توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Universidad Rey Juan Carlos که در سال 1996 تاسیس شد ، بیش از 46000 دانشجو و حدود 2250 استاد دارد. در آن ، شما می توانید از طریق یک پیشنهاد گسترده و عالی دانشگاهی ، آموزش با کیفیت پیدا کنید. تحصیل در کینگ خوان کارلوس به معنای ورود به یک محیط یادگیری ایده آل است که به شما در رسیدن به اهداف خود ، چه شخصی و چه حرفه ای ، در هیجان انگیزترین آینده کمک خواهد کرد.

Universidad Rey Juan Carlos دارای کادر آموزشی بسیار ماهر در زمینه های مختلف دانش است که در زمینه های آموزشی ، تحقیق ، نوآوری و انتشار فعالیت دارد. این امکانات و تجهیزات فعلی وجود دارد ، به گونه ای که دانش آموز یک آموزش با کیفیت و بسیار تخصصی را برای دسترسی به بازار کار ضروری دریافت می کند .

اشتغال ، نوآوری و بین المللی سه ستون ارتقا یافته توسط Universidad Rey Juan Carlos و اثبات این امر این است که طبق سیستم QS Starts Ranking (سیستم QS Starts) ، در این سه نقطه به عنوان یک دانشگاه 5 ستاره در سال 2019 در نظر گرفته شده است.

Universidad Rey Juan Carlos دارای 740 شرکت تبادل اشتغال است که از اشتغال فارغ التحصیلان حمایت می کند. علاوه بر این ، بیش از 13،500 قرارداد همکاری با شرکت ها و اشخاص برای انجام شیوه های خارجی که به پیشرفت حرفه ای دانش آموزان کمک می کند ، امضا شده است. تعداد دانشجویانی که کارآموزی در خارج از کشور دارند ، تقریباً 20٪ افزایش یافته است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • اسپانیایی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

Universidad Rey Juan Carlos

مقدمه: Universidad Rey Juan Carlos که در سال 1996 تاسیس شد ، بیش از 46000 دانشجو و حدود 2،250 استاد دارد. در آن ، شما می توانید از طریق یک پیشنهاد گسترده و عالی دانشگاهی ... [+]

توصیف

کارشناسی ارشد مدیریت پروژه SAP Logistics (MPLSAP) توسط SAP تأیید شده است و دارای نام معتبر آموزش شریک طلا SAP برای کیفیت در آموزش و اشتغال دانش آموزان است . 100٪ از دانشجویان نسخه های قبلی VII به عنوان مشاوران SAP گواهینامه می شوند و بیش از 95٪ در شرکت های همکار این برنامه مشغول به کار هستند.

این یک مدرک کارشناسی ارشد با مدرک سه گانه است: عنوان اعطا شده توسط URJC ، SAP S / 4 HANA صدور گواهینامه SD یا SAP S / 4 HANA MM گواهینامه و گواهینامه SAP BO.... [-]

اسپانیا Madrid
اکتبر 2019
اسپانیایی
پاره وقت
9 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Universidad Rey Juan Carlos

مقدمه: Universidad Rey Juan Carlos که در سال 1996 تاسیس شد ، بیش از 46000 دانشجو و حدود 2،250 استاد دارد. در آن ، شما می توانید از طریق یک پیشنهاد گسترده و عالی دانشگاهی ... [+]

توصیف

استاد آنلاین در SAP Logistics Project Management URJC یکی از بهترین پیشنهادات آموزشی آنلاین برای آموزش مشاوران SAP در بازار است.

این تأیید توسط شرکت های همکاری که خواستار مشخصات دانشجویان هستند ، می شود و از سال تحصیلی 2015-2016 با ذکر نام طلای SAP اهدا می شود.

این یک مدرک کارشناسی ارشد با صلاحیت سه گانه است: عنوان اعطا شده توسط URJC ، صدور گواهینامه به عنوان مشاور SAP در فرآیندهای فروش و توزیع HANA SCM (C_TS460_1809) و صدور گواهینامه به عنوان مشاور SAP در فرآیندهای خریدهای HAN SCM (C_TS450_1809).... [-]

اسپانیا Madrid
دسامبر 2019
اسپانیایی
پاره وقت
6 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

URJC, una universidad abierta al mundo (WorldMUN '19)