Universidad Politécnica de Cartagena

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

خوش آمد

UPCT در سال 1998 تاسیس شد.

حتی اگر علم و مهندسی، اقتصاد چنین یک سنت طولانی مدت در کارتاهنا از UPCT جوانترین دانشگاه در سراسر اسپانیا است.

می توان گفت که، ترکیبی از سنت و مدرنیته به ما می دهد یک شخصیت پر جنب و جوش، ماجراجو و نوآورانه است. صدها نفر از دانشجویان از سراسر اروپا و امریکا لاتین در حال حاضر در دانشگاه ما ثبت شده است. ما تا حد زیادی از دانشجویان استقبال از سراسر جهان است و ما به شدت قدردانی تجربه زندگی متفاوت و تنوع آنها به Cartagena به ارمغان بیاورد.

در نتیجه، تعجب آور نیست که بسیاری از دانش آموزان در سراسر جهان در حال حاضر برای یکی از برنامه استاد ما ثبت شده است و یا در حال حاضر برای پذیرش برای انجام یک دکترای با ما اعمال می شود. ما می خواهیم به ادامه برای تنظیم یک مقدار بالا به فضای بین المللی است. تعهد بین المللی ما توسط شرکت با دانشگاه مورسیا در سال 2010 تشویق شد.

که فرصت وجود دارد برای تحصیل در دانشگاه فنی کارتاگنا؟

به منظور پیدا کردن چگونه به شروع به تحصیل در UPCT، به شما توصیه می کنیم برای تماس با دفتر بین المللی ما است. کارکنان ما خوشحال به اطلاع شما در مورد توافق نامه ما با دانشگاه های همکار، کمک هزینه تحصیلی، برنامه های دکترا و با هر گونه سوال دیگر شما ممکن است داشته باشد.

چگونه در UPCT ثبت نام کنم و الزامات چه هستند؟

نرم افزار مورد نیاز برای برنامه مطالعه کارشناسی

قبل از ثبت نام برای یک برنامه دوره کارشناسی (درجه کارشناسی)، شما باید به ترجمه و به اعتبار دوره متوسطه خود را ترک گواهی. این روش تا ثابت کند که گواهینامه خود را معادل اسپانیایی "Bachillerato" لازم است. به "Ministerio د Educación فارسی"، یک سازمان آموزش و پرورش اسپانیایی، مسئول اعلام دیپلم دبیرستان خود را است.

دانشگاه Nacional د Educación فاصله (UNED)، یک آموزش از راه دور دانشگاه، یک آزمون پذیرش برای دانشجویان بین المللی آماده کند. دانش آموزان از اتحادیه اروپا و یا از کشورهایی که به توافق با دانشگاه ما، دسترسی مستقیم به تحصیل و موظف به آزمون. علاوه بر این، به عنوان بسیاری کلاس ها در اسپانیایی انجام، شما باید دانش کافی از زبان اسپانیایی است.

نرم افزار مورد نیاز برای یک برنامه تحصیلات تکمیلی

به عنوان یک قاعده، اگر شما علاقه مند به استفاده از یک برنامه درجه کارشناسی ارشد، شما باید یک درجه یا معادل آن لیسانس را تکمیل کرده اند.

مگر در مواردی که مدرک خود را از حوزه آموزش عالی اروپا، شما می توانید از صدور گواهینامه از درجه خود را در وب سایت از UPCT به دست آورد، در زمان ثبت نام برای یکی از برنامه های ما اطلاعات بیشتر در مورد اعدام روند نرم افزار به شما خواهد شد به شما از طریق ایمیل ارسال پست الکترونیکی.

مدارک زیر لازم برای ثبت نام در دانشگاه ما عبارتند از:

پاسپورت معتبر مدرک دانشگاهی که شما را قادر می سازد به درخواست برای یک برنامه مطالعه کارشناسی ارشد صدور گواهینامه رسمی از مدرک دانشگاهی خود را مجموعه ای از گواهی نامه های دانشگاهی رسمی و یا متن که نشان می دهد در بر داشت زیر: تاریخ که مطالعات خود را انجام شد نام از مطالعات خود را افراد تحت پوشش نمرات شما در هر موضوع به دست آورده

این می تواند ممکن است که شما باید برای ارسال اسناد و مدارک اضافی برای حمایت از درخواست شما. در گذشته، اسناد خود را باید:

رسما توسط مقامات مسئول صادر شده است. ارسال شده قانونی.

لطفا فقط کپی گواهی گواهی اصلی خود را و از ترجمه ارسال کنید. هرگز ارسال اصل!

ما توصیه می کنیم شما برای تماس با خود و یا سفارت اسپانیایی برای دریافت اطلاعات بیشتر.

چه کاری می تواند شما را در دانشگاه فنی کارتاگنا مطالعه؟

UPCT ارائه می دهد دانش آموزان ما چندین برنامه مختلف مطالعه:

برنامه های مدرک لیسانس. برنامه های مدرک کارشناسی.

دانشکده معماری و ساختمان

تحصیل در رشته مهندسی ساختمان. تحصیل در رشته معماری اصول. مدرک کارشناسی ارشد در میراث معماری. مدرک کارشناسی ارشد در علوم و فناوری ساختمان.

دانشکده مهندسی عمران

در رشته مهندسی عمران. تحصیل در رشته مهندسی انرژی و منابع معدنی. مدرک کارشناسی ارشد در مهندسی آب و خاک. مدرک کارشناسی ارشد در مهندسی عمران.

دانشکده فنی و مهندسی کشاورزی

مدرک کارشناسی ارشد در تکنیک های پیشرفته برای کشاورزی مواد غذایی تحقیق و توسعه. درجه در سیستم کشاورزی، مواد غذایی و مهندسی و زیست شناسی کارشناس ارشد مهندسی زراعی Interuniversity اصلی در بیوانفورماتیک

دانشگاه علم و صنعت

تحصیل در رشته مهندسی برق. تحصیل در رشته الکترونیک و اتوماسیون صنعتی. تحصیل در رشته مهندسی مکانیک. در رشته مهندسی شیمی صنعتی. تحصیل در رشته فن آوری های صنعتی مهندسی صنایع. مدرک کارشناسی ارشد در رشته مهندسی محیط زیست محیط زیست و پایدار است. مدرک کارشناسی ارشد در انرژی های تجدید پذیر. مدرک کارشناسی ارشد در الکتروشیمی، علم و صنعت. مدرک کارشناسی ارشد در رشته مهندسی صنایع. استاد دانشگاه در سیستم های الکترونیکی و ابزار دقیق

دانشکده نیروی دریایی و مهندسی اقیانوسی

درجه معماری دریایی و مهندسی دریا. استاد دانشگاه در رشته مهندسی دریایی و اقیانوس

دانشکده فنی و مهندسی ارتباطات

تحصیل در رشته مهندسی کامپیوتری-مخابراتی. درجه در سیستم های مخابراتی. مدرک کارشناسی ارشد در رشته مهندسی مخابرات. Interuniversity استاد در ارتباطات تلفن همراه و محتوای دیجیتال

دانشکده علوم اقتصادی و کسب و کار

در رشته مدیریت و مدیریت کسب و کار. درجه کارشناسی ارشد در مدیریت کسب و کار و در مدیریت نهادهای توریستی. درجه کارشناسی ارشد بین دانشگاه در امور مالی شرکت و حسابداری. درجه کارشناسی ارشد در مدیریت کسب و کار (MBA) بین دانشگاه درجه کارشناسی ارشد در واسطه کار و ارشاد. بین دانشگاه درجه کارشناسی ارشد در پیشگیری از خطر شغلی. برنامه های بین المللی MBA. تجارت در اتحادیه اروپا: یک رویکرد حقوقی و اقتصادی.

مرکز دانشگاه دفاع (مدرسه وابسته عمومی)

درجه سازمان های صنعتی.
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

از دوره های ارشد بازدید کنید » بازدید کنید MBAs »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

Master In Agriculture Sciences (15 Month Internship Program With Stipend)

Campus تمام وقت 15  October 2018 اسپانیا Cartagena

This Master program's main objective is to train researchers in the field of agricultural and food development. All current indicators show that an increase in the critical mass of researchers in this area in the EU is necessary; although agriculture, from the production stage to processing and manufacturing has a very broad field in which you can research and innovation, there are certain horizontal working tools that allow train students with excellent technical capabilities and application to areas as varied as the environment, animal and plant genetics and improvement, food processing or pest control. These facts have led us to formulate a Master's program has four distinct modules, one of methodological courses and three fundamental courses. [+]

The Master program of Advanced Techniques in Research and Agricultural Development and Food intends to start university students in research in this field. The program is based, on the one hand, the research conducted at the School of Agricultural Engineering and secondly, in the technological development of the Spanish agriculture and food sector.

This Master program's main objective is to train researchers in the field of agricultural and food development, as all current indicators show that an increase in the critical mass of researchers in this area in the EU is necessary; although agriculture, from the production stage to processing and manufacturing has a very broad field in which you can research and innovation, there are certain horizontal working tools that allow train students with excellent technical capabilities and application to areas as varied as the environment, animal and plant genetics and improvement, food processing or pest control. These facts have led us to formulate a Master's program has four distinct modules, one of methodological courses and three fundamental courses.... [-]


استاد در فن آوری های تلفن همراه و شهرستانها هوشمند (mmtsc)

Campus تمام وقت 15  October 2018 اسپانیا Murcia

MMTSC کارشناسی ارشد که اجازه می دهد تا دانش آموزان به دست آوردن دانش، مهارت و توانایی های لازم برای تعامل با چالش های فن آوری مربوط به فن آوری تلفن همراه برای شهرهای هوشمند است. MMTSC شامل دوره های استانداردهای پهن باند بی سیم و فن آوری، هوشمند شهرهای فن آوری و مدیریت داده ها، بزرگ و گسترش داده، اینترنت اشیا (اینترنت از چیزهایی)، شهری انفورماتیک، شهرها تطبیقی، حمل و نقل هوشمند، امنیت داده ها، کارآفرینی در معرض خطر سرعت در حال تغییر مناطق فن آوری، توسعه تلفن همراه نرم افزار، بهره برداری و مدیریت شبکه های جدید دیجیتال، سنسورهای رمان ها، دیسک و تبادل نظر و ... و خیلی بیشتر. دانش آموزان نقش فن آوری و داده ها در شهرستانها کشف، و آنها را یاد بگیرند که چگونه به شرکت در ایجاد شهرستانها هوشمند. [+]

MMTSC کارشناسی ارشد که اجازه می دهد تا دانش آموزان به دست آوردن دانش، مهارت و توانایی های لازم برای تعامل با چالش های فن آوری مربوط به فن آوری تلفن همراه برای شهرهای هوشمند است. MMTSC شامل دوره های استانداردهای پهن باند بی سیم و فن آوری، هوشمند شهرهای فن آوری و مدیریت داده ها، بزرگ و گسترش داده، اینترنت اشیا (اینترنت از چیزهایی)، شهری انفورماتیک، شهرها تطبیقی، حمل و نقل هوشمند، امنیت داده ها، کارآفرینی در معرض خطر سرعت در حال تغییر مناطق فن آوری، توسعه تلفن همراه نرم افزار، بهره برداری و مدیریت شبکه های جدید دیجیتال، سنسورهای رمان ها، دیسک و تبادل نظر و ... و خیلی بیشتر. دانش آموزان نقش فن آوری و داده ها در شهرستانها کشف، و آنها را یاد بگیرند که چگونه به شرکت در ایجاد شهرستانها هوشمند.... [-]


ویدئو ها

Come and study in Cartagena, Spain

Cartagena, Spain Travel Guide - Must-See Attractions