Stafford

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

استافورد در سال 1993، تشکیل شد، در امارات متحده عربی با قصد تنها از ارائه کمک های آموزش از راه دور به حرفه ای کسب و کار در شرق میانه برای رسیدن به کیفیت خوب شرایط شناخته شده بین المللی است که آنها را به عنوان مدیران جدی علامت و پیشبرد حرفه خود.

شروع با 7 دانش آموزان در سال 1993 بیش از یک دهه بعد ما با میانگین 1000 دانشجو آموزش و پرورش سال فاصله بهره درگیر شده است. همه مدیران مشغول فکر جدی اثبات به جهان است که معنی آنها را به موفقیت می باشد.

استافورد به طور کامل در کمک به متخصصان تمام وقت در کسب و کار با آموزش از راه دور با کیفیت برای سرعت بخشیدن به زندگی حرفه ای خود را از طریق مطالعه مستقل متمرکز است.

استافورد کار می کند در سراسر شرق میانه و شام فاصله منطقه ارائه یادگیری اجرایی MBA است، دکترای، BA است، دیپلم و بیشتر.

ما غرور خودمان را در تعهد ما به موفقیت تحصیلی و کسب و کار از دانش آموزان ما، روابط ما بسیار عالی با دانشگاههای انگلستان ما، صداقت ما و با کیفیت بالا از کارکنان علمی و اداری حمایت از ما.

در طول این سالها، ما را دیده اند بسیاری از دانشجویان ما بالا رفتن از نردبان شرکت ها و رسیدن به اوج با دانش اضافه شده خود را از طریق یادگیری MBA و دوره های دیگر مانند دکتری و کارشناسی ارشد از راه دور. به عنوان یک نتیجه از راه دور، MBA، دانشجویان موفق به باز کسب و کار خود، و یا از بین رفته و تبدیل به مدیران شرکت های چند ملیتی. بعضی از آنها کاملا مسیرهای شغلی خود را تغییر و رضایت از دانستن آنها در عنصر واقعی خود را پس از سال ها از کار کمتر پاداش هستند به دست آورده اند.

و در حال حاضر با بیش از 2000 فارغ التحصیل حرفه ای به عنوان دوستان، هدف ما را به انجام ماموریت آموزش از راه دور ما رو به جلو را به نسل بعدی از دانش آموزان است. غرور و افتخار ما را در دانش آموزان ما است هر زمان که ما شرکت در مراسم فارغ التحصیلی خود را در دانشگاه خود را دو برابر شد.

51653_Stafford بنر شریک-UK-دانشگاه
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

از دوره های ارشد بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

دانشگاه داندی کارشناسی ارشد آموزش و پرورش

Campus تمام وقت 18  September 2017 امارات متحده عربی United Arab Emirates Online عربستان سعودی Saudi Arabia Online قطر Qatar Online عمان Oman Online لبنان Lebanon Online کویت Kuwait Online اردن Jordan Online بحرین Bahrain Online + {تعداد} بیشتر

کارشناسی ارشد برنامه آموزش و پرورش برای همه حرفه ای که در محیط های آموزشی کار و مایل به افزایش یادگیری حرفه ای خود و بهبود چشم انداز پیشرفت حرفه ای ضروری است. دانش آموزان می توانند تجربه آموزشی را با توجه به تجربه های فردی، نیازها و منافع خود. این برنامه می تواند به طور کامل در یک فاصله از طریق محیط یادگیری مجازی دانشگاه قابل دسترسی است. [+]

مزایای کارشناسی ارشد آموزش برنامه برای همه حرفه ای که در محیط های آموزشی کار و مایل به افزایش یادگیری حرفه ای خود و بهبود چشم انداز پیشرفت حرفه ای ضروری است. دانش آموزان می توانند تجربه آموزشی را با توجه به تجربه های فردی، نیازها و منافع خود. این برنامه می تواند به طور کامل در یک فاصله از طریق محیط یادگیری مجازی دانشگاه قابل دسترسی است. این برنامه توسط سازمان دیپلم بین المللی و با موفقیت تکمیل شرکت کنندگان در برنامه می تواند برای یک IB گواهی پیشرفته در آموزش و پژوهش آموزش، گواهی در عمل رهبری و گواهی پیشرفته در تحقیقات رهبری برای ثبت نام اینجا تهیه این فرصت را از دنبال یک حرفه ای در عمومی، خصوصی معتبر و یا مدارس بین المللی در سراسر جهان است. Specialisations ورود به مطالعه و یادگیری پشتیبانی پرستاری / آموزش های اولیه مراقبت از مردمک و پشتیبانی آموزش و پرورش بین المللی در حال توسعه تفکر ریاضی عنوان کارشناسی ارشد آموزش - MED اعطای بدن دانشگاه داندی طرز یادگیری تلفیقی با کارگاه مدت زمان 18 ماه (در حالت شتاب) شرایط ورود کارشناسی ارشد آموزش و پرورش مجموعه ای از ماژول های کارشناسی ارشد در توسعه حرفه ای برای معلمان و حرفه ای که کار است، باید تجربه گذشته از کار یا خواهان کار در محیط های آموزشی. هر دو مسیرهای مبتنی بر محیط کار و غیر مبتنی بر محل کار از طریق برنامه وجود دارد. محل کار مسیر بر اساس: حرفه ای که در حال حاضر در محیط های... [-]

ویدئو ها

Distance Learning - The Stafford Advantage

تماس
آدرس محل سکونت
United Arab Emirates
United Arab Emirates Online, AE
آدرس محل سکونت
Bahrain Online, BH
آدرس محل سکونت
Jordan Online, JO
آدرس محل سکونت
Kuwait Online, KW
آدرس محل سکونت
Lebanon Online, LB
آدرس محل سکونت
Oman Online, OM
آدرس محل سکونت
Qatar Online, QA
آدرس محل سکونت
Saudi Arabia Online, SA