UCAM Universidad Católica San Antonio de Murcia

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

UCAM (Universidad Católica de Murcia) یک دانشگاه خصوصی است که در سال 1996 با یک مأموریت روشن تأسیس شده است: آموزش دانش آموزان با دانش و مهارت برای خدمت به جامعه ، کمک به گسترش بیشتر دانش بشر از طریق تحقیق به عنوان بخشی جدایی ناپذیر در پیشرفت انسان. و بشر و شرکت در مأموریت انجیلی کلیسای کاتولیک در زمینه های آموزش و فرهنگ.

شخص به شخص ، رو در رو

دانشجویان UCAM می توانند توجه شخصی داشته باشند که متناسب با نیازهای آنها باشد. کارکنان UCAM روابط شخصی را در زمینه یادگیری ارزشیابی می کنند ، به همین دلیل به هر دانش آموز معلم شخصی داده می شود و کلاس هایی با تعداد کمی از همکلاسی ها برگزار می شود. تنوع برنامه های آکادمیک ارائه شده ، دائماً متناسب با نیازهای واقعی جامعه و به رسمیت شناختن آن در منطقه آموزش عالی اروپا ، نشان دهنده این دستورالعمل اصلی است: هر دانشجویی دلیلی برای UCAM برای ادامه کار خود در تلاش برای کمال است.

as

یادگیری در عمل

Universidad Católica San Antonio de Murcia دانش آموزان را قادر می سازد مهارت های دنیای واقعی خود را توسعه دهند. clalt = "ass infralt =" پردیس ، گشت و گذار ، آزمایشگاه ها و استودیوها به همراه موضوعات عملی ارائه شده ، دانشجویان را آماده می کند تا دانش خود را به کار گیرند. هر دانشجو متوقف می شود که کارآموزی را در موسسات دولتی یا خصوصی که در آن زمینه ای از تخصص خود در آینده کسب می کند ، بگذراند. UCAM بیش از 90 گروه تحقیقاتی را ارائه می دهد که با همکاری نزدیک با شرکتهایی مانند "کوکا کولا" ، "دانون" ، "وودافون" یا "زیمنس" همکاری می کنند.

بیش از دانش ، ارزش ها

UCAM به عنوان یک مؤسسه کاتولیک متعهد به کلیسا ، بیشتر از ارائه آموزش با کیفیت عالی عمل می کند. انتقال ارزش ها ستون این دانشگاه است و چیزی است که باعث تغییر در آینده دانش آموزان ما می شود: آنها نه تنها متخصصان بزرگی خواهند شد بلکه یک اخلاق و همدلی شخصی قوی نیز ایجاد می کنند. تشکیل UCAM یکپارچه ، جامع است و فرصتهای گسترده ای را برای توسعه شخصی از طریق فرصت های داوطلبانه ، کنگره ها ، سمینارها ، پروژه های تحقیقاتی و خدمات مذهبی فراهم می کند.

5131_como-ir-llegar-universidad-catolica-san-antonio-murcia-ucam.jpg

باز و جهانی

با یک حرفه ای قوی بین المللی ، دانشجویان UCAM این فرصت را دارند تا چشم انداز جهانی خود را از طریق برنامه های مشترک ، همکاری ها و توافق های مبادله با بیش از 400 دانشگاه در سراسر جهان ، از جمله UC Berkeley ، Stanford ، Università di Bologna ، National National Singapore (NUS) توسعه دهند. ) ، دانشگاه فنی نانیانگ (NTU) و PUC - Rio Grande do Sul. دفاتر UCAM در چین ، اندونزی ، ویتنام ، امارات متحده عربی ، کلمبیا ، مکزیکو ، اکوادور ، پرو ، ترکیه با یکدیگر برای تدوین استراتژی بین المللی این دانشگاه همکاری می کنند.

نخبگان ورزش

به دانشگاه ورزشی اسپانیا خوش آمدید. پس از الگوی آنگلوساکسون ، ورزش بخشی از DNA UCAM است ، که به عنوان قهرمان مسابقات بین دانشگاهی اسپانیا برای دومین سال پیاپی با 76 مدال (50 طلا) مورد استقبال قرار گرفت. UCAM می تواند به ورزشکاران برتر خود از جمله مدال آوران المپیک میریا بلمونته و دیوید کال و قهرمانان جهانی همچون ملانیا کاستا افتخار کند. 21 تیم فدراسیون تحت حمایت و مدیریت UCAM شامل UCAM Murcia CB ، یک تیم بسکتبال حرفه ای که در ACB Liga Endesa رقابت می کند. امکانات ورزشی توسط مرکز ورزشی UCAM هدایت می شود ، یک سالن ورزشی پیشرفته برای دانشگاه و جوامع محلی.

cv

سبک زندگی مورسیا ، سبک زندگی شما

Campus de Los Jeronimos UCAM در مورسیا ، پایتخت منطقه جنوب شرقی اسپانیا واقع شده است ، جایی که آب و هوای مدیترانه به زیبایی طبیعی سواحل Costa Cálida ، با کوه ها و مزارع Huerta de Europa می پیوندد. میراث فرهنگ اسپانیایی که به فلامنکو ، تاپاس و فیستا مشهور است ، در مردم مورسیا منعکس شده است: استقبال ، گرم ، مشتاق و معاشرت. به عنوان یک منطقه متوسط (1.5 میلیون نفر جمعیت) ، مورسیا پر از پویایی هنری و اجتماعی است در حالی که هزینه های زندگی مقرون به صرفه ، یک محیط امن و زیرساخت های مدرن را ارائه می دهد.

مکان ها

مورسیا

Address
UCAM Universidad Católica
San Antonio de Murcia
Campus de los Jerónimos,
Nº 135 Guadalupe
+34 968 278 883
enquiries@ucam.edu

30107 مورسیا, منطقه مورسیا, اسپانیا

اسپانیا آنلاین

Address
اسپانیا آنلاین, اسپانیا

مادرید

Address
مادرید, جامعه مادرید, اسپانیا