Tecnocampus

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

TecnoCampus ماتارو-Maresme بنیاد توسط شهر ماتارو حمایت برای ترویج و مدیریت کارآفرینی پارک و نوآوری TecnoCampus ماتارو-Maresme.

10 دلیل برای تحصیل در TecnoCampus

 1. مطالعات بازار محور، با امتیاز بالا استخدام
 2. مدل های منحصر به فرد: مراکز دانشگاهی و شرکت های به اشتراک گذاری همان loction
 3. DNA کارآفرینی: پشتیبانی برای دانش آموزان با ایده های کسب و کار
 4. امکانات مدرن مجهز به دولت از هنر تجهیزات
 5. حق تنظیم بی نظیر در ساحل، ارتباطات حمل و نقل بسیار عالی
 6. مدل یادگیری مشارکتی، نوآورانه و خلاق
 7. تماس مداوم و شخصی با اعضای هیئت علمی آموزشی
 8. روابط بین المللی با 90 توافق در محل با دانشگاه های سراسر دنیا
 9. هم افزایی بین زمینه های مختلف مطالعه: کسب و کار، فناوری و بهداشت
 10. زندگی دانشگاهی: ورزش، انجمن دانشجویان، تیم قلعه بشر

ماموریت

اقدام به عنوان موتور اصلی در سطح منطقه ای برای ایجاد، جذب، ترویج و حفظ استعداد مورد نیاز برای توسعه اقتصادی و اجتماعی از منطقه نفوذ است. برای رسیدن به این، آن را ترویج فرهنگ کارآفرینی در تمام سطوح به قبل از جوجه کشی برنامه ها و جوجه کشی در پروژه های کسب و کار.

هدف این است که برای تبدیل شدن به یک مرکز جذب سرمایه گذاری به کسب و کار، به راه اندازی یک پارک کارآفرینی و نوآوری با اهمیت دانشگاه.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی
 • اسپانیایی

از دوره های ارشد بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

مدرک کارشناسی ارشد در کارآفرینی و نوآوری

Campus تمام وقت 675  October 2017 اسپانیا Barcelona

در یک برنامه واحد، کارشناسی ارشد در کارآفرینی و نوآوری ترکیبی از همه از عناصر علمی، حرفه ای، ساختاری و انسانی مورد نیاز برای فعال شرکت کنندگان برای تبدیل ایده های نوآورانه خود را به کسب و کار واقعی است. [+]

نام: کارشناسی ارشد در کارآفرینی و نوآوری مدت زمان: از 2016 اکتبر 7 تا 30 جولای 2017 بار علمی: 60 ECTS / 675 ساعت روش: کلاس درس جدول زمانی: دوشنبه، چهارشنبه و جمعه در 18:00-22:00 و یک / دو شنبه از ماه است. تدریس در: L'Escola برتر د نواقص اجتماعی من د l 'Empresa مخابرات صلاحیت: را دانشگاه Pompeu Fabra از (UPF) قیمت: 5.923 € * گرایش: حرفه ای - کارآفرینی اماکن: 30 زبان ها: اسپانیایی و انگلیسی ارائه این به طور فزاینده به چالش کشیدن این است که ایده های کسب و کار نوآورانه یک واقعیت مگر اینکه ما دسترسی به ابزار و روش به آنها را تبدیل به پروژه های عملی با هدف بازارهای هدف به وضوح شناخته شده است. در یک برنامه واحد، کارشناسی ارشد در کارآفرینی و نوآوری ترکیبی از همه از عناصر علمی، حرفه ای، ساختاری و انسانی مورد نیاز برای فعال شرکت کنندگان برای تبدیل ایده های نوآورانه خود را به کسب و کار واقعی است. اهداف اهداف هدف اصلی از این استاد است که به توسعه مهارت های کارآفرینان بالقوه آنها را قادر به تفکر خلاق و توانمند سازی آنها برای تبدیل یک ایده به یک محصول تجاری است. با رویکرد میان رشته ای، استاد به عنوان نحوه مدیریت و ارزیابی آنها با تمرکز بر تجزیه و تحلیل فرآیندهای نوآورانه در تمام جنبه های خود را، و همچنین. اهداف مشخص ارائه ابزار برای شناسایی، توسعه و ایجاد فرصت های بازار را از طریق خلاقیت و نوآوری است. توسعه مهارت های کارآفرینی در حوزه... [-]