UDIMA - Universidad a Distancia de Madrid

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

چه UDIMA ؟

گسترش دانشگاه مادرید ( UDIMA ) یک موسسه آموزشی تصور و طراحی در درجه اول برای نیازهای مردم قرن بیست و یکم است: حرفه ای که، به دلایل از جدول زمانی، تحرک، جغرافیایی و یا خانواده فاصله آشتی، نیاز به دانشگاه باز و انعطاف پذیر که اجازه می دهد به ترکیب این مطالعه را با خصوصیات هر یک از دانش آموزان، به منظور به دست آوردن مدرک دانشگاهی رسمی معتبر و به رسمیت شناخته شده، اقتباس به اروپا و تماس با جهان از کسب و کار، که همچنین اشتغال خوب ارائه و یا بهبود آن در حال حاضر است.

چگونه هر دانش آموز سازگار؟

ارائه کلاس های درس مجازی برنامه دسترسی نامحدود ساده و دائمی، هر روز از ترم. شخصیت از UDIMA یک دانش آموز در آموزش، بعد حرفه ای و انسانی خود است.

مشاوره هر دانش آموز یک راه شخصی، به ویژه در روند ثبت نام، انتخاب دوره ای که به بهترین وجه متناسب زمان در دسترس و ظرفیت هر یک از. از طریق نظارت مستمر معلمان و معلمان در محیط نزدیک، مستقیم و واقعی است.

برنامه ریزی مطالعه از طریق "راهنمای تدریس برای دوره" انجام فعالیت های آموزشی و تحویل در یک سیستم ارتباطی و ارزیابی مستمر که در آن فعالیت های پیشنهادی برای جذب تدریجی دانش طراحی ساده، شامل ابزار عملی آن.

روش مطالعه @ D در نزدیکی دانشگاه

ما دانشگاه @ D نزدیک چرا که ما استفاده فناوری اطلاعات و ارتباطات جدید را به دانش به دانش آموز. فرایند تدریس یادگیری از طریق کلاس های درس مجازی UDIMA توسط ارزیابی مستمر، و همیشه با یک برنامه ریزی دقیق از آنچه که دانش آموزان در هر فعالیت و ارتباط مستقیم و مداوم با معلمان خود را از طریق انتظار می رود انجمن ها، آموزش ها و فن آوری تلفن های نوآوری و ارتباطات، امکان ارتباط زمان واقعی است.

در پایان هر ترم، دانش آموز دانش به دست آورد در کلاس درس امتحانات نهایی نشان می دهد. دلیل دیگری که ما اجازه می دهد به عنوان دانشگاه به رسمیت شناخته شود @ D نزدیک تعداد زیادی ما از سایت های مورد بررسی است. وجود دارد است محل سؤال از UDIMA در نزدیکی شما. در اسپانیا ما در آلیکانته، ارندا دی دوئرو، بارسلونا، بیلبائو، Collado از ویلللبا، کوردوبا، لاکرونیا، لاس پالماس، مادرید، مالاگا، مریدا، اوویدو، پالما د مایورکا، سویا، تنریف، والنسیا، Vigo و ساراگوسا هستند. ما همچنین دفاتر در کشورهای دیگر در اروپا، امریکا و آفریقای دارند. علاوه بر این، به جای نیازهای خود را، ما زمان و روز های مختلف به طوری که شما می توانید به عنوان امتحانات بهترین وجه مناسب شما را سازماندهی کنند. کلیه رشته های ما و استاد در ماه فوریه و سپتامبر آغاز خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی تاریخ دکتری، موسسه زبان و خود، عنوان وب را ببینید.

خدمات دانشجویی

تشخیص های اعتباری (امکان سنجی)

اگر شما می خواهید برای انجام انتقال فایل از دانشگاه دیگری، ما یک مطالعه شناخت اعتباری رایگان برای تعیین مطالب که یک دانش آموز می تواند اعتبار رایگان میشود؛ دانش آموز باید 10٪ از هزینه ثبت نام برای اولین بار برای هر موضوع که آنها در نهایت تصمیم به شامل در فایل خود را پرداخت.

مصالحما یک تحریریه فنی مسئول در حال توسعه مواد لازم برای مطالعه موضوعات مختلف و 100٪ برای آموزش آنلاین اقتباس شده است. علاوه بر این، مواد را در قیمت از موضوع، آنچه ما را از دیگر دانشگاه های آنلاین مختلف گنجانده شده است.

کتابخانه دانشگاه به Hypatia

کتابخانه دانشگاه به Hypatia بخشی از خدمات پشتیبانی برای تحقیق، مطالعه و تدریس است. با توجه به ماهیت نظام آموزش و پرورش ما بر اساس استفاده از تکنولوژی اطلاعات و ارتباطات و محدوده جغرافیایی محل اقامت دانش آموزان ما، مجموعه کتابخانه بسیار گسترده ما عمدتا از طریق اینترنت قابل دسترسی است.

بورس های تحصیلی و کمک های مالی

ما به دانش آموزان ما با یک سرویس شخصی از طریق بخش مدیریت کمک های مالی برای کمک به برای رفع برای کمک هزینه تحصیلی برگزار شده توسط وزارت آموزش و پرورش، فرهنگ و ورزش (MECD) در دسترس ساخته شده است. در این کمک امکان تشکیل بخشی از برنامه اراسموس است، از یک UDIMA شامل است، و موسسه آموزش عالی اروپا در دانشگاه منشور اراسموس (EUC)

شغلی و کارآفرینان

ما با ارائه دانش آموزان با مجموعه ای از خدمات به منظور تسهیل ورود آنها به بازار کار است. به طور مشابه، ما ارائه می دهیم شرکت اقدامات لازم را برای رفع نیازهای خود در فرآیند انتخاب از ابزار های حرفه ای واجد شرایط است.

واحد ناتوانی UNE UDIMA

متشکل از استادان و کارکنان، هدف اصلی آن به دانش آموزان با نیازهای ویژه ناشی از یک موفقیت ناتوانی در برنامه های آموزشی خود و ترویج پیوستن به بازار کار است.

مکان ها

مادرید

Universidad a Distancia de Madrid

Address
Carretera de La Coruña, KM.38,500
Vía de Servicio, nº 15 28400
Collado Villalba MADRID

28400 مادرید, جامعه مادرید, اسپانیا
وب سایت
تلفن
+34 918561699 o +34 914444920

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: