توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Unisport، عرصه ورزش مدرسه کسب و کار.

Unisport مدرسه کسب و کار در بخش ورزش است. در اینجا مدیریت کسب و کار، ورزش و شور و شوق مخلوط می شوند. ما در TecnoCampus ماتارو (بارسلونا) واقع، در یک محیط مساعد برای همکاری بین دانشگاه و محیط کسب و کار است که در آن نوآوری و کارآفرینی هستند مواد تشکیل دهنده اساسی برای موفقیت در نظر گرفته شود.

با بیش از 20 سال تجربه در آموزش مدیران ورزشی، معلمان ما حرفه ای در بخش، تشکیل یک تیم آموزش با طرز فکر باز و مشارکتی و با چشم انداز بین المللی روشن است.

ما پرشور در مورد این ورزش است. ما به آموزش حرفه ای قادر به نوآوری پیشرو و کارآفرینی، افرادی که ارزش اضافه کردن به سازمان خود، کارکنان و مشتریان خود را در دائما در حال رشد است و با نیازهای واضح و روشن از حرفه ای.

این به ما انگیزه ببینید که چگونه، سال به سال، دانش آموزان ما از قطعی پیوند این ورزش آینده حرفه ای خود را، و ما می توانیم برای حفظ ارتباط با آنها را پس از فارغ التحصیلی، به دنبال هم افزایی که به ما اجازه حرکت به جلو با هم دوباره.

در Unisport ما با استفاده از فن آوری های جدید به خارج کردن بهترین در شما، دقیق و خواستار، اما با انعطاف پذیری ارائه آموزش بر روی خط، همه در یک محیط مشترک است. هر کجا که هستید، به شما خواهد شد Unisport.

آیا شما اجاره؟

ماموریت، چشم انداز و ارزش ها

این ماموریت این است که چه دلیل ما برای بودن، هدف ما تعریف می کند و رسیدن به هدف اساسی برای گروه های ذینفع مختلف که ما را احاطه:

مدیران آموزش و حرفه ای در بخش ورزش، تحت معیارهای دقیق کیفیت، نوآوری، روحیه کارآفرینی و بین المللی روشن است.

چشم انداز ما این است که تصویر ما از UNISPORT دراز مدت داشته باشد، ما می خواهیم باشد یا بالاتر باقی می ماند:

منجر ورزشی بین المللی ایجاد ارزش بازار محور های ورزشی و جامعه و به خصوص برای دانش آموزان ما و گروه آموزش کارکنان ما است.

ارزش های ما روح ما هستند. در پس زمینه راه ما از انجام کارها است، چیزی که ما باور و آنچه که ما در تمام اعمال ما چاپ:

تلاش، دقت، کارآفرینی، پایداری، بهبود مستمر، چشم انداز بین المللی و فرصت های برابر.

بین المللی

ورزش و حد و مرزی ندارد. فناوری، تلویزیون، توریسم اینترنت، حمایت مالی، حوادث، ورزش ... تنها برخی از عوامل که به جهانی شدن ورزش در دهه گذشته کمک کرده است.

باشگاه ها و لیگ های دیگر تنها در سطح ملی رقابت: در فوریه 2013، به عنوان مثال، باشگاه های لیگ برتر به زبان فارسی به یک کلاه از افزایش دستمزد از قالب های مربوطه خود را برای 3 سال زیر به توافق رسیدند. با توجه به باشگاه های خرید اولیه توسط میلیاردرهای خارجی این اقدام با هدف کاهش خطر تشدید دستمزد. بدون شک این تصمیم، گرفته شده در لندن، اثر آن بر باشگاه های فوتبال در سراسر اروپا خواهد داشت.

در زمان های دیگر، یک مدل وارداتی از کشورهای دیگر مانند مورد ورزشگاه کسب و کار کم هزینه، شما می توانید کل یک صنعت شدیدا تکان بدهم.

اینها فقط چند نمونه از یک واقعیت است که هر مدیر ورزشی نمی تواند چشم پوشی هستند.

در Unisport ما اعضای (انجمن آمریکایی شمالی برای مدیریت ورزشی) NASSM و EASM (انجمن اروپایی برای مدیریت ورزشی) و سعی کنید به پهلو به پهلو از هر چیزی که در بازار ورزشی جهانی اتفاق می افتد، تجزیه و تحلیل پیامدهای احتمالی برای رقابت حفظ بخش در اسپانیا.

همه دانش آموزان ما به مجلات مانند ورزشی کسب و کار بین المللی مشترک، ترویج بازتاب در مورد موضوعات مرتبط ترین و چشم انداز جهانی از صنعت ورزش.

این دیدگاه است بزرگترین نمود آن در باقی می ماند فنی در خارج از کشور، دانش آموزان ما این فرصت برای یادگیری سیستم های ورزشی دیگر از اسپانیایی، بازدید امکانات ورزشی منحصر به فرد و یا شرکت در رویدادها و جلسات با بلندگوهای سطح بالا.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • اسپانیایی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

UNISPORT MANAGEMENT SCHOOL

برای آموزش دانش آموزان به عنوان مدیریت ورزشی حرفه ای، مهارت های لازم برای رهبری و سازمان های مختلفی، مسابقات و رویدادهای ورزشی با تمرکز بین المللی و مهارت های چشم انداز ا ... [+]

هدف برنامه: برای آموزش دانش آموزان به عنوان مدیریت ورزشی حرفه ای، مهارت های لازم برای رهبری و سازمان های مختلفی، مسابقات و رویدادهای ورزشی با تمرکز بین المللی و مهارت های چشم انداز استراتژیک روشن به دست آوردن.

گیرندگان: مردم پرشور ورزشی، مرتبط و یا به بخش ورزش و که می خواهند برای توسعه حرفه ای خود را در یک بخش با آینده ای بزرگ و نیازهای حرفه ای است.

حجم کار: 1500h (ECTS هم ارزی: 60 واحد)

واحدهای دورهB101 محیط ورزششرکت B102 ورزشیB103 مدیریت اقتصادی و مالی اعمال شده به ورزشبازاریابی B104 ورزشیمدیریت B105 مردمB125 طراحی و مدیریت از امکانات ورزشیمدیریت B126 از فعالیت های ورزشیB130 ورزشی مدیریت رویدادهاB134 دپورتیوو امنیت و پروتکلمدیریت استراتژیک در ورزش B108B109 حقوق ورزشمهارت های B110 و اخلاق کسب و کارB111 ورزشی 2.0: شبکه های اجتماعی در سازمان های ورزشیB112 ورزشی مسئولTFM نهایی کار استادروش شناسیروش انعطاف پذیر اقتباس به زندگی شماپردیس آنلاین از 24h در دسترس / 365 روزتدریس خصوصی شخصیمواد آموزشی همیشه به روزکلاس های فردی از طریق کنفرانس ویدئوییمطالعات موردیپردیس سازگار با دستگاه های تلفن همراهاشتراک رایگان به مجلات صنعتدسترسی به منابع تخصصیبین المللی فنی باقی می ماندفعالیت های کلاس درسدادناستخدام... [-]
اسپانیا Barcelona
زمان ثبت نام باز است
اسپانیایی
21 ماهها
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
UNISPORT MANAGEMENT SCHOOL

Capacitar AL alumno کومو حرفه ای د لا GESTION دپورتیوا، adquiriendo لاس competencias necesarias برای dirigir انجام کار TIPO د organizaciones deportivas باهم سازمان ملل کل ... [+]

Objetivo دل Programa: Capacitar AL alumno کومو حرفه ای د لا GESTION دپورتیوا، adquiriendo لاس competencias necesarias برای dirigir انجام کار TIPO د organizaciones deportivas باهم سازمان ملل کلرو enfoque اینترناسیونال.

Destinatarios: افراد apasionadas دل deporte، vinculadas ای بدون AL دپورتیوو بخش، Y فونز quieran desarrollar سو کاررا EN بخش سازمان ملل متحد د FUTURO Y باهم GRANDES necesidades د profesionalización.

Carga lectiva: 1175h (ECTS Equivalencia: 47 créditos)

CURSO MÓDULOS DEL B101 ال entorno دل deporte B102 لا دپ... [-]
اسپانیا Barcelona
زمان ثبت نام باز است
اسپانیایی
16 ماهها
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
UNISPORT MANAGEMENT SCHOOL

این آموزش ترکیبی از دانش، ابزار و تکنیک های روانشناسی ورزش و اجرایی مورد نیاز برای توسعه رقابت از ورزشکاران و ورزش حرفه ای با استفاده از ابزار است که شامل مربیگری برای رس ... [+]

هدف برنامه: این آموزش ترکیبی از دانش، ابزار و تکنیک های روانشناسی ورزش و اجرایی مورد نیاز برای توسعه رقابت از ورزشکاران و ورزش حرفه ای با استفاده از ابزار است که شامل مربیگری برای رسیدن به سفارشی سازی مداخله و در نتیجه دستیابی به ملاقات دقیقا نیاز مورد نیاز است.

گیرندگان: مردم پرشور از ورزش، رهبری، مشتاق به یادگیری یک حرفه جدید پررونق در تمام بخش های.

حجم کار: 600H (ECTS هم ارزی: 24 واحد)... [-]

اسپانیا Barcelona
زمان ثبت نام باز است
اسپانیایی
8 ماهها
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
UNISPORT MANAGEMENT SCHOOL

آموزش دانش آموز را به طراحی، برنامه ریزی، ترویج و توسعه هر نوع رویداد ورزشی، اوقات فراغت یا رقابت، با چشم انداز استراتژیک و تمرکز بین المللی روشن. ... [+]

هدف از برنامه: آموزش دانشآموزان برای طراحی، برنامه ریزی، ترویج و توسعه هر نوع ورزش، رویداد ورزشی، رقابت با دیدگاه استراتژیک و تمرکز بین المللی روشن.

گیرندگان: مردم پرشور ورزشی، مرتبط و یا به بخش ورزش و که می خواهند برای توسعه حرفه ای خود را در یک بخش با آینده ای بزرگ و نیازهای حرفه ای است.

بار تحصیل: 1025 ساعت (معادل ECTS: 41 اعتبار)

واحدهای دورهB122 سازمان ورزشB126 مدیریت فعالیت های ورز... [-]
اسپانیا Barcelona
زمان ثبت نام باز است
اسپانیایی
14 ماهها
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی