Zaragoza Logistics Center

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Zaragoza Logistics Center ( ZLC ) یک مؤسسه تحقیقاتی و آموزشی است که توسط دولت آراگون در اسپانیا با همکاری مؤسسه فناوری ماساچوست (MIT) و دانشگاه ZLC تأسیس شده است . در سال 2003 تأسیس شد ، پردیس ZLC در "پارک تجاری Dinamiza" واقع شده است که پس از نمایشگاه EXPO Zaragoza 2008 برای تأمین فضا و نیازهای کاری شرکت ها طراحی شده است.Zaragoza Logistics Center (ZLC) in EXPO, Zaragoza" src="https://cdn02.masterstudies.com/img/element_db/12/120031_zlc-expo.jpg" alt="Zaragoza Logistics Center (ZLC) in EXPO, Zaragoza" />

مأموریت ZLC ایجاد مرکز بین المللی عالی برای تحقیق و آموزش در لجستیک و SCM است که به طور فعال با صنعت و بخش دولتی درگیر و توسعه دانش را گسترش می دهد. ZLC برای تحقق مأموریت خود با مرکز حمل و نقل و لجستیک MIT همکاری کرد تا برنامه لجستیک بین المللی MIT-Zaragoza را بسازد ، الگویی بی نظیر از همکاری بین صنعت ، دولت و دانشگاه. این همکاری موفقیت آمیز منجر به ایجاد شبکه جهانی MIT جهانی SCALE شد که هم اکنون چهار قاره را در بر می گیرد. علاوه بر این ، Zaragoza Logistics Center در چندین طرح تحقیق و آموزش ملی و بین المللی شرکت می کند.

در سال 2008 ، وزارت آموزش و علوم اسپانیا رسما ZLC به عنوان یک دفتر انتقال دانش (KTO) به رسمیت شناخت. ZLC عضو مرکز ملی تعالی برای تحقیقات در زمینه تدارکات و مدیریت زنجیره تأمین ، CNC LOGISTICA است که در سال 2006 توسط ZLC همراه سه موسسه دیگر ایجاد شده است. مشارکت این مرکز ZLC به عنوان نقش اصلی در تعریف و هماهنگی ابتکارهای تحقیق ، توسعه و نوآوری در اسپانیا در لجستیک و مدیریت زنجیره تأمین قرار می دهد. ZLC در فعالیت های خود از ادامه پشتیبانی بانک محلی پس انداز Ibercaja و صندوق اجتماعی اروپا حمایت می کند.

مکان ها

ساراگوزا

Address
Zaragoza Logistics Center Avenida de Ranillas 5, edificio 5A (EXPO), planta calle
50018 ساراگوزا, آراگون, اسپانیا

کمبریج

Address
کمبریج, ماساچوست, آمریکا