Leoron Professional Development Institute

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

یک پیام از مدیر عامل ما

LEORON براساس تجربه قوی در بخش تولیدی، که بنیانگذاران در سوئد در طول دهه 90 توسعه یافت، LEORON به یک موسسه آموزشی جامع تبدیل شد و راهکارهای آموزشی و توسعه ای را در تمام کارکردهای شرکت های استراتژیک، از جمله امور مالی شرکت، HR، SCM، عملیات و مهندسی. با توزیع استراتژیک دفاتر ما در نقاط پیشرو مانند دبی، ریاض، Jonkoping، اسکوپیه، آکرا و آلماتی، تیم ما از کارشناسان حدود 500 دوره سالانه را در اختیار شما قرار می دهد و تقریبا 10000 نفر از متخصصان آموزش عالی و آخرین اطلاعات را در یک دسته بندی گسترده صنایع در منطقه EMEA. ماموریت LEORON این است که برای کمک به مشتریان سراسر جهان، با افزایش سطح شایستگی کارکنان خود، از طریق آموزش های عالی و راه های توسعه توسط کارشناسان جهانی بی نظیر و تسهیل بهترین مدیران آموزش در صنعت، توانایی رقابت آنها را افزایش دهیم. آیا مشتریان ما با مشکالت دوباره سازماندهی نام تجاری خود، تجهیز نیروی کار خود با مهارت های اضافی یا تلاش برای ارزیابی صلاحیت ها در یک ساختار موجود، مواجه هستند، برنامه ریزی توسعه ما یک راه حل عالی است.

ارادتمند شما،

وال یوسفی،

مدیر عامل112185_pexels-photo-1438072.jpeg

به مشتریان ارزشمند ما

هدف شخصی من این است که برای رسیدن به سرعت پایدار در تمام فرآیندهای داخلی و ایجاد تعادل طبیعی بین پایداری در یک محیط کاری و رضایت کارکنان، به هدف برسیم. من اعتقاد دارم که چنین استراتژی ایجاب می کند به تیم های کارآمد مثبت که قادر به ارائه نتایج عالی هستند. علاوه بر این، ماموریت من در زمینه ترکیب راهکارهای یادگیری برتر در منطقه EMENA و فراتر از آن است. من معتقدم که این توانایی را دارد که به بسیاری از متخصصان گواهینامه منجر شود که می تواند به عنوان پایه ای برای افراد موفق، شرکت های خانوادگی، شرکت های بزرگ و سهامداران راضی باشد.

ما با همکاری مشاوران بزرگ، آکادمی های متعدد و گواهینامه های بین المللی و همچنین مشاوران بی نظیر که در زمینه یادگیری و توسعه فعالیت می کنند، قصد داریم عصر جدیدی از توسعه شخصی شخصی و رشد شرکت ها را تعیین کنیم.

خالصانه،

گوران گکیده،

مدیر فروش112142_pexels-photo-1595391.jpeg

ماموریت ما

ماموریت LEORON برای کمک به مشتریان ما در سراسر جهان برای افزایش رقابت خود با بهبود سطح صلاحیت کارمندان خود، از طریق آموزش های با کیفیت بالا و راه حل های توسعه توسط کارشناسان جهانی بی نظیر و تسهیل بهترین مدیران آموزش در صنعت است.

دیدگاه ما

LEORON به عنوان بزرگترین و مهمترین شرکت آموزشی و توسعه در منطقه EMEA.112144_pexels-photo-1181622.jpeg

مکان ها

دبی

Address
Indigo Icon Tower JLT, Office 1208
390601 دبی, دبی, امارات متحده عربی

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: