Marbella Design Academy

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ماربلا طراحی آکادمی - www.designschool.com در مطالعه اسپانیا آفتابی در آفتابی اسپانیا برای مدرک کارشناسی رسمی خود را. تمام برنامه ها در دانش آموزان زبان انگلیسی از سراسر جهان آموزش داده! 3 سال - کارشناسی هنر برنامه معتبر در: • معماری داخلی، طراحی گرافیک • و • طراحی مد کارشناسی هنر اعتبار برنامه ها کیفیت تضمین شده توسط موسسه همکار ما. در تکمیل موفقیت آمیز خود را انتخاب 3 سال کارشناسی هنر برنامه معتبر و فارغ التحصیلی از ماربلا آکادمی طراحی، شما خواهد شد BA رسمی (لیسانس) درجه توسط موسسه همکار ما تعلق می گیرد. با بیش از 20 سال تجربه، یک تیم پویا و حرفه ای جوان از آموزگار را با یک نگرش مترقی، ماربلا آکادمی طراحی دارای سطح علمی که با بهترین مدارس طراحی در جهان رقابت می کنند. مدت زمان: 3 سال زبان: اعتبار انگلیسی: 360CP در انگلستان 180 = 180 ECTS نقاط ماربلا آکادمی طراحی دولت شناخته شده توسط وزارت آموزش و پرورش اسپانیا است.

هزینه: € 9.000 در هر سال تحصیلی برای کارشناسی هنر برنامه تایید شده است.

  • هزینه شهریه ماربلا طراحی آکادمی برای کارشناسی هنر اعتبار برنامه در سراسر برنامه سه سال خود باقی بماند. € 1.800 تضمین کیفیت هزینه. € 500 در هزینه ثبت نام (به یک بار پرداخت می شود تنها)

https://www.designschool.com/application-form/: شما می توانید آنلاین اعمال می شود

شما می توانید برای تا 30٪ بورس تحصیلی از طریق ایمیل به وزارت بورس تحصیلی ما اعمال می شود: scholarships@marbella-design-academy.com به عنوان آکادمی ما منحصر به فرد است و مکان محدود است، توصیه می کنیم شما را به درخواست به زودی به عنوان احتمالا شما می توانید به خودتان یک مکان امن. کارشناسی هنر برنامه اعتبار در هر سال شروع می شود دو بار. در ماه ژانویه و در ماه سپتامبر. هر روز از شهریه = 9.00-16.00 امکانات در آکادمی تا 20.00 در روزهای هفته برای دانش آموزان در دسترس هستند. تقویم مشخص خواهد شد روز اول در آکادمی داده می شود.

دانشجویان غیر اروپایی نیاز به یک دانش آموز برای گرفتن ویزا. لطفا فایل پیوست را مشاهده کنید برای گرفتن ویزا. دانشجویان اروپا ویزا برای تحصیل در اسپانیا نیاز ندارد.

ما به دنبال به جلو به شما خوش آمد به آکادمی دوست داشتنی ما در اینجا در آفتابی اسپانیا و خانواده ماربلا طراحی آکادمی. لطفا دریغ نکنید با ما تماس بگیرید اگر شما به کمک ما نیاز دارند. با احترام

اطلاعات و ثبت نام وزارت ماربلا طراحی آکادمی تلفن: +34 952 45 70 90 info@marbella-design-academy.com

آدرس: Camino از Hoyanca، 29،110 Monda - ماربلا مالاگا - - اسپانیا اداره روزانه باز از: 9.00-16.00 (وقت غرب اروپا) آدرس ایمیل به دولت و مربیان سر: https://www.designschool.com/meet-the-team/ وب سایت:https://www.designschool.com شما می توانید حفاظت از داده ها و سیاست حفظ حریم در این لینک بخوانید: https://www.designschool.com/privacy-policy/

بروشور:https://designschool.com/images/stories/Press/MDA_brochure_2014_LR.pdf

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
  • اسپانیایی

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

ویدئو ها

Marbella Design Academy

Marbella Design Academy

Marbella Design Academy

تماس
آدرس پستی
Marbella Design Academy
Camino Hoyanca s/n

Monda - Malaga - Spain, 29110 ES
آدرس محل سکونت
Marbella Design Academy
Camino Hoyanca s/n

GPS: 36.627144 -4.828128

Marbella, 29110 ES