Universidad Autonoma De Madrid

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

UAM یک دانشگاه مدرن است که علاقمند به آموزش عمومی دانش آموزان است. آن را در سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده و در میان 200 بهترین دانشگاه های جهان طبقه بندی شده است. ما به محیط زیست توجه ویژه ای می کنیم و از تلاش های آن در جهت رسیدن به یک محوطه سازگار با محیط زیست، افتخار می کنیم.

این دانشگاه از نظر تحقیقاتی در اسپانیا است، با تعدادی از موسسات تحقیقاتی دانشگاه در محوطه دانشگاه، برخی از خود و دیگران در همکاری با شورای تحقیقات ملی اسپانیا.

فارغ التحصیلان UAM دارای میزان بالا در بازار کار هستند، در حالی که 90٪ از کسانی که به دنبال اشتغال هستند به طور متوسط ​​در عرض چهار و نیم ماه قرار دارند. این انجمن دارای هیئت مدیره است که اخیرا به انجمن کار شغلی دانشگاهی با بیشترین تعداد شرکت ها و نهادها مشغول بوده است.

UAM دارای موافقت نامه های ارزشی بین المللی با برخی از بهترین دانشگاه های جهان است، مثلا از طریق برنامه تبادل اراسموس با دانشگاه های اروپایی؛ بیش از 1000 دانشجو UAM از دیدار با مبادلات مطالعه لذت می برند. ما همچنین با تعدادی از دانشگاه های آمریکای لاتین روابط خوبی داریم.


به عنوان بخشی از تعهد خود به جامعه، ارتباطات قوی خود را با شهرداری ها، موسسات و شرکت ها برقرار می کنیم، و طرف قرارداد های متعدد همکاری و توافقنامه های چارچوب است.

ما تعداد زیادی از فعالیت های فرهنگی، از جمله دوره های تابستانی و برنامه های بشری معاصر داریم. میزانی از طولانی ترین دوره های در حال اجرا و معتبر ترین کنسرت های سازمان یافته دانشگاهی است که هر ساله در سالن کنسرت ملی برگزار می شود.


UAN دارای امکانات ورزشی فراوان، از جمله استخرهای شنا و باز است. UAM برگزاری مسابقات مختلف، هم در داخل و هم در داخل دانشگاه، و دانشجویان آن در برخی از ورزش های مختلف قهرمان هستند. UAM در برنامه های ورزشی سطح بالا که توسط شورای ملی ورزشی تامین می شود، شرکت می کند.

مکان ها

مادرید

Address
Universidad Autónoma de Madrid
Ciudad Universitaria de Cantoblanco

28049 مادرید, جامعه مادرید, اسپانیا