توضیحات رسمی را مطالعه کنید


در سال 2006 رئال مادرید CFand Universidad Europea de Madrid اولین دانشکده دانشگاه را که تخصص ورزش و ارتباط آن با مدیریت، سلامت، ارتباطات و اوقات فراغت / تفریح ​​بود، ایجاد کرد.

Real Madrid Graduate School - Universidad Europea از طریق آموزش رهبران حرفه ای در تمامی رشته هایی که در این راستا و به هر نحوی مرتبط هستند، فراتر از مرزهای ورزشی است. برنامه های تحصیلات تکمیلی در زمینه های مختلف تمرکز می کنند و برای فارغ التحصیلان دانشگاه و کارشناسان حرفه ای از بخش های مختلف مرتبط با ورزش های حرفه ای و آماتور طراحی شده اند.

این مدرسه با یک مولفه قوی بین المللی ایجاد شد، درست مثل دو مؤسسه که آن را پشت سر گذاشتند. در یک طرف باشگاه فوتبال رئال مادرید وجود دارد که یک شرکت اسپانیایی را به خود جذب کرد و آن را به یک نیروی بین المللی تبدیل کرد. از سوی دیگر، Universidad Europea de Madrid، عضو دانشگاه های بین المللی برنده جایزه، یکی از رهبران جهانی در زمینه آموزش پیشرفته است.

اصل آموزشی راهنمایی در پشت هر کدام از فارغ التحصیلان مدرسه حرفه ای حرفه ای رئال مادرید تمرکز حرفه ای است. طراحی و پیاده سازی این برنامه ها توسط حرفه ای ها از رئال مادرید و همچنین Universidad Europea de Madrid انجام می شود، که در رشته های مربوطه بسیار معتبر هستند.

با هدف ارائه آموزش عملی، برنامه های فارغ التحصیل در امکانات پیشرفته تدریس می شود: امکانات واقعی رئال مادرید در ورزشگاه جدید و ورزشگاه سانتیاگو برنابئو، و همچنین دانشگاه های دانشگاه یوروآ دی مادرید در Alcobendas ( مادرید) و Villaviciosa de Odón (مادرید) علاوه بر این، بیشتر برنامه های تحصیلات تکمیلی شامل بازدید از شرکت ها یا رویدادهای مرتبط با برنامه درسی مانند باشگاه همه انگلستان که در آن مشهور ویمبلدون گرند اسلم می باشد، در مورد آلفردو دی استفانو MBA در مدیریت ورزشی.

امکانات

این مدرسه دانش آموزان از امکانات پیشرفته تری ارائه می دهد: ورزشگاه شهر رئال مادرید در ولسوالی والدبباس مادرید و استادیوی سانتیاگو برنابئو و همچنین دانشگاه های اروپا و اروپا در مادرید و Villaviciosa de Odón (مادرید)

پردیس Alcobendas

این ساختمان در شهر Alcobendas واقع شده و 13000 مترمربع دارد . این چهار داستان شامل موارد زیر است: بیش از 50 کلاس درس، آزمایشگاه های کامپیوتری، ادارات هیات علمی، اتاق های گروهی برای دانشجویان، دفاتر آموزشی و فضاهای چند منظوره. این ساختمان با جدیدترین تجهیزات آموزشی و شبکه های کامپیوتری سازگار است . قابل دسترس برای افراد معلول

Villaviciosa de Odón پردیس

دانشگاه Villaviciosa de Odón دارای زیرساخت لازم برای بهینه سازی تجربه یادگیری است . از لحاظ امکانات ورزشی، مجتمع ورزشی وجود دارد که دارای دادگاه ها و زمینه های تخصصی برای تمرین هر رشته و همچنین آزمایشگاه های پیشرفته تر برای مهارت های حرکتی، فیزیولوژی و بیومکانیک حرکات ورزشی است. این چارچوب کامل را برای آموزش و همچنین آموزش ورزش فراهم می کند.

همچنین دو خوابگاه دانشجویی در محوطه دانشگاه وجود دارد که ظرفیت آن بیش از 550 است. این گزینه دانشجویان را با امکانات و امکانات مناسب برای زندگی مناسب فراهم می کند.

سانتیاگو برنابئو

چند استادیوم در جهان چنین عملیات بسیار حرفه ای در همه زمینه ها مانند استادیوم سانتیاگو برنابئو است. جزئیات زیادی وجود دارد که ورزشگاه Bernabéu را در جهان منحصر به فرد می کند . این سازمان با موفقیت از بهترین جنبه های دیگر استادیوم ها استفاده کرد و این را با نیازهای آن سازگار کرد. این توضیح می دهد که چرا Cisco Systems، یکی از شرکت های فناوری اطلاعات با استثنایی بالا در جهان، استادیوم سانتیاگو برنابئو را به عنوان مثال نمونه در مدیریت استادیوم انتخاب می کند.

ورزشگاه شهر رئال مادرید

ورزشی شهر رئال مادرید بزرگترین مجموعه ورزشی است که توسط یک سازمان فوتبال ساخته شده است . 1،200،000 متر مربع آن به عهده متخصصان ورزش و طرفداران است. محل آن در منطقه ممتاز Parque de Valdebebas، یکی از مناطق پرجمعیت و بزرگتر پایتخت است.

شبکه بین المللی

Real Madrid Graduate School - Universidad Europea دارای تمرکز بین المللی است، همانطور که موسسات پشت آن نیز هستند. رئال مادرید سی اف سی به دلیل شناخت و سنت خود در سراسر جهان فراتر از محلی است. علاوه بر این، Universidad Europea de Madrid بخشی از گروه بین المللی دانشگاه های غرفه است ، رهبر جهانی در آموزش عالی.

این اتحاد تنها می تواند به یک پروژه بلند پروازانه بین المللی منجر شود و به همین دلیل است که در حال حاضر Real Madrid Graduate School - Universidad Europea در چندین کشور اروپایی، آسیا، اقیانوسیه و امریکا حضور دارد.

در راستای تعهد ما به برتری تحصیلی و رویکرد حرفه ای ما، هنگام ایجاد یک مدرسه در یک کشور جدید، برنامه ها را از قبل بررسی می کنیم. ما بررسی می کنیم که آنها با واقعیت هر یک از مکان ها هماهنگ هستند، و اطمینان از تجربیات بسیار ارزشمند برای دانش آموزان ما است. علاوه بر این، هر برنامه دارای یک دانشکده بین المللی است که متشکل از متخصصان آموزش اسپانیایی در کنار حرفه ای های برتر کشور است که در آن برنامه های تحصیلات تکمیلی تدریس می شود.

Real Madrid Graduate School - برنامه های آموزشی دانشگاه های اروپائی در حال حاضر در چندین دانشگاه در سراسر جهان آموزش داده می شود.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی
  • Spanish (Spain)

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

Real Madrid Graduate School

بازاریابی ورزشی با بهترین شرکای ممکن را مطالعه کنید: Universidad Europea و Real Madrid، تولید کننده درآمد بالا و بیشترین نام تجاری در ورزش در سراسر جهان. ... [+]

بازاریابی ورزشی با بهترین شرکای ممکن را مطالعه کنید: Universidad Europea و Real Madrid، تولید کننده درآمد بالا و بیشترین نام تجاری در ورزش در سراسر جهان.

تجربه مدرن ترین روش تدریس از جمله پروژه های واقعی و مطالعات موردی، مشارکت در رویدادهای ورزشی، امکانات شبکه و کارآموزی در مارک های مربوط به ورزش.

هدف

هدف از این برنامه، تشکیل، به روز رسانی و تخصص دانش آموزان به عنوان بازاریابی و حرفه ای ارتباطات با یک جهت خاص برای ورزش است. کمبود حرفه ای در موسسات ورزشی متعدد و سرمایه گذاری بزرگ در ورزش در بخش های مختلف، یک سناریوی کامل برای ورود متخصصان بازاریابی مدرن، خلاق و به روز شده در صنعت ورزش را ایجاد می کند.... [-]

اسپانیا مادرید
درخواست اطلاعات
انگلیسی,اسپانیایی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Real Madrid Graduate School

از طریق کارشناسی ارشد دانش آموزان دارای فرصت عالی هستند که شما را قادر به انجام وظایف مدیر Cantera، مدیر گروه متدولوژی و همچنین مدیر بخش زباله و در هر زمینه ای از جهت ورز ... [+]

از طریق کارشناسی ارشد دانش آموزان دارای فرصت عالی هستند که شما را قادر به انجام وظایف مدیر Cantera، مدیر گروه متدولوژی و همچنین مدیر بخش زباله و در هر زمینه ای از جهت ورزشی فوتبال می کند . استاد شما را قادر می سازد تا حرفه ای عالی در هر زمینه ای از فوتبال باشد.

اهداف

استاد مدیریت فوتبال ، دانش و ابزار لازم را فراهم می کند که دانش آموزان را قادر می سازد تا کارکردهای مدیران معدن، بخش های روش شناسی، استخدام و هر بخش دیگری از مدیریت ورزشی باشگاه فوتبال را انجام دهند.... [-]

اسپانیا مادرید
درخواست اطلاعات
اسپانیایی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Real Madrid Graduate School

این مدرک کارشناسی ارشد وظیفه طراحی برنامه های آموزشی ویژه و بهبود کیفیت زندگی بخش های بزرگی از مردم را بر عهده دارد. ... [+]

این مدرک کارشناسی ارشد وظیفه طراحی برنامه های آموزشی ویژه و بهبود کیفیت زندگی بخش های بزرگی از مردم را بر عهده دارد.دو برنامه سفر متفاوت: حرفه ای و محقق (این یکی برای Pdh فعال است)یادگیری بر اساس عملهدف

بر اساس مدل بیوپسیوشوسیوسی، این برنامه یک برنامه را طراحی کرده است که اساسا بر سه بعد سلامت قرار می گیرد: بیولوژیکی، روانشناسی و اجتماعی، به منظور پاسخگویی به نیازهای جمعیت های مختلف با نوعی آسیب شناسی یا افراد مسن.... [-]

اسپانیا مادرید
درخواست اطلاعات
اسپانیایی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Real Madrid Graduate School

مدرک کارشناسی ارشد در قانون ورزش، فارغ التحصیلان و همچنین وکلای با تجربه و دانش خاص و ویژگی های حوزه ورزش حقوقی را به آنها می دهد و دیدگاه خاصی از وضعیت فعلی ورزش و سازما ... [+]

مدرک کارشناسی ارشد در قانون ورزش ، فارغ التحصیلان و همچنین وکلای با تجربه و دانش خاص و ویژگی های حوزه ورزش حقوقی را به آنها می دهد و دیدگاه خاصی از وضعیت فعلی ورزش و سازمان حقوقی آن ارائه می دهد.

این درجه به قانون ورزش در یک رشته بین رشته ای متوسل می شود و آن را از دیدگاه های مختلف متمرکز می سازد، که به دانش آموزان اجازه می دهد تا به نیازهای خاصی که نیاز دارند قبل از مؤسسات ورزشی مختلف ملی و بین المللی نیاز داشته باشند، بهتر است.... [-]

اسپانیا مادرید
درخواست اطلاعات
اسپانیایی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Real Madrid Graduate School

کارشناسی ارشد ارتباطات و روزنامه نگاری ورزشی می آموزد که چه روزنامه نگاری ورزشی و چگونه کار می کند، با تجزیه و تحلیل چگونگی ابعاد حرفه ای و اجتماعی این صنعت در سطح ملی و ... [+]

کارشناسی ارشد ارتباطات و روزنامه نگاری ورزشی می آموزد که چه روزنامه نگاری ورزشی و چگونه کار می کند، با تجزیه و تحلیل چگونگی ابعاد حرفه ای و اجتماعی این صنعت در سطح ملی و بین المللی، از جمله جنبه های قانونی و اقتصادی آن، تکامل یافته است. برنامه کارشناسی کارشناسی ارشد در زمینه کارهای روزنامه نگاری را پوشش می دهد که شامل موارد زیر می باشد:

روزنامه نگاری چاپ کنید در اینجا جنبه های کلیدی تولید رسانه های چاپی و دیجیتال مطابق با اخلاق حرفه ای روزنامه نگاری عمل می کند.... [-]

اسپانیا مادرید
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Real Madrid Graduate School

مدرک کارشناسی ارشد در قانون ورزش رئال مادرید نتیجه طبیعی واقعیت کنونی ورزش حرفه ای است و به نیازهای بخش پاسخ می دهد و آموزش های یکپارچه را برای این حرفه حرفه ای ارائه می ... [+]

مدرک کارشناسی ارشد در قانون ورزش رئال مادرید نتیجه طبیعی واقعیت کنونی ورزش حرفه ای است و به نیازهای بخش پاسخ می دهد و آموزش های یکپارچه را برای این حرفه حرفه ای ارائه می دهد.

برنامه نیمه وقت، از پنجشنبه تا شنبه. / پنجشنبه و جمعه بعد از ظهر / شب، از 4.00 تا 9.00 پیمانه، صبح شنبه / بعد از ظهر، از 9.00 aM تا 2.00 pM، به دانش آموزان امکان ترکیب دوره را با ساعت کاری خود می دهد.

هدف

هدف این مدرک کارشناسی ارشد این است که به دانش آموزان کمک کند تا ظرفیت ارائه مشاوره حقوقی و مدیریت امور حقوقی واحدهای ورزشی، خصوصی و عمومی را مدیریت کنند. در کسب این مدرک، حرفه ای آینده، مفاهیم و ابزار قانونی کلیدی کسب و کار ورزشی را تسلط خواهد بخشید.... [-]

اسپانیا مادرید
درخواست اطلاعات
اسپانیایی
پاره وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Location address
Real Madrid International School
UEM
Villaviciosa de Odon Campus
C/ Tajo, s/n. Urb. El Bosque

Madrid, جامعه مادرید, 28670 ES