Universitat Politecnica de Valencia - MSc Telecom

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

به تنها دانشگاه فنی در اسپانیا خوش آمدید به ویژگی در همه رتبه بندی دانشگاه های جهان. به 600،000 M2 آموزش جامع خوش آمدید!

به آماده سازی برای دنیای کار به تلاش به نوآوری به کارآفرینی به بین المللی و به تعهد اجتماعی و زیست محیطی

برنامه های به چالش کشیدن و دقیق، اما بالاتر از همه، برنامه های با کیفیت عالی.

UPV را تشویق می کند فرمت های یادگیری جدید و به ارمغان می آورد جهان از کار واقعی به کلاس درس نزدیک تر است. دانش آموزان یاد بگیرند که چگونه برای حل مشکلات:

در آزمایشگاه در کارگاه های آموزشی در اتاق های پروژه در کتابخانه در مرکز تفریح ​​و سرگرمی دانشجویی؛ در مرکز زبان

The UPV دو بار پردیس بین المللی از جایزه تعالی دریافت کرد.

به معنای تایید که درب باز می شود هر دو در داخل و خارج محیط ما است. این دانشگاه دارای مشارکت با موسسات در 50 کشور متفاوت است.

دانش آموزان اجازه می دهد برای تکمیل مطالعات خود در بهترین دانشگاه های جهان، و یا به انجام اولین تجربه کار خود را در زبان دیگر.

Innovation اکوسیستم

The شهر پلی تکنیک نوآوری مرکز عصبی از R & D و نوآوری در UPV است.

این محل که در آن همه اتفاق می افتد است. 1،600 دانشمندان و 400 کارکنان پشتیبانی که کار وجود دارد احاطه بانک ژرم پلاسم؛ آزمایشگاه neurotechnology همهجانبه؛ و خیلی بیشتر ... توسط تجهیزات برش لبه فن آوری. مدل منحصر به فرد از رقابت بر اساس همکاری. امکانات اطلاعات آژانس فضایی اروپا؛  نتایج با تاثیر زیادی اجتماعی

زئولیت نسل بعدی، فراماده نانونوری، دارو هوشمند، تولید سبزیجات، تراشه نوری ...

the UPV است که در میان دانشگاه با بالاترین درآمد حاصل از پژوهش رقابتی: این نیز رهبر ملی در بهره برداری ثبت اختراع. از R & D قرارداد، مشاوره و ارائه خدمات به مجوز تکنولوژی و آف چرخش.

  بهترین امکانات

UPV دارای امکانات مدرن و خدمات عالی، موفق به یک روش کارآمد و پایدار، و همچنین امکانات ورزشی برجسته.

پردیس بدون خودرو است، با بیش از 125،000 M2 فضای سبز، کافه ها با تراس، شعب بانک و مغازه ها.

آن را خوب به می خواهید بیشتر

در را دانشگاه Politècnica د والنسیا ما همه بالقوه ما به نفع جامعه اعمال می شود: آموزش حرفه ای، جذب پژوهشگران، ترویج فن آوری مبتنی بر ایجاد کسب و کار، ما را حل کند مشکلات زندگی واقعی مربوط به تقریبا در هر فعالیت انسانی قابل تصور است.

مراقبت به ما بپیوندید؟  

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
  • Spanish (Spain)

بازدید کنید کارشناسی ارشد(MSc) »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

کارشناسی ارشد مخابرات فن آوری ها، سیستم ها و شبکه

Campus تمام وقت اسپانیا Valencia

در اینجا فرصت برای به دست آوردن مهارت های با یک برنامه کارشناسی ارشد که ادغام دانش مخابرات فن آوری، سیستم ها و شبکه شما داشته باشد. در سپتامبر 2016 نسخه یازدهم آغاز خواهد شد. را دانشگاه Politècnica د والنسیا - اسپانیا. [+]

وزارت ارتباطات از را دانشگاه Politècnica د والنسیا معرفی شما در نسخه یازدهم از کارشناسی ارشد در ارتباطات فن آوری، سیستم ها و شبکه. هدف از این مدرک کارشناسی ارشد دانشگاه رسمی به آموزش متخصصان مجرب در زمینه های مربوط به تئوری سیگنال، ارتباطات راه دور و مهندسی. این برنامه می گیرد بیش از یک سال تحصیلی (600 ساعت). مدرک کارشناسی ارشد رسمی است که به شما به برنامه دو درجه و به دکتری ارتباطات برنامه DCOM -UPV، با برتری توسط دولت اسپانیا گواهی دسترسی داشته باشید. هدف فارغ التحصیلان و مهندسان در بخش مخابرات، محاسبات، علوم فیزیکی و یا صنعتی متخصص در الکترونیک. اهداف هدف اصلی برای آموزش محققان مجرب در دانش مربوط به سیگنال تئوری، ارتباطات راه دور و مهندسی. به طور خاص، تلاش بیشتر خواهد شد در ارتباطات، پردازش سیگنال های دیجیتال و محتوای چند رسانه ای، RF و مهندسی هوا فضا، طراحی و ارزیابی عملکرد شبکه های مخابراتی تلفن همراه و ثابت، انتقال داده ها مهندسی بیش از شبکه های نوری، تلفن همراه و یا لینک های مایکروویو گرفته شده و، آخرین روند در فن آوری های پیشرفته شبکه را قادر می سازد که توسعه شبکه های MULTISERVICE و برنامه های کاربردی زمان واقعی با استفاده از شرایط، یکپارچه سازی سیستم ها، و به طور کلی، در استفاده از این فن آوری برای توسعه جامعه اطلاعاتی. پیشنهاد علمی سیستم های ارتباطی موبایل و بی سیم معماری شبکه و پروتکل برای ارتباطات موبایل تصویر و تکنیک های پردازش تصویری سیستم های ارتباطات دیجیتال تجهیزات ارتباطات ماهواره ای... [-]