American University In the Emirates

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دربارهی ما

American University In the Emirates (AUE) شعار این است که "هیچ چیز غیر ممکن است" و از طریق این عبارت توانمندسازی، آن به طور مداوم پرورش دانش آموزان خود را در مطالعات خود مانند گرفتن در جهان کار، از طریق یک کاملا ساخته Pathway به موفقیت است.

از آنجا که در سال 2006 با اعتبار مجوز وزارت آموزش و پرورش تاسیس شد، AUE با تعداد روزافزونی از دانش آموزان 25 کشور مختلف رشد کرده است. با یک سیستم آموزشی آمریکایی دست نخورده، AUE دارای هفت دانشکده رسانه و ارتباطات جمعی، اداره امور تجاری، قانون، هنرهای زیبا و طراحی، فناوری اطلاعات کامپیوتر، آموزش و پرورش و امنیت و مطالعات جهانی است که همه به نیازهای فعلی و آینده همه غالب و بازارهای طاقت فرسا است.

دانش آموزان می توانند از تخصص های مختلف انتخاب کنند، که بسیاری از آنها به طور کامل منحصر به منطقه خلیج فارس و خاورمیانه است. این باعث می شود که آنها اعتماد به نفس خود را افزایش دهند و توانایی های یادگیری خود را با طیف وسیعی از دوره های کارشناسی و فارغ التحصیلی که توسط بسیاری از مربیان آموزش داده شده است، برگزار کنند و دکترای دبیرستانی را از سرتاسر جهان کسب نمایند و از دستاوردهای علمی خود مشهور باشند.

مأموریت AUE برای ادامه حرکت به جلو، اتخاذ فن آوری های جدید و استفاده از روش های نوآورانه ای است که ارزش همه افراد در فرآیند آموزشی را به ارمغان می آورد. آنچه که AUE جدا از هم است، هدف ایجاد رهبران سرپرستی رشته های تحصیلی مربوطه است. AUE فارغ التحصیلان رهبران، نه پیروان، مدیران اجرایی، نه کارکنان، متفکران و حل مشکل، نه تنها دانش آموزان متوسط، که به پیشرفت مداوم در امارات متحده عربی کمک می کند.

رویکرد AUE بر روی یک موضع متمرکز دانشجویی قرار می گیرد که نیازهای دانش آموزان را در خط مقدم قرار می دهد. هدف افزایش سطوح نتایج دانشجویان، تشویق و پیشبرد پیشرفت آنها از طریق تجربه عملی و پیوستن به مشارکت های بسیاری از دانشگاه است.

AUE به شدت معتقد است که لحظات عالی متولد می شوند و فرصت های بزرگ پرورش می یابد. این دانشگاه در یک کشور بزرگ و یک طبقه جهانی در سطح جهانی قرار دارد که برای آموزش دیدگاه امارات متحده عربی نیاز به یک آموزش عالی در سطح جهانی دارد.

چشم انداز AUE

American University In the Emirates (AUE) به یکی از مؤسسات آموزشی عالی در زمینه تحصیلات عالی اختصاص یافته است و Pathway یکپارچه برای دانش آموزان برای تبدیل شدن به خلاق، کارآمد و کارآمد از جامعه اختصاص داده است.

مأموریت AUE

American University In the Emirates (AUE) متعهد به ارائه برنامه های تحصیلی با کیفیت، رشته ای، تحقیقاتی و حرفه ای است که دانش آموزان را برای اشتغال موفق و ادامه تحصیلات عالی آماده می کند.

ارزشهای اصلی AUE

  • بهبود کیفیت زندگی
  • احترام و کرامت
  • فرصت های برابر و تشخیص
  • باز بودن، اعتماد و صداقت
  • نوآوری و خلاقیت
  • ماندگاری و کارآفرینی
  • نظارت و حیات اقتصادی
  • مسئولیت ایمنی و محیط زیست
  • کار تیمی و مشارکت

مکان ها

دبی

Address
Dubai Intl. Academic City,
P.O. Box: 503000, Dubai, UAE

دبی, دبی, امارات متحده عربی