توضیحات رسمی را مطالعه کنید

چرا در ULE تحصیل میکنید؟

حداقل ده دلیل برای انتخاب لئون به عنوان یک مقصد دانشگاهی وجود دارد، اگرچه ما مطمئن هستیم که تعداد بیشتری از آنها را خواهید یافت.

 1. بهترین زبان گفتاری - در منطقه لئون، اسپانیایی بسیار خالص، با لهجه کاملا خنثی صحبت می شود. در خیابان های لئون، شما می شنوید مردم اسپانیایی صحبت می کنند.
 2. بهترین هنر حفظ شده - در اینجا شما می توانید جواهرات هنری از همه زمان ها را پیدا کنید. از باقی مانده از دوره رومی، به معماری قرعه کشی قرن بیست و یکم بدون فراموشی کامینو د سانتیاگو معروف و افسانه ای است.
 3. تنوع ملیت ها - ما می خواهیم شما را در جامعه خود در حالی که از محیط بین المللی که ULE به شما پیشنهاد می دهد، ادغام کنید.
 4. برنامه پدر و مادر - اجازه دهید خود را با حامی مالی خود هدایت کنید. این بهترین مشاور شما خواهد بود.
 5. مقصد اقتصادی - زندگی در لئون ارزان است. یک اتاق در یک آپارتمان مشترک بین 150 تا 250 یورو در ماه هزینه می کند، شما می توانید راه رفتن یا دوچرخه به همه سایت ها و اوقات فراغت مقرون به صرفه است.
 6. طبیعت و ماجراجویی - لذت بردن از تمرین اسکی، پیاده روی، کوهنوردی و بسیاری از فعالیت های ماجراجویی دیگر که این استان به شما ارائه می دهد.
 7. Universidad solidaria - همکاری با سرویس همکاری توسعه ما در پروژه های همبستگی شرکت می کند
 8. متعهد به محیط زیست - دفتر سبز به حفظ پایداری و عادات سالم کمک می کند: استفاده رایگان از دوچرخه، کارگاه های آشپزی، بازیافت ...
 9. دانشگاه قابل دسترس - تمام ساختمان ها برای افراد معلول اقتباس شده اند. واحد پشتیبانی برای اطلاع دادن و تسهیل روز به روز به کسانی که این نیاز وجود دارد.
 10. اسپانیا معتبر است - در لئون، منشور magna leonesa، اولین در اروپا، تایید شد و اولین دانشگاه ایجاد شد.

چه چیزی می توانید در ULE تحصیل کنید؟

در دانشگاه ما می توانید آنچه را که می خواهید مطالعه کنید. از کاتالوگ مطالعات و موتور جستجوی افراد استفاده کنید اگر فقط بخواهید زبان اسپانیایی را به عنوان زبان خارجی مطالعه کنید، تمام اطلاعاتی که شما نیاز دارید می توانید در مرکز زبان پیدا کنید.

شما لیستی از هماهنگ کننده های تحصیلی با مخاطبین خود را برای راهنمایی های دانشگاهی که نیاز دارید لیست می کنید.

این امکان پذیر است که موضوعات را به طور کامل به انگلیسی برگردانید. آنها همچنین می توانند با موضوعات در اسپانیایی ترکیب شوند.

114404_photo-1543269865-cbf427effbad.jpgBrooke Cagle / Unsplash

به ULE بپیوندید

آیا می خواهید اعتبارات خود را در دانشگاه خود به رسمیت بشناسید؟

 • اگر شما "به صورت رایگان" حرکت می کنید، باید به دانشجوی دانشجویی مراجعه کنید.
 • اگر به یک دانشگاه با یک توافق (Erasmus، Amicus و غیره) تعلق داشته باشید، فرم درخواست آنلاین ما را پر کنید.

مهلت درخواست: 15 ژوئن برای اول. نیمسال یا سال تحصیلی 1 دسامبر برای ترم دوم

وقتی شروع میکنیم؟

تمام مطالعات ما در دو ترم در هر سال تحصیلی، کمتر از مرکز زبان است که در چهارچوب آن انجام می شود.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
اسپانیایی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:


Universidad de Leon

ما آموزش هایی با هدف توسعه مهارت های تحقیقاتی پیچیده در ارتباط با مطالعات دکترا ارائه می دهیم، که امکان آغاز کار در تحقیقات در زمینه روانشناسی و علوم تربیتی را فراهم می ک ... [+]

درباره

ما آموزش هایی با هدف توسعه مهارت های تحقیقاتی پیچیده در ارتباط با مطالعات دکترا ارائه می دهیم، که امکان آغاز کار در تحقیقات در زمینه روانشناسی و علوم تربیتی را فراهم می کند.

کارگردان به فارغ التحصیلان و فارغ التحصیلان روانشناسی، فارغ التحصیلان تحصیلات ابتدایی، فارغ التحصیلان آموزش پرستاران، فارغ التحصیلان آموزش اجتماعی، فارغ التحصیلان پرستاری، فارغ التحصیلان روانپزشکی، فارغ التحصیلان و فارغ التحصیلان آموزش و پرورش، فارغ التحصیلان علوم بهداشت، فارغ التحصیلان انسان شناسی و فارغ التحصیلان جامعه شناسی... [-]

اسپانیا León
سپتامبر 2019
اسپانیایی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Universidad de Leon

ما آموزش های بین رشته ای در زمینه امنیت سایبری ارائه می دهیم، به دانش آموزان اجازه می دهد تا در مورد تحقیقات انجام شده در زمینه های مرتبط با آن، مورد استفاده قرار گیرند. ... [+]

درباره

ما آموزش های بین رشته ای در زمینه امنیت سایبری ارائه می دهیم، به دانش آموزان اجازه می دهد تا در مورد تحقیقات انجام شده در زمینه های مرتبط با آن، مورد استفاده قرار گیرند.

کارگردان به فارغ التحصیلان در علوم کامپیوتر و مخابرات و به طور کلی به هر

آنچه ما به شما ارائه می دهیمجهت گیری قوی عملی (18 ECTS کارآموزی در شرکت ها).قراردادهای کارآموزی با INCIBE و AEI امنیت سایبری.کارکنان آموزش با تجربه گسترده در عمل حرفه ای.فرصت های شغلی... [-]
اسپانیا León
سپتامبر 2019
اسپانیایی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Address
Campus de Vegazana S/N 24071 León
León, Castile and León, اسپانیا
Address
Av. de Astorga 15 24400 Ponferrada
Ponferrada, Castile and León, اسپانیا