Mohamed bin Zayed University of Artificial Intelligence - MBZUAI

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

بررسی اجمالی

دانشگاه هوش مصنوعی محمد بن زاید (MBZUAI) در ابوظبی ، یک مؤسسه علمی مبتنی بر تحقیق و پژوهش در مقطع فارغ التحصیل است که برنامه های درجه تخصصی را برای دانشجویان محلی و بین المللی در زمینه هوش مصنوعی ارائه می دهد.

MBZUAI با هدف حمایت از پیشرفت تحقیقات علمی ، توسعه ، انتقال و استفاده از هوش مصنوعی از طریق معرفی کارشناسی ارشد و دکتری. برنامه هایی که به دانش آموزان امکان می دهد پتانسیلهای فکری خود را در یک محیط پیشرفته و هنری تحقق بخشند.

هدف MBZUAI دستیابی به تعالی علمی و پژوهشی در سطح محلی ، منطقه ای و بین المللی است و به دانشجویان آن کمک می کند تا در حرفه خود موفق شوند و از دانش به دست آمده خود برای مقابله با برخی از بزرگترین چالش های زمانه ما کمک کنند.

منحصر به فرد بودن ما لبه شما

1. پژوهش متمرکز شده است

دانشگاه هوش مصنوعی محمد بن زاید اولین دانشگاه تحقیقاتی مبتنی بر هوش مصنوعی در جهان است. MBZUAI برای نظارت در دوره دکتری با موسسه ابتکار اطلاعات مصنوعی مستقر در ابوظبی (IIAI) ، یک نیروی جهانی در تعالی و رهبری تحقیقات هوش مصنوعی همکاری کرده است. دانش آموزان و توسعه برنامه درسی.

2. پردیس

MBZUAI کاملاً با شهر ابوظبی ، یک پایتخت پر جنب و جوش است که میراث را با یک سبک زندگی مدرن ترکیب می کند. این پردیس که در شهر مسدر - یکی از پایدارترین جوامع شهری جهان واقع شده است - امکانات ، آزمایشگاه ها و مراکز تحقیقاتی پیشرفته ای را ارائه می دهد که محیط منحصر به فردی را برای انجام تحقیقات شما فراهم می کند.

3. بورس تحصیلی

MBZUAI بورس تحصیلی کاملی را ارائه می دهد که 100٪ شهریه و سایر مزایا مانند کمک هزینه ماهیانه ، بیمه درمانی و اقامت را شامل می شود.

4- فرصت های حرفه ای

روابط محکم MBZUAI با دولت ملی ، صنعت و دنیای دانشگاهی بستری را برای دانشجویان ما فراهم می کند تا با شبکه ای از شرکای استراتژیک ارتباط برقرار کنند تا از طریق دوره های کارآموزی احتمالی در زمینه هایی مانند مراقبت های بهداشتی ، ارتباط از راه دور ، فناوری ، دولت ، امور مالی با شبکه ای از شرکای استراتژیک ارتباط برقرار کنند. و خیلی بیشتر. دروازه ای مناسب برای موفقیت در پیشرفت حرفه ای شما.

5- محیط بین المللی

MBZUAI بهترین دانشگاه برای اقامت تحقیق شما است. متقاضیان از همه کشورها و ملیت ها استقبال می کنند زیرا پذیرش و پذیرش در برنامه ها بر اساس جایگاه و شایستگی آکادمیک بالا خواهد بود. MBZUAI با ایجاد یک محیط دانشگاه بین المللی ، قصد دارد فرهنگ گنجاندن و توسعه را توسعه دهد.

121644_pexels-photo-1936299.jpeg

مکان ها

ابوظبی

Mohamed Bin Zayed University of Artificial Intelligence

Address
Masdar City
ابوظبی, ابوظبی, امارات متحده عربی