European University College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

EUC اولین موسسه دندان کارشناسی ارشد به ارائه برنامه های آموزشی بین المللی در امارات متحده عربی و منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا است.

بین المللی و "غربی آموزش دیده" دانشکده EUC از دانشگاه مشهور و مراکز تحقیقاتی در ایالات متحده آمریکا، سوئد، انگلستان، فرانسه و امارات متحده عربی، در میان دیگران است. معیارهای انتخاب کارکنان بر قدرت خود را به عنوان معلمان، پزشکان و محققان بر اساس و بسیاری از آنها در سراسر جهان می دانم.

از زمان تاسیس EUC، ما اجرا طیف گسترده ای از برنامه های کارشناسی ارشد در سراسر طیف گسترده ای از تخصص دندانپزشکی. با تمرکز بر پژوهش ترجمه، تحصیلات تکمیلی و آموزش، ما ارائه طیف گسترده ای از فرصت های مطالعه: درجه کارشناسی ارشد، آموزش تخصصی، گواهی، دیپلم و دوره های CPD. این برنامه آموزشی با کیفیت بالا شامل آخرین تحقیقات، و استفاده از روش های نوآورانه برای آموزش است، که اغلب در گروه های کوچک.

ما ضمن استقبال از ساکنان بین المللی است. در حال حاضر یک استخر جهانی از ساکنان بین المللی از آسیا، اروپا و شرق میانه است. ساکنان ما برای دیدار با الزامات نظری، بالینی و تحقیقات دقیق به منظور پاسخگویی به نیازهای آموزشی بین المللی ما و استانداردهای مراقبت از بیمار.

EUC بوده است در افزایش ظرفیت بالینی از فارغ التحصیلان ما بوده است. ما ارائه می دهیم دولت از خدمات هنر، آخرین روند و فلسفه درمان و منحصر به فرد در امارات متحده عربی رسیدگی به پرونده بسیار پیچیده دندان

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

تماس
آدرس محل سکونت
European University College
Abu Dhabi Main Campus
Headquarters: Abu Dhabi
Admission Office:
Al Nadi Al Seyahi

Abu Dhabi, AE