National Design Academy

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

NDA متخصص برجسته بریتانیا در ارائه مدارک آنلاین طراحی داخلی است.

آکادمی ملی طراحی شده است آموزش طراحی داخلی بیش از 26 سال. ما کارشناسان در آموزش آنلاین. تخصصی در پاره وقت دوره های طراحی داخلی، ما با کیفیت بالا سطح، صنعت به رسمیت شناخته، دوره های معتبر از دیپلم به کارشناسی ارشد از طریق انعطاف پذیر، آنلاین، آموزش از راه دور ارائه کرده است. با فارغ التحصیلان از بیش از 30،000 دانشجو در 80 کشور جهان است. فارغ التحصیلان NDA بسیار پس از دنبال، و باارزش برای اعتماد به نفس، مهارت های خود و آگاهی های تجاری است.

در آکادمی ملی طراحی ما انجام کارهای متفاوت. دوره های ما طراحی شده اند را با توجه به نیازهای شما و از هر نقطه در جهان مورد مطالعه است. ما همه دانش آموزان ما به عنوان افراد را درمان کنند. دوره های ما طراحی شده اند به طوری انعطاف پذیر NDA هیچ نظر و یا ترم. نه سرعت دانش آموزان دیگر - دانش آموزان می توانند تاریخ خود را شروع و مطالعه با سرعت خود را انتخاب کنید.

ما در حمایت از دانش آموزان ما باور و شناخت هر دانش آموز دارای نیازهای مختلف، اغلب اتصالات البته تعهدات خود را در اطراف محل کار، شخصی و خانواده. به همین دلیل است که هر دانش آموز خود، طرح مطالعه فردی و خود، بسیار با تجربه، معلم خصوصی را دارد. مربیان ما دارای ثروت از دانش و کارشناسان در زمینه طراحی داخلی حرفه ای هستند. آنها شما را در طول سفر خود حمایت، ارائه بازخورد و پشتیبانی همان اندازه که شما از طریق تلفن، ایمیل و یا بر اساس اسکایپ در دفتر مرکزی ما و استودیو های موجود در ناتینگهام نیاز دارید و می تواند تماس 5 روز در هفته، به عنوان اغلب به عنوان شما می خواهید.

آموزش آنلاین به این معنا نیست که یادگیری به تنهایی. اگرچه دانش آموزان به صورت جداگانه مطالعه ما در ارائه جامعه آنلاین برای دانش آموزان برای تعامل با یک دیگر در حالی که مطالعه بر این باورند. دانش آموزان به مطالعه آنلاین با استفاده از قرار دادی مجازی آموزش استودیو (VLS) پورتال ما. با سال ما را از تجربه VLS شده است NDA طراحی شده برای تحریک کننده تجربه خود را و آموزنده است. شما همچنین می توانید دوستان با دیگر دانش آموزان را آنلاین در انجمن پر جنب و جوش، لذت بردن از سمینارهای آنلاین و چت به معلم خود را و فارغ التحصیلان ما. دوره های کار آموزی، مشاغل و مطالعات موردی دانش آموز همه بخشی از VLS مشغول است که می تواند دیده 24/7 است. اتمام محدوده ما از دوره های طراحی داخلی در حال حاضر: NDA سطح دوره 3 دیپلم معتبر توسط جوایز AIM.

هزینه های دوره های دیپلم هستند بودجه یارانه.

دیپلم برای ورود بر روی یک رشته پذیرفته

دوره های دیپلم

حرفه ای طراحی داخلی حرفه ای باغ طراحی حرفه ای پرده ساخت و درجه نرم اثاث NDA توسط شریک زندگی ما، دانشگاه Staffordshire تایید شده است.

همه مدرک کارشناسی واجد شرایط برای وام های دانشجویی می باشد.

مدرک کارشناسی

طراحی طراحی داخلی FDA FDA میراث داخلی FDA خرده فروشی طراحی BA (لیسانس) در طراحی داخلی BA (لیسانس) در میراث طراحی داخلی در خرده فروشی طراحی BA در طراحی برای زندگی در فضای باز BA (لیسانس) (لیسانس)

ارسال درجه کارشناسی ارشد

قبل از کارشناسی ارشد - دیپلم دانشگاه در آموزش و پرورش - طراحی داخلی

درجه کارشناسی ارشد

MA داخلی زندگی طراحی می کند همیشه رفتن به برنامه ریزی به طوری در دانش آموزان NDA مطالعه درجه بنیاد، به مدت 2 سال / سطح، و سپس به BA سال آخر (لیسانس) بالا تا ادامه خواهد داد. اگر آنها قادر به هر دلیلی خود ادامه دهد، آنها هنوز هم با مدرک کارشناسی ارشد (FDA) و می توانید بازگشت به مطالعه (لیسانس) از BA بعد! این برنامه درسی و هزینه است، اما بسیار انعطاف پذیر تر است.

برای اطلاعات بیشتر به همین دلیل حضور در یکی از روز باز ما در آکادمی ملی طراحی، و یا از وب سایت ما

منابع دوره های اضافی

نام NDA همچنین ارائه طیف وسیعی از در خانه و آموزش آنلاین طراحی شده برای بهبود دانش دانش آموز از کامپیوتر بسته های طراحی به کمک و همچنین افزایش مهارت های دوره خود را. مباحث عبارتند از؛ اتوکد، فتوشاپ، فنی نشیمن، SketchUp را.

  • دانش آموزان NDA رایگان مجوز نرم افزار CAD و پشتیبانی، دسترسی آزاد به کتابخانه دانشگاه UK (دانش آموزان درجه تنها) و عضویت رایگان در موسسه بریتانیایی طراحی داخلی (BIID) دریافت خواهید کرد.

مکان ها

دبی

Address
dubai
PO Box 333207 دبی, دبی, امارات متحده عربی

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: