Universidad Autónoma de Barcelona

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Universitat Autónoma د بارسلون (UAB) شناخته شده است هر دو برای برتری خود را در تحقیق و کیفیت آن در آموزش و پرورش. این مرکز مرجع در اروپا است. این شرکت تنها 25 دقیقه از طریق مرکز حمل و نقل عمومی از مرکز بارسلونا، یک شهر جهانشمول در سواحل دریای مدیترانه است. محوطه اصلی در Bellaterra واقع شده است، در قلب یکی از اصلی ترین ستون های صنعتی و تکنولوژیکی اروپا مدیترانه ای است.

در شرکت شما تجربه کامل دانشگاه را تجربه خواهید کرد. محوطه دانشگاه به عنوان یک شهر معتبر از دانش با تقریبا 50،000 ساکنان: دانش آموزان، استادان، محققان و پرسنل اداری و خدمات سازماندهی شده است. در آن شما تمام خدمات لازم را برای آن خواهید یافت: اقامتگاه دانشگاه (بیش از 2000 مکان)، مجموعه ای از کتابخانه های تخصصی، یک مدرسه زبان، امکانات ورزشی (با ورزشگاه، استخر شنا، زمین های فوتبال ...)، یک مرکز از سلامت، رستوران ها، مغازه ها و کافه تریا.

این شرکت برنامه های تحصیلات عالی را در اکثر زمینه های دانش ارائه می دهد:

• درجه 87 درجه مدرک مدیریت کسب و کار و مدیریت، اقتصاد، آموزش ابتدایی و گردشگری با 100٪ تدریس به زبان انگلیسی ارائه می شود و بسیاری از مقاطع دیگر شامل موضوعاتی در این زبان می باشد.

• 315 مدرک کارشناسی ارشد، که هدف آن کسب دانش توسط دانش آموزان آموزش پیشرفته طبیعت تخصصی و چند رشته ای است که هدف آن هر دو حرفه تخصصی و آغاز تحقیق است.

• 68 برنامه دکترا که هدف آن آموزش پیشرفته دانش آموز در تکنیک های تحقیقاتی است که به پایان نامه دکترای خود (1114 پایان نامه در 2015-2016) می رسد. آنها شامل آمادگی و دفاع از یک پایان نامه می شوند و معمولا به مدت سه سال می گذرد. هدف آن آموزش اساتید و محققان بالاترین سطح است. در مجموع 27 برنامه PhD دکترای آموزشی Mention for Excellence دریافت کرده اند. اشاره به دکترای بین المللی مستلزم اقامت در کشورهای مختلف اروپا توسط دکترا و مشارکت اساتید از دانشگاه های بین المللی است.

بعد بین المللی این شرکت به ویژه در خاستگاه دانشجویان بین المللی به خصوص در رشته های کارشناسی ارشد با 2949 دانشجوی بین المللی (40٪) و دکترای دانشجویی با 1703 دانشجوی بین المللی (33٪) و همچنین 1346 دانشجویان بین المللی (5٪) ) این دانشگاه دارای 45 مدرک کارشناسی ارشد و 100٪ تدریس در زبان انگلیسی است.

این شرکت یک دانشگاه است که ترویج نوآوری، اشتغال و کارآفرینی است. این تحقیقات و انتقال را در همه زمینه های دانش ترویج می دهد و در همکاری نزدیک با محیط تجاری و صنعتی محیط زیست، و همچنین با مراکز علمی در منطقه خود مانند ALBA Synchrotron، واقع در پنج دقیقه از محوطه دانشگاه، کار می کند.

این شرکت دارای 352 گروه تحقیقاتی، 57 ادارات و 45 مؤسسه و مراکز است. بسیاری از آنها در همکاری با موسسات مهم علمی ایجاد شده اند، در حالیکه همه فعالیت های تحقیقاتی شدید را انجام می دهند (3316 مقاله در مجلات منتشر شده بر اساس داده های 2015، Thomson Reuters WOK). علاوه بر این، پنج بیمارستان وابسته به دانشگاه نیز در کار تحقیقاتی شرکت UAB مشارکت دارند، سه نفر از آنها با مهر تأیید موسسه سلامت کارلوس III تأیید شده است.

این دانشگاه مشارکت و مشارکت دانشجویان خود را در فعالیت های داوطلبانه و خدمات اجتماعی تشویق می کند، به همین دلیل است که از موسسات مختلف اعطا شده است. علاوه بر این، آن را در میان جامعه برای آگاهی اجتماعی انجام می دهد. این شرکت از مبادلات در برنامه های تحرک حمایت می کند و از استخدام دانشجویان بین المللی (3546 دانشجوی بین المللی تحرک) حمایت می کند. پروژه های اراسموس Mundus، Comenius، Leonardo da Vinci و Erasmus K2 برجسته می شوند. این برنامه های ویژه برای پذیرش و کمک به دانش آموزان بین المللی دارد. در چارچوب برنامه اراسموس، این کشور دارای 1008 موافقتنامه دوجانبه با بیش از 500 دانشگاه اروپایی است. * اطلاعات دوره ای 2015-2016

Fundació UAB بنیاد یو پی اس پروژه های آموزشی، تحقیقاتی و فعالیت های اجتماعی را ترویج می دهد و خدمات تجاری و میراثی را در Autotunoma de Barcelona بارسلونا ارائه می دهد. این مجموعه گسترده ای از دوره های آموزشی و درجه های رسمی CFGS، لیسانس، مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد است.

مکان ها

بارسلونا

Address
Fundació UAB · Edifici Blanc, 1ª planta · Vila Universitària
Campus de la Universitat Autònoma de Barcelona
Bellaterra (Cerdanyola del Vallès)

08193 بارسلونا, کاتالونیا, اسپانیا

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: