Universidad Rey Juan Carlos

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Universidad Rey Juan Carlos که در سال 1996 تاسیس شد ، بیش از 46000 دانشجو و حدود 2250 استاد دارد. در آن ، شما می توانید از طریق یک پیشنهاد گسترده و عالی دانشگاهی ، آموزش با کیفیت پیدا کنید. تحصیل در کینگ خوان کارلوس به معنای ورود به یک محیط یادگیری ایده آل است که به شما در رسیدن به اهداف خود ، چه شخصی و چه حرفه ای ، در هیجان انگیزترین آینده کمک خواهد کرد.

Universidad Rey Juan Carlos دارای کادر آموزشی بسیار ماهر در زمینه های مختلف دانش است که در زمینه های آموزشی ، تحقیق ، نوآوری و انتشار فعالیت دارد. این امکانات و تجهیزات فعلی وجود دارد ، به گونه ای که دانش آموز یک آموزش با کیفیت و بسیار تخصصی را برای دسترسی به بازار کار ضروری دریافت می کند .

اشتغال ، نوآوری و بین المللی سه ستون ارتقا یافته توسط Universidad Rey Juan Carlos و اثبات این امر این است که طبق سیستم QS Starts Ranking (سیستم QS Starts) ، در این سه نقطه به عنوان یک دانشگاه 5 ستاره در سال 2019 در نظر گرفته شده است.

Universidad Rey Juan Carlos دارای 740 شرکت تبادل اشتغال است که از اشتغال فارغ التحصیلان حمایت می کند. علاوه بر این ، بیش از 13،500 قرارداد همکاری با شرکت ها و اشخاص برای انجام شیوه های خارجی که به پیشرفت حرفه ای دانش آموزان کمک می کند ، امضا شده است. تعداد دانشجویانی که کارآموزی در خارج از کشور دارند ، تقریباً 20٪ افزایش یافته است.

مکان ها

مادرید

Address
Paseo Artilleros s/n
28032 مادرید, جامعه مادرید, اسپانیا