UAEU United Arab Emirates University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه امارات متحده عربی (UAEU) یک دانشگاه جامع و تحقیقاتی است که حدود 13،900 دانش آموز را ثبت کرده است و بیش از 900 دانشکده و 65،000 فارغ التحصیل، دارای مقام های کلیدی در دولت، صنعت، تجارت و تمام زمینه های تجاری در سراسر منطقه است. دانشجویان بین المللی و دانشکده های بین المللی که بیش از 65 کشور را تشکیل می دهند، بیش از 65 کشور را در حال رشد و تربیت در محوطه دانشگاه و کلاس های آموزشی می گذرانند.

به عنوان دانشگاه گل سرسبد این کشور، UAEU ارائه می دهد طیف گسترده ای از معتبر بین المللی فارغ التحصیل با کیفیت بالا و برنامه های مقطع کارشناسی طریق نه کالج خود را تقریبا در همه رشته های اصلی.

از زمان آغاز فعالیت خود در سال 1976، ام.آی.وی از یک موسسه آموزشی در مقطع کارشناسی به یک دانشگاه جامع متمرکز شده است و تأکید بیشتری بر مأموریت تحقیقاتی دارد.

امارات متحدۀ عربی به عنوان دانشگاهی با فشردگی تحقیقاتی با شرکای خود در صنعت کار می کند تا راه حل های تحقیقاتی را برای چالش هایی که کشور و منطقه را در بر دارد، ارائه دهد. نه مراکز تحقیقاتی در مورد اهمیت استراتژیک کشور و منطقه، دانش را در مناطق بحرانی پیشرفت می دهند.

علاوه بر این، علم

امارات متحدۀ عربی با استاد برجسته خود، دانشگاه محوطه دانشگاه و طیف گسترده ای از خدمات پشتیبانی دانشجویی، محیط آموزشی یادگیری را فراهم می کند که در منطقه بی نظیر است. امارات متحده عربی یک دانشگاه بالغ با دستاوردهای قابل توجه است و یک مسیر مشخص برای بهبود مستمر با هدف به رسمیت شناختن بین المللی به عنوان یکی از بهترین دانشگاه های جهان است.

کالج ها

دانشگاه امارات متحده عربی دارای 9 کالج جداگانه است، علاوه بر کالج مطالعات تکمیلی و کالج دانشگاه، میزبانی طیف گسترده ای از رشته ها و بخش های دانشگاهی است.

برای کسب اطلاعات بیشتر از صفحات کالج بازدید کنید.

دانشگاه کالج

ما از طریق ایجاد یک محیط یادگیری پر جنب و جوش و فراهم کردن امکانات پیشرفته تر یادگیری متعهد هستیم.

کالج تجارت و اقتصاد

CBE با محیط یادگیری موثر خود، برنامه های مطالعه متمایز برای کمک به دانش آموزان برای ایجاد آینده خود برجسته است.

کالج علوم انسانی و علوم انسانی

در CHSS، ما تحقیقات علمی پیشرفته را پیگیری می کنیم، ارتباطات قوی با جامعه برقرار می کنیم و میراث و خدمات اجتماعی را تقویت می کنیم.

کالج فناوری اطلاعات

کالج ما یک مکان ایده آل است که رشد شخصی، فکری و فنی را پرورش می دهد و ما از فارغ التحصیلان موفق ما افتخار می کنیم.

دانشکده مهندسی

کالج مهندسی برنامه های متمایز و قابل تکرار در سطح بین المللی را ارائه می دهد و تلاش می کند تا در زمینه های مختلف به پایداری دست یابد.

کالج آموزش و پرورش

ارائه روش های مدرن آموزشی، کالج آموزش و پرورش ارائه می دهد برنامه هایی که نیازهای آموزشی امارات متحده عربی را برای ایجاد یک جامعه شناخته شده متمایز فراهم می کند.

کالج قانون

کالج قانون دارای جایگاه معتبر منطقه ای است و برنامه های مبتنی بر تحقیق را برای برآورده ساختن نیازهای جامعه امارات متحده عربی فراهم می کند.

کالج غذا و کشاورزی

CFA متعهد به موفقیت دانش آموزان و ارائه برنامه های دانشگاهی است که تفکر انتقادی را برای تدریس دانش آموزان با مهارت های لازم در بازار کار رقابتی اتخاذ می کنند.

کالج علم

ما یک محیط آموزشی مبتنی بر تجربه مبتنی بر تجربه را برای آماده سازی فارغ التحصیلان مجهز به مهارت ها و تخصص های فنی با کیفیت با استانداردهای بین المللی فراهم می کنیم.

کالج پزشکی و علوم پزشکی

ما یک محیط آموزشی مبتنی بر تجربه مبتنی بر تجربه را برای آماده سازی فارغ التحصیلان مجهز به مهارت ها و تخصص های فنی با کیفیت با استانداردهای بین المللی فراهم می کنیم.

کالج مطالعات فارغ التحصیل

ما بهترین برنامه ها و امکانات را برای کمک به دانشجویان برای رفع آرزوهای خود برای تحصیل در برنامه های فارغ التحصیلی ارائه می دهیم. ما همچنین انواع بورس تحصیلی کامل و جزئی برای برنامه های مختلف ارائه می دهیم.

مکان ها

ابوظبی

Address
Reem Island, 8th floor of Sky Tower
ابوظبی, ابوظبی, امارات متحده عربی

العین

Address
Sheik Khalifa Bin Zayed Street
العین, ابوظبی, امارات متحده عربی

دبی

Address
Hamdan bin Rashid Al Maktoum Center for Giftedness and Innovation,
Al Beda’a

دبی, دبی, امارات متحده عربی

برنامه ها

کارشناسی ارشد
کارشناسی ارشد(MSc)