SP Jain School of Global Management Dubai

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

پردیس DUBAI

پردیس دبی مجموعه جو است که انگیزه دانش آموز برای یادگیری و اکتشاف و استخراج سود حاصل از تعامل با جامعه دانشجویی چند ملیتی از دبی بین المللی شهر علمی (DIAC).

وزارت مهاجرت کرده یک دانشگاه هدف ساخته شده به طور انحصاری برای کالج ها و دانشگاه است. این برنامه یک مکان واحد برای آموزش و پرورش متوسطه در امارت با گرد هم آوردن 30 موسسه از 13 کشور مختلف، اجازه می دهد دانشجویان و استادان از نهادهای مختلف برای اتصال و از یکدیگر یاد بگیرند.

SP جین اشغال کل مستقل ساختمان پوشش حدود 60،000 فوت مربع، گسترش بیش از سه طبقه.

این پردیس در یک مد معاصر ساخته شده است، با مراکز سلام فن آوری یادگیری، اتاق تجارت ساختگی، یک کتابخانه تا-DO-تاریخ، ویدئو مرکز کنفرانس، یک ترمینال رویترز و بیشتر. کافه تریا در دانشگاه همراه با دادگاه های غذایی از شهر علمی ارائه می دهد غذاهای چند ملیتی به دانش آموزان است.

دانش آموزان همچنین در جشنواره های مختلف و حوادث تم میزبانی شده توسط SP Jain و دیگر مدارس شهر علمی شرکت کنند.

کل محیط زیست می دهد دانش آموزان یک تجربه یادگیری جامع نیز به عنوان یک فرصتی برای درک آنچه در آن به معنی یک شهروند جهانی است.

رتبه بندی و تشخیص

اکونومیست رتبه SP جین در 100 صفحه تمام وقت MBA کارکرده در سراسر جهان (2015) فوربس (USA) رتبه SP جین # 10 در جهان، بهترین های بین المللی و گزارشها یک سال 2015-2016.

فوربس (USA) رتبه SP جین # 1 در دبی، # 19 در جهان، فوربس بهترین رتبه بندی دانشکده بازرگانی بین المللی 2013-2014 بار مالی (UK) SP جین در بالا 1٪ مدارس کسب و کار در جهان در سال 2011 و 2012 رتبه

اعتباربخشی

سوم کیفیت آموزش و پرورش و آژانس استاندارد، استرالیا

SP جین است که توسط آژانس سوم آموزش و پرورش کیفیت و استاندارد (TEQSA)، استرالیا معتبر. در پایان این برنامه، دانش آموزان با درجه استرالیا اعطا. این تا حد زیادی افزایش پذیرش بین المللی از درجه، در نتیجه انگیزه ای برای آموزش عالی و حرفه، در سطح جهانی.

دانش و توسعه انسانی سازمان (KHDA)، دولت دبی، امارات متحده عربی

SP جین توسط دانش و قدرت توسعه انسانی (KHDA)، دولت دبی، امارات متحده عربی مدارک دانشگاهی اعطا شده توسط SP Jain و تایید شده توسط KHDA در امارت دبی همه نهادهای عمومی و خصوصی برای تمام اهداف به رسمیت شناخته محفوظ است.

مکان ها

دبی

S P Jain School of Global Management

Address
S P Jain School of Global Management
Block 5, Dubai International Academic City

P. O. Box 502345 دبی, دبی, امارات متحده عربی
تلفن
+ 971 4 4291234

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: