Real Madrid Graduate School – Universidad Europea

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید


در سال 2006 رئال مادرید CFand Universidad Europea de Madrid اولین دانشکده دانشگاه را که تخصص ورزش و ارتباط آن با مدیریت، سلامت، ارتباطات و اوقات فراغت / تفریح ​​بود، ایجاد کرد.

Real Madrid Graduate School – Universidad Europea با آموزش رهبران حرفه ای در کلیه رشته هایی که به یک شکل یا دیگری با این حوزه مرتبط هستند ، فراتر از مرزهای ورزش است. برنامه های تحصیلات تکمیلی در مناطق مختلف متمرکز شده و برای فارغ التحصیلان دانشگاه و افراد متخصص در بخش های مختلف که به ورزش های حرفه ای و آماتور مرتبط است طراحی شده است.

این مدرسه با یک مولفه قوی بین المللی ایجاد شد، درست مثل دو مؤسسه که آن را پشت سر گذاشتند. در یک طرف باشگاه فوتبال رئال مادرید وجود دارد که یک شرکت اسپانیایی را به خود جذب کرد و آن را به یک نیروی بین المللی تبدیل کرد. از سوی دیگر، Universidad Europea de Madrid، عضو دانشگاه های بین المللی برنده جایزه، یکی از رهبران جهانی در زمینه آموزش پیشرفته است.

اصل آموزشی راهنمایی در پشت هر کدام از فارغ التحصیلان مدرسه حرفه ای حرفه ای رئال مادرید تمرکز حرفه ای است. طراحی و پیاده سازی این برنامه ها توسط حرفه ای ها از رئال مادرید و همچنین Universidad Europea de Madrid انجام می شود، که در رشته های مربوطه بسیار معتبر هستند.

با هدف ارائه آموزش عملی، برنامه های فارغ التحصیل در امکانات پیشرفته تدریس می شود: امکانات واقعی رئال مادرید در ورزشگاه جدید و ورزشگاه سانتیاگو برنابئو، و همچنین دانشگاه های دانشگاه یوروآ دی مادرید در Alcobendas ( مادرید) و Villaviciosa de Odón (مادرید) علاوه بر این، بیشتر برنامه های تحصیلات تکمیلی شامل بازدید از شرکت ها یا رویدادهای مرتبط با برنامه درسی مانند باشگاه همه انگلستان که در آن مشهور ویمبلدون گرند اسلم می باشد، در مورد آلفردو دی استفانو MBA در مدیریت ورزشی.

امکانات

این مدرسه دانش آموزان از امکانات پیشرفته تری ارائه می دهد: ورزشگاه شهر رئال مادرید در ولسوالی والدبباس مادرید و استادیوی سانتیاگو برنابئو و همچنین دانشگاه های اروپا و اروپا در مادرید و Villaviciosa de Odón (مادرید)

پردیس Alcobendas

این ساختمان در شهر Alcobendas واقع شده و 13000 مترمربع دارد . این چهار داستان شامل موارد زیر است: بیش از 50 کلاس درس، آزمایشگاه های کامپیوتری، ادارات هیات علمی، اتاق های گروهی برای دانشجویان، دفاتر آموزشی و فضاهای چند منظوره. این ساختمان با جدیدترین تجهیزات آموزشی و شبکه های کامپیوتری سازگار است . قابل دسترس برای افراد معلول

Villaviciosa de Odón پردیس

دانشگاه Villaviciosa de Odón دارای زیرساخت لازم برای بهینه سازی تجربه یادگیری است . از لحاظ امکانات ورزشی، مجتمع ورزشی وجود دارد که دارای دادگاه ها و زمینه های تخصصی برای تمرین هر رشته و همچنین آزمایشگاه های پیشرفته تر برای مهارت های حرکتی، فیزیولوژی و بیومکانیک حرکات ورزشی است. این چارچوب کامل را برای آموزش و همچنین آموزش ورزش فراهم می کند.

همچنین دو خوابگاه دانشجویی در محوطه دانشگاه وجود دارد که ظرفیت آن بیش از 550 است. این گزینه دانشجویان را با امکانات و امکانات مناسب برای زندگی مناسب فراهم می کند.

سانتیاگو برنابئو

چند استادیوم در جهان چنین عملیات بسیار حرفه ای در همه زمینه ها مانند استادیوم سانتیاگو برنابئو است. جزئیات زیادی وجود دارد که ورزشگاه Bernabéu را در جهان منحصر به فرد می کند . این سازمان با موفقیت از بهترین جنبه های دیگر استادیوم ها استفاده کرد و این را با نیازهای آن سازگار کرد. این توضیح می دهد که چرا Cisco Systems، یکی از شرکت های فناوری اطلاعات با استثنایی بالا در جهان، استادیوم سانتیاگو برنابئو را به عنوان مثال نمونه در مدیریت استادیوم انتخاب می کند.

ورزشگاه شهر رئال مادرید

ورزشی شهر رئال مادرید بزرگترین مجموعه ورزشی است که توسط یک سازمان فوتبال ساخته شده است . 1،200،000 متر مربع آن به عهده متخصصان ورزش و طرفداران است. محل آن در منطقه ممتاز Parque de Valdebebas، یکی از مناطق پرجمعیت و بزرگتر پایتخت است.

شبکه بین المللی

Real Madrid Graduate School – Universidad Europea نیز مانند نهادهایی که از آن حمایت می کنند ، تمرکز بین المللی دارد. CF رئال مادرید به دلیل شناخت و سنت جهانی خود ، از محلی گرایی فراتر می رود. علاوه بر این ، Universidad Europea de Madrid بخشی از گروه دانشگاه های بین المللی Laureate ، یک رهبر جهانی در آموزش عالی است.

این اتحاد تنها می تواند به یک پروژه جاه طلب بین المللی منجر شود ، به همین دلیل در حال حاضر Real Madrid Graduate School – Universidad Europea اکنون در چندین کشور در اروپا ، آسیا ، اقیانوسیه و آمریکا حضور دارد.

در راستای تعهد ما به برتری تحصیلی و رویکرد حرفه ای ما، هنگام ایجاد یک مدرسه در یک کشور جدید، برنامه ها را از قبل بررسی می کنیم. ما بررسی می کنیم که آنها با واقعیت هر یک از مکان ها هماهنگ هستند، و اطمینان از تجربیات بسیار ارزشمند برای دانش آموزان ما است. علاوه بر این، هر برنامه دارای یک دانشکده بین المللی است که متشکل از متخصصان آموزش اسپانیایی در کنار حرفه ای های برتر کشور است که در آن برنامه های تحصیلات تکمیلی تدریس می شود.

Real Madrid Graduate School – Universidad Europea برنامه های آموزشی Real Madrid Graduate School – Universidad Europea اکنون در چندین دانشگاه در سراسر جهان تدریس می شود.

مکان ها

مادرید

Address
Real Madrid International School
UEM
Villaviciosa de Odon Campus
C/ Tajo, s/n. Urb. El Bosque

28670 مادرید, جامعه مادرید, اسپانیا