Tecnocampus

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

TecnoCampus ماتارو-Maresme بنیاد توسط شهر ماتارو حمایت برای ترویج و مدیریت کارآفرینی پارک و نوآوری TecnoCampus ماتارو-Maresme.

10 دلیل برای تحصیل در TecnoCampus

 1. مطالعات بازار محور، با امتیاز بالا استخدام
 2. مدل های منحصر به فرد: مراکز دانشگاهی و شرکت های به اشتراک گذاری همان loction
 3. DNA کارآفرینی: پشتیبانی برای دانش آموزان با ایده های کسب و کار
 4. امکانات مدرن مجهز به دولت از هنر تجهیزات
 5. حق تنظیم بی نظیر در ساحل، ارتباطات حمل و نقل بسیار عالی
 6. مدل یادگیری مشارکتی، نوآورانه و خلاق
 7. تماس مداوم و شخصی با اعضای هیئت علمی آموزشی
 8. روابط بین المللی با 90 توافق در محل با دانشگاه های سراسر دنیا
 9. هم افزایی بین زمینه های مختلف مطالعه: کسب و کار، فناوری و بهداشت
 10. زندگی دانشگاهی: ورزش، انجمن دانشجویان، تیم قلعه بشر

ماموریت

اقدام به عنوان موتور اصلی در سطح منطقه ای برای ایجاد، جذب، ترویج و حفظ استعداد مورد نیاز برای توسعه اقتصادی و اجتماعی از منطقه نفوذ است. برای رسیدن به این، آن را ترویج فرهنگ کارآفرینی در تمام سطوح به قبل از جوجه کشی برنامه ها و جوجه کشی در پروژه های کسب و کار.

هدف این است که برای تبدیل شدن به یک مرکز جذب سرمایه گذاری به کسب و کار، به راه اندازی یک پارک کارآفرینی و نوآوری با اهمیت دانشگاه.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی
 • اسپانیایی

از دوره های ارشد بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

مدرک کارشناسی ارشد در کارآفرینی و نوآوری

Campus تمام وقت 675  October 2017 اسپانیا Barcelona

در یک برنامه واحد، کارشناسی ارشد در کارآفرینی و نوآوری ترکیبی از همه از عناصر علمی، حرفه ای، ساختاری و انسانی مورد نیاز برای فعال شرکت کنندگان برای تبدیل ایده های نوآورانه خود را به کسب و کار واقعی است. [+]

نام: کارشناسی ارشد در کارآفرینی و نوآوری مدت زمان: از 2016 اکتبر 7 تا 30 جولای 2017 بار علمی: 60 ECTS / 675 ساعت روش: کلاس درس جدول زمانی: دوشنبه، چهارشنبه و جمعه در 18:00-22:00 و یک / دو شنبه از ماه است. تدریس در: L'Escola برتر د نواقص اجتماعی من د l 'Empresa مخابرات صلاحیت: را دانشگاه Pompeu Fabra از (UPF) قیمت: 5.923 € * گرایش: حرفه ای - کارآفرینی اماکن: 30 زبان ها: اسپانیایی و انگلیسی ارائه این به طور فزاینده به چالش کشیدن این است که ایده های کسب و کار نوآورانه یک واقعیت مگر اینکه ما دسترسی به ابزار و روش به آنها را تبدیل به پروژه های عملی با هدف بازارهای هدف به وضوح شناخته شده است. در یک برنامه واحد، کارشناسی ارشد در کارآفرینی و نوآوری ترکیبی از همه از عناصر علمی، حرفه ای، ساختاری و انسانی مورد نیاز برای فعال شرکت کنندگان برای تبدیل ایده های نوآورانه خود را به کسب و کار واقعی است. اهداف اهداف هدف اصلی از این استاد است که به توسعه مهارت های کارآفرینان بالقوه آنها را قادر به تفکر خلاق و توانمند سازی آنها برای تبدیل یک ایده به یک محصول تجاری است. با رویکرد میان رشته ای، استاد به عنوان نحوه مدیریت و ارزیابی آنها با تمرکز بر تجزیه و تحلیل فرآیندهای نوآورانه در تمام جنبه های خود را، و همچنین. اهداف مشخص ارائه ابزار برای شناسایی، توسعه و ایجاد فرصت های بازار را از طریق خلاقیت و نوآوری است. توسعه مهارت های کارآفرینی در حوزه رهبری و مدیریت، تقویت اعتماد به نفس شرکت کنندگان و کاهش ریسک گریزی. پرورش ظرفیت برای به دست آوردن و مدیریت منابع مورد نیاز برای تجاری این فرصت ها. کسب شایستگی های اساسی مورد نیاز برای انجام طرح های کسب و کار جدید و رول از پروژه های نوآورانه در شرکت های با چشم انداز خوبی برای موفقیت است. تجهیز شرکت کنندگان به رهبری ایجاد شرکت های جدید موثر و / یا کسب و کار جدید در شرکت موجود است. ظرفیت ساختمان به کار در یک دنیای جهانی شده و چند زبانه، در نتیجه به جامعه دانش کمک با نوآوری به عنوان کلیدی برای دستیابی به رقابت. آماده سازی شرکت کنندگان به کار در تیم های خود اداره می شود. که این برنامه برای طراحی استاد در کارآفرینی و نوآوری است و خصوصا برای تجار و / یا کارآفرینان بالقوه که می خواهید برای ایجاد یک شرکت جدید یا نوآوری درایو در یک شرکت موجود طراحی شده است. این است که عمدتا در فارغ التحصیلان اقتصاد و کسب و کار، مهندسین صنایع و افراد با دیگر شرایط علمی و فنی که می خواهند به دست آوردن بینش بیشتر در ابزار کارآفرینی کسب و کار و نوآوری است. فرصت های حرفه ای کارآفرین کسب و کار جدید نوآوری و تغییر مدیر رهبر تیم مدیریت نوآورانه R & D و نوآوری حوزه مدیریت درایور های نوآوری در سازمان های دولتی و خصوصی مدیرعامل خطوط جدید کسب و کار، بخش ها و اسپین آف در شرکت های موجود مدیر ایجاد سرمایه گذاری جدید مشاور در فرآیندهای ایجاد کسب و کار و نوآوری [-]