Hamdan Bin Mohammed Smart University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

تحت رهبری حضرت شیخ حمدان بن محمد بن راشد آل مکتوم، ولیعهد دبی و رئیس دانشگاه، دانشگاه از انتشار کیفیت و تعالی و پژوهش های علمی از طریق آموزش الکترونیکی در سراسر فرهنگ منطقه عرب انجام داده است. در رشته های واحد های دانشگاهی برای مدیریت کسب و کار، با کیفیت، آموزش و پرورش، بهداشت و محیط زیست پدیدار مشهود است. طی این فرآیند، دانشگاه اعتبار و رسمیت شناختن بین المللی به خوبی سزاوار به دست آورد، به خصوص در نور پیشرفت برنامه های علمی و حرفه ای متمایز می کند نیازهای فعلی بازار کار برآورده نمی کنند، اما طراحی شدهاند، به عنوان خواهد شد در آینده به نیازهای جامعه کسب و کار پررونق در امارات متحده عربی و بقیه دنیا ظهور عرب است.

این پروژه های نوآورانه در آموزش عالی در سال 2002 تاسیس شد، با تشکر از ایده ها و تلاش های دکتر منصور AL AWAR، رئیس دانشگاه، که در کار بر روی آماده سازی و اجرای شرکت دیدار با امیدها و آرزوهای نسل جدیدی از جوانان عرب تبدیل شده است نیاز به آموزش مدرن و معاصر، از این اعتقاد است که یادگیری الکترونیکی است آموزش و پرورش از آینده و آن نقش مهمی در فعال کردن این جوانان دارد. از آنجا که این پروژه به چشم انداز یک پیشگام در هموار کردن راه برای وزارت آموزش و پرورش عالی و تحقیقات علمی در امارات متحده عربی را به مجموعه معیارهای روشنی برای پذیرش نهادهای آموزش الکترونیکی کمک کرده است.

از زمان آغاز آن، این دانشگاه کار کرده است به منظور توسعه یک اقتصاد مبتنی بر دانش راه اندازی شده توسط طرح های آزمایشی در تحقیقات علمی با هدف احیای روح از تحقیقات علمی در سراسر منطقه عربی و از برجسته ترین این طرح ها، سازمان کنفرانس علمی سالانه، که شامل زیر چتر خود را سه کنفرانس هستند کنفرانس کیفیت و تعالی در آموزش الکترونیک کنفرانس سالانه در سلامت الکترونیکی و محیط زیست است. علاوه بر این، این دانشگاه هشت مجلات علمی بر اساس دانشگاهیان برجسته از سراسر جهان ویرایش منتشر شده است. علاوه بر این، وجود داشته است طرح های مشخص شامل مرکز شرق میانه برای وضعیت تحقیق و توسعه، و راه اندازی جوایز علمی تحقیقاتی و دیگر جوایز دیگر در سطح منطقه، آن را به پشتیبانی برجسته پژوهش های علمی و پشتیبانی دانشگاهی، علمی و رهبری در آموزش و زمینه های مرتبط روند کمک کرده است.

بر اساس یک برنامه کار یکپارچه است که با هدف نقش موثری را بازی در سطح جامعه، آن را در پروژه های آزمایشی منجر به ایجاد برنامه شرق میانه شرکت به اطمینان از کیفیت یادگیری الکترونیکی، و انجمن جامعه شرق میانه انجمن آموزش الکترونیکی شرق میانه کیفیت علمی برای سلامت الکترونیکی. این طرح به اوج خود رسید در پروژه "ابتکار آموزش الکترونیکی جامعه "که توسط دانشگاه در سال 2013 راه اندازی شد.

این دانشگاه توسط یک دانشگاهی بی سابقه ای در لطف سطح بین المللی به روابط نزدیک خود را به موسسات برجسته ترین جهانی آموزشی و بدن درگیر در آموزش و پرورش به رسمیت شناخته شده است، آن را به عنوان اولین موسسه آموزشی در منطقه برای میزبانی کنفرانس دائمی شورای بین المللی برای آموزش از راه دور (SCOPE 2012) بود. دانشگاه همچنین در نتیجه گیری اتحاد و مشارکت بین المللی با دانشگاه کالیفرنیا، برکلی، دانشگاه برادفورد، دانشگاه سنت گالن، U-21 جهانی، دانشگاه آفریقای جنوبی، استرالیا موسسه منابع انسانی موفق، فدراسیون بیمارستان بین المللی، دانشگاه کالج از دانشگاه مریلند، آسیایی الکترونیکی دانشگاه، لیست در می رود .

در علاوه بر موارد فوق، دانشگاه عضو فعال بسیاری از نهادهای بین المللی و سازمان های مانند شورای بین المللی برای آموزش از راه دور، گروه اروپا برای آموزش و پرورش صنعت، بنیاد کیفیت بریتانیا، بنیاد اروپایی مدیریت کیفیت، فدراسیون بین المللی پردازش اطلاعات همراه با بسیاری دیگر پیوست.

به طور خلاصه، این دانشگاه در مورد یک تغییر کیفی در آموزش عالی از طریق آماده سازی اساس آن بر دانش آموزان در راه حل های استراتژی خود تمرکز، که به معنی توانایی خود را به ارائه تخصص های خلاقانه تر و همه کاره از هر تجربه در هر دانشگاه به دست آمده توسط دانشمندان به ارمغان آورد، به لطف محیط یادگیری منحصر به فرد که شامل محیط یادگیری ایمیل دانشگاه مجازی. همانطور که این محیط آموزشی به کار شدن فن آوری های نوین، مانند یادگیری تلفن همراه و کدهای بحث و کلاس های درس الکترونیکی و تکنیک های بازی های آموزشی و شبکه های اجتماعی در یک فضای آموزشی یکپارچه طراحی شده برای دستیابی به نیازهای زبان آموزان و فارغ التحصیلان و متخصصان به طور یکسان. بهترین نشانه ای از تعهد این دانشگاه برای تمرکز بر روی دانش آموزان از میل مداوم به ارائه پشتیبانی کامل به آنها را از روش های پذیرش تحصیلی از طریق جوامع مجازی و باشگاه ها، دانشجویان، و همچنین به عنوان منابع یادگیری اضافی مانند E-کتابخانه و خدمات الکترونیکی برای راهنمایی های حرفه ای، با استفاده از آخرین تحولات در فن آوری اطلاعات و ارتباطات خدمات برای دانش آموزان همراه جهان است.

مکان ها

دبی

Hamdan Bin Mohammed Smart University

Address
Dubai Academic City
دبی, دبی, امارات متحده عربی
تلفن
+971 4 424 1111

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید