Universidad de Murcia

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مؤسسه آموزش عالی آموزش و پرورش که زیرساخت هایی برای تدریس و تحقیق از تعالی بین المللی دارد. دانشگاهی نوآورانه ، پویا و مسئولانه متعهد به محیط زیست خود که ریشه های تاریخی خود را فراموش نمی کند.

ماموریت ، چشم انداز و ارزشهای Universidad de Murcia

ماموریت دانشگاه هدف یا دلیل وجود خود را تشریح می کند ، و چشم انداز آن بیانگر آنچه می خواهد در آینده شود ، چشم انداز دانشگاه در دراز مدت است.

Universidad de Murcia یک موسسه دولتی آموزش عالی است و دامنه عملی بین المللی دارد. هدف آن کمک به توسعه جامعه است و به عنوان یک عامل پویا با همکاری سایر عوامل اجتماعی عمل می کند. فعالیتهای اصلی آن بر توسعه تحقیقات ، آموزش ، انتقال دانش و انتشار فرهنگ ، اعمال نوآوری و فرآیندهای بهبود مستمر برای همه آنها با هدف دستیابی به سطح بالایی از کیفیت نتایج ، متمرکز است. از طریق یک سیاست شفاف قابل مشاهده است.

ارزش های اصلی آن ، که در کد اخلاق Universidad de Murcia گنجانده شده است ، تعهد ، گفتگو ، احترام و مسئولیت است:

 • این تعهد خواستار تحقق اهداف دانشگاه و اتخاذ جهت دستیابی به این اهداف ، مدیریت و مدیریتی مناسب ، تقویت مسئولیت اجتماعی دانشگاه ، غلبه بر خودخواهی شخصی و شرکتی برای تعامل با دیگران در کارهای دانشگاه و حل مشکلات مشترک است.
 • گفتگو حاکی از تمایل به هماهنگی منطقی و معقول با دیگران برای همکاری مؤثر با در نظر گرفتن موقعیت ، علایق یا وضعیت هر یک ، با هدف حل مسالمت آمیز کسانی است که به دنبال تعادل و اجماع مناسب هستند.
 • احترام به معنای برخورداری از برخورداری از همه افراد با بی طرفی ، تفرقه و ملاحظه ، جلوگیری از تبعیض به دلایل فراتر از شایستگی های آنها و پرهیز از تعصبات ، با توجه به در نظر گرفتن عزت برابر هر انسانی به عنوان یک ارزش عالی است.
 • مسئولیت عبارت است از صادقانه به عهده گرفتن وظایف و تعهدات شخصی خود ، و تمایل به دادن این حساب به هر کسی که مکاتبه کند ، مطابق با اصول اخلاقی که شخصاً فرض شده است ، عمل به عنوان حسن نیت عناصر اصلی ، انسجام و عمل نمونه است.

این ارزشها به نوبه خود با دفاع و ترویج حقوق بشر ، دسترسی جهانی ، برابری بین زن و مرد ، فرهنگ صلح و ارزشهای دموکراتیک ، مشارکت ، میان رشته ای ، تکثرگرایی ، دفاع از محیط زیست مشخص می شوند. و پایداری

10 دلیل برای انتخاب UMU

1. چرا UMU؟

دانشگاه صد ساله استراتژیک در زمان حال قرار گرفته و برای آینده آماده شده است

Universidad de Murcia (UMU) یک موسسه بین المللی با بیش از صد سال قدمت است که ریشه آن به قرن سیزدهم باز می گردد. این دانشگاه بیش از 30،000 دانشجو (2،000 از آنها بین المللی) ، 3000 محقق و استاد و بیش از 1200 کارمند دولت دارد.

2. پیشنهادات چند رشته ای از مطالعات

60 درجه ، 72 کارشناسی ارشد و 36 دکترا

UMU یک دانشگاه عمومی و جامع است که 60 برنامه درجه - 5 درجه دو ، - 72 رشته کارشناسی ارشد و 36 مدرک دکترا در رشته های هنر و علوم انسانی ، مهندسی ، علوم بهداشت ، علوم ، علوم اجتماعی و حقوق ارائه می دهد.

3. شرط آموزش کیفیت

شناخت کیفیت در مراکز و خدمات دانشگاه

Universidad de Murcia بر تعالی دانشگاهی متمرکز شده و نقش بسیار مهمی در پژوهش (350 گروه تحقیق ، 4 موسسه و مراکز تحقیقاتی) ، تدریس و نوآوری در همه زمینه های دانش دارد. علاوه بر این ، با شرکتهای ملی و بین المللی همکاری نزدیک دارد.

4- پیشروی در فناوری دیجیتال ، امنیت سایبری و هوش مصنوعی

پیشرو پروژه های کمیسیون اروپا برای تحقیق و نوآوری در امنیت سایبر

این سرویس طیف گسترده ای از خدمات ، مانند "لولا چتبات" را با هوش مصنوعی ارائه می دهد تا به دانشجویان کمک کند تا مطالعات خود را انتخاب کرده و به سؤالات در فرایند پذیرش پاسخ دهند.

5- ارتباط با بازار کار

بیش از 75٪ دانش آموزان پس از اتمام مدرک مشاغل دریافت می کنند

دانشجویان UMU هم فرصتی برای دنبال کردن پیشرفت فکری و هم مهارت های حرفه ای دارند.

6. دانشگاه آزاد در جهان ، با بیش از 2000 دانش آموز برنامه تحرک بین المللی را ایجاد می کنند

7 برنامه دو زبانه اسپانیایی و انگلیسی و دانشجویان بیش از 50 ملیت

موسسه ما 4 دوره درسی به زبان انگلیسی (حقوق ، مدیریت تجارت و مدیریت ، آموزش ابتدایی و مطالعات انگلیسی) و 3 برنامه تحصیلات تکمیلی (زیست شناسی و فناوری تولید مثل پستانداران ، فن آوری های جدید در علوم کامپیوتر و فیزیک) ارائه می دهد.

7. رضایت دانشجویان بین المللی

در بین بهترین دانشگاه های اروپا توسط دانشجویان واقع شده است

نقطه استقبال بین المللی در UMU (نقطه استقبال بین المللی - IWP) اطلاعاتی درمورد موضوعاتی از قبیل مراحل پذیرش ، اخذ اقامت و قانونی بودن ارائه می دهد.

8- تعهد به جامعه

توجه به تنوع و فرصتهای برابر زنان و مردان

UMU دومین دانشگاه در اسپانیا است که تعداد بیشتری از دانشجویان دارای معلولیت را در خود جای می دهد. از طریق خدمات توجه به تنوع و داوطلبانه ، در "برنامه جامع پردیس پردیس: پردیس بدون محدودیت" تأمین شده توسط دولت اسپانیا ، ONCE و بنیاد REPSOL شرکت می کند.

9. تعهد به اهداف توسعه پایدار سازمان ملل

پروژه از نظر توسعه پایدار دارای بهترین ارزش است

ODSessions پروژه ای است که Universidad de Murcia برای ارتقاء و آگاهی از 17 هدف توسعه پایدار سازمان ملل در حال توسعه است. UMU تا آوریل 2021 با فعالیت های انتشار ، تفریحی ، آموزشی و همبستگی یک ماه به هر یک از این اهداف اختصاص خواهد داد.

10. مورسیا ، شهری برای دانش آموزان

کیفیت زندگی در یک محیط منحصر به فرد در دریای مدیترانه

شهر مورسیا در جنوب شرقی اسپانیا واقع شده است و از مکانی عالی ، هزینه کم زندگی و تنوع بسیار زیاد در پیشنهادات فرهنگی و توریستی بهره می برد. در میادین و تراس های آن می توانید شهری آرام و دوستانه را برای دانش آموزان کشف کنید. با حدود نیم میلیون نفر جمعیت ، این هفتمین شهر اسپانیا است.

کد اخلاق

به منظور تبدیل دانشگاه به عادلانه ترین و صادقانه ترین نسخه ممکن ، آیین نامه اخلاق Universidad de Murcia در سال 2016 تصویب شد ، پس از روندی که در آن تمام گروه هایی که بخشی از آن همکاری می کنند تهیه شده است.

چهار ارزش اساسی که بر اساس آن بنا شده است ، تعهد ، گفتگو ، احترام و مسئولیت ، باید کلیه اقدامات و روابط جامعه دانشگاهی را راهنمایی کند. بنابراین ، اولویت ما توزیع کد اخلاق در کلیه سطوح Universidad de Murcia ، همچنین به دنبال درک و اجرای کامل آنها است.

رعایت مؤثر آن توسط كمیسیون نظارت بر اخلاق (CSCE) ، كه در 4 سپتامبر 2018 تأسیس شده است ، نظارت خواهد شد. این كار توسط افراد مناطق مختلف جامعه دانشگاه و كارشناسان ساخته شده است:

 • آنتونیو خوزه کاراسکو هرناندز. هماهنگ کننده زیرساخت پردیس
 • کارمن سانچز تریگوئروس. مدیر واحد برابری زن و مرد
 • امیلیو مارتینز ناوارو. مسئول تهیه کد اخلاق
 • Francisco Esquembre Martínez. معاون صدراعظم تحقیقات و انتقال
 • خوزه آنتونیو Cascales Saseta. مدیر
 • خوزه رامن سالسدو هرناندز. مدیر کارشناسی ارشد حقوق Bioright: حقوق ، اخلاق و علوم
 • خوان خوزه ورا مارتینز. مدافع دانشگاه
 • Longinos Marín Rives. معاون صدور مسئولیت اجتماعی و شفافیت
 • کبوتر طاس. معاون صدراعظم دانشجویان و خدمات به جامعه دانشگاه
 • خوزه میگوئل روژو مارتینز. رئیس هیئت مدیره شورای دانشجویی Universidad de Murcia

از زمان تأسیس ، CSCE توزیع مجازی و کالبدی کد اخلاق را سازماندهی کرده است. در حال حاضر ، کلیه ساختمانهای Universidad de Murcia ، نه تنها دانشکده ها ، بلکه آنهایی که برای کارمندان نیز در نظر گرفته شده اند ، دارای یک یا دو توزیع کننده با کپی از قوانین اخلاقی هستند که جایگزین می شوند.

علاوه بر این ، همه کارگران جدید Universidad de Murcia هم اکنون کد اخلاق را در حوزه منابع انسانی دریافت می کنند.

اقدامات دیگر مربوط به انتشار کد اخلاق ، ارائه سخنرانی در مورد آن برای دانشجویان جدید برخی دانشکده ها بود که آن را لازم داشتند ، توسط استاد امیلیو مارتینز ناوارو یا تعیین کلاس های درس به عنوان مقادیر کد اخلاق ، مانند اتاق احترام دانشکده علوم ورزشی.

مکان ها

مورسیا

Address
Edificio Rector Soler, 2ª planta.
Campus de Espinardo

30071 مورسیا, منطقه مورسیا, اسپانیا

برنامه ها

کارشناسی ارشد
این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: