توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه سالامانکا (اسپانیایی: Universidad de Salamanca ) یک موسسه آموزش عالی اسپانیایی است که در شهر سلامانکا ، واقع در غرب مادرید ، در منطقه خودمختار کاستیل و لئون واقع شده است . این در سال 1134 تأسیس شد و در سال 1218 توسط پادشاه آلونفسو IX به صندوق ریاست بنیاد گذاشته شد. این قدیمی ترین دانشگاه تاسیس شده در اسپانیا و چهارمین قدیمی ترین دانشگاه اروپایی در عملیات مداوم است. عنوان رسمی "دانشگاه" توسط پادشاه آلفونسو X در سال 1254 و توسط پاپ الکساندر IV در سال 1255 به رسمیت شناخته شد.

سالامانکا دانشجویان کارشناسی و فارغ التحصیل را از سراسر اسپانیا فرا می گیرد ؛ این دانشگاه برتر در اسپانیا است که بر اساس تعداد دانشجویانی که از سایر مناطق است، می باشد. همچنین برای دوره های اسپانیایی خود برای زبان مادری غیر زبان شناخته شده است که هر سال بیش از دو هزار دانشجوی خارجی را جذب می کند. امروز دانشگاه سیلامانکا مرکز مهمی برای مطالعه علوم انسانی است و به ویژه برای مطالعات زبان، و همچنین قوانین و اقتصاد، اهمیت دارد. تحقیقات علمی در دانشگاه و مراکز تحقیقاتی مرتبط با آن انجام شده است، مانند مرکز تحقیقات سرطان، Instituto de Neurociencias de Castilla y León ، مرکز تحقیقات عصبی کاستیا و لئون، Centro de Láseres Pulsados Ultracortos Ultraintensos [Ultrashort Ultraintense Pulse Lasers Centre].

در سال 1992، دانشگاه Salamanca با همکاری دانشگاه کمبریج ، مجمع تستهای زبان در اروپا (ALTE) را تاسیس کرد. در سال 2009، برای تقویت هشتمین سالگرد موسسه، آماده سازی شد.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • اسپانیایی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

La Universidad de Salamanca es parte de tu historia

University of Salamanca
Address
Centro de Formación Permanente. Títulos Propios Universidad de Salamanca, C/Fonseca,2, 1ªplanta 37002 Salamanca - España
سالامانکا, کاستیا و لئون, اسپانیا
وب سایت
تلفن
+34 923 29 46 48