توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کالج امارات برای آموزش و پرورش پیشرفته (ECAE) خانه را به یک برنامه آماده سازی معلم اختصاص داده شده، و مرکز توسعه مدرسه است. ECAE ابوظبی دولت موسسه آموزش عالی وابسته به شورای آموزش ابوظبی (ADEC) است. این کالج به ارائه کارشناسی و کارشناسی ارشد برنامه های مدرک و همچنین توسعه حرفه ای برای مربیان در خدمت با تعهد به نقش کلیدی در نوسازی آموزش و پرورش مدرسه در امارات متحده عربی، و ارائه راه حل های تحقیقات آموزشی به ملت تاسیس شد. کالج در حال حاضر ارائه می دهد یک برنامه مدرک کارشناسی و برای عملی گسترده و فرصت های نظارت برای دانش آموزان خود نیست. رسانه آموزش در ECAE انگلیسی است. ECAE در حال گسترش است برنامه کارشناسی خود، معرفی برنامه های تحصیلات تکمیلی جدید و افزایش قابلیت های تحقیقاتی آن است.

ECAE همچنان به آماده سازی نسل جدیدی از معلمان فارغ التحصیل و رهبران آموزش و پرورش برای الهام بخشیدن به، توانمند سازی و آموزش.

ماموریت، چشم انداز و اهداف

چشم انداز

ECAE خواهد بود کالج مبتنی بر تحقیق در سطح جهانی که فارغ التحصیلان به عنوان مربیان تحول در مدارس امارات متحده عربی و فراتر از آن شناخته شده است.

ماموریت

کالج آماده خواهد شد و به طور مستمر بهبود معلمان برجسته و رهبران آموزشی به جلو جاه طلبی اقتصادی و اجتماعی ابوظبی و امارات متحده عربی از طریق مطالعه مبتنی بر تحقیق.

اهداف سازمانی

اعتبار برای تعالی:

توسعه شهرت به عنوان مقصد انتخاب برای بالا دستیابی به دانش آموزانی که قصد تبدیل شدن به معلمان در امارات متحده عربی و برای اعضای هیئت علمی ملی و بین المللی مجرب و با تجربه.

تمرکز دانش آموز:

ایجاد یک محیط دانش آموز محور که ترویج برتری در آموزش و یادگیری، با حمایت یک محیط برنامه درسی در سطح جهانی و یادگیری دانش آموزان معتبر.

مشارکت:

ایجاد فرصت مشارکت ملی و بین المللی که افزایش تجربه یادگیری دانش آموز است.

پژوهش:

ایجاد و ترویج فرهنگ بین المللی اذعان و مورد احترام پژوهش؛ نشان دادن تعهد به بورس تحصیلی، نوآوری، و بهترین عمل با تمرکز خاص بر آموزش و یادگیری در یک فرهنگ دو زبانه.

گفتمان:

تعامل با ذینفعان و جامعه تضمین ECAE از عوامل ارزش به، و از شرکت کنندگان در، زندگی از امارات متحده عربی است.

ارزیابی:

ایجاد یک مرکز تعالی برای ارزیابی در ECAE که استانداردهای روشنی بالقوه دانش آموزان را برای دیدار به مطالعه در دانشکده؛ دستیابی به دانش آموزان در سراسر امارت اندازه گیری؛ و اساس صدور مجوز از معلمان بیمه های برنامه های توسعه حرفه ای تشکیل می دهد.

اثربخشی سازمانی:

درست تعهد کالج گسترده به اثربخشی سازمانی در تمام توابع علمی و اداری.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

Emirates College for Advanced Education

QF امارات - کارشناسی ارشد آموزش و پرورش (M.Ed) برنامه یک برنامه درجه دو سال مبتنی بر اعتبار 36 تراز وسط قرار دارد با سطح 9 در امارات متحده عربی صلاحیت چارچوب است. این برن ... [+]

کارشناسی ارشد آموزش (M.Ed)

QF امارات - کارشناسی ارشد آموزش و پرورش (M.Ed) برنامه یک برنامه درجه دو سال مبتنی بر اعتبار 36 تراز وسط قرار دارد با سطح 9 در امارات متحده عربی صلاحیت چارچوب است. این برنامه در آموزش و پرورش پزشکان، رهبران، مدیران و حرفه ای در طیف گسترده ای از زمینه تمرکز دارد و همچنین مناسب برای حرفه ای دیگر که کار یک جزء آموزشی و یا برخی از مسئولیت های آموزشی است. آهنگ های زیر در داخل برنامه ارائه شده:... [-]

امارات متحده عربی ابوظبی
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی