Emirates College for Advanced Education

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کالج امارات برای آموزش و پرورش پیشرفته (ECAE) خانه را به یک برنامه آماده سازی معلم اختصاص داده شده، و مرکز توسعه مدرسه است. ECAE ابوظبی دولت موسسه آموزش عالی وابسته به شورای آموزش ابوظبی (ADEC) است. این کالج به ارائه کارشناسی و کارشناسی ارشد برنامه های مدرک و همچنین توسعه حرفه ای برای مربیان در خدمت با تعهد به نقش کلیدی در نوسازی آموزش و پرورش مدرسه در امارات متحده عربی، و ارائه راه حل های تحقیقات آموزشی به ملت تاسیس شد. کالج در حال حاضر ارائه می دهد یک برنامه مدرک کارشناسی و برای عملی گسترده و فرصت های نظارت برای دانش آموزان خود نیست. رسانه آموزش در ECAE انگلیسی است. ECAE در حال گسترش است برنامه کارشناسی خود، معرفی برنامه های تحصیلات تکمیلی جدید و افزایش قابلیت های تحقیقاتی آن است.

ECAE همچنان به آماده سازی نسل جدیدی از معلمان فارغ التحصیل و رهبران آموزش و پرورش برای الهام بخشیدن به، توانمند سازی و آموزش.

ماموریت، چشم انداز و اهداف

چشم انداز

ECAE خواهد بود کالج مبتنی بر تحقیق در سطح جهانی که فارغ التحصیلان به عنوان مربیان تحول در مدارس امارات متحده عربی و فراتر از آن شناخته شده است.

ماموریت

کالج آماده خواهد شد و به طور مستمر بهبود معلمان برجسته و رهبران آموزشی به جلو جاه طلبی اقتصادی و اجتماعی ابوظبی و امارات متحده عربی از طریق مطالعه مبتنی بر تحقیق.

اهداف سازمانی

اعتبار برای تعالی:

توسعه شهرت به عنوان مقصد انتخاب برای بالا دستیابی به دانش آموزانی که قصد تبدیل شدن به معلمان در امارات متحده عربی و برای اعضای هیئت علمی ملی و بین المللی مجرب و با تجربه.

تمرکز دانش آموز:

ایجاد یک محیط دانش آموز محور که ترویج برتری در آموزش و یادگیری، با حمایت یک محیط برنامه درسی در سطح جهانی و یادگیری دانش آموزان معتبر.

مشارکت:

ایجاد فرصت مشارکت ملی و بین المللی که افزایش تجربه یادگیری دانش آموز است.

پژوهش:

ایجاد و ترویج فرهنگ بین المللی اذعان و مورد احترام پژوهش؛ نشان دادن تعهد به بورس تحصیلی، نوآوری، و بهترین عمل با تمرکز خاص بر آموزش و یادگیری در یک فرهنگ دو زبانه.

گفتمان:

تعامل با ذینفعان و جامعه تضمین ECAE از عوامل ارزش به، و از شرکت کنندگان در، زندگی از امارات متحده عربی است.

ارزیابی:

ایجاد یک مرکز تعالی برای ارزیابی در ECAE که استانداردهای روشنی بالقوه دانش آموزان را برای دیدار به مطالعه در دانشکده؛ دستیابی به دانش آموزان در سراسر امارت اندازه گیری؛ و اساس صدور مجوز از معلمان بیمه های برنامه های توسعه حرفه ای تشکیل می دهد.

اثربخشی سازمانی:

درست تعهد کالج گسترده به اثربخشی سازمانی در تمام توابع علمی و اداری.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

از دوره های ارشد بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

کارشناسی ارشد آموزش

Campus تمام وقت September 2017 امارات متحده عربی Abu Dhabi

QF امارات - کارشناسی ارشد آموزش و پرورش (M.Ed) برنامه یک برنامه درجه دو سال مبتنی بر اعتبار 36 تراز وسط قرار دارد با سطح 9 در امارات متحده عربی صلاحیت چارچوب است. این برنامه در آموزش و پرورش پزشکان، رهبران، مدیران و حرفه ای در طیف گسترده ای از زمینه تمرکز دارد و همچنین مناسب برای حرفه ای دیگر که کار یک جزء آموزشی و یا برخی از مسئولیت های آموزشی است. آهنگ های زیر در داخل برنامه ارائه شده: [+]

کارشناسی ارشد آموزش (M.Ed) QF امارات - کارشناسی ارشد آموزش و پرورش (M.Ed) برنامه یک برنامه درجه دو سال مبتنی بر اعتبار 36 تراز وسط قرار دارد با سطح 9 در امارات متحده عربی صلاحیت چارچوب است. این برنامه در آموزش و پرورش پزشکان، رهبران، مدیران و حرفه ای در طیف گسترده ای از زمینه تمرکز دارد و همچنین مناسب برای حرفه ای دیگر که کار یک جزء آموزشی و یا برخی از مسئولیت های آموزشی است. آهنگ های زیر در داخل برنامه ارائه شده: آموزش و پرورش ویژه آموزش ریاضیات آموزش و پرورش علوم مطالعات اجتماعی تکنولوژی آموزشی هدایت آموزشی اوایل کودکی TESOL M.Ed است که بیش از چهار ترم ارائه شده، و ترم آخر شامل هر دو یک پروژه CAPSTONE یا یک پروژه تحقیقاتی. این برنامه توسط کمیسیون اعتباربخشی علمی معتبر. معیارهای پذیرش به منظور به استاد از متقاضیان آموزش و پرورش پذیرفته شود باید: (الف) دارای مدرک کارشناسی به رسمیت شناخته شده از دانشگاه معتبر، برای M.Ed به دست آورده در یک رشته مناسب، با معدل تجمعی حداقل 3.0 در مقیاس 4.0 یا معادل آن تاسیس آن است. آن دسته از متقاضیانی علاقه مند به ریاضی و یا آهنگ علم باید همچنین: مسیر ریاضی: مدرک کارشناسی در رشته ریاضیات، علم ریاضی، مهندسی و یا آموزش و پرورش ریاضی (یا معادل آن) را تکمیل کرده اند. مسیر علم: داشتن مدرک کارشناسی در علوم یا آموزش و پرورش علوم (یا معادل آن) را تکمیل کرده اند. (ب) دارای زبان انگلیسی سیستم بین المللی آزمون (IELTS) نمره 6.0. متقاضیانی که... [-]