UADIN Business School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ما

"استفاده از فن آوری های جدید و نوآوری در یادگیری اساس آموزش ما است"

UADIN - دانشگاه مهارت های دیجیتال

در UADIN، دانشگاه برای مهارت های دیجیتالی ، برنامه های آموزش های مختلفی توسعه یافته است که با آن مهارت های دیجیتالی را آموزش می دهند، یک آموزش تخصصی در رشته هایی که دانش آموزان را برای مقابله با چالش های تحول دیجیتال آماده می کند : بازاریابی دیجیتال، تجارت الکترونیک ، کسب و کار دیجیتال، فن آوری، و اشکال جدید ارتباط در و خارج از خط، با مشتری. در هر منطقه صلاحیت، مهارت های مختلف درون اکوسیستم دیجیتال مشخص شده است، مهارت های خاص و مرتبط؛ و علاوه بر این، سه سطح آموزش توصیف شده است که یک خط جامع و مداوم را در رابطه با کسب صلاحیت به دست می آورند: کارشناسی ارشد، کارشناسی ارشد و کار حرفه ای .

UADIN آموزش دانشگاهی با اعتباربخشی در همه برنامه های آن توسط دانشگاه ری-جوان کارلوس دارد و تحت انواع مختلف متدلوژی ما انجام می شود، هر درجه ای که با هدف صدور دیپلم یا گواهی دانشگاهی باشد.

اهداف:

 • دانش آموزان مهارت و دانش لازم برای کار در شرکت های عصر دیجیتال را به دست می آورند.
 • شرکت کنندگان می دانند و فرهنگ دیجیتال را به شغل خودشان می دهند.
 • دانش آموزان می دانند که تکنولوژی های در حال ظهور جدید را به کار می گیرند و آنها را در کسب و کار و پروژه های نوآورانه ای که در این شرکت انجام می شود، به کار می گیرند.
 • این شرکت کنندگان مهارت های دیجیتالی خود را توسعه می دهند که به آنها امکان می دهد مولد و کارآمدتر باشند.

با UADIN دانش آموزان دانش و مهارت لازم را برای طراحی و اجرای پروژه کسب و کار خود را در اقتصاد دیجیتال از منظر جهانی به دست خواهند آورد، ویژگی های اصلی فن آوری های در حال ظهور، که برای کار در عصر دیجیتال ضروری است ، می دانیم کلید و ابزار لازم برای شروع کسب و کار آنلاین خود را.

این آموزش برای حرفه ایانی است که می خواهند در دنیای کسب و کار دیجیتال بازیافت کنند، کارآفرینانی که می خواهند راه اندازی خود را راه اندازی کنند و افرادی که کار می کنند و یا به دنبال یک کار هستند و می خواهند حرفه ای های اینترنتی را از طریق ابزارهای آنلاین مختلف تبدیل کنند.

محیط دیجیتال جدید شرکت ها و موسسات را هدایت می کند تا استراتژی های خود را تجدید نظر کنند و با محیط دیجیتال جدید سازگار شوند . امروزه لازم است بدانید که در شبکه ببینید و ببینید. برای این، ابزار جدید باید تسلط یابد.

ما با دیجیتال سازگار نیستیم، ما با اینترنت متولد شده و رشد کرده ایم.

 • ایجاد و مدیریت یک برنامه
 • موقعیت در موتورهای جستجو محصولات / خدمات خود و بهینه سازی تجربه کاربر در نسخه های وب و تلفن همراه.
 • مبارزات تبلیغاتی دیجیتال سودآور و موثر:
 • طراحی و مدیریت برنامه ریزی رسانه ها و دانستن معیارها برای ارزیابی نتایج.
 • استفاده از پتانسیل کامل شبکه های اجتماعی از طریق محتوای آلی و پرداخت برای ایجاد تعامل.
 • یک استراتژی Omnichannel را در شرکت ایجاد کنید که شامل راهاندازی یک پروژه تجارت الکترونیک است.

با UADIN می توانید آموزش کسب و کار دیجیتال خود را با بهترین حرفه ای های اینترنت همراه کنید. کشف و در میان برنامه های آموزشی ما را انتخاب کنید.

ما آموزش خود را حدود چهار محور اساسی را پایه ریزی می کنیم

ابداع

ما آخرین روندها و نوآوری ها را در هر منطقه از دانش در بر می گیریم.

ما آگاه هستیم که تنها حضور فن آوری های نوآورانه در محیط های آموزشی نوآوری را تضمین نمی کند. این باید به عنوان تغییر ایجاد شده در مفاهیم تدریس و در پروژه های آموزشی درک شود؛ در راه تفکر آنها و قرار دادن آنها در عمل.

تکنولوژی

فن آوری های جدید، فرصت های عالی برای استاندارد سازی محصول و انطباق با نیازهای فردی آموزش و پرورش را فراهم می کند و همچنین جایگزین روش های غیرمتمرکز در کاهش زمان با توجه به تعداد بیشتری از نیازها است.

یک راه جدید برای ایجاد دانش، ترجیح دادن کار مشترک و خودآموزی.

روح کارآفرین

حمایت از فردی در داخل و خارج از سازمان، بخشی از مأموریت بنیانگذاری ما است. بنابراین، تمام دانش آموزان در مزایای عضویت در شبکه گسترده شریک محیط کسب و کار شرکت می کنند.

شرکت ها و سازمان ها، اهمیت و اهمیت UADIN است.

در حال حاضر مدیران و بازرگانان بخشی از کمیته سازماندهی آن هستند. بنابراین، این سازمان ها و به ویژه کسانی است که آنها را تشکیل می دهند، دریافت کنندگان مأموریت ما هستند.

تیم انسانی

معلمان ما مربیان می شوند، دانش آموزان را همیشه هدایت می کنند و به دانش آموز کمک می کنند و بخشی از فعالانه فرآیند یادگیری می شوند.

این مسئله در مورد چالش جدیدی برای سیستم آموزش و پرورش است و از یک مدل یك جهته ی آموزش، كه دانش معمولا به تنها معلم یا معلم كلاس می رود، به مدل های باز و انعطاف پذیر تر كه در آن اطلاعات و تجربه بسیاری از معلمان در میان معلمان و دانش آموزان مختلف به اشتراک گذاشته شده و پرورش یافته است.

یک تیم بزرگ انسانی، یک جامعه یادگیری است.

ایده ها و تجربیات را از طریق یادگیری ابراز کنید

از UADIN به شرکت

ما می دانیم که چگونه می توانیم پیوند ارزش افزوده بزرگ بین دنیای کسب و کار و دانشگاه ها را ایجاد و حفظ کنیم تا سازمان ها و شرکت ها سیاست های مدیریت خود را بهبود بخشند، رقابتی تر و در عین حال مسئول اجتماعی باشند.

UADIN شرکت ها و افراد را به عنوان یک مدل یادگیری پیشرفته و راه حل های موثر برای نیازهای آموزشی در حال رشد خود ارائه می دهد، فضایی برای جلسه مدیران، حرفه ای ها و کارآفرینانی است که می خواهند از طریق یادگیری ایده ها و تجارب را تبادل نظر کنند.

موفقیت UADIN در روش شناسی عملی و مرتبط با یادگیری و جامعه رو به رشد دانشجویان آماده شده است تا با چالش های فعلی و شرکت های سرتاسری در آینده مواجه شوند.

روش شناسی

مدل TIA - تبدیل اطلاعات در یادگیری

این یک مدل یادگیری مبتنی بر بهترین و ممتاز ترین مدل های مطالعه است.

 1. معلمان حرفه ای که متخصص آموزش باز هستند.
 2. خلاصه ای از متون آماده شده .
 3. نکات برجسته و برجسته
 4. قوانین الهی: کلمات کلیدی و تصاویر ذهنی برای ارتباط مفاهیم.
 5. تمرین با امتحانات موضوع.
 6. ابزار برای توزیع مطالعه
 7. برگه های مطالعه: حافظه را به یک فرایند سرگرم کننده تبدیل می کنیم.
 8. مطالعات Intercalar با منابع، وبینار، استاد کلاس و قرصهای مکمل یادگیری .
 9. جامعه یادگیری

تعهد دانشجو

برای دریافت دیپلم تحصیلی مربوطه و پیوستن به اداره ثبت نام دانشجو، پیش نیاز است که تکمیل این برنامه حداقل 90 درصد از مدت برنامه باشد.

دانش آموز همچنین باید امتحانات و موارد مطرح شده توسط هیئت علمی را منتقل و همچنین ارزیابی مثبت از مشارکت آنها در کلاس در سطح فردی و گروهی را بدست آورد.

دوره های ما و کارشناسی ارشد آنلاین با تمام پارامترهای تقاضا، نتایج و شناختی که برنامه های آموزشی ما را مشخص می کند، مطابقت دارد.

اعضای هیات علمی ما متشکل از حرفه ای ها هستند که مسئولیت اصلی را در شرکت های اصلی اشغال می کنند و در نتیجه یک آموزش عالی و سازگار با نیازهای کسب و کار فعلی را فراهم می کنند.

جامعه یادگیری

پلت فرم آموزش قدرتمند آنلاین ما دانش آموزان را قادر می سازد تا زمان مطالعه خود را با توجه به نیازها، عادت ها و سلیقه های خود سازماندهی و توزیع کنند. علاوه بر این، این روش اجازه می دهد تا از بین بردن موانع فیزیکی و جغرافیایی که ممکن است برای دریافت آموزش های کافی برای همه افرادی که به علت موقعیت و دلایل در دسترس بودن نمی توانند به آن دسترسی پیدا کنند، اجازه می دهد. این محیط مجازی با منابع آموزشی فراهم می شود که فهم مطالب را تشویق می کنند، مشارکت را تشویق می کنند، تبادل ایده ها و ایجاد محیط گروهی که ضروری است برای غنی سازی و لذت بردن از یادگیری.

روش ما اجازه می دهد تا دانش آموز به دنبال آموزش از خانه یا محل کار خود، حفظ تماس دائمی با معلم معلم هر یک از ماژول و استفاده از خدمات از چت کلاس درس مجازی، انجمن ها، پست الکترونیکی، و غیره برای ارتباط مستقیم و فوری

فرمت های آموزشی

سیستم آموزش و پرورش اسپانیا در سال های اخیر تغییرات زیادی کرده است. ورود پلان بولونیا و اصلاحات آموزشی مداوم در چنین مدت کوتاهی، موجب سردرگمی وحشتناکی برای دانش آموزان و معلمان شد که مجبور به انطباق با یک روند مداوم در حال تغییر بودند. از سوی دیگر، بحران اقتصادی و عدم اشتغال باعث افزایش پیشنهاد مطالعات، غرق شدن در ماجراهای عناوین و افزایش تردیدهایشان شده است.

تفاوت بین خود کارشناسی ارشد و مدرک کارشناسی ارشد چیست؟ و بین استاد خود و یک استاد توانمند؟ دوره های تحصیلات تکمیلی، دوره های تخصصی یا دانشگاه ها چیست؟

مکان ها

اسپانیا آنلاین

Address
اسپانیا آنلاین, اسپانیا

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: