Universitat de Barcelona

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

برای انگلیسی به پایین بروید.

دانشگاه بارسلونا

دانشگاه بارسلونا با داشتن بیشترین تعداد دانشجویان و وسیع ترین و جامع ترین پیشنهاد آموزشی ، اصلی ترین دانشگاه دولتی کاتالونیا است. علاوه بر این ، این مرکز اصلی مرکز تحقیقات دانشگاه ایالتی و یکی از مهمترین آنها در اروپا است ، هم برای تعداد برنامه های تحقیقاتی و هم برای تعالی به دست آمده در این زمینه.

UB که نزدیک به تاریخ بارسلونا و کاتالونیا پیوند دارد ، UB ارزش های سنت را با این واقعیت که یک نهاد نوآوری از تعالی در زمینه تدریس است ترکیب می کند. این دانشگاه شهری است ، باز و جهان وطنی مانند خود شهر بارسلونا.

ما از شما دعوت می کنیم دانشگاه بارسلونا را بشناسید!

UB ، امروز

ارقامی را که سنتز فعالیت دانشگاه بارسلونا است بدانید: جایگاه آن در مهمترین طبقه بندی های بین المللی که دارای ارزش تدریس و تحقیق است. جوایز و تمایزاتی که به جامعه دانشگاه داده می شود. برجسته ترین دانشجویان سابق و همچنین فعالیت های بین المللی و حضور UB. همچنین ، و دست اول تجربه دانشجویان این دانشگاه را بیاموزید.Universitat de Barcelona Alumnos en el Campus Afuera" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/13/130629_UB_edifici.jpg" alt="130629_UB_edifici.jpg" />

UB در شکل

 • 16 دانشکده
 • 9 مرکز وابسته
 • 74 درجه
 • 157 دوره کارشناسی ارشد دانشگاه
 • 97 دوره تمدید دانشگاه
 • 215 دیپلم تخصصی / دکتری
 • 350 برنامه کارشناسی ارشد
 • 709 دوره آموزشی شرکتی و باز (IL3)
 • 878 پروژه تحقیقاتی فعال
 • 5،741 انتشارات علمی
 • 5،696 استاد و محقق
 • 62،696 دانش آموز
 • 662،774 متر مربع از سطح ساخته شده است
 • 16 کتابخانه

ما چطوریم

واقعیت های مربوط به تاریخ 564 سال تاریخ ما را بدانید ، نحوه ادغام دانشگاه در شهر بارسلونا ، شش پردیس ما در سراسر شهر ، بخش ها ، دانشکده ها و مدارس که آنرا تشکیل می دهند و تعهدات دانشگاه به جامعه توزیع می شود. و یک تور مجازی را در ساختمان تاریخی دانشگاه بارسلونا انجام دهید.Universitat de Barcelona Campus" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/13/130628_Enfused-_MG_8417_DxO.jpg" alt="130628_Enfused-_MG_8417_DxO.jpg" />

تحقیق

دانشگاه بارسلونا رهبر تحقیقات دانشگاهی در کشور اسپانیا است. براساس تعداد انتشارات ، براساس گزارش سومین گزارش اروپایی در مورد S ، دومین موسسه دولتی بعد از CSIC است

رهنمودهای سیاست تحقیق در معاونان حوزه تحقیق و تفحص ایجاد شده و مدیریت با پشتیبانی دفتر مدیریت تحقیقات (OGR) که مدیریت برنامه های دولتی ، دفتر پروژه های تحقیقاتی بین المللی ( OPIR) ، مسئولیت مدیریت پروژه های تحقیقاتی بودجه کمیسیون اروپا و بنیاد Bosch i Gimpera (FBG) ، مسئولیت روابط با شرکت ها و انتقال دانش را بر عهده دارد. مراکز علمی و فناوری (CCiTUB) مراکز UB را تشکیل می دهند که از تحقیقات خود در دانشگاه و نیز در موسسات دولتی یا خصوصی پشتیبانی می کند.

شهری که در اطراف دانشگاه خواهید یافت

UB یک دانشگاه شهری ، باز و جهان وطنی است ، مانند شهر بارسلونا ، که در آن پردیس های مختلف خود را توزیع می کند. این بدان معناست که در چارچوب شهری به عنوان یک محیط احیا کننده عمل می کند و به معنای گسترده ای به یک مرکز فعالیت فرهنگی تبدیل شده است.

دانشگاه پردیس های خود را در چهارچوب شهری مستقر می کند و از این رو رابطه متقابل وابسته بین موسسه و شهر را تغذیه می کند. این رابطه محیطی از انیمیشن های انسانی و فرهنگی را در مناطق خاصی از شهر فراهم می کند و به اعضای جامعه دانشگاه اجازه می دهد تا از خدمات ارائه شده از سوی شهر و نیز خودشان لذت ببرند.

دانشگاه بارسلونا

دانشگاه بارسلونا ، که در سال 1450 تأسیس شد ، یک مؤسسه آموزش عالی است که سنت علمی عمیق را به همراه دانش علمی مرزی ارائه می دهد. این شهر در شهر بارسلونا ، یکی از قطب های اصلی جهان وطنی در مدیترانه و در واقع در اروپا واقع شده است. شانزده مرکز دانشگاه بارسلونا که در شش پردیس اصلی قرار گرفته اند ، در سطح شهر پراکنده شده و کاملاً در زندگی شهری ادغام شده اند. بنابراین اکثر آنها در درون خود شهر واقع شده اند. این شهر خود به پردیس دانشگاه تبدیل می شود.

دانشگاه بارسلونا که یکی از بزرگترین دانشگاههای اسپانیا است ، همه ساله پذیرای تعداد زیادی از دانشجویان از دانشگاه های اسپانیا و خارج از کشور است. این دانشگاه بیش از 44000 دانشجوی کارشناسی ارشد و تقریبا 19،000 دانشجوی کارشناسی ارشد و دکتری و داوطلبان دکترا دارد. تقریباً 15٪ دانش آموزان خارج از کشور و بیش از 122 ملیت مختلف هستند.

به عنوان یک نهاد عمومی ، دانشگاه بارسلونا با تمرکز بر تعالی دانشگاهی ، متعهد است که آموزش و آماده سازی فعلی و نسل بعدی شهروندان جهانی - متخصصان ، محققان ، کارآفرینان ، رهبران - با ظرفیت کار در بالاترین سطح در هر نقطه دیگری را انجام دهد. جهان در همین زمان ، تعهد دانشگاه بارسلونا به تحقیق ، آن را برای اولین بار در رتبه بندی های بین المللی در اسپانیا قرار داد. و به عنوان یکی از معتبرترین دانشگاههای جهان در مورد تأثیر تحقیقات.

دانشگاه بارسلونا حرفه ای بین المللی دارد ، از این طریق عضو شبکه های دانشگاهی پیشرو در سراسر جهان از جمله لیگ دانشگاه های تحقیقاتی اروپا (LERU) ، گروه COIMBRA (CG) و هماهنگی کنفرانس آموزش عربی و یورو در آموزش عالی (AECHE) ) این کشور بیش از 2 هزار و 800 توافق نامه بین المللی ، از جمله توافق نامه ها با 82 دانشگاه 200 دانشگاه برتر جهان (مکمل آموزش عالی تایمز) دارد.

چرا دانشگاه بارسلونا را انتخاب می کنید؟

 • این دانشگاه دارای رتبه برتر دانشگاه اسپانیا در معتبرترین رتبه های دانشگاه بین المللی است.
 • این کشور در بین 25 دانشگاه برتر دنیا با بیش از 400 سال سابقه قرار دارد.
 • این شهر در بارسلونا ، یکی از بهترین شهرهای دانشگاهی جهان واقع شده است.
 • این دوره طیف گسترده ای از دوره های تحصیلی را ارائه می دهد: دوره های کارشناسی ارشد ، دوره های کارشناسی ارشد ، برنامه های دکترا و سایر دوره ها و برنامه های خاص.

طیف گسترده ای از دوره ها:

دانشگاه بارسلونا تقریباً در تمام زمینه های دانش متناسب با نیازهایشان طیف گسترده ای از دوره ها را به دانشجویان آینده ارائه می دهد:

73 دوره کارشناسی ارشد .

دانشجویان با اقتباس از شرایط منطقه آموزش عالی اروپا (EHEA) ، امکان ثبت نام در Pathways دوگانه و تکمیل دو برنامه تحصیلی مختلف را همزمان دارند.

دو دوره به طور کامل به زبان انگلیسی (بین المللی تجارت و مطالعات انگلیسی) تدریس می شود و پنج دوره نیز به صورت جزئی به زبان انگلیسی تدریس می شود.

· بیش از 140 دوره رسمی کارشناسی ارشد دانشگاه .

این دوره ها ، از جمله مدارک بین دانشگاهی و مدارک Erasmus Mundus ، فارغ التحصیلان را به صورت حرفه ای یا یک Pathway تحقیقاتی ارائه می دهد و به آنها امکان دسترسی به برنامه های دکترا را می دهد.

این دوره ها با اقتباس از الزامات EHEA ، در پنج شاخه دانش توزیع می شود: هنر و علوم انسانی ، آموزش ، علوم تجربی ، بهداشت و علوم اجتماعی.

بیست و چهار دوره کارشناسی ارشد به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس می شود - شش مورد از طریق برنامه Erasmus Mundus.

· بیش از 400 دوره کارشناسی ارشد UB و دیپلم تحصیلات تکمیلی .

به صورت چهره به چهره ، آمیخته یا مسافتی ، این دوره ها به منظور جلا دادن مهارت ها و توانایی های دانش آموختگان طراحی شده اند تا بتوانند در یک حوزه حرفه ای تخصص پیدا کرده و متخصصانی را که به دنبال آموزش هستند ، آماده کنند.

48 برنامه دکتری .

با هدف آموزش پیشرفته دانشجو در فنون تحقیق از طریق مجموعه ای سازمان یافته از فعالیتهای آموزشی و پژوهشی انجام شده است که قبل از آماده سازی و دفاع از پایان نامه دکترا ، منجر به اخذ مدرک دکترا می شود. هر ساله بیش از 750 پایان نامه دکتری ارائه می شود.

از آنجا که دانشگاه بارسلونا از لزوم تکمیل ، گسترش و به روزرسانی دانش در دنیای متغیر آگاه است ، یک سری دوره های دیگر را ارائه می دهد ، از جمله برنامه تحصیل در خارج از کشور ، دانشکده تابستانی بین المللی بارسلونا یا دوره های مربوط به زبان اسپانیایی. و فرهنگ ارائه شده توسط انستیتوی مطالعات اسپانیایی .

علاوه بر آن برنامه های دانشگاهی ، دانشگاه بارسلونا طیف گسترده ای از خدمات و امکانات را به دانشجویان ارائه می دهد ، زیرا خدمات مشاوره تحصیلی و شغلی ، بیش از 100000 متر مربع از امکانات ورزشی ، شبکه ای از هفده کتابخانه یا مجموعه ای از سالن های اقامتی و سایر امکانات مسکنUniversitat de Barcelona Alumnos en el Campus 2" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/13/130631_F_EH_003_0212Alumnos.jpg" alt="130631_F_EH_003_0212Alumnos.jpg" />

مکان ها

بارسلونا

Address
Gran Via de les Corts Catalanes,585
08007 بارسلونا, کاتالونیا, اسپانیا