Sports Management School - Barcelona

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشکده مدیریت ورزشی یک مدرسه بین المللی متخصص در مدیریت ورزشی، مستقر در پاریس، لوزان و بارسلونا، به طور انحصاری در زمینه مدیریت ورزش متمرکز شده است. این به ما می دهد تجربه گسترده در تمام زمینه های مربوط به این جهان و به طور خاص، تجارت و توزیع، بازاریابی، ارتباطات، سازماندهی رویدادهای ورزشی، و غیره

هدف ما این است برای آموزش حرفه ای و مدیران ورزش جوان است. زمان آغاز کار ما در سال 2010، ورزشی دانشکده مدیریت و 300 دانشجو در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد و بیش از 100 فارغ التحصیلی، با نرخ ادغام 90 درصد در شرکت ها در بخش پس از اخذ دیپلم.


مایکل Tapiro - بنیانگذار دانشکده مدیریت ورزشی/>

"بخش کسب و کار ورزش است که یک جهان کاملا با شور و شوق برای یک مدت طولانی رانده شده اند، امروز تبدیل شده است در جهان اقتصادی کامل، که در اطراف مسابقات ورزشی بین المللی می چرخد، حق پخش و افزایش تعداد تماشاگر. ورزش در حال حاضر در دست متخصصان در قانون، امور مالی، مدیریت و بازاریابی، در حالی که یک عامل عمده نفوذ اجتماعی و سیاسی بر توسعه اقتصاد در شهری، استانی و یا منطقه ای، و یا حتی کشور یا قاره، صحت آن و درخواست تجدید نظر خود متوقف نخواهد شد در حال رشد.

ورزش می داند هیچ مرزهای. این تحکیم توسعه بین المللی خود را با رشد کشورهای در حال ظهور، به لطف یک چند رسانه ای توانمند پخش رسانه ای است. توسعه سازمان های ورزشی نیاز به پروفایل های جدید به همراه این تغییر است. دانشکده مدیریت ورزشی آموزش مدیران آینده برای بخش ورزش به دنبال برای پروفیل های تخصصی، از چالش های جدیدی از توسعه و ضرورت های اجتماعی اخلاق و حکومتداری خوب آگاه است. "


امکانات/>


مدیریت ورزشی مدرسه پردیس بارسلونا/>

پردیس ورزشی دانشکده مدیریت در L'Hospitalet د Llobregat بارسلونا قرار گرفته است و به اشتراک گذاری مکان با دیگر مدارس آموزش ها Grupo از Planeta در 10،800 m2 و می تواند بیش از 3000 دانش آموزان خود جای دهد. این یادگیری کلاس های درس و عمل، اتاق ملاقات، کتابخانه، کافه تریا و سالن.


پردیس ورزشی مدیریت مدرسه پاریس/>

پردیس مدیریت ورزشی مکتب لوزان


شکل گیری سیاره ها و دانشگاه/>


از Planeta، در سال 1949 تاسیس شد، به عنوان اولین گروه چاپ و نشر اسپانیایی و ارتباطات است. اتحادیه و خارج از غرفه های نوآورانه به صراحت سنت خود را قوی کسب و کار چند و ظرفیت بزرگ و حرفه. طیف گسترده ای است که در منجر فرهنگ، آموزش، اطلاعات و سرگرمی سمعی و بصری متمرکز شده است./>

در زمینه آموزش، آموزش و دانشگاه سیاره ارائه می دهد فهرست گسترده ای از آموزش های تخصصی که از آموزش های حرفه ای به مطالعات کارشناسی، کارشناسی ارشد و کارشناسی ارشد محدوده. چنین پیشنهاد آموزش برجسته در تقاضای بازار متمرکز شده است و ترکیب روش انعطاف پذیر و از آخرین فن آوری تدریس می شود.


پروژه های دانشگاهی:/>

 • EAE مدرسه کسب و کار: از مدارس 30 کسب و کار بالا به عنوان اقتصاد رتبه آمریکا و سریع ترین رشد در سه سال گذشته.
 • OBS مدرسه کسب و کار: اول مدرسه کسب و کار 100٪ آنلاین.
 • UNIBA مرکز جهانی بارسلونا متصل به دانشگاه بارسلونا، ارائه کارشناسی ارشد و کارشناسی موسسه.
 • VIU (بخش خودمختار والنسیا دانشگاه بین المللی): شخصی دانشگاه، آنلاین و بین المللی وسیعی طرح از درجه و استاد رسمی.
 • Ostelea، دانشکده از مهمان نوازی
 • ESdesign - دانشکده طراحی در بارسلونا: مدرسه در بخش طراحی ارائه کارشناسی ارشد که حرفه ای را قادر می سازد به تخصص در حوزه تخصصی خود از طراحی، با یک بخش چشم انداز شرکت متمرکز شده است.
 • ESLSCA مدرسه کسب و کار پاریس: در میان 10 دانشگاه های اروپایی بالا و مدارس، و در 4 بالا از بازار فرانسه، با بهترین دیپلم حرفه ای است.
 • EDC پاریس مدرسه کسب و کار: قدیمی ترین مدرسه فرانسوی خصوصی و بین المللی است. 15000 فارغ التحصیلان توزیع در 77 کشور، بسیاری از رهبران کسب و کار.
 • انستیتو ممتاز بازاریابی رقیق لوکس: تاسیس توسط مجلس کارتیه، بنابراین مدیران و طراحان جوان متخصصان دست در دنیای لوکس
 • اکول د Guerre Economique EGE-: مدرسه اول از جنگ اقتصادی در فرانسه، مدل آموزشی خود را از تجزیه و تحلیل مقایسه سیستم های ملی و فراملی، انتقال از ارتش های جهان به جهان غیر نظامی و اهمیت مدیریت تهاجمی اطلاعات برای توسعه فعالیت های اقتصادی.
 • IFAM مدرسه کسب و کار: با یکی از اولین برنامه های بین المللی موجود، مدرسه بر مطالعات موردی برای تشویق ابتکار، پرداختن به دیدگاه های مختلف و بهینه سازی تصمیم گیری.

مکان ها

بارسلونا

Address
Av. Josep Tarradellas 171-177
l’Hospitalet de Llobregat

08902 بارسلونا, کاتالونیا, اسپانیا

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: