توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه آمریکایی شارجه یک موسسه مستقل و غیر انتفاعی است که بر مبنای موسسات عالی آموزش عالی آمریکا آگاهانه است. این دانشگاه یکی از بزرگترین دانشگاههای جامعۀ مدرن در خلیج فارس است و در خدمت دانش آموزان منطقه و از سراسر جهان است. AUS قصد دارد که رهبر منطقه در آموزش عالی باشد، شناخته شده برای تعالی و نوآوری در آموزش، یادگیری، تحقیق و خدمات.دانشگاه آمریکایی شارجه 16 کیلومتر (10 مایل) از مرکز شارجه و حدود 25 کیلومتر از امارات همجوار دبی قرار دارد. شارجه یک مرکز تجارت جهانی و یک شهر از یادگیری و هنر است، همانطور که توسط انتصاب یونسکو 1998 به عنوان پایتخت فرهنگی جهان عرب تایید شده است.

علل اصلی برای مطالعه در AUS:

تنوع دانشجویی
از پاییز سال 2016، 6،002 دانشجو در AUS ثبت نام کردند. این شامل 429 فارغ التحصیل و 5402 دانشجوی کارشناسی بود. نسبت دانش آموز 50.4 مرد و 49.6 زن است. بر طبق تحلیل داده های آموزش عالی تایمز، AUS دارای درصد بالایی از دانشجویان بین المللی نسبت به سایر موسسات رتبه بندی در جهان است. حدود 84 درصد دانشجویان دانشگاه از دانشجویان بین المللی تشکیل شده اند که بیش از 100 ملیت را تشکیل می دهند.

کیفیت و تنوع اعضای هیات علمی
اعضای اعضای هیات علمی ما دارای سال های تحصیل و تجربه تحقیق و مدارک تحصیلی از برخی از معتبرترین دانشگاه های دنیا هستند. اینها شامل دانشگاه هاروارد، دانشگاه ییل، دانشگاه کمبریج، دانشگاه آکسفورد، دانشگاه استنفورد، دانشگاه براون و دانشگاه پرینستون هستند. تقریبا 92 درصد از اعضای هیئت علمی تمام وقت دارای درجه بالایی هستند، در حالی که 81 درصد از آنها دارای دکتری هستند.

کمک های مالی و بورس تحصیلی و فرصت های تحصیلات تکمیلی

AUS Grant مالی

AUS بهترین کاری را می کند تا اطمینان حاصل شود که به معنی بدست آوردن مالیات برای دانش آموزان واجد شرایط برای دریافت بهترین آموزش هایی که شایسته آنها نیست، مانع می شود. طیف وسیعی از کمک های مالی، بورس تحصیلی و فرصت های تحصیلی برای هر دو دانشجوی کارشناسی و همچنین دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می شود تا به آنها کمک کند تا آموزش های خود را تامین کنند. بورس تحصیلی ارائه شده شامل موارد زیر است:

  • Grant مالی (5-50٪ تخفیف برای تحصیلات، هزینه های آزمایشگاه و مسکن مشترک) برای دانشجویان کارشناسی تمام وقت با منابع ثابت محدود مالی.
  • دانش آموز برجسته دانشجویی (20 درصد تخفیف در هزینه های تحصیل و لیسانس) برای دانشجویان دوره اول که با کسب حداقل امتیاز تجمعی متوسط ​​95 درصد یا معادل آن در سال آخر تحصیلات متوسطه خود، تمایز قائل شده اند.
  • بورس تحصیلی تحصیلی (10 درصد از هزینه های تحصیل و لیسانس / فن آوری) برای دانش آموزان بار اول که با موفقیت حداقل نمره متوسط ​​تجمعی بین 90.00 تا 94.99 درصد یا معادل آن در سال آخر تحصیلات متوسطه خود را نشان می دهند.
  • بورس تحصیلی دانشجویان فعال (تا 50 درصد تخفیف در هزینه های تحصیل و هزینه های آزمایشگاه) به دانش آموزان با استعداد به عنوان یک ژست حمایت دانشگاه و تأیید موفقیت دانش آموزان در زمینه تحصیلی فوق العاده اعطا می شود.
  • بورس تحصیلی ورزشی (تا 50 درصد تخفیف در هزینه های تحصیل، هزینه های آزمایشگاه و مسکن مشترک) به ورزشکاران دانشجویی با استعداد ارائه می شود که برتری ورزشی و ویژگی های ورزشی برجسته ای را نشان می دهند.
  • کمک هزینه تحصیلی خانواده (25 درصد تخفیف در هزینه های تحصیل و لیسانس) برای خانواده هایی که بیش از یک دختر یا پسر دارند به طور همزمان در AUS به عنوان دانشجویان کارشناسی تمام وقت ثبت نام می کنند.
  • دیگر کمک هزینه ها و بورس تحصیلی شامل جایزه محققین دانشگاه، گراند تحصیلی، بورس تحصیلی تحصیلی، بورس تحصیلی دانشگاه، بورس تحصیلی دانشکده و بورس تحصیلی دانشگاه شاراک می باشد.
اطلاعات AUS

این دانشگاه همچنین تعدادی از کارشناسان فارغ التحصیل را به دانشجویان فارغ التحصیل واجد شرایط تقدیم می کند. کارشناسی ارشد فارغ التحصیل هزینه های تحصیلی (از 33 تا 100 درصد از پرداخت هزینه تحصیلی) و دوره تحصیلی ماهانه در ترم های منظم را پوشش می دهد. کمک های تحصیلی فارغ التحصیل می تواند در قالب یک کارشناسی ارشد تحصیلات تکمیلی یا کارشناسی ارشد تحصیلی باشد. کمک های تحصیلی فارغ التحصیل دانش آموزان را با فرصت هایی برای توسعه تجربه های تحقیقاتی با مشارکت اعضای هیات علمی در زمینه فعالیت های پژوهشی فراهم می کند. از طریق کمکهای تحصیلی فارغ التحصیل، دانش آموزان از طریق مشاغل نیمه وقت در موقعیت هایی از قبیل دستیار کارشناسان، تجربه های مربوط به آموزش را به دست می آورند. هر دو در یک رقابت، ترم به ترتیب اهدا می شوند.

امکانات دانشگاهی

یکی از مهمترین و شناخته شده ترین ویژگی های AUS، زندگی پر جمعیت و پویا آن است. این دانشگاه دانشجویان خوابگاه های کامل، یک مجموعه ورزشی و یک سالن ورزشی را ارائه می دهد. امکانات دیگر عبارتند از مرکز بهداشتی، داروخانه، بانک، اداره پست، آرایشگاه، سالن زیبایی خانم ها، کتاب فروشی، محل های ناهار خوری و دو فروشگاه راحتی.

سالن های مسکونی دانش آموزان مکانی برای زندگی، آرامش، ورزش و راحتی تحصیل می کنند. مرکز بهداشت دانشگاه فراهم می کند طیف وسیعی از خدمات از جمله خدمات سرپایی، آموزش بهداشت، مشاوره روانشناسی و آمبولانس / خدمات اورژانس. امکانات ورزشی AUS انواع فعالیت های تفریحی و ورزشی رقابتی را در اختیار شما قرار می دهد. مجتمع ورزشی شامل بسکتبال، والیبال، هندبال، بدمینتون، تنیس، دادگاه های داخلی در کنار استخر سرپوشیده المپیک 50 متری، استخر شنوایی، مراکز تناسب اندام و سالن تمرینی است.

امکانات فضای باز شامل زمین های بسکتبال، زمین های تنیس، زمین فوتبال، زمین کریکت، زمین بیس بال و مسیریابی 400 متر است.

فعالیت های فوق العاده، باشگاه ها و سازمان های دانشجویی

AUS تاکید زیادی بر فعالیت های اضافی در مدارس می گذارد و آنها را به عنوان یک ضرورت برای توسعه همه جانبه دانشجویان حیاتی می کند. دانش آموزان تشویق به شرکت در فعالیت های ورزشی، پیوستن به باشگاه های فرهنگی و علاقه گرا و داوطلب شدن در کمپین های خدمات اجتماعی می شوند. این دانشگاه 81 باشگاه دانشجویی فرهنگی و علاقه مند، 25 تیم ورزشی و یک برنامه داوطلبانه خدمات اجتماعی ارائه می دهد. دانش آموزان همچنین می توانند در نمایش های تئاتر و موسیقی از طریق برنامه هنرهای نمایشی دانشگاه شرکت کنند. در طول سال، تعدادی از برنامه های فرهنگی در محوطه دانشگاه برگزار می شود.

تحقیقات و نشریات علمی در سطح جهانی

AUS متعهد به تبدیل شدن به دانشگاه تحقیقاتی بالا در منطقه است، که به خاطر برتری و نوآوری آن شناخته شده است. این دانشگاه فعالیت های پژوهشی، علمی و خلاقانه دانشکده ها و دانشجویان را تشویق و پشتیبانی می کند. علاوه بر این، در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای ساخت یک پارک تحقیقاتی و فن آوری است.

بودجه پژوهشی در AUS مبلغ 2.5 میلیون دلاری در سال به عنوان کمک های پژوهشی دانشکده های داخلی؛ 2،000،000 AED در هر سال برای برگ های برگزیده؛ 10 میلیون یورو (اخراج دانشجویان و کمک هزینه تحصیلی برای فارغ التحصیلان و دستیارهای آموزشی) برای پشتیبانی دانشجویان تحصیلات تکمیلی؛ و 2/1 میلیون دلار در سال بر روی کمک های پژوهشی خارجی تأمین می شود.

هیات علمی و دانشجویان AUS تولید و چاپ کار با کیفیت بالا که به طور منظم به رسمیت شناختن هر دو منطقه و بین المللی است. اعضای هیئت علمی AUS دارای 67 اختراع ثبت اختراع هستند که بسیاری از آنها در داخل و خارج از کشور اختراع شده اند. اعضای هیئت علمی AUS دارای نشریات علمی در مجلات معتبر و کنفرانس های بین المللی هستند که معمولا دانشجویان تحصیلات تکمیلی را به عنوان همکارانی تشکیل می دهند.

  • تعداد انتشارات مجله از 2014 تا 2016: 1014
  • تعداد سخنرانیها و جلسات 2014-2016: 131

فرصت های شغلی و حرفه ای توسعه

AUS همچنین تأکید بسیار زیادی بر ایجاد ارتباط دو جانبه با جامعه دارد. تمام دانشکده ها و مدارس AUS تلاش می کنند تا نیازهای جامعه شرکت را تامین کنند و ارتباطاتی را ایجاد کنند که برای AUS و همکارانش سودمند باشد. این روابط همچنین به تحقیقات دانشگاهی کمک می کند و فرهنگ تحقیقاتی را که به سرعت یکی از ویژگی های برجسته دانشگاه می شود، ترویج می کند.

فارغ التحصیلان AUS در تعدادی از شرکت های چند ملیتی، سازمان های غیر دولتی و موسسات دولتی کار می کنند. در حالی که در AUS دانش آموزان فرصت دارند تا در شرکت های پیشرو داخلی و بین المللی کار کنند. این دانشگاه همچنین یک انجمن حرفه ای سالانه را برگزار می کند و سالمندان و فارغ التحصیلان AUS را فرصتی برای دیدار با نمایندگان بخش خصوصی و دولتی که علاقه مند به استخدام دانشجویان و فارغ التحصیلان AUS به عنوان کارکنان تمام وقت یا کارآموزان هستند، برگزار می کند.

AUS 26 کارشناسی ارشد و 45 کودک در سطح کارشناسی و 14 کارشناسی ارشد از طریق کالج معماری، هنر و طراحی ارائه می دهد. کالج هنر و علوم؛ کالج مهندسی؛ و مدرسه مدیریت بازرگانی.

هدر-events_1_

مسکن و امکانات امکانات دانشگاه

مسکن در محوطه دانشگاه محل مناسب برای دانش آموزان در هنگام تحصیل در دانشگاه است. بیش از 2000 دانش آموز در سالن های مسکونی پردیس زندگی می کنند. آنها از نزدیک شدن به ساختمان های دانشگاهی، کتابخانه، دادگاه مواد غذایی و مجتمع ورزشی لذت می برند. سالن های مسکونی AUS شامل هشت مجلس و پنج مجتمع خوابگاه زنانه است که توسط کارکنان تحت نظارت 24/7 قرار دارد. دانش آموزان از خصوصی، نیمه خصوصی، مشترک، یک یا دو اتاق استفاده می کنند. محیط زندگی در فضای چند فرهنگی بسیار غنی است و ترکیبی متعادل از فعالیت های اجتماعی و دانشگاهی دارد. سالن های مسکونی دانش آموزان مکانی برای زندگی، آرامش، ورزش و راحتی تحصیل می کنند.

کتابخانه

کتابخانه AUS، به عنوان یکی از کتابخانه های برتر در منطقه شناخته شده است، مجموعه ها، خدمات و برنامه هایی را برای پشتیبانی از نیازهای برنامه درسی و تحقیقاتی جامعه دانشگاه فراهم می کند. کتابخانه AUS 140 ایستگاه کاری کامپیوتری را ارائه می دهد؛ آموزش در سواد اطلاعاتی و مهارت های تحقیقاتی 141،000 آیتم کتاب / رسانه و دسترسی به 220،000 کتاب الکترونیکی؛ و 50+ پایگاه های داده با دسترسی به 26،000 + دوره های الکترونیکی. علاوه بر این، تمام کتابداران و مدیران کتابخانه در AUS دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته کتابداری و اطلاع رسانی از موسسات معتبر یا شناخته شده توسط انجمن کتابخانه آمریکا هستند.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

American University of Sharjah

استاد ما در برنامه ریزی شهری (MUP) به طور کامل توسط کمیسیون اعتباربخشی علمی وزارت امور آموزش و پرورش بخش آموزش عالی را معتبر و توسط یک هیئت علمی چند ملیتی و برجسته تدریس ... [+]

به عنوان اولین برنامه حرفه ای در نوع خود در امارات متحده عربی، ما استاد در درجه برنامه ریزی شهری آماده ماهر و حرفه ای و رهبران در برنامه ریزی و مدیریت توسعه شهری است.

برنامه منحصر به فرد ما این است که به خلق، انتشار و استفاده از دانش چند رشته ای در زمینه برنامه ریزی شهری متعهد است. برنامه ما فراهم می کند مردان و زنان حرفه ای با برجسته، آموزش های تخصصی است که آنها را قادر به انجام نقش رهبری در مدیریت رشد شهری، تجویز سیاست های شهرنشینی و پیشرفت توسعه اجتماعی است. ما به دنبال توانمند سازی دانش آموزان با بالاترین استانداردهای اخلاقی سازگار با ارزش های مربوط به فرهنگ های محلی، اصول عدالت اجتماعی، و نگرانی برای حفاظت از محیط زیست و پایداری.... [-]

امارات متحده عربی شارجه
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

کارشناسی ارشد(MA)

American University of Sharjah

استاد ما از هنر در برنامه ی TESOL آماده سازی برتر برای یک حرفه ای در آموزش زبان انگلیسی به متکلمان زبان های دیگر (TESOL) است. ... [+]

استاد ما از هنر در برنامه ی TESOL آماده سازی برتر برای یک حرفه ای در است آموزش زبان انگلیسی به زبان های دیگر (TESOL).

با منابع گسترده و اعضای هیئت علمی گروه زبان انگلیسی، ما یک برنامه ویژه طراحی شده برای پاسخگویی به نیازهای معلمان زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم در یک متنوع، محیط چند فرهنگی فراهم می کند. ارائه دوره ما آموزش حرفه ای و پایه های محکم در فراگیری زبان دوم، روش تدریس، آزمون زبان و استفاده از تکنولوژی در کلاس های درس آموزش زبان فراهم می کند. برنامه تحصیلی برجسته ما این است که توسط اعضای هیات علمی مجرب با سابقه تدریس بین المللی در زمینه های TESOL، زبان شناسی نظری و کاربردی، و ارتباطات بین فرهنگی آموزش داده شود.... [-]

امارات متحده عربی شارجه
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
American University of Sharjah

استاد ما از هنر به زبان انگلیسی / عربی / انگلیسی ترجمه و درجه شفاهی (متی) است در سراسر منطقه برای شهرت بسیار خوبی شناخته شده است. ... [+]

ما کارشناسی ارشد هنر در زبان انگلیسی / عربی / انگلیسی ترجمه (متی) درجه است در سراسر منطقه برای شهرت بسیار خوبی شناخته شده است.

در پاسخ به نقش مهم ارتباطات بین فرهنگی ایفا می کند در برخورد بین المللی این روزها و تاثیر رو به رشد از منطقه عربی در امور جهان، برنامه های ما مجهز فارغ التحصیلان با ترجمه بسیار تخصصی و مهارت های تفسیر به زبان انگلیسی و عربی. ما قرار طیف متنوعی از مهارت های مورد نیاز برای ترجمه در یک چارچوب تئوریک به طور کلی، فراهم می کند که دانش آموزان ما با ابزار شناسایی، تحلیل و حل و فصل مشکلات و توسعه یک رویکرد بازتابنده به ترجمه.... [-]

امارات متحده عربی شارجه
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

کارشناسی ارشد(MSc)

American University of Sharjah

استاد ما از علوم در برنامه حسابداری (MSA) دانش آموزان با دانش و تکنیک به دنبال فرصتهای شغلی و حرفه ای در حسابداری دولتی و خصوصی پیشرفته فراهم می کند. دانشجویان MSA مهارت ... [+]

برنامه MSA ما باز می شود تا فرصت های جدید هیجان انگیز در حسابداری و فراهم می کند یک مسیر سریع به آماده شدن برای برخی از اعتبار معتبر در این حرفه است. ما کارشناسی ارشد در برنامه حسابداری (MSA) دانش آموزان با دانش و تکنیک به دنبال فرصتهای شغلی و حرفه ای در حسابداری دولتی و خصوصی پیشرفته فراهم می کند. دانشجویان MSA مهارت های لازم برای حل مشکلات حسابداری که از دوران معاصر به زمینه های حسابداری، امور مالی و دیگر مناطق کسب و کار هستند توسعه. ... [-]

امارات متحده عربی شارجه
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
American University of Sharjah

پی، پس از کارشناسی ارشد در مهندسی برق برنامه بسیار ما (MSEE) برای آموزش دقیق و رویکرد پویا مشهور است. ... [+]

ما بسیار پی، پس کارشناسی ارشد در برق برنامه مهندسی (MSEE) برای آموزش دقیق و رویکرد پویا مشهور است.

محبوب در میان حرفه ای در سراسر منطقه، برنامه ما دانش آموزان آماده در یک محیط است که ترکیبی از عمل مهندسی برق با برش لبه پژوهش های فنی که دانش آموزان ما قادر می سازد تا در کمک به بدن در حال رشد دانش مهندسی برق، تحقیق و توسعه ایفای نقش پیشرو، هر دو منطقه ای و بین المللی است.

هدف ما

ما باور داریم که یک فارغ التحصیل MSEE واجد شرایط است برای رسیدن به اهداف زیر است:... [-]

امارات متحده عربی شارجه
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
American University of Sharjah

استاد ما از مهندسی شیمی (MSChE) شما را در یک محیط یادگیری است که ترکیبی از عمل مهندسی شیمی با پژوهش های فنی آماده به طوری که شما می توانید یک بخش فعال در کمک به بدن در حا ... [+]

ما کارشناسی ارشد در مهندسی شیمی (MSChE) شما را در یک محیط یادگیری است که ترکیبی از مواد شیمیایی عمل مهندسی با پژوهش های فنی به طوری که شما می توانید یک بخش فعال در کمک به بدن در حال رشد دانش، تحقیق و توسعه بازی، منطقه ای و بین المللی آماده کند.

در این برنامه، شما مهارت های عالی تمام اطراف فنی، تحلیلی و عملی برای رسیدگی به تکالیف عمده ای در زمینه مهندسی شیمی به دست آورید.

مدرک کارشناسی ارشد ما در رشته مهندسی شیمی است که در استانداردهای بالا، شبیه به کسانی که به دنبال در ایالات متحده است.... [-]

امارات متحده عربی شارجه
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
American University of Sharjah

استاد ما از علوم در مهندسی عمران (MSCE) محبوب با حرفه ای که مایل به ترکیب پیشرفته عمل مهندسی عمران با پژوهش های فنی به طوری که آنها می تواند نقش فرمانده در صنعت هم در اما ... [+]

ما کارشناسی ارشد در مهندسی عمران (MSCE) محبوب با حرفه ای که مایل به ترکیب پیشرفته عمل مهندسی عمران با پژوهش های فنی به طوری که آنها می تواند نقش فرمانده در صنعت هم در امارات متحده عربی و خارج از کشور بازی می باشد.

بیانیه ماموریت

ماموریت کارشناسی ارشد در برنامه مهندسی عمران (MSCE) در AUS است برای آماده سازی حرفه ای برای مشاغل پیشرفته و / یا دکترای مطالعات مربوط به مهندسی عمران. این برنامه تلاش برای ایجاد یک محیط دانشگاهی منجر است که به ترویج برتری در آموزش و پژوهش به دانشجویان در تبدیل شدن به حرفه ای صالح، نوآورانه و مسئول با مهارت های ارتباطی موثر است.... [-]

امارات متحده عربی شارجه
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
American University of Sharjah

مورد تأیید وزارت آموزش عالی امارات و تحقیقات علمی، استاد ما علوم مهندسی مکاترونیک یک برنامه میان رشته ای است که ادغام مفاهیم علوم و مهندسی مورد نیاز به آدرس چالش های بزرگ ... [+]

مهندسین چند رشته در حال حاضر بیش از هر زمان مورد نیاز است.

مورد تأیید وزارت آموزش عالی امارات و تحقیقات علمی، استاد ما علوم مهندسی مکاترونیک یک برنامه میان رشته ای است که ادغام مفاهیم علوم و مهندسی مورد نیاز به آدرس چالش های بزرگ در بخش های صنعتی همیشه در حال تغییر است.

مکاترونیک است به عنوان یک رشته مهندسی متمایز بیش از چند سال گذشته تکامل یافته است. این ترکیبی از مکانیک، الکترونیک، فناوری اطلاعات و کامپیوتر است. از آن آمده است به معنی استفاده از هم افزایی مهندسی دقیق، تئوری کنترل، علوم کامپیوتر، و سنسور و تکنولوژی محرک برای طراحی محصولات و فرآیندهای بهبود یافته است. این نرم افزار از آخرین تکنیک در رشته مهندسی مکانیک بسیار دقیق است که نظریه، علوم کامپیوتر و الکترونیک به فرایند طراحی کنترل برای ایجاد محصولات کاربردی تر و انطباق است. از آنجا مکاترونیک دانشجویان طیف وسیعی از رشته مطالعه، آنها به خوبی مجهز برای رفتن به یک طیف گسترده ای از مشاغل در مهندسی برق و یا مکانیکی، و همچنین موقعیت توسعه نرم افزار و مدیریت. مهارت های ترکیبی از فارغ التحصیل مکاترونیک در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای با ارزش به کارفرما، به خصوص در زمینه هایی مانند:... [-]

امارات متحده عربی شارجه
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
American University of Sharjah

مهندسی کامپیوتر نقش بسیار مهمی در چگونگی آینده تعریف شده است را بازی می کند: انتخاب استاد ما مهندسی کامپیوتر برنامه (MSCoE) به معنی انتخاب این امکان را به در خط مقدم شرکت ... [+]

مهندسی کامپیوتر نقش بسیار مهمی در چگونگی آینده تعریف شده است را بازی می کند: انتخاب ما کارشناسی ارشد در برنامه مهندسی کامپیوتر (MSCoE) به معنی انتخاب این امکان را به در خط مقدم شرکت های فن آوری پیشرو در جهان برای بقیه ی کار شما باشد.

بخش به طور فزاینده حیاتی تر از زندگی روزمره، مهندسی کامپیوتر مربوط به چگونه برخی از دستگاه های نوآورانه ترین های امروز ایجاد می کند.

یک مسیر علمی متمایز از مدرک کارشناسی ارشد در رشته علوم کامپیوتر است، که مطالعه سیستماتیک از روش الگوریتمی برای نمایندگی و تبدیل اطلاعات، مهندسی کامپیوتر مربوط به طراحی و نمونه سازی از دستگاه های محاسباتی و سیستم.... [-]

امارات متحده عربی شارجه
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
American University of Sharjah

استاد ما از علوم در برنامه ریاضیات (MSMTH) دانش آموزان با دانش عمیق و کامل طیف گسترده ای از مناطق محض و کاربردی از ریاضیات. ... [+]

ما کارشناسی ارشد در برنامه ریاضیات (MSMTH) دانش آموزان با دانش عمیق و کامل طیف گسترده ای از مناطق محض و کاربردی از ریاضیات.

برنامه ما طراحی شده است به آموزش دانش آموزان با اهداف حرفه ای های مختلف اعم از اشتغال و یا پیشرفت در کسب و کار، صنعت یا دولت، به آموزش های پایه در پایه مورد نیاز برای به دست آوردن کار تحقیق یا تعقیب یک دکترا در ریاضیات و یا رشته های مربوط به ریاضیات.

اهداف ما

ما باور داریم که یک فارغ التحصیل MSMTH واجد شرایط برای است:... [-]

امارات متحده عربی شارجه
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
American University of Sharjah

از آنجا که راه اندازی آن در سال 2002 به عنوان اولین برنامه در نوع خود در کل منطقه، درجه ما مدیریت سیستم های مهندسی (ESM) کارشناسی ارشد تبدیل شده است یکی از درجه کارشناسی ... [+]

مهندسان امروز به طور معمول با مسئولیت های شغلی گسترده تر است که نیاز آنها را به ترکیب جنبه های مدیریتی با جنبه های فنی مواجه شده است.

از آنجا که راه اندازی آن در سال 2002 به عنوان اولین برنامه در نوع خود در کل منطقه، ما سیستم های مدیریت مهندسی (ESM) مدرک کارشناسی ارشد تبدیل شده است یکی از درجه کارشناسی ارشد محبوب ترین در AUS. تقاضا برای برنامه های ما بالا با میانگین 25 نفر از ثبت نام در هر سال باقی مانده است.... [-]

امارات متحده عربی شارجه
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
American University of Sharjah

استاد ما از علوم در مکانیک برنامه مهندسی (MSME) است که برای کسانی که هدف این است به کار در رشته های فرعی مختلفی از مهندسی مکانیک، از جمله سیستم های حرارتی و انرژی سبز، سی ... [+]

اقتصاد جهانی و تغییرات سریع در فناوری نیاز به تعداد بیشتری از مهندسان با تجربه و تخصص فنی فراتر از مقطع کارشناسی است. ما کارشناسی ارشد در رشته مهندسی مکانیک برنامه (MSME) است که برای کسانی که هدف این است به کار در رشته های فرعی مختلفی از مهندسی مکانیک، از جمله سیستم های حرارتی و انرژی سبز، سیستم های سیال، مکانیک جامدات، طراحی و ساخت، و دینامیک و کنترل طراحی شده است. برنامه ما افزایش مهارت های فنی از همه مهندسین مکانیک برای پاسخگویی به نیازهای امروز و همچنین کسانی که از آینده است. بر اساس استانداردهای بالا شبیه به کسانی که به دنبال در ایالات متحده، این برنامه آموزش مهندسین مکانیک در حل چالش کشیدن مشکلات مهندسی مکانیک فراتر از آنچه آنها در مقطع کارشناسی روبرو می شوند.... [-]

امارات متحده عربی شارجه
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی