Universitat de Lleida

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

هدف اصلی دانشگاه Lleida (UdL) آموزش دانشجویان است. ما استانداردهای بالایی از تدریس با خدمات با کیفیت را در سراسر جامعه دانشگاه ارائه می دهیم که به آنسوی دروازه های دانشگاه می رسند. دانش آموزان بیشتر جامعه UdL را تشکیل می دهند و هدف ما این است که اطمینان حاصل کنیم که آنها از روند یادگیری و یادگیری لذت می برند. بنابراین آنها می توانند با پیگیری سایر فعالیتهای آموزشی ، فرهنگی یا اوقات فراغت ، در سطح حرفه ای و شخصی توسعه یابند و با شرکت در UdL ، آن را به عنوان یک مؤسسه آموزشی پر جنب و جوش و در حال پیشرفت ، حفظ کنند.

ما به منظور کمک به دانشجویان در زندگی دانشگاهی و فعالیتهای خارج از برنامه درسی ، طیف گسترده ای از خدمات را ارائه می دهیم. این راهنما خلاصه ای از خدمات در دسترس آنها را ارائه می دهد.

126893__DSC3505a.jpg

در محیط دانشگاهی ، برنامه جلسه تمرین عملی ، سرویس اشتغال ( Borsa de Treball ) و خدمات مراقبت روانشناختی ما بخش عمده ای از خدمات ما را تشکیل می دهند. UdL در هر دانشگاه خود دارای كتابخانه هایی است كه خدمات وام دهی ، وام اسناد بین كتابخانه ای ، خدمات بازنگری ، منابع از راه دور را با استفاده از كتابخانه مجازی و اتاقهای مطالعه ارائه می دهند.

UdL مروج مشتاق نوآوری های جدید فن آوری است. به همه دانشجویان آدرس ایمیل شخصی ارائه می شود و قادر به دسترسی به دانشگاه مجازی ما هستند. آنها می توانند از طریق اتاقهای رایانه ای ما و از طریق فن آوری Wi-Fi موجود در سراسر دانشگاه های ما با دسترسی رایگان برای همه اعضای جامعه دانشگاه به این امکانات دسترسی پیدا کنند

خدمات فرهنگی ما فعالیت های فرهنگی را ترتیب می دهد و دانش آموزانی که از ورزش لذت می برند می توانند عضو باشگاه هایی شوند که از طریق سرویس ورزش اداره می شوند و این امکان دسترسی آزاد به مسابقات ورزشی و تفریحی را فراهم می کند. دفتر روابط بین الملل ما (ORI) و برنامه تحرک دانشگاهی می توانند انتقال به دانشگاههای دیگر را نه تنها در کاتالونیا و اسپانیا بلکه در سرتاسر اروپا و آمریکا تسهیل کنند.

سایر ابتکارات دانشگاه شامل UdL برای همه ( UdL به ازای هر توتوم ) ، سیستم حمل و نقل پایدار و برنامه پیشرفت پردیس است.

در این راهنما ، دانش آموزان همچنین اطلاعاتی در مورد سالن های اقامت دانشگاه در پردیس کاپونت ، کافه های دانشگاه و اتاق های غذاخوری و خدمات فتوکپی برای کمک به اقامت آنها در UdL پیدا می کنند. شورای دانشجویی ( Consell de l'Estudiant at ) خدمات اسکان دانشگاه ( Servei d'Allotjament Universitari ) و همچنین مبادله آموزش ( Borsa de Repassos ) و خدمات آزمون ( Servei d'Exàmens ) را اداره می کند. در مورد خدمات معاینه و مطالعه.

برای بهره مندی از این خدمات ، دانشجویان باید از کارت دانشجویی UdL خود استفاده کنند ، که دانشگاه ارائه می کند. کارت اثبات وضعیت آنها به عنوان دانش آموزان UdL است و از جمله بسیاری از مزایای دیگر آنها را به تخفیف در مغازه ها واگذار می کند.

UdL قرن بیست و یکم دانشگاه کارآفرینی است که الگوی جامع آموزشی را ترویج می کند. این امر نیازمندی از زمینه های مختلف تحصیلی را از طریق مشارکت خود در توسعه ابتکارات برای اطمینان از داشتن مهارت های اساسی دانش آموزان ، توانایی تفکر برای خود و ابزارهای مورد نیاز برای مقابله با زندگی به عنوان شهروندان در یک عرصه اجتماعی در حال تغییر و تحول ، فراهم می آورد.

این دانشگاه با استفاده از روشهای نوآورانه و ساختار دوره ای که با پارامترهای منطقه آموزش عالی اروپا (EHEA) هماهنگ باشد ، در این راستا کار می کند.

مکان ها

Lleida

Address
Calle Jaume II # 73
E-25001 Lleida, کاتالونیا, اسپانیا

Igualada

Address
Av. Pla de la Massa, 8
08700 Igualada

Igualada, کاتالونیا, اسپانیا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید