NYIT- Abu Dhabi

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

اولین دانشگاه آمریکایی در امارات متحده عربی شهرستان پایتخت تاسیس شده است، NYIT-ابوظبی عضو پر جنب و جوش جامعه NYIT از دانشگاه جهانی است. ما ارائه می دهیم جلو، به دنبال، برنامه های مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد حرفه گرا به زبان انگلیسی توسط اعضای هیات علمی بین المللی که کارشناسان در حوزه های خود انجام داده است.

مدارک تحصیلی ارائه شده عبارتند از:

مدیریت کسب و کار - مدیریت، BS
اطلاعات، شبکه، و امنیت کامپیوتر، MS
آموزش فنی، مربیان، MS
طراحی داخلی، BFA
مدیریت، MBA
مهندسی مکانیک، BS

از طریق مطالعه ما در خارج از کشور و دروازه ورود به برنامه نیویورک، دانش آموزان در ابوظبی فرصت و انعطاف پذیری به گسترش افق دید خود را از طریق مطالعه بین المللی بدون وقفه در پیشرفت تحصیلی خود و یا در استاندارد بالا از آموزش و پرورش را دارند.

این پردیس در مرکز تعالی برای تحقیقات کاربردی و آموزش (CERT) پارک فناوری، در مجاورت کالج عالی از کالج ابوظبی مردانه فناوری واقع شده است.

شهریه و هزینه ها

هزینه های نرم افزار: AED 370

مدرک کارشناسی در هر اعتباری: AED 1950

مدرک کارشناسی ارشد در هر اعتباری: AED 2680

بورس های تحصیلی در دسترس است!

اعتباربخشی

تمام برنامه های علمی ارائه شده در NYIT-ابوظبی مجوز رسمی اولیه توسط کمیسیون اعتباربخشی علمی (CAA)، وزارت آموزش عالی امارات و تحقیقات علمی (وزارت آموزش عالی) دریافت کرده اند.

علاوه بر این، برنامه NYIT در طراحی داخلی (BFA) و مدیریت کسب و کار (BS و MBA) متعاقبا مجوز رسمی CAA کامل. برنامه های مدیریت کسب و کار نیز توسط AACSB بین المللی، انجمن برای پیشبرد دانشگاهی دانشکده بازرگانی معتبر.

در ایالات متحده، NYIT است که توسط کمیسیون آموزش عالی از انجمن ایالات میانه دانشکده ها و مدارس معتبر.

خدمات حرفه ای از روز اول

آموزش حرفه ای آماده NYIT است که توسط فرصت های زیادی ارائه شده توسط دفتر خدمات شغلی-فرصت هایی که همیشه در دسترس خواهد به شما به عنوان یک فارغ التحصیل NYIT شود تکمیل شده است.

مکان ها

ابوظبی

Address
NYIT-Abu Dhabi
CERT Technology Park
P.O. Box 5464
Al Muroor Road

ابوظبی, ابوظبی, امارات متحده عربی