Seeway - Barcelona

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

haz lo que quieras

توجه به خودتان

در اینجا شما را یک فضای که در آن کار حرفه ای مشهور اشتراک گذاشتن دانش خود ساخت تجربه های جدید با شما پیدا کنید. گرفتن را از طریق کار عملی و کلاس هایی است که شما یاد می دهد آنچه شما واقعا نیاز به زندگی حرفه ای خود مطمئن شوید به دنیای واقعی نزدیک تر است. لفاظی های بسیار و بازی تهاجمی است کمی. همانطور که با استودیو ها و سازمان که در آن یک روز شما کار خواهد کرد.

Seeway شما فکر می کنید یک حزب است. در مدرسه ما با دقت کار، بلکه آزادانه، با استفاده از یک روش جایگزین از آموزش که متناسب با شیوه زندگی خود را، قرار دادن پاهای خود را بر روی زمین و خلاقیت خود را از طریق سقف. این لمس کردن است، زندگی می کنند و یادگیری حرفه ای انجام پروژه های که اجازه می دهد به شما برای یادگیری در هر مرحله، که از آن مفهوم ایده تا زمانی که شما ایجاد می شود. ما انجام شده است آن را از سال 2001، به طوری که ما می توانیم تضمین کار می کند.

علاوه بر این، ما کار کیسه، گروه های کوچک و معلمان که شما به دنبال نزدیک و شما کمک کند بهترین از شما، هل دادن خودتان همان چیزی که فردا شما نیاز مشتریان خود را.especial

دانشگاه مطالعات کارشناسی شده سن جورج

از سال 2013 Seeway با دانشگاه سن جورج مرتبط به اعطای درجه آن دانشگاه در برنامه های لیسانس، مدرک کارشناسی ارشد. اعتبار سنجی از محتوا و روش های دانشگاه فراهم می کند تضمین اضافی، مترادف با کیفیت و دقت علمی، به شکل گیری یک Seeway و ایجاد روابط بین دو سازمان که ترویج توسعه شایع است.

کار

Seeway مسئول برای اتصال استعداد با بازار کار از طریق کار کیسه منحصر به فرد ما برای دانشجویان و فارغ التحصیلان است. فضایی که در آن ما اتصال استعداد و خلاقیت استودیو، سازمان ها و شرکت های تولید نیاز به پر کردن جای خالی در نیروی کار خود.students

شما برای اولین بار

فراتر از بودن یک مدرسه طراحی گرافیک، انیمیشن، بازاریابی دیجیتال و عکاسی، Seeway یک مفهوم است. این خلاقیت و عدم انطباق است. ایده در حرکت است. تمرد آگاهانه است. آموزش بیگانه با روش خود را بر اساس یادگیری تجربی. افراد با استعداد کارگردان که مسیر خود را انتخاب کنید و خود را به منظور جلب.

ما در مرکز بارسلونا هستند. ما در بر نفس خلاق از شهرستان نفس بکشم. زیبایی شناسی و فرهنگ تصویری الهام بخش ما به طور مداوم. شخصیت باز و جهان وطنی خود را بخشی از هویت ما است. و آن را در همه چیز ما نشان می دهد.

اگر شما جرات، ما در حال انتظار.

مکان ها

بارسلونا

Address
Pau Clarís 115
08009 بارسلونا, کاتالونیا, اسپانیا