Middlesex University Dubai

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

گذشته ما

میدلزکس در سال 1992 به عنوان دانشگاه تأسیس شد. هم اکنون به عنوان یک ارائه دهنده عالی بین المللی آموزش عالی با اعتبار علمی برجسته و فارغ التحصیلان بسیار شاغل و موفق در نظر گرفته می شود.

تاریخچه دانشگاه میدلسکس از اواخر دهه 1880 هنگامی آغاز شد که دو مؤسسه آموزشی درهای خود را در شمال لندن باز کردند - کالج سنت کاترین و دانشکده هنر و صنایع دستی هورنسی. هر دو بخشی از میدلتکس پلی تکنیک ، که در سال 1973 تاسیس شد ، می شوند. میدلزکس در سال 1992 عنوان "دانشگاه" - توسط رویال Assent "دریافت کرد.

تاریخ های کلیدی در تاریخ میدلزکس:

 • 1878 - کالج سنت کاترین در تاتنهام افتتاح می شود و بیش از یک قرن فعالیت دارد
 • 1882 - دانشکده هنر و صنایع دستی هورنسی تأسیس شد
 • 1901 - موسسه فنی Ponders End (هنوز هم محل برنامه های علوم اجتماعی دانشگاه) است
 • 1939 - مؤسسه فنی هندون در Burroughs ، Hendon افتتاح شد. مشهورترین پردیس دانشگاه - بسیار جوان شده - در اینجا به فعالیت خود ادامه می دهد
 • 1947 - کالج آموزش ترنت پارک برای آموزش معلمان لازم در دوره پس از جنگ افتتاح شد. معلمان هنوز در پردیس پارک ترنت آموزش دیده اند
 • 1962 - کالج جدید گفتار و درام افتتاح شد
 • 2005 - دانشگاه میدلسکس اولین دانشگاه خارج از کشور خود را در دبی ، امارات متحده عربی افتتاح کرد
 • 2010 - دکترای دانشگاه - آقای میشو راویچ
  • دانشگاه میدلزکس لندن دکترای افتخاری را به بنیانگذار Middlesex University Dubai و رئیس رئیس Middlesex University Dubai ، آقای میشو راویچ اعطا می کند. دکتر دانشگاه بالاترین افتخار دانشگاه است.

کنونی ما

دانشگاه میدلزکس یک دانشگاه پویا با شهرت نوآوری و تعالی در تدریس و تحقیق است.

Middlesex University Dubai اولین دانشگاه خارج از کشور دانشگاه مشهور بین المللی میدلزکس در لندن است. این پردیس که در ژانویه 2005 افتتاح شد ، دارای بیش از 3000 دانشجو از بیش از 100 ملیت است و برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد را در طیف گسترده ای از زمینه های موضوعی ارائه می دهد.

ما یک دانشگاه واقعاً جهانی هستیم که با ارائه برنامه های دانشگاهی چالش برانگیز تحت حمایت از تحقیقات نوآورانه ، بورس و فعالیت های حرفه ای ، نیازهای و جاه طلبی های متنوع فرهنگی و بین المللی دانشجویان را برآورده کرده ایم. ما دانشجویان خود را آماده می کنیم تا افراد حرفه ای و ماهر متناسب با دنیای مدرن ، متعهد به یادگیری مادام العمر و قادر به مشارکت در جوامعی که در آن زندگی و کار می کنند ، باشند.

دانشجویان پردیس دبی و همچنین داشتن تمام مزایای مرتبط با دانشگاه بریتانیا ، می توانند از تمام فرصتهایی که یک شهر مدرن به سرعت در حال توسعه در قلب خاور میانه در اختیار دارد ، بهره ببرند ، ضمن اینکه ملیت ها و فرهنگ های متنوعی را که جمعیت را تشکیل می دهند تجربه کنند. دبی پردیس در پارک دانش دانش دبی واقع شده است و کلاس های جادار و مناطق مطالعاتی را در چهار ساختمان اشغال کرده است. پارک دانش دبی در سال 2003 برای مؤسسات بین المللی که یادگیری را ارتقا می بخشند ، راه اندازی شد. بنابراین ، دانشجویان Middlesex University Dubai این فرصت را دارند که در یک جامعه دانشجویی بسیار گسترده تر شرکت کنند.

آینده ما

میدلزکس قصد دارد یک دانشگاه جهانی باشد و به عنوان ارائه دهنده بین المللی آموزش عالی با کیفیت ، از شهرت برجسته خود بهره ببرد. میدلزکس استخدام اصلی دانشجویان بین المللی در دانشگاه ما در دبی و پردیس لندن است. بیش از بیست دفاتر کارمند دائمی در سراسر جهان به دانشجویان آینده نگر با هر جنبه ای از برنامه و برنامه آموزش عالی خود کمک می کنند.

میدلزکس همچنین با برخی از معتبرترین دانشگاه های بین المللی و سایر ارائه دهندگان آموزشی همکاری می کند. برنامه های میدلس در بیش از 100 موسسه در سراسر جهان تدریس می شود.

طی یک دهه آینده ، دانشگاه قصد دارد پردیس های دانشگاهی میدلزکس را در خارج از انگلیس افتتاح کند و به پیشرفت و ارائه - با همکاری با مشارکت - آموزش عالی برجسته ادامه دهد.

اعتبار و تأثیر

Middlesex University Dubai اولین دانشگاه خارج از کشور دانشگاه مشهور بین المللی میدلزکس در لندن است.

مدارک معتبر کیفیت دانشگاه میدلزکس برجسته است. دانشگاه میدلزکس توسط آژانس تضمین کیفیت انگلیس (QAA) برای آموزش عالی حسابرسی شده و پردیس دبی بخشی جدایی ناپذیر از این روند حسابرسی است. پردیس دبی ما در معرض همان رویه های تضمین کیفیت دقیق است که دانشگاه میدلزکس بالاترین تاییدیه ممکن را از QAA کسب کرده است.

Middlesex University Dubai همچنین دارای مجوز توسط اداره دانش و توسعه انسانی دولت دبی (KHDA) است. علاوه بر این ، هیئت بین المللی تضمین کیفیت دانشگاه در KHDA تمام برنامه های ارائه شده در دبی را بررسی می کند تا کیفیت برنامه هایی که در دبی آموزش داده می شود معادل برنامه هایی در پردیس خانگی لندن باشد.

برنامه های دانشگاهی در دبی دارای همان سیستم اعتبار سنجی و نظارت است که در لندن با همان امتحانات همزمان در هر دو شهر انجام می شود. مدارک کارشناسی ارشد و کارشناسی ارشد اعطا شده به دانشجویان پردیس دبی با مدارک تحصیلی دانشجویان دانشگاههای لندن یکسان است و دانشجویان معمولاً در صورت تمایل می توانند از بین دانشگاهها جابجا شوند.

چه در لندن و چه در دبی ، دانشجویان دانشگاه میدلسکس برای نقش مهمی در اقتصاد جهانی آماده هستند.128288_pexels-photo-70292.jpeg تیم گوا / پیکسل

حسابرسی نهادی توسط آژانس تضمین کیفیت انگلیس (QAA) برای آموزش عالی

دانشگاه میدلزکس کیفیت و استانداردهای ارائه شده خود را که توسط آژانس تضمین کیفیت آموزش عالی (QAA) در انگلیس تأیید شده است ، داشته است. QAA دانشگاههای انگلستان را برای ارائه اطلاعات عمومی در مورد حفظ استانداردهای دانشگاهی بررسی می کند و روند حسابرسی آن در سطح جهانی به دلیل استحکام آنها مورد احترام است. بررسی های آموزش عالی QAA توسط کارشناسان سایر دانشگاه ها و کالج ها انجام می شود. هر تیم بررسی شامل یک داور دانشجویی است زیرا QAA معتقد است که دانشجویان باید در تضمین کیفیت آموزش خود شریک باشند. اخیراً ، تیمی از بازرسان QAA در اکتبر سال 2015 از دانشگاه میدلسکس بازدید کردند و قضاوت کردند که معیارهای دانشگاهی ، کیفیت و ارتقاء فرصتهای یادگیری دانشجویان و کیفیت اطلاعات در مورد فرصتهای یادگیری آن ، همه انتظارات انگلیس را برآورده می کند.

گزارش بررسی قبلی دانشگاه میدلزکس که در سال 2009 منتشر شد ، به عنوان "عمل خوب" توجه دقیق به ایجاد ، توسعه و ادغام دانشگاه دانشگاه دبی را نشان داد. این هیئت از میدلزکس دبی بخاطر روشهای دقیق و توجه دقیق به مسائل مربوط به کیفیت ، ستود و شاید مهمتر از آن برای اطمینان از فرصتهای یادگیری در دبی ، قابل مقایسه با روشهای موجود در دانشجویان در لندن باشد.

در سال 2014 ، QAA نقد و بررسی آموزش فراملی (TNE) در امارات را انجام داد که نتیجه آن گزارش مثبتی برای Middlesex University Dubai . حمایت روحانی و دانشگاهی که به دانشجویان ارائه می شود ، از قدرت ویژه ای بود که در این بررسی به آن اشاره شد. در این بررسی آمده است: "دانش آموزان فرصتهای زیادی برای تعامل با کارفرمایان در طول تحصیل خود با اشتغالزایی تعبیه شده در برنامه درسی و فعالیتهای فوق برنامه ارائه می دهند". این گزارش همچنین تصدیق "فرهنگ تحقیقاتی در حال رشد" در پردیس ارائه می دهد. طیف وسیعی از دانشجویان از سراسر دانشگاه در این بررسی شرکت کردند و سهم آنها در ارائه QAA بینشی از نقاط قوت دانشگاه ما نقش مهمی داشت.

آموزش عالی تایمز نقل کرده است که براساس بررسی آموزش بین المللی بریتانیا در امارات متحده عربی ، منتشر شده در 4 ژوئن ، "فقط دو ارائه دهنده (از جمله) ... میدلزکس ، به عنوان پردیس های شعبه به راحتی قابل تشخیص هستند. [ارائه طیف وسیعی از امکانات دانشجویی از دانشگاه در انگلستان انتظار دارد. " (آموزش عالی بار ، 12 ژوئن 2014)

QAA یک نهاد مستقل است که یک سرویس تضمین کیفیت یکپارچه را برای مؤسسات آموزش عالی انگلیس ارائه می دهد. آژانس اعتماد به نفس عمومی را ارتقا می بخشد كه از كیفیت ارائه و استانداردهای جوایز آموزش عالی محافظت و ارتقا می یابد. بررسی های آژانس شامل آموزش عالی دولتی و خصوصی در دانشگاه ها و دانشکده ها ، از جمله تمهیدات همکاری با شرکای خارج از کشور است. و با ارزیابی کیفیت و معیارهای آموزش و یادگیری در سطح موضوع. این فعالیتها منجر به گزارشاتی می شود که به صورت انتشارات چاپی و در وب سایت آنها در دسترس عموم است.

128479_pexels-photo-1438072.jpegهزاره ساله Buro / Pexels

اداره دانش و توسعه انسانی دولت دبی

Middlesex University Dubai دارای مجوز از سوی اداره دانش و توسعه انسانی دولت دبی (KHDA) است. KHDA در سال 2006 با حكم سلطنتی تأسیس شد ، مسئولیت صدور مجوز و تضمین كیفیت را در كل آموزش و توسعه انسانی كه مدارس و مؤسسات آموزش عالی را در امارات دبی به عهده دارد ، می گیرد.

علاوه بر مجوز سالانه ، کلیه برنامه های Middlesex University Dubai توسط هیئت بین المللی تضمین کیفیت دانشگاه KHDA یا UQAIB بررسی می شود ، این یک هیئت علمی دانشگاهی با نفوذ و کارشناسان تضمین کیفیت از سراسر جهان است که مسئولیت تعیین استانداردها را به آن اختصاص داده است. در سراسر آموزش عالی بین المللی با پیشنهاد در امارات. بررسی های انجام شده توسط UQAIB اساساً مستلزم این است که دانشگاه ثابت کند که کیفیت برنامه هایی که در دبی تدریس می شود برابر با کسانی است که در پردیس خانگی در لندن است.

Middlesex MBA برترین برنامه Forbes Forbes رتبه MBA رتبه بندی در دبی

مجله Forbes خاورمیانه در شماره مارس 2012 خود رتبه MBA میدلزکس را به عنوان MBA شماره یک در دبی قرار داده است. رتبه برتر تصدیق ویژگی های منحصر به فرد Middlesex MBA است که عبارتند از:

 • مدرک انگلستان با برنامه درسی جامع مدیریت کسب و کار.
 • گروهی چند فرهنگی که در طیف وسیعی از صنایع و مشاغل فعالیت می کند
 • فوق العاده تمام وقت دانشکده با تجربه صنعت مستقر در دبی
 • طیف وسیعی از تخصص ها: تعالی کسب و کار ، امور مالی ، تجارت بین المللی ، بازاریابی و عملیات
 • از دانشکده های برتر بین المللی دعوت شده است
 • چهار تجربه یادگیری کاربردی و چهار فعالیت توسعه مهارت های اجرایی - دور از کلاس.
 • تجربه بین المللی با یک سفر درست بین المللی به پاریس یا میلان یا شانگهای.
 • طیف وسیعی از ارزیابی های عملی برای هر ماژول در طول مدت پخش شده است
 • MBA مبتنی بر پروژه که می تواند در راه اندازی مشاغل بیشتر انجام شود یا دارای برنامه های مشاوره ای باشد.

QAA چگونگی حفظ دانشگاه ها و دانشکده های انگلستان از استاندارد ارائه آموزش عالی خود را بررسی می کند. آرم الماس QAA و "QAA" علائم تجاری ثبت شده آژانس تضمین کیفیت آموزش عالی هستند.

126794_pexels-photo-3184291.jpegfauxels / Pexels

مکان ها

دبی

Address
Dubai Knowledge Park - Blocks 4, 16, 17 & 19,
P.O. Box 500697

دبی, دبی, امارات متحده عربی