Universitat Pompeu Fabra Barcelona

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

گرایش بین المللی آن یکی از ویژگی های متمایز UPF ، یک دانشگاه با "پای خود در بارسلونا و سرش در جهان".

این طرح بین المللی توسط وزارت آموزش و پرورش اسپانیا از طریق مركز بین المللی تعالی (2010) شناخته شده است و از سوی مقام عالی رتبه UPF در رتبه بندی بین المللی به عنوان یکی از دانشگاه های برتر اسپانیا حمایت می شود.

جامعه جهانی

با بالاترین درصد دانشکده بین المللی در اسپانیا و یکی از بین المللی ترین ها در اروپا، هر سال UPF همچنین تعداد زیادی از دانشجویان بین المللی را میزبانی می کند. مثلا دانشجویان بین المللی در سال تحصیلی 2013-14، 36 درصد از دانشجویان کارشناسی ارشد و 52 درصد از دانشجویان دکترا را به خود اختصاص داده اند، که این فرصت را برای تحصیل و انجام تحقیق با دانشکده ها و محققان مشهور بین المللی جذب کرده اند.

شبکه جهانی

این دقیقا این ارتباطات بین المللی و پروژه های با بهترین دانشگاه های جهان است که یکی از مهم ترین دارایی های دانشگاه Pompeu Fabra است. در حال حاضر، UPF توافقنامه های همکاری با 40 دانشگاه رتبه بندی شده در رتبه 100 در جهان با توجه به درجه بالا آموزش و پرورش 2012-13 رتبه بندی.

این انتخاب ما را قادر می سازد تا پروژه های برجسته ای مانند برنامه های جهانی شهرهای بزرگ، مدرسه تابستانی بین المللی که در ارتباط با دانشگاه کالیفرنیا، لس آنجلس اجرا می شود، یا برنامه های دوره دو و مشترک در سطح تحصیلات تکمیلی.

تحرک

با استفاده از شبکه گسترده توافق نامه های ارزشیابی با بیش از 250 دانشگاه، برنامه های تحرک دانشگاه دانشگاه Pompeu Fabra غنی سازی دانشگاه با 1529 دانش آموز از 40 کشور مختلف (سال تحصیلی 2012-13) را تأمین می کنند و 30 درصد از فارغ التحصیلان UPF مجبور به انجام تبادلات در خارج از کشور یک عامل تمایز در رزومه آنها.

مکان ها

بارسلونا

Address
Universitat Pompeu Fabra,
Plaça de la Mercè, 10-12

08002 بارسلونا, کاتالونیا, اسپانیا

اعتیار سنجی ها

EFMD Equis Accredited