University of Navarra

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

University of Navarra بر اساس الهام مسیحی است که توسط سنت Josemaría Escrivá de Balaguer، بنیانگذار اپوس دای، ترویج شده است. ماموریت آن این است که حقیقت را جستجو و ارائه دهیم؛ کمک به تحصیلات دانشگاهی، فرهنگی و شخصی دانشجویان خود؛ ترویج پژوهش های علمی و فعالیت های مراقبت های بهداشتی؛ فرصت های مناسب برای توسعه استادان و کارکنان خود را فراهم می کند و فعالیت گسترده فرهنگی و تبلیغ اجتماعی را با یک هدف مشخص از خدمات انجام می دهد.

وظایف اصلی University of Navarra عبارتند از:

  • تدریس در سطح تحصیلات دانشگاهی در زمینه های مختلف، اعطای مدارک تحصیلی مربوطه و ارائه دانش آموزان به وسایل (مواد آموزشی، کتابخانه، اطلاعات در مورد بورس تحصیلی و کمک های مالی) به آنها امکان می دهد که از مطالعات خود بهره مند شوند.
  • تحقق پژوهش های علمی در زمینه های مختلف دانش برای آموزش بیشتر و به عنوان راهی برای به دست آوردن دانش به جامعه و نوآوری و توسعه است.
  • کمک به آموزش دانش آموزان از طریق مربیگری شخصی، با فعالیت هایی که با هدف دستیابی به مهارت های حرفه ای و عادات شخصی است که تحولات فردی را در همه ابعاد آن تحریک می کند: فرهنگی، هنری، مذهبی، ورزشی و همبستگی.
  • در ارتباط با فارغ التحصیلان دانشگاه با ادامه فعالیت های آموزشی و دیگر برنامه های فرهنگی و اجتماعی انجمن های فارغ التحصیل باشید.
  • سازماندهی دوره های آموزشی و برنامه های تخصصی برای فارغ التحصیلان براساس روندها و نیازهای حرفه های مختلف.
  • اوراق قرضه بین دانشگاه و اعضای دوستان University of Navarra و University of Navarra همکاری آنها مطلع شوید.
  • انتشار فرهنگی و فعالیت های آموزشی دانشگاه را از طریق فعالیت های سازمان یافته توسط خود دانشگاه و ابتکارات انجام شده در ارتباط با سایر موسسات انجام دهید.
  • همکاری با سایر دانشگاه ها و موسسات دانشگاهی مانند بیمارستان ها، مدارس تجاری، مراکز تحقیقاتی، موسسات هنری و سازمان های آموزشی و توسعه.

مأموریت University of Navarra که در سال 1952 در اسپانیا تأسیس شد، آموزش و صلاحیت متخصصانی است که قادر به انجام یک نقش متعهد در جامعه هستند، که کاملا از نقش خود در ساختن دنیای فردا آگاهی دارند. این ماموریت اساسا بر پایه جستجو و تعهد به حقیقت است، یک کار جمعی که نیاز به گفت و گو و ذهنیت باز دارد. علاوه بر این، دانشگاه به دنبال ترویج تفکر انتقادی در میان دانشجویان خود در یک متن پراکنده است که هر دانش آموز را قادر می سازد آزادانه نظرات و اعتقادات خود را توسعه دهد.

University of Navarra محل استقرار استادان و دانش آموزان برای به اشتراک گذاشتن دانش، حقیقت و تجربه است. بنابراین ما خود را بر توانایی منحصر به فرد خود برای توجه شخصی به شما غرور می آوریم. در حالی که با همکاری در محیطی که توانایی و مهارت، دانش و ارزش های منحصر به فرد را تقویت می کند، دانشگاه شما را با منابع مورد نیاز برای توسعه شخصی و حرفه ای فراهم می کند. شما یک مشاور، به طور معمول یک استاد، که به کمک و جهت گیری یک به یک کمک می کنید، اختصاص داده می شود. این هدایت شخصی هدفی است که به حداکثر رساندن پتانسیل شخصی و حرفه ای شما کمک می کند تا به طور کامل از تجربه دانشگاه بهره مند شوید و همچنین در مورد گزینه های حرفه ای آینده مشاوره بگیرید.

University of Navarra اولین دانشگاه در اسپانیا از نظر قابلیت مشارکت (رتبه بندی مشاغل QS)، تدریس (رتبه بندی تحصیلی اروپا در دوره آموزش عالی اروپا) و پژوهش (رتبه بندی CYD) است.

ما دارای هفت پردیس در پامپلونا، سن سباستین، مادرید، بارسلونا، مونیخ، نیویورک و سائو پائولو هستیم.

مکان ها

پمپلونا

Address
Edificio Amigos
Campus Universitario
Pamplona (Navarra)

31009 پمپلونا, ناوار, اسپانیا

مادرید

Address
c/Marquesado de Sta. Marta, 3
28022 مادرید, جامعه مادرید, اسپانیا

سن سباستین

Address
Manuel Lardizabal Ibilbidea, 13
20018 سن سباستین, ناحیه باسک, اسپانیا