Tía Tula

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مدرسه اسپانیایی Tía Tula در سالامانکا، اسپانیا

مکان مناسب برای یادگیری زبان اسپانیایی، زیرا سالامانکا شهر با خالص ترین اسپانیایی و Tía Tula و از مرکز اساتید Salamanca Instituto Cervantes برخوردار است با کیفیت عالی، یک مدرسه ای صمیمی در شهر تاریخی سالامانکا. موثرترین راه برای یادگیری زبان اسپانیایی و یا بهبود آن. زنده ماندن و آن را به زبان اسپانیایی زندگی کن . راحت تر از شما ممکن است فکر کنید پیشنهادات ویژه در حال حاضر: - 4 برای 3 پیشنهاد هفته برای هر 4 هفته ثبت نام شما فقط پرداخت 3 - تخفیف برای دستیابی به دوستان / وابستگان تخفیف ویژه اگر شما با دوستان خود و یا بستگان می آیند همچنین، دوره ها از طریق اسکایپ

چرا Tía Tula در سالامانکا انتخاب می کنید؟

1. فلسفه تدریس با کیفیت بالا Tía Tula یک مرکز مدرن تدریس اسپانیایی است که یک روش موثر یادگیری زبان را با بهترین معلمان در فضای گرم و شخصی طراحی کرده است . ما بر دانش آموزان تمرکز می کنیم. تیم ما از متخصصان بسیار متعهد به پاسخگویی به نیازهای فردی خود است و اطمینان می دهد که شما به طور کامل به زبان و فرهنگ اسپانیایی ادغام می شوید. هدف ما نه تنها به تدریس شما در مورد نحوه تسلط بر زبان است، بلکه درک ما از عادت ها و سنت های ما، شیوه تفکر و زندگی ما را به دست می آورید . روش ما اتخاذ شده است ترکیبی متوازن از تمرینات مبتنی بر کلاس درس و فعالیت های فوق العاده ای است:

  • این یک برنامه فشرده با استفاده از روش پیشرفته تدریس اسپانیایی است . گروه های کاری کوچک (حداکثر 10 دانش آموز) نگهداری می شوند تا اطمینان حاصل شود که بیشترین استفاده از درس ها را به دست آورید و مشارکت دانش آموزان در طی دوره تشویق می شود. شما با تمام مواد یادگیری لازم تهیه شده و به اینترنت، چند رسانه ای و پشتیبانی صوتی و تصویری دسترسی خواهید داشت.
  • فعالیت های اضافی آموزشی به صورت موازی به منظور تکمیل روش های کلاس درس اجرا می شود . به عنوان بخشی از برنامه، شما از گشت و گذار به بقیه اسپانیا لذت خواهید برد، لذت بردن از وقت آزاد و ورزش نه تنها در شهر بلکه در حومه شهر.

لمس شخصی ما می خواهیم اقامت خود را فراموش نشدنی و برای اطمینان از این است که به دست آمده ما مراقبت از تمام ترتیبات و جزئیات لازم است. محل اقامت شما - ما یک فرد با تجربه و اختصاصی داریم که وظیفه آن این است که از ایمنی، لذت و نیازهای یادگیری خود اطمینان حاصل شود. 2. معلمان بالاترین سطح معلمان ما بر اساس برتری تحصیلی، حرفه ای بودن و تجربه در تدریس به منظور تضمین بهترین نتایج انتخاب شده اند. به عنوان بخشی از مسئولیت های خود، معلمان Tía Tula ارائه آموزش های خارج از کلاس برای آن دسته از دانش آموزانی که می خواهند در مورد هر جنبه ای از این درس بپرسند. علاوه بر این، معلمان به طور مرتب به دنبال پیشرفت دانش آموزان خود هستند، زیرا هدف ما همیشه بهترین کیفیت آموزش است. 3. محل Tía Tula در مرکز تاریخی عشایری سالامانکا واقع شده است: محل Tía Tula و بی نظیر. این منطقه با دانشجویان و گردشگران و همچنین احاطه شده توسط آثار تاریخی شهر (کلیساها، مجلس شلها، قصر Anaya و غیره) پر شده است، دانشگاه پانویس و دانشکده های علوم انسانی دانشگاه سلامانکا : ادبیات ، ترجمه و زبانها. نماد تاریخی معروف دانشگاه چند متر است و شهردار پلازا کمتر از 2 دقیقه پیاده روی رؤیای شهردار، یکی از خیابان های اصلی مرکز تاریخی و جایی که در آن قرار دارد. 4. امکانات مراکز آموزش و پرورش منعکس کننده مفهوم ما آموزش: محفل های هوشمند، دلپذیر، استقبال و دوستانه برای گروه های کوچک (حداکثر 10 دانش آموز). کلاس های درس در مدرسه دارای جذابیت سبک اروپایی کلاسیک هستند: اتاق های بزرگ، بیرونی و روشن، با دیدگاه های تاریخی و برجسته های برجسته ، بالکن های پنجره ای بزرگ و طبقه های چوبی قدیمی ، و همگی هماهنگ با مدرن ترین صوتی و تصویری و زیرساخت منابع (یک اتاق غربالگری برای تماشای فیلم و مستند، یک اتاق کامپیوتری با اتصال به اینترنت، اتصال فای رایگان در سراسر مدرسه و غیره).

مکان ها

سالامانکا

Address
Tía Tula, Colegio de Español,
c/ Rúa Mayor, 43-47, 1° Dcha.

37008 سالامانکا, کاستیا و لئون, اسپانیا

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: