه مند به دنبال مطالعات دکترای پیشرفته فراهم می کند. این برنامه در زمینه روانشناسی بالینی متمرکز است. برنامه درسی ساختار یافته است به فعال کردن دانش آموزان یک طرح از مطالعه برای اطمینان از افزایش مهارت های حرفه ای و وسعت دانش در زمینه روانشناسی بالینی را دنبال کنند. این برنامه نیاز به 39 ساعت ترمی تحصیلی، از جمله دو دوره کارآموزی (600 ساعت ساعت) تجربه عملی تحت نظارت در سلامت و یا توانبخشی تنظیم ذهنی تایید شده است. اهداف برنامه 1. به دانش آموزان با دانش پیشرفته از تحولات جاری در روانشناسی بالینی. 2. برای آموزش دانش آموزان در استفاده از دانش بالینی برای حل مشکلات روحی و روانی. 3. برای آموزش دانش آموزان به طور مستقل عمل می کنند در برنامه ریزی و اجرای وظایف در سطح حرفه ای است. 4. برای فعال کردن دانش آموزان برای برقراری ارتباط مسائل بالینی و نتیجه گیری به وضوح به همه طرف های درگیر. 5. به دانش آموزان با دانش است که آنها را قادر می سازد برای انجام تحقیقات بالینی تحت حداقل نظارت. آموزش برنامه نتایج پس از اتمام موفقیت آمیز این برنامه، دانش آموزان قادر خواهند بود: 1. نشان دادن دانش بالینی است که از نظر فرهنگی صدا و مربوط به شیوه های حرفه ای و اخلاقی در حوزه بهداشت روان. 2. انجام ارزیابی مناسب روانی. 3. تشخیص موفقیت مشکلات بالینی مشتریان با استفاده از DSM / ICD. 4. ایجاد برنامه درمان مناسب برای اختلالات روانی متنوع است. 5. درخواست مهارت های درمانی برای کمک به مشتریان (افراد و گروه ها) غلبه بر اختلالات روانی خود را. 6. برقراری ارتباط گزارش روانی جامع و قابل فهم برای همه طرف های درگیر. 7. درخواست روش مناسب برای انجام تحقیقات در روانشناسی بالینی. درجه مورد نیاز مورد نیاز اعتباری ساعت قبل: حداقل 39 ساعت پذیرش: پاییز و بهار آغاز کلاس ها: سقوط، معمولا زبان آموزش: انگلیسی مورد نیاز پذیرش 1. مدرک کارشناسی یا معادل آن در روانشناسی یا رشته مرتبط از دانشگاه های معتبر مورد قبول توسط وزارت آموزش عالی امارات. 2. یک معدل تجمعی (GPA) از 3.0ona4.0 مقیاس یا معادل آن، در تمام کار کارشناسی. 3. نمره حداقل 6.0 در آزمون علمی ILETS یا معادل آن. این نمره آزمون باید کمتر از دو سال سن در زمان درخواست شود، با استثنا زیر است: الف زبان مادری زبان انگلیسی است که / آموزش و پرورش در مقطع کارشناسی خود را در یک انگلیسی-متوسط ​​نهاد و در یک کشور به پایان که در آن انگلیسی است زبان رسمی؛ یا B. متقاضی با مدرک کارشناسی از یکی از موسسات انگلیسی-متوسط ​​که می توانند شواهدی از به دست آوردن حداقل نمره تافل 500 در آزمون های مبتنی بر کاغذ، یا معادل آن ارائه، در زمان ورود به مقطع کارشناسی خود را / او. مشروط پذیرش متقاضی با مدرک کارشناسی شناخته شده می تواند پذیرش مشروط به برنامه کارشناسی ارشد در یکی از مسلم و تنها یکی از موارد زیر است: 1. متقاضی با نمره IELTS 5.5، یا معادل آن. 2. متقاضی با معدل تجمعی در مقطع کارشناسی کمتر از 3.0 اما برابر یا بالاتر از 2.5 یا معادل آن. برنامه های مورد نیاز: دوره های آموزشی مورد نیاز 33 ساعت اعتبار دروس اختیاری 6 ساعت اعتباری A. مورد نیاز دوره های آموزشی (33 اعتباری ساعت): ترم اول - PSY521 پیشرفته روانشناسی بالینی 3 CH - PSY523 پیشرفته آسیب شناسی روانی 3 CH - PSY529 پیشرفته آمار رفتاری 3 CH - PSY527 ارزیابی فکری 4 CH ترم دوم: - مسائل مربوط به PSY522 میان فرهنگی 2 CH - PSY524 شخصیت اقدامات خود گزارش 4 CH - PSY526 کودک و خانواده درمانی 3 CH؛ پیش نیازها: PSY521، PSY523 - PSY528 روان درمانی: نظریه ها و تکنیک های 3 CH؛ پیش نیازها: PSY521، PSY523 سوم ترم - PSY631 کارآموزی من 2 CH؛ پیش نیازها: PSY526، PSY528 - PSY633 علمی و حرفه ای اخلاق 2 CH چهارم ترم - PSY634 کارآموزی دوم 2 CH؛ پیش نیازها: PSY521، PSY523 - PSY632 روانشناسی سلامت 2 CH؛ پیش نیازها: PSY521، PSY523 B. انتخابی دوره های آموزشی (6 اعتباری ساعت) - ترم دوم - تست های PSY629 شخصی (کودکان 3 CH - PSY623 نوروسایکولوژی 3 CH - PSY621 روش طراحی پژوهش 3 CH - PSY624 شخصیت اقدامات مبتنی بر عملکرد 3 CH چهارم ترم: - PSY622 سمینار در بهداشت روانی 3 CH - PSY626 داروهای روان گردان 3 CH - پایان نامه PSY628 کارشناسی ارشد (6) 3 CH اطلاعات تماس 1. ایمیل شما: ahamid@uaeu.ac.ae~~V دکتر عبدالله حامد 2. ایمیل شما: amber.haque@uaeu.ac.ae~~V دکتر کهربا هاک [-]

کارشناس ارشد سنجش از دور و سیستم های اطلاعات جغرافیایی

Campus تمام وقت September 2017 امارات متحده عربی AL Ain

سنجش و سیستم های اطلاعات جغرافیایی از راه دور کارشناسی ارشد برنامه علمی در دانشگاه امارات متحده عربی اولین در نوع خود در منطقه است. [+]

از راه دور سنجش از استاد و اطلاعات جغرافیایی سیستم برنامه علمی در دانشگاه امارات متحده عربی اولین در نوع خود در منطقه است. این طراحی شده است تا شما را با پس زمینه های نظری و مهارت های عملی برای شروع و یا پیشبرد کار خود را در سنجش از دور و GIS فراهم می کند. برنامه درسی ما به طور خاص را توسعه داده است را با توجه به دانش آموزان با پیشینه های مختلف دانشگاهی و مشاغل حرفه ای است. بدون قبل از سنجش از دور و یا سیستم اطلاعات جغرافیایی مورد نیاز است به اکسل در برنامه است. (ساعت اعتباری مجموع 30 برای سرپرستی پایان نامه و 34 برای هیچ سرپرستی پایان نامه است). برای اطلاعات بیشتر در این برنامه، اینجا کلیک کنید. اهداف برنامه بحث در مورد پس زمینه های نظری و مهارت های عملی برای یک شغل در سنجش از دور و یا GIS. شناسایی پیشرفت های اخیر در سنجش از دور، GIS و GNSS مربوط است که با تحقیقات علمی و نقش آن در جامعه است. درخواست مهارت های تفکر تحلیلی و فضایی مورد نیاز برای استفاده موفقیت آمیز از سنجش از دور و GIS در حل مسائل فضایی. نتایج یادگیری برنامه پس از اتمام موفقیت آمیز این برنامه، دانش آموزان قادر خواهند بود تا: بحث در مورد مبانی نظری سنجش از دور و GIS و نقش آنها در مدل سازی و حل مسائل زیست محیطی، اجتماعی و شهری. تشخیص تحلیل و تفسیر مهارت های پیشرفته مورد نیاز در سنجش از دور و GIS. درخواست سنجش و GIS روش های عملی از راه دور برای ارزیابی و حل زیست محیطی، شهری، زمین شناسی و مشکلات اجتماعی. برقراری ارتباط از راه دور و ایده های سنجش مرتبط با GIS و نتایج هر دو صورت شفاهی و کتبی. توسعه سنجش از دور و GIS مدیریت پروژه، کار گروهی و مهارت های رهبری. تولید تحقیقات علمی مربوط به کاربردهای سنجش از دور و GIS. درجه مورد نیاز مورد نیاز ساعت های اعتباری: حداقل 30 ساعت [-]

تماس
آدرس محل سکونت
United Arab Emirates University
P.O.Box 15551,

AL Ain, AE
رسانه های اجتماعی