Autonomous University of Barcelona (UAB)

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ما پیشنهاد می دهیم:

  • دوره های تحصیلات تکمیلی با کیفیت که آموزش در بخش های جدید و در حال ظهور را فراهم می کنند و کارکنان فعال را با مهارت هایی که به آنها در پیشبرد کارشان کمک می کند، تجهیز می کند. دوره های نوآورانه با کیفیت بالا و دقیق که توسط محتوای عملی قوی آنها مشخص می شود. شانس تحصیل برای دیپلم، رشته ها، مدارک فنی و دوره های تحصیلات تکمیلی در تمام زمینه های دانش.

دانش آموزان می توانند در بسیاری از برنامه های سفر و تبادل بین المللی شرکت کنند و تحصیلات خود را در دانشگاه های مختلف اروپا، آمریکای لاتین و آسیا تکمیل کنند.

محوطه دانشگاه در منطقه زیبایی طبیعی برجسته واقع شده است. زیرساخت های آن، به طور انحصاری برای زندگی دانشگاهی ایجاد شده، فعالیت های علمی، فرهنگی و اجتماعی مختلفی را ارائه می دهد.

این دانشگاه ترکیبی از خدمات را فراهم می کند که شامل همه چیزهایی است که دانش آموزان در زندگی دانشگاهی خود (کتابخانه ها، شبکه فناوری اطلاعات، خدمات زبان و غیره)، اوقات فراغت (امکانات ورزشی و گروه های فرهنگی) و زندگی روزمره آنها (مغازه ها، مرکز مراقبت های بهداشتی، و غیره).

موافقت نامه های همکاری ما با نهادها و شرکت ها، دانش آموزان را قادر می سازد هنگام تحصیل تجربه عملی داشته باشند. ما همچنین نمونه کارهای مربوط به شغل خود را مدیریت می کنیم و در ارتباط با خدمات استخدامی کاتالان کار می کنیم.

ما دانشجویان ما را تشویق می کنیم که به صورت فعالانه از طریق برنامه های داوطلبانه، پروژه های اجتماعی و برنامه های همکاری بین المللی شرکت کنند. این شرکت همچنین 0.7 درصد درآمد خود را به پروژه های همکاری و توسعه اختصاص می دهد.

تحقیقات انجام شده در شرکت در سراسر جهان به رسمیت شناخته شده است. ایجاد مراکز پژوهشی برجسته در محوطه دانشگاه متقابل و انتقال دانش را تضمین می کند.

مکان ها

بارسلونا

Address
Bloque E, Oficina 1
08196 Bellaterra (Cerdanyola del Vallès) España

بارسلونا, کاتالونیا, اسپانیا