توضیحات رسمی را مطالعه کنید

اولین دانشگاه آمریکایی در امارات متحده عربی شهرستان پایتخت تاسیس شده است، NYIT-ابوظبی عضو پر جنب و جوش جامعه NYIT از دانشگاه جهانی است. ما ارائه می دهیم جلو، به دنبال، برنامه های مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد حرفه گرا به زبان انگلیسی توسط اعضای هیات علمی بین المللی که کارشناسان در حوزه های خود انجام داده است.

مدارک تحصیلی ارائه شده عبارتند از:

مدیریت کسب و کار - مدیریت، BS
اطلاعات، شبکه، و امنیت کامپیوتر، MS
آموزش فنی، مربیان، MS
طراحی داخلی، BFA
مدیریت، MBA
مهندسی مکانیک، BS

از طریق مطالعه ما در خارج از کشور و دروازه ورود به برنامه نیویورک، دانش آموزان در ابوظبی فرصت و انعطاف پذیری به گسترش افق دید خود را از طریق مطالعه بین المللی بدون وقفه در پیشرفت تحصیلی خود و یا در استاندارد بالا از آموزش و پرورش را دارند.

این پردیس در مرکز تعالی برای تحقیقات کاربردی و آموزش (CERT) پارک فناوری، در مجاورت کالج عالی از کالج ابوظبی مردانه فناوری واقع شده است.

شهریه و هزینه ها

هزینه های نرم افزار: AED 370

مدرک کارشناسی در هر اعتباری: AED 1950

مدرک کارشناسی ارشد در هر اعتباری: AED 2680

بورس های تحصیلی در دسترس است!

اعتباربخشی

تمام برنامه های علمی ارائه شده در NYIT-ابوظبی مجوز رسمی اولیه توسط کمیسیون اعتباربخشی علمی (CAA)، وزارت آموزش عالی امارات و تحقیقات علمی (وزارت آموزش عالی) دریافت کرده اند.

علاوه بر این، برنامه NYIT در طراحی داخلی (BFA) و مدیریت کسب و کار (BS و MBA) متعاقبا مجوز رسمی CAA کامل. برنامه های مدیریت کسب و کار نیز توسط AACSB بین المللی، انجمن برای پیشبرد دانشگاهی دانشکده بازرگانی معتبر.

در ایالات متحده، NYIT است که توسط کمیسیون آموزش عالی از انجمن ایالات میانه دانشکده ها و مدارس معتبر.

خدمات حرفه ای از روز اول

آموزش حرفه ای آماده NYIT است که توسط فرصت های زیادی ارائه شده توسط دفتر خدمات شغلی-فرصت هایی که همیشه در دسترس خواهد به شما به عنوان یک فارغ التحصیل NYIT شود تکمیل شده است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

NYIT- Abu Dhabi

در کارشناسی ارشد در اطلاعات، شبکه، و امنیت کامپیوتر، شما به شدت خواهد ارزیابی راه حل های مختلف فنی / معماری برای محدود کردن ریسک، کاهش اثرات اقدام خصمانه، و بهبود یافتن ا ... [+]

اطلاعات، شبکه، و امنیت کامپیوتر، MS

در کارشناسی ارشد در اطلاعات، شبکه، و امنیت کامپیوتر، به شما خواهد شد:

انتقادی ارزیابی راه حل های مختلف فنی / معماری برای محدود کردن ریسک، کاهش اثرات اقدام خصمانه، و بهبود یافتن از حملات طراحی، پیاده سازی و نگهداری ابزارهای نرم افزاری برای حمایت از امنیت شبکه در سراسر سیستم عامل های مختلف نظارت بر چرخه زندگی اطلاعات یک سازمان شامل برنامه ریزی، کسب، و اجرای زیر ساخت های امن مطالعه مفاهیم الگوریتم، کامپیوتر پزشکی قانونی، مدیریت ریسک و مسائل حقوقی، و تشخیص نفوذ و سوء استفاده هکرها ... [-]
امارات متحده عربی ابوظبی
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
NYIT- Abu Dhabi

پس از اتمام موفقیت آمیز برنامه NYIT شناخته شده ملی و NYSED تایید، شما واجد شرایط برای صدور گواهینامه ایالت نیویورک به عنوان یک متخصص تکنولوژی آموزشی و برای صدور گواهینامه ... [+]

آموزش فنی، مربیان، MS

به عنوان توسعه فن آوری در سرعت فوق العاده خطرناک حرکت می کند، شما نیاز به مهارت در انتخاب، با استفاده از، و استفاده از فن آوری در برنامه های درسی مدارس ابتدایی و متوسطه خود را. برنامه ما به شما می دهد دانش و تجربه عملی تبدیل شدن به یک معلم استاد، مدرسه یا منطقه پیشرو در تکنولوژی آموزشی، مربی، توسعه دهنده حرفه ای، و یا طراح آموزشی.

شما باید یاد بگیرند برای انطباق و اعمال تکنولوژی به منظور افزایش تدریس برنامه درسی P-12 برای زبان آموزان متنوع است. همچنین شما می خواهد دانش و رهبری نظری دیدگاه های به دست آوردن به ارائه رهبری برای هدایت استراتژی های بلند مدت برای طراحی فن آوری و پیاده سازی.... [-]

امارات متحده عربی ابوظبی
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی