Masdar Institute of Science and Technology

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

موسسه مصدر علم و صنعت اولین دانشگاه در سطح کارشناسی ارشد در جهان اختصاص داده شده به ارائه راه حل های دنیای واقعی به مسائل مربوط به پایداری است. یک دانشگاه محور تحقیقاتی جهانی، موسسه در علوم و مهندسی انرژی و جوی پیشرفته جایگزین، فن آوری زیست محیطی و پایداری متمرکز است. واقع در ابوظبی، پایتخت امارات متحده عربی، موسسه مصدر با هدف حمایت از تنوع اقتصادی ابوظبی با پرورش انسان بسیار ماهر و سرمایه فکری در حالی که همکاری با رهبران صنعت برای کمک به تبدیل اقتصاد به یک مبتنی بر دانش و افزایش وضعیت ابوظبی به عنوان رهبر جهانی در انرژی پاک است. موسسه که در همکاری با موسسه تکنولوژی ماساچوست (MIT) تاسیس شد، ادغام تئوری و عمل به جوجه کشی فرهنگ نوآوری و کارآفرینی، کار برای توسعه متفکران انتقادی و رهبران آینده شوند. تنها درخشان امارات متحده عربی ملی و بین المللی فارغ التحصیلان، که نشان می دهد نقاط قوت فکری و کارآفرینی استثنایی و متعهد به پرداختن به نیازهای انرژی جهان باقی می ماند، ممکن است موسسه مصدر بپیوندید. با دانش آموزان دانشکده در سطح جهانی و بالای لایه آن، موسسه به پیدا کردن راه حل برای چالش ناشی از تغییرات اقلیمی متعهد است. موسسه مصدر همچنین به دنبال شود تجدید پذیر یک بازیکن پیشرو تولید انرژی پاک، با خدمت به عنوان یک بستر آزمایشی برای جهان برای توسعه اقتصادی مقرون به صرفه، راه حل های پایدار انرژی، در حالی که ارائه تحقیقات کاربردی برای چهار واحد کسب و کار چند وجهی شرکت انرژی های تجدید پذیر ابوظبی مصدر و امارات متحده عربی به عنوان یک کل. موسسه مصدر در شهر مصدر، در حال ظهور خوشه های فن آوری پاک جهانی است که قصد دارد تا یکی از تحولات شهری پایدار ترین در جهان است، طراحی شده توسط انرژی های تجدید پذیر واقع شده است، و ارائه دانش آموزان با فرصت منحصر به فرد برای زندگی و یادگیری در یک "آزمایشگاه زندگی واقعی " محیط. چشم انداز و ماموریت چشم انداز:

به یک کلاس جهانی، موسسه در سطح کارشناسی ارشد، یکپارچه یکپارچه سازی تحقیق و آموزش و پرورش به تولید رهبران جهان آینده و متفکران منتقد در انرژی پیشرفته و پایداری. به موقعیت ابوظبی به عنوان یک مرکز دانش و موتور رشد اجتماعی و اقتصادی.

ماموریت:

تاسیس و به طور مستمر تکامل میان رشته ای، پژوهش های مشترک و قابلیت توسعه در انرژی پیشرفته و پایداری. آموزش دانش آموزان به نوآوران با وسعت و عمق به رشد تکنولوژی و شرکت در منطقه و در سطح جهان

مکان ها

ابوظبی

Address
ابوظبی, ابوظبی, امارات متحده عربی

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید