WINC offers London Metropolitan University Programmes Online

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

به دانشگاه متروپولیتن لندن و غربی بین المللی کالج ONLINE خوش آمدید

این همکاری بین دانشگاه متروپولیتن لندن و WINC آنلاین با هم به ارمغان می آورد ترکیب منحصر به فرد از منابع و قابلیت های.

دانشگاه متروپولیتن لندن مسئول کیفیت دانشگاهی از برنامه های ما و جوایز آن درجه است. برنامه های آنلاین ما ارائه می دهیم سرچشمه در دانشکده دانشگاه لندن و حومه از کسب و کار و Law.WINC آنلاین، باعث می شود برنامه های دانشگاه در دسترس آنلاین، ارائه محیط یادگیری الکترونیکی و حمایت از دانشجویان شخصی است. هر دو طرف برای کیفیت، نوآوری و بهبود مستمر در آموزش و یادگیری آنلاین مشهور است.

غربی بین المللی کالج آنلاین (WINC) در سال 2008 تاسیس شد و توسط دولت راس الخیمه از طریق IDO مجوز - منطقه آزاد ارائه می دهد و برنامه های کاردانی، کارشناسی و فوق لیسانس در همکاری با شرکای دانشگاهی خود را، در سطح جهانی تجارت.

دانشگاه متروپولیتن لندن (LMU) دانش آموزان برای مشاغل آینده خود را آماده می کند. در چنین بازار کار رقابتی، مهارتهای استخدام کسب کردم در LMU اطمینان حاصل شود که دانش آموزان ایستادگی کردن از جمعیت. بسیاری از دروس LMU توسط نهادهای حرفه ای معتبر، حصول اطمینان از صلاحیت خود را حرفه ای و ارز می تواند به کارگماری، سابقه کار و فرصت های داوطلبانه در سراسر طیف گسترده ای از سازمان منجر شود.

در حالی که استخدام است در هسته برنامه درسی LMU، این برنامه ها همچنین کمک به توسعه مهارت های شخصی در دانش آموزان آنها را دوره thinkers.LMU با اعتماد به نفس و مستقل نمرات بالا از آژانس تضمین کیفیت بریتانیا دریافت کرده اند.

کالج بین المللی غربی ارائه می دهد برنامه های مدرک در زمینه های گوناگون متخصص مانند مهندسی، کسب و کار و محاسبات. دانش آموزان از زمینه های مختلف علمی و سطوح می تواند کالج بین المللی غربی به عنوان وسیله ای برای کسب بنیاد، کارشناسی و فوق لیسانس خود را درجه بپیوندید. کالج بین المللی غربی در حالت نام تجاری جدید پردیس هنر واقع شده است. این مرکز هدف ساخته شده بخشی از تعهدات WINC به ارائه بهترین تجربه ممکن را برای دانش آموزان است. تمام برنامه های علمی هم در این پردیس جدید قرار دارد.

WINC بخشی از است KES گروه موسسات که صاحب و عمل دانشکده ها و دانشگاه در امارات متحده عربی، هند و سریلانکا.

WINC آنلاین آنلاین / فاصله بال آموزش و پرورش از WINC، منحصرا راه اندازی به پرداخت هزینه دانشجویان بالقوه یک گزینه به دنبال مدارک معتبر بدون به خطر انداختن در کار یا خانواده خود برنامه است. دوره های ارائه شده از طریق WINC آنلاین در همکاری با نهادهای معتبر و یا دانشگاه و تدریس و ارزیابی همان استاندارد به عنوان کسانی که ارائه شده در حالت سنتی می باشد.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید BBAs » بازدید کنید MBA »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

تماس

آدرس South Asia Office - C/o WCMT Campus 282/1, High Level Road
Nugegoda, سری لانکا